ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest Tue 25 Aug - 19:41

Meni se srce slama kada vidim sve one prizore s malom dječicom. Onda, da si ispravim srce, pomislim, koliko su ljudi tako namamili u zamke. Ja bih samo žene i djecu uzela...Muškarci nazad u obranu svoga doma...

Guest
Guest


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest Tue 25 Aug - 19:42

bo_peep wrote:Meni se srce slama kada vidim sve one prizore s malom dječicom. Onda, da si ispravim srce, pomislim, koliko su ljudi tako namamili u zamke. Ja bih samo žene i djecu uzela...Muškarci nazad u obranu svoga doma...
Svi u odbranu svog doma..ma vidi ti nje.. king Dom se motiviranije brani,kad su tu zena i djeca... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest Tue 25 Aug - 19:45

bo_peep wrote:Meni se srce slama kada vidim sve one prizore s malom dječicom. Onda, da si ispravim srce, pomislim, koliko su ljudi tako namamili u zamke. Ja bih samo žene i djecu uzela...Muškarci nazad u obranu svoga doma...
mediji forsiraju slike žene i djece, a žene i djece je 20% maksimalno(otprilike takvi su podaci makedonaca kod prelaska granice) - 80% su vojno sposobni muškarci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by RayMabus Tue 25 Aug - 20:06

Žene nama ....ostali produži.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175692
2014-04-11


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest Tue 25 Aug - 20:27

neoliberalni_placenik wrote:
bo_peep wrote:Meni se srce slama kada vidim sve one prizore s malom dječicom. Onda, da si ispravim srce, pomislim, koliko su ljudi tako namamili u zamke. Ja bih samo žene i djecu uzela...Muškarci nazad u obranu svoga doma...
mediji forsiraju slike žene i djece, a žene i djece je 20% maksimalno(otprilike takvi su podaci makedonaca kod prelaska granice) - 80% su vojno sposobni muškarci

Zbog toga dolazim u sukob sama s sobom. Gledam, sve mladi..izgovori kao željeli bi se školovati. Ajde, sve ja to razumijem...ali onda izvrtim film unazad. Znamo i sami kako se odnosimo prema osobama koje su otišle kada je bilo najteže. Što bi bilo da su svi otišli? 
I sada dolazim do pitanja: zašto ih toliko odlazi, umjesto da brane svoje domove, zašto dozvoljavaju da ta neman jača?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest Tue 25 Aug - 20:48

Gdje ćeš malu djecu od majčine sise odvajati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by RayMabus Tue 25 Aug - 20:50

Sve imigrante natrpat u zapadnu Evropu ....ima oko Frankfurta mista ko u prici ....na onim ledinama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175692
2014-04-11


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest Tue 25 Aug - 20:50

Majčina sisa je uvijek majčina sisa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest Tue 25 Aug - 20:57

Ju!  :) Kako si ti nekulturan! Samim obraćanjem meni, jasan je tvoj stav prema ženama. Željela sam reći da je majka uvijek majka, a ima ona izreka: otac ko kolac...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by RayMabus Tue 25 Aug - 20:59

I onako hoce u Njemacku. Istocni NIjemci im pale prihvatilišta jer ih nece ....dakle ostaje im samo zapadna NJemacka ....kad ih dofuraš skocit ce broj muslimana.

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Muslims-in-germany-stresemann
RayMabus
RayMabus

Posts : 175692
2014-04-11


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by RayMabus Tue 25 Aug - 21:03

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 GermanyProtests1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175692
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest Tue 25 Aug - 21:10

iknarovdje wrote:bez uvrede,ali zena mora stititi isto nemora akao msukarac ali moze pomoci
nemas pojma ti o mome stavu o zenama

to sigurno

Također, bez uvrede, ja ne znam od koliko do koliko sati funkcioniraš normalno :)  Stava sam da je majka ta koja doživotno štiti svoje dijete u svim segmentima. Zbog toga sam zbunjena tvojim prethodnim komentarom jer sam očekivala s obzirom na tvoje posjedovanje tako moćnog oružja, da nećeš u koprive  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by RayMabus Tue 25 Aug - 21:12

Ja ne znam u cemu je problem. Vidiš da ih Merkelica pušta u NJemacku ....samo ih propuštaš i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175692
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest Tue 25 Aug - 21:27

iknarovdje wrote:imas krivi stav da nisi razvedena mozda?
dakle i tata i mama stite dijete,ne samo jedno,to rade samo trazvedeni,dakle poluproizvodi koji neshvacajus to je ljubav

dakle  ako nemas soli,imaj bar morala i casti
dijete stite   mama it ata ako nisi znala,to je djetetova uza obitelj
ja msilimd a si ti neka razvedenica koja to nije jos shvatila i razocarala se u zivotu i mrzi muske itd

Štite, dakako, na različite načine. Muškarcu je dolik da štiti dom, ipak je on taj koji dovodi u svoj dom. Možeš mi sada reći da sam staromodna, ali jesam. Žena je ta koji taj dom održava, gaji djecu, daje im svu ljubav, pažnju, usmjerava, pa i brine za svog muškarca. Njegova osnovna zadaća je zaštiti dom....Unutar doma je ipak na ženi...
Nit sam razvedenica, nit mrzim muškarce....odgajana sam u kršćanskom duhu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Guest Tue 25 Aug - 21:36

iknarovdje wrote:
bo_peep wrote:
iknarovdje wrote:bez uvrede,ali zena mora stititi isto nemora akao msukarac ali moze pomoci
nemas pojma ti o mome stavu o zenama

to sigurno

Također, bez uvrede, ja ne znam od koliko do koliko sati funkcioniraš normalno :)  Stava sam da je majka ta koja doživotno štiti svoje dijete u svim segmentima. Zbog toga sam zbunjena tvojim prethodnim komentarom jer sam očekivala s obzirom na tvoje posjedovanje tako moćnog oružja, da nećeš u koprive  ;)
imas krivi stav da nisi razvedena mozda?
dakle i tata i mama stite dijete,ne samo jedno,to rade samo trazvedeni,dakle poluproizvodi koji neshvacajus to je ljubav

dakle  ako nemas soli,imaj bar morala i casti
dijete stite   mama it ata ako nisi znala,to je djetetova uza obitelj
ja msilimd a si ti neka razvedenica koja to nije jos shvatila i razocarala se u zivotu i mrzi muske itd
O Ajk,ebote,bas si me nasmijao... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom  - Page 2 Empty Re: HOP! Evo šta mali migranti rade kad se nađu pred mađarskom ogradom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum