ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vizek: Ma kakav euro, pa mi uskoro postajemo najsiromašnija zemlja EU-a!

Go down

Vizek: Ma kakav euro, pa mi uskoro postajemo najsiromašnija zemlja EU-a! Empty Vizek: Ma kakav euro, pa mi uskoro postajemo najsiromašnija zemlja EU-a!

Post by provocator 14/1/2017, 13:25

"Mi smo od treće najbogatije bivše socijalističke zemlje na samom početku tranzicije postali druga najsiromašnija zemlja 25 godina kasnije.

MI smo zemlja koja u 25 godina ni jednom nije uspjela zabilježiti bilo kakav suficit državnog proračuna, mislim da vam to najbolje govori o našem uvođenju eura", kaže ravnateljica Ekonomskog instituta Maruška Vizek.

Nekada smo za Mađare bili amerika a sada ti isti Mađari s nama pod brišu. A jadni mi.

N1

_________________
Vizek: Ma kakav euro, pa mi uskoro postajemo najsiromašnija zemlja EU-a! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Vizek: Ma kakav euro, pa mi uskoro postajemo najsiromašnija zemlja EU-a! Empty Re: Vizek: Ma kakav euro, pa mi uskoro postajemo najsiromašnija zemlja EU-a!

Post by Guest 14/1/2017, 14:11

u Mađarsko je liberalni kapitalizam, imaju flat tax porezna na dhodak, kada su naši spomenuli da je to dobro, ustali antifašisti i sindikati da to nevalja,  - mađari planiraju rezati porez na dobit na 8 ili 9%, kod nas se spustila sa 20na 19%.. itd..

nemožeš sa ovakvim porezima očekivati rast i investicije i rast potrošnje.. možeš očekivati iseljavanje u njemačku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vizek: Ma kakav euro, pa mi uskoro postajemo najsiromašnija zemlja EU-a! Empty Re: Vizek: Ma kakav euro, pa mi uskoro postajemo najsiromašnija zemlja EU-a!

Post by gargamel0101 14/1/2017, 14:15

Pinochet wrote:u Mađarsko je liberalni kapitalizam, imaju flat tax porezna na dhodak, kada su naši spomenuli da je to dobro, ustali antifašisti i sindikati da to nevalja,  - mađari planiraju rezati porez na dobit na 8 ili 9%, kod nas se spustila sa 20na 19%.. itd..

nemožeš sa ovakvim porezima očekivati rast i investicije i rast potrošnje.. možeš očekivati iseljavanje u njemačku
sociujalizam dominira
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Vizek: Ma kakav euro, pa mi uskoro postajemo najsiromašnija zemlja EU-a! Empty Re: Vizek: Ma kakav euro, pa mi uskoro postajemo najsiromašnija zemlja EU-a!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum