ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by Sora 5/1/2017, 07:50

KLINIKA LOBO

POKUSAVA 5 godina NAJKRVAVIJEG USTASKOG TERORA NAD HRVATIMA OPRAVDATI NEKAKVIM TITOVIM ZLOCINIMA .


HALO .
5 godina BRATOUBILACKOG KLANJA , KRVAVOG PIRA I BESPRIMJERNE IZDAJE KOJU SU UCINILI USTASE
i jedan uski poslijeratni period ozjednacaVATI?

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by lobo1 5/1/2017, 17:40

Sora wrote:INACE KOG ZANIMA POVIJEST ALI NE IZ PSIHIJTRIJE LOBO
Ima knjiga Goldstein : 41. Godina kojase vraca

Fatto-  Zlato.  Ča  se  srdiš, istina  zna biti bolna .
Goldšajn je  zločinački  Lažljivac, Mesić, Josipović , braco i  seka Pusić ,  Markovina , Jakovina,Klasić,Frljić,Kapović, Trešalić, jovo  Pilsel, i  Stadić takođe...
Allaha  mi  svi  lobotomirani  poput  ,  ovoga  majmuna:Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 1263_m10Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Evoluc11

_________________
Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by lobo1 5/1/2017, 17:53

Ja sam Stjepan Mesić, a ovo oko mene sve su, sram ih bilo, okorjeli hrvatski fašisti
Ja sam Ivo Josipović, moj ćaća, rigidni boljševik, naučio me da nemam ni vjere ni nacije i da sam nitko i ništa!
Ja sam Milorad Pupovac i tko to kaže, tko to laže da ne volim Hrvatsku koja se vidi sa Sljemena!
Ja sam Vesna Pusić, ponosna ustaška kći koja bi sa “šerafcigerom” vadila oči poginulim HOS-ovcima na spomen ploči u Jasenovcu
 Ja sam Zoran Pusić i još nisam utješio svog istomišljenika i prijatelja Savu Štrpca što je Gotovina na slobodi!
Ja sam Dragan Markovina, fanatični navijač protiv Hrvatske
Ja sam Tvrtko Jakovina i ne ide mi u glavu da neki Tita smatraju zločincem samo zato što je pobio 140 tisuća Hrvata u Sloveniji!
Ja sam Hrvoje Klasić i premda nikad ništa nisam istraživao, po duhu svetome znam da je u Jasenovcu pobijeno 100 tisuća ljudi!
Ja sam Mate Kapović i serem se na sve hrvatsko počevši od svojih roditelja!
Ja sam Slavko Goldstein i znam gdje su kosturi 80 tisuća pobijenih u Jasenovcu, ali nikomu ne ću otkriti

_________________
Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by jastreb 5/1/2017, 18:20

Lobo,uopće nisi zanimljiv sa tim glupostima. Pače,dosadan si.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by Sora 5/1/2017, 18:38

LOBO CETNIK pili li ga pili
Lobo jesi nabavio cetnicku kokardu
Da ju na glavu stavis da ti lepo stoji
Da ti bar nesto stoji ..
...Muda nemas .. To je vec jasno odavno

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by kic 5/1/2017, 18:46


dobar mu je fotošop pak haha
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by Ringo10 5/1/2017, 20:44

Svaki normalan Hrvat se treba ponositi što je njegov narod iynjedrio jednu od najvećih svjetskih ličnosti 20 stoljeća, Josipa Broza Tita.

Mislim, svaki normalan Hrvat.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by Guest 7/1/2017, 00:22

Ringo10 wrote:Svaki normalan Hrvat se treba ponositi što je njegov narod iynjedrio jednu od najvećih svjetskih ličnosti 20 stoljeća, Josipa Broza Tita.

Mislim, svaki normalan Hrvat.
samo se budaletine ponose sa tim mega koljačem, čega se pametan stidi budala se sa tim diči. Jebo vas taj megaubojica u čelo tulavo da vas jebo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by Ringo10 7/1/2017, 02:15

Kada odumre ovo jadno neoustaštvo koje krije svioju nakaznost iza tobožnjeg i lažnoga hrvatstva i iza šuplje demagogije, sve će doći na svoje mjesto. Prošao sam svijeta i svuda u ozbiljnim povijesničarskim i političkim krugovima J.B. Tito kotira visoko, kao velika povijesna ličnost.
KAo jedna pobjednička figura ne samo 2 sv rata nego i nakon njega. Recimo pokret nesvrstanosti, uz sve mane i nedorečenosti  je bila vizionarska ideja koja će tek pokazati svoju pravu vrijednost.
Nasuprot ovome promašenom NATO i EU hladnoratovskom silovanju i teroriziranju.

Uostalom i Tuđman je smatrao Tita za jednog od najvećih, a na širem području oko naših prosotra i za NAJVEĆEG.

Ustaški, četnički, handžar-ISIL i slični bijednici i kreature koje je povijest pregazila mogu da sebi muda zubima razvlače od muke. Šta da im radi čovjek u njihovoj tuposti i ograničemosti.

Da, i nek puše jedni drugima.

Neka je slava velikanu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by lobo1 7/1/2017, 06:51

jastreb wrote:Jednom je ovdje Lobo pisao o punom vlaku hrvatskih časnika,koje su vratili u Jugoslaviju i gdje su dva časnika u vlaku izvršila samoubojstvo.

Međutim radi se o srpskim oficirima,pripadnicima Nedićevih formacija,a što se spominje i u knjizi onog Rusa Tolstoja Ministar i pokolji.

Više puta je u nedostatku fakata prikazivao Nijemce koji stoje pred masom leševa ,kao partizane ,a ubijene židovske logoraše (uglavnom neuhranjeni ljudi)kao pobijene "hrvatske vojnike i civile".


Redatelj filma je Michael Palaić, koji je potpisan i kao producent, zajedno s Michaelom Taylorom. Budući da su nam u međuvremenu postale poznate gotovo sve okolnosti povlačenja Hrvatske vojske prema Austriji i sramotnoga čina izručenja Hrvata Titovoj partizanskoj vojsci, te užasna stradanja Hrvata, treba reći da u filmu "Bleiburška tragedija" nema krivotvorenja ni pretjerivanja, a iskazi preživjelih vojnika i civila, kao i engleskih časnika, potpuno su vjerodostojni dramatični. Autorima je već tada bio dostupan engleski vojni dokument u kojemu se kaže da je na tlu Koruške početkom svibnja 1945. bilo 200.000 hrvatskih vojnika i 500.000 civila. Ukupno, znači, 700.000 Hrvata, muškaraca, žena i djece. Većina ih je stigla na Bleiburško i Viktrinško polje 14. i 15. svibnja . Vojnici su bili naoružani. Stigli su zajedno s obiteljima, u kamionima, automobilima, na zaprežnim kolima , na kojima ili pješke, noću su zapalili vatre te se onima koji su pristizali u sumrak činilo da je pred njima velik grad. Danju su nisko iznad Hrvata letjeli engleski zrakoplovi, a na rubovima polja zagrijavali se tenkovi. Tu su negdje, skriveni u šumarcima, vrebali i partizani koji su bili ušli u Korušku i na užas Saveznika htjeli ondje i ostati, tvrdeći da to područje južne Austrije treba pripasti Jugoslaviji.
Hrvati su , dakle, opkoljeni, general Herenčić i prof. Crljen "pregovaraju" u Bleiburškom dvorcu s engleskim generalom i prepotentnim partizanskim oficirom Bastom koji traži da se Hrvati odmah predaju, a Britanac velikodušno nudi rok od dva sata. Pokazan je u filmu i dokment koji dokazuje što bi bilo da se Hrvati nisu predali i da su se pokušali probiti dalje na sjever Austrije (prema američkoj zoni) – Englezi bi uporabili oružje. Hrvatska vojska je položila oružje 15. 5. u 15 sati. Mnogi su vojnici onesposobili oružje prije nego su ga bacili na hrpu koja je ostala na Bleiburškom polju, zajedno s konjima, kamionima i zaprežnim vozilima. Vrlo brzo polje je opustjelo, ni čovjeka nije bilo ondje. Stotine tisuća Hrvata kretalo se prema Lavamundu , dva dana i jednu noć prelazili su most preko Drave u pratnji tisuća partizana koji su ih već tu ubijali bez milosti.
Možda je središnji lik ovoga dokumentarnog filma britanski poručnik Collin Gunner, tipični Englez i tipični britanski vojnik, koji u kameru govori o onomu što je vidio i kako se osjećao. Očito je bio ili na samomu mostu ili blizu mosta, na dužnosti, sve dok – po njegovu računu – na tomu mjestu nije prošlo oko 300 000 Hrvata. Partizani su pred njegovim očima ubijali muškarce, žene i djecu, ubijali su ih uglavnom "nagajkama", kozačkim bičevima sa željeznim kuglama. Raskolili bi im glave, a žrtve su padale u Dravu. Mnoge su partizani pokosili i strojnicama. Collin Gunner, snimljen vjerojatno na svojem imanju sredinom osamdesetih, nervozan, paleći cigarete jednu za drugom , ne skriva da su se i on i ostali časnici njegova ranga, kao i vojnici, osjećali osramoćenima. "Zar mislite da se ja ponosim?", pita nekoliko puta . "Pokoravao sam se zapovijedima. Za ime Božje, mislite da mi je drago govoriti o ubijanju djece?" Znao je što čeka preostale kada prijeđu Dravu. "Mrcina ih je klala", veli govoreći o Titu .

U filmu se spominje isto tako i već svima nama poznata engleska varka s ukrcavanjem Hrvata u vagone, koji su ih (umjesto u Italiju) iz Rosenbacha kroz tunel provezli do Jesenica. Na taj je način izručeno partizanima oko 15.000 Hrvata. Mnogi su izvršili samoubojstvo. Neki su pobjegli, neke su spasili britanski ( govori se o jednom Škotu, zapravo) časnici, nagovarajući ih da se presvuku civilno odijelo i bježe, pa je tako preživio i jedan pukovnik koji je netom prije toga htio likvidirati cijelu svoju obitelj , i sebe ,naravno.
U filmu se razlaže i "širi kontekst", odnosno politička pozadina Bleiburške tragedije kojoj je prvenstveno kumovao McMillan. U svakom slučaju nije daleko od istine teza da je izručenje Hrvata bio Titov uvjet da razmisli o povlačenju partizana iz Koruške, što se i dogodilo 21. svibnja, kada je vjerojatno odahnuo i zabrinuti Churchille , već spreman na rat s Titovom vojskom koju je držao, s pravom, " moskovskom hobotnicom čiji je krak Tito". Tako su Englezi obavili svoj prljav posao. Poručnik Gunner kaže , u ime svojih sudrugova: " Nismo imali hrabrosti reći – idite dođavola." U odjavnoj špici DVD-a autori se zahvaljuju ljudima koji su im pomogli u proizvodnji filma u raznim zemljama, a iz Hrvatske su to učinili Ante Beljo, Josip Jurčević, Pavle Vranjican .

500.000 civila i 200.000 vojnika , dakle 700.000 Hrvata bilo je u Koruškoj u svibnju 1945. Nisu svi poubijani, ali koliko ih je doista masakrirano jednostavno ne znamo niti ne ćemo znati dok se ne otkopaju sva (već uglavnom obilježena) grobišta u Sloveniji, Hrvatskoj i drugdje – ako se to ikada zbude. Zadnje vijesti kažu da Slovenci polako odustaju nakon prvotnoga žara, a Hrvatska se ponaša kao da ju se sve to ne tiče. "O, Isuse Kriste", zavapio je na svršetku intervju bivši engleski poručnik, a isto bismo mogli i mi danas. 

_________________
Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by lobo1 7/1/2017, 06:54

U Domovinskom ratu od strane hrvatskih branitelja nije otpjevana ni jedna partizanska pjesma, nije nošena ni jedna komunistička zastava, nijedna jedinica se nije zvala po PARTIZANSKIM KOLJAČIMA, ili po nekome tko je sudjelovao u ZLOČINAČKOM  pokretu

_________________
Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by Ringo10 7/1/2017, 11:24

Jebo te Bleiburg. Od devedesete samo kenjate o tome Bleiburgu. Do sad ste mogli sve prekopati i sve ustanoviti ali ne bolje je ovako. Možeš da lažeš i izmišljaš što god ti padne na pamet.

Dosadni ste ko proljev vise s tim Bleiburgom jebo vas on. 

I da evo ja kažem, zaboli me goli kiton za Bleiburg. Pušite kurac sa Bleiburgom luzeri.

Dokurćili ste Bogu i ljudima s tim više.


JA ću cetiri godine progoniti, klati, ubijati, odvoditi u logore, zatirati cijela sela a onda kad dodje na naplatu, onda ustašetine ko pičke olinjale buuhhuhuhuuu, pobiše nas.

Ko vas jebe što ste tražili to ste i dobili. 

JA pripadam pobjedničkoj strani a vi slinite i kukajte ko pizdurine najveće sto vi ustašetine i jeste ništa drugo doli pizde.

I da, uhvatite se sa svojom četničkom subraćom jednako ste pušili kurčinu na Bleiburgu.

Zasluženo!
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by max123 7/1/2017, 11:51

mom jaranu ringu.pa kaze..

max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by lobo1 9/1/2017, 09:34

max123 wrote:mom jaranu ringu.pa kaze..

 čovječe , njemu  ,  vrijedi    samo ovako  ča!

_________________
Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by vuksadinare 9/1/2017, 09:39

Ringo10 wrote:Jebo te Bleiburg. Od devedesete samo kenjate o tome Bleiburgu. Do sad ste mogli sve prekopati i sve ustanoviti ali ne bolje je ovako. Možeš da lažeš i izmišljaš što god ti padne na pamet.

Dosadni ste ko proljev vise s tim Bleiburgom jebo vas on. 

I da evo ja kažem, zaboli me goli kiton za Bleiburg. Pušite kurac sa Bleiburgom luzeri.

Dokurćili ste Bogu i ljudima s tim više.


JA ću cetiri godine progoniti, klati, ubijati, odvoditi u logore, zatirati cijela sela a onda kad dodje na naplatu, onda ustašetine ko pičke olinjale buuhhuhuhuuu, pobiše nas.

Ko vas jebe što ste tražili to ste i dobili. 

JA pripadam pobjedničkoj strani a vi slinite i kukajte ko pizdurine najveće sto vi ustašetine i jeste ništa drugo doli pizde.

I da, uhvatite se sa svojom četničkom subraćom jednako ste pušili kurčinu na Bleiburgu.

Zasluženo!
i ti herceg bosanac..pa ovo da kazes hercegovcima objesili bi te za jaja..ili isporucili vehabijama.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by vuksadinare 9/1/2017, 09:55

ovaj ringo je po stavovima najblizi mesicu...bogami ne bi ti puno pomoglo to sto ne volis muslice kod hercegovaca...tesko bi ti prosao u herceg bosni sa takvim stavom o blajburgu i jos o mnogo cemu...sto bi ti sa takvim staviovima radio u sirokom,ljubuskom,livnu,busovaci?..mogao samo pobrat batina ako ne i gore
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by Ringo10 9/1/2017, 12:32

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Jebo te Bleiburg. Od devedesete samo kenjate o tome Bleiburgu. Do sad ste mogli sve prekopati i sve ustanoviti ali ne bolje je ovako. Možeš da lažeš i izmišljaš što god ti padne na pamet.

Dosadni ste ko proljev vise s tim Bleiburgom jebo vas on. 

I da evo ja kažem, zaboli me goli kiton za Bleiburg. Pušite kurac sa Bleiburgom luzeri.

Dokurćili ste Bogu i ljudima s tim više.


JA ću cetiri godine progoniti, klati, ubijati, odvoditi u logore, zatirati cijela sela a onda kad dodje na naplatu, onda ustašetine ko pičke olinjale buuhhuhuhuuu, pobiše nas.

Ko vas jebe što ste tražili to ste i dobili. 

JA pripadam pobjedničkoj strani a vi slinite i kukajte ko pizdurine najveće sto vi ustašetine i jeste ništa drugo doli pizde.

I da, uhvatite se sa svojom četničkom subraćom jednako ste pušili kurčinu na Bleiburgu.

Zasluženo!
i ti herceg bosanac..pa ovo da kazes hercegovcima objesili bi te za jaja..ili isporucili vehabijama.. :D
Znam ja to. 

ALi ono što Herceg-Bosanci ne kontaju i nikada neće skontati je da je to ustaštvo i jedan od uzroka njihove tragedije.

Mi ćemo nestati sa mape pjevajući Juru i Bobana i budalasajući sa ustaškom ikonografijom. Izumrijet ćemo slaveći svoju najveću zabludu.

Znam ja o čemu pričam.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by Ringo10 9/1/2017, 12:47

vuksadinare wrote:ovaj ringo je po stavovima najblizi mesicu...bogami ne bi ti puno pomoglo to sto ne volis muslice kod hercegovaca...tesko bi ti prosao u herceg bosni sa takvim stavom o blajburgu i jos o mnogo cemu...sto bi ti sa takvim staviovima radio u sirokom,ljubuskom,livnu,busovaci?..mogao samo pobrat batina ako ne i gore
Jebo te Mesić. 

Naravno da vi mene ne razumijete. Jer su vam umovi ideološki ukalupljeni. Ja o svemu imam svoj stav i jebe mi se je li to po ukusu vaše ljevice ili desnice ...

Ako je moj stav o NOPu i Titu bliži stavovima Milanoviča to ne znači da sam ja pristalica te stranke 

Ako sam po drugim pitanjima pa i o ratu u BiH bliži stavovima nekadašnjeg HDZa to opet ne znači da ližem sve što oni kažu.

KAžem nekadašnjeg, jer ovaj HDZ danas ne shvaćam niti razumijem šta oni uopće hoće.

Dakle, Tuđman reče 1990 - naša stranka - a u stvari to nije bila stranka nego više nacionalni pokret - baštini tri pozitivne tradicije, Starčevićansko državno pravo, Radićevo nacionalno jedinstvo i mirotvorstvo i tradicije hrvatske ljevice i radničkog pokreta koje u rezultrale obnovom hrvatske državnosti u ZAVNOHu i partizanskom antifašizmu.

Da bi nakon njegove smrti krenulo histerični i otvoreni ustaški  i povijesni revizionizam koji ima za krajnji cilj, pod izgovorom tobožnje lustracije, unutarnacionalni obračun i uspostavu neke modernije verzije ustaške države, pošto ustaški mentalni sklop nikakvu drukčiju Hrvatsku niti je sposoban da shvati niti da prihvati.


Sve drugo je njima komunizam, srpstvo, četništvo, pri čemu iracionalna opsjednutost srpstvom, avetinjskim UDBAma, nepostojećim Jugoslavijama i sličnim fantazijama svjedoči o svojevrsnoj kolektivnoj mentalnoj bolesti.

Koliki je procenat hrvatskog društva time zahvaćen ja ne znam ali iz osobnog iskustva znam da nije mali. I predstavlja veliku prijetnju opstanku Hrvatske.

Stvarnu, a ne izmišljene fantomske UDBE i slične nepostojeće gluposti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by vuksadinare 9/1/2017, 12:51

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Jebo te Bleiburg. Od devedesete samo kenjate o tome Bleiburgu. Do sad ste mogli sve prekopati i sve ustanoviti ali ne bolje je ovako. Možeš da lažeš i izmišljaš što god ti padne na pamet.

Dosadni ste ko proljev vise s tim Bleiburgom jebo vas on. 

I da evo ja kažem, zaboli me goli kiton za Bleiburg. Pušite kurac sa Bleiburgom luzeri.

Dokurćili ste Bogu i ljudima s tim više.


JA ću cetiri godine progoniti, klati, ubijati, odvoditi u logore, zatirati cijela sela a onda kad dodje na naplatu, onda ustašetine ko pičke olinjale buuhhuhuhuuu, pobiše nas.

Ko vas jebe što ste tražili to ste i dobili. 

JA pripadam pobjedničkoj strani a vi slinite i kukajte ko pizdurine najveće sto vi ustašetine i jeste ništa drugo doli pizde.

I da, uhvatite se sa svojom četničkom subraćom jednako ste pušili kurčinu na Bleiburgu.

Zasluženo!
i ti herceg bosanac..pa ovo da kazes hercegovcima objesili bi te za jaja..ili isporucili vehabijama.. :D
Znam ja to. 

ALi ono što Herceg-Bosanci ne kontaju i nikada neće skontati je da je to ustaštvo i jedan od uzroka njihove tragedije.

Mi ćemo nestati sa mape pjevajući Juru i Bobana i budalasajući sa ustaškom ikonografijom. Izumrijet ćemo slaveći svoju najveću zabludu.

Znam ja o čemu pričam.
....ma nemoj...kao prvo da je bilo imalo pravde narocito devedesetih prema hrvatima..mozda bi pjesmu o juri i bobanu cuo rjeđe nego cvrkut kanarinca na biokovu...da po pravdi i bogu su kaznjeni umjesto nagrađeni javnim zivotom pogotovo u medijima raznorazni kos-ovi suradnici i oni kojima su hrv atski branetilje agresori a pravi agresori-zrtve ndh-a se vis enitko ne bi sjecao....i sjecam se jednog odlicnog komentara jos iz vremena rata..hrvata mozes vrijeđati mozes mu reci ovakav je onakav ali ako mu dirnes dom i obitelj onda znaj kraja za takvog nema...niti u paklu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by vuksadinare 9/1/2017, 12:55

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:ovaj ringo je po stavovima najblizi mesicu...bogami ne bi ti puno pomoglo to sto ne volis muslice kod hercegovaca...tesko bi ti prosao u herceg bosni sa takvim stavom o blajburgu i jos o mnogo cemu...sto bi ti sa takvim staviovima radio u sirokom,ljubuskom,livnu,busovaci?..mogao samo pobrat batina ako ne i gore
Jebo te Mesić. 

Naravno da vi mene ne razumijete. Jer su vam umovi ideološki ukalupljeni. Ja o svemu imam svoj stav i jebe mi se je li to po ukusu vaše ljevice ili desnice ...

Ako je moj stav o NOPu i Titu bliži stavovima Milanoviča to ne znači da sam ja pristalica te stranke 

Ako sam po drugim pitanjima pa i o ratu u BiH bliži stavovima nekadašnjeg HDZa to opet ne znači da ližem sve što oni kažu.

KAžem nekadašnjeg, jer ovaj HDZ danas ne shvaćam niti razumijem šta oni uopće hoće.

Dakle, Tuđman reče 1990 - naša stranka - a u stvari to nije bila stranka nego više nacionalni pokret - baštini tri pozitivne tradicije, Starčevićansko državno pravo, Radićevo nacionalno jedinstvo i mirotvorstvo i tradicije hrvatske ljevice i radničkog pokreta koje u rezultrale obnovom hrvatske državnosti u ZAVNOHu i partizanskom antifašizmu.

Da bi nakon njegove smrti krenulo histerični i otvoreni ustaški  i povijesni revizionizam koji ima za krajnji cilj, pod izgovorom tobožnje lustracije, unutarnacionalni obračun i uspostavu neke modernije verzije ustaške države, pošto ustaški mentalni sklop nikakvu drukčiju Hrvatsku niti je sposoban da shvati niti da prihvati.


Sve drugo je njima komunizam, srpstvo, četništvo, pri čemu iracionalna opsjednutost srpstvom, avetinjskim UDBAma, nepostojećim Jugoslavijama i sličnim fantazijama svjedoči o svojevrsnoj kolektivnoj mentalnoj bolesti.

Koliki je procenat hrvatskog društva time zahvaćen ja ne znam ali iz osobnog iskustva znam da nije mali. I predstavlja veliku prijetnju opstanku Hrvatske.

Stvarnu, a ne izmišljene fantomske UDBE i slične nepostojeće gluposti.
ovo nije potpuno tocno...makar ima dijela ali ono je vise uzrocno nego poslejdicno...da nije 'elita' forsirala politiku regiona da je međunaradna zajednica kaznila zlocince narocito stos e tice vukovara,skabrnje,vocina i drugih teskih zlocina...da se imenovalo izravno pravog krivca za rat..nitko ne bi ustasovao...pozivao na osvetu....i slicno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by Ringo10 9/1/2017, 13:04

DA baba ima muda bila bi djed. Treba imati i koji gram mozga. I razmišljati i promišljati strateški.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Kad rata  više nije  bilo- Titos zločini   u  Zagrebu - Page 8 Empty Re: Kad rata više nije bilo- Titos zločini u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum