ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 3 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest 25/8/2015, 21:36

iknarovdje wrote:
bo_peep wrote:
iknarovdje wrote:bez uvrede,ali zena mora stititi isto nemora akao msukarac ali moze pomoci
nemas pojma ti o mome stavu o zenama

to sigurno

Također, bez uvrede, ja ne znam od koliko do koliko sati funkcioniraš normalno :)  Stava sam da je majka ta koja doživotno štiti svoje dijete u svim segmentima. Zbog toga sam zbunjena tvojim prethodnim komentarom jer sam očekivala s obzirom na tvoje posjedovanje tako moćnog oružja, da nećeš u koprive  ;)
imas krivi stav da nisi razvedena mozda?
dakle i tata i mama stite dijete,ne samo jedno,to rade samo trazvedeni,dakle poluproizvodi koji neshvacajus to je ljubav

dakle  ako nemas soli,imaj bar morala i casti
dijete stite   mama it ata ako nisi znala,to je djetetova uza obitelj
ja msilimd a si ti neka razvedenica koja to nije jos shvatila i razocarala se u zivotu i mrzi muske itd
O Ajk,ebote,bas si me nasmijao... king

Guest
Guest


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 3 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Ero 26/8/2015, 01:47

Čovjek je prokleto živinče.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 3 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Trinity 26/8/2015, 05:19

iknarovdje wrote:
bo_peep wrote:
iknarovdje wrote:bez uvrede,ali zena mora stititi isto nemora akao msukarac ali moze pomoci
nemas pojma ti o mome stavu o zenama

to sigurno

Također, bez uvrede, ja ne znam od koliko do koliko sati funkcioniraš normalno :)  Stava sam da je majka ta koja doživotno štiti svoje dijete u svim segmentima. Zbog toga sam zbunjena tvojim prethodnim komentarom jer sam očekivala s obzirom na tvoje posjedovanje tako moćnog oružja, da nećeš u koprive  ;)
imas krivi stav da nisi razvedena mozda?
dakle i tata i mama stite dijete,ne samo jedno,to rade samo trazvedeni,dakle poluproizvodi koji neshvacajus to je ljubav

dakle  ako nemas soli,imaj bar morala i casti
dijete stite   mama it ata ako nisi znala,to je djetetova uza obitelj
ja msilimd a si ti neka razvedenica koja to nije jos shvatila i razocarala se u zivotu i mrzi muske itd
Ovako Iknare, s obzirom da ja sada imam više moći od tebe, pripazi kako se obraćaš ženama na forumu. Meni je tvoj stav dobro poznat.

Smatraj ovo upozorenjem.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 3 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by aben 26/8/2015, 07:29

kaže se " pripazi kako se obraćaš ljudima", a ne ženama. kakva je to diskriminacija?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 3 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Trinity 26/8/2015, 13:55

Ma...i mislila sam napisati tako, a onda sam se sjetila tebe. Kaubojima je ionako svejedno.   ;)


Last edited by Trinity on 26/8/2015, 13:57; edited 1 time in total
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 3 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by dzango 26/8/2015, 13:56

Šta zna dete šta je 4 metra.

_________________
HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 3 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by ljubo1212 26/8/2015, 13:58

jel učite polako arapski vi tu u begešu? trebat će vam
sigurno već znaš kako se na arapskom kaže "beograd na vodi" :)
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 3 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by aben 26/8/2015, 14:02

Trinity wrote:Ma...i mislila sam napisati tako, a onda sam se sjetila tebe. Kaubojima je ionako svejedno.   ;)

štagod da si mislila, krivo si domislila. 
kic ima gender neutral politiku, pogle samo adminsku distribuciu, 3m+3ž. a ti to rušiš unilateralno.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 3 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum