ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 Empty Re: Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu

Post by marcellus 30/12/2016, 23:06

red wolf wrote:
marcellus wrote:(u tišini noći čuje se škripanje zekinih ko struna napetih moždanih vijuga i zveket ganglija)
Uuuu, da znaš samo kako moj mozak radi...hehehehehehehehehehehehehehehehe
ma ni mozak kelly bundy nije tako dobro radio :D

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 Empty Re: Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu

Post by red wolf 30/12/2016, 23:07

marcellus wrote:
red wolf wrote:
marcellus wrote:a daj mi reci, sokrate, zašto bih po novinama blatio HDZ i odgovarao ljude od toga da glasaju za plenkovića u tekstovima koje ipak pročita desetak tisuća ljudi da bih kasnije ja sam glasao za HDZ?

Manipulacija ljudskim umovima...Dobro vam to ide.

dobro, care, ali ako sam za HDZ, zašto bih onda manipulirao ljudima da glasaju protiv HDZ-a? :D

legendo :)
Nisi me baš ništa razumio...Toliko si glup...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 Empty Re: Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu

Post by marcellus 30/12/2016, 23:08

red wolf wrote:
marcellus wrote:
red wolf wrote:
marcellus wrote:a daj mi reci, sokrate, zašto bih po novinama blatio HDZ i odgovarao ljude od toga da glasaju za plenkovića u tekstovima koje ipak pročita desetak tisuća ljudi da bih kasnije ja sam glasao za HDZ?

Manipulacija ljudskim umovima...Dobro vam to ide.

dobro, care, ali ako sam za HDZ, zašto bih onda manipulirao ljudima da glasaju protiv HDZ-a? :D

legendo :)
Nisi me baš ništa razumio...Toliko si glup...

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 Lucky_Luke_Laughing

_________________
Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 Empty Re: Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu

Post by red wolf 30/12/2016, 23:09

marcellus wrote:
red wolf wrote:
marcellus wrote:
red wolf wrote:
marcellus wrote:a daj mi reci, sokrate, zašto bih po novinama blatio HDZ i odgovarao ljude od toga da glasaju za plenkovića u tekstovima koje ipak pročita desetak tisuća ljudi da bih kasnije ja sam glasao za HDZ?

Manipulacija ljudskim umovima...Dobro vam to ide.

dobro, care, ali ako sam za HDZ, zašto bih onda manipulirao ljudima da glasaju protiv HDZ-a? :D

legendo :)
Nisi me baš ništa razumio...Toliko si glup...

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 Lucky_Luke_Laughing
Zaista ti se treba smijati...Ali, radiš dobar posao...Da se razumijemo.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 Empty Re: Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu

Post by sitting_bull 30/12/2016, 23:53

Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
pismejker wrote:
sitting_bull wrote:
ljiga to misli napraviti uz pomoć hrvatskih mirovinskih fondova kako ni u kom slučaju netko izvana ne bi upao u zna se čiji lopovski krug.

također, kao i plavuša, ljiga mora negdje nadoknaditi gubitak između briselske i hrvatske plaće pa ih je zajednički interes spojio, a Petrov gradi kuću pa i on ima svoje potrebe.

dakle, interes kompanije je u svakom slučaju iza interesa tri navedene persone, jedino još fali kalmeta kako bi ih podučio kako se temeljito  krade i isisava lova iz velikih državnih projekata...
Užas..Jel kod vas uopće netko nekom zeli dobro,barem ono elementarno?
Nikad jedinstveniji.

to u deželi? D
Svađamo se, ali smo oko nekih stvari jedinstveni...o njima  se ne raspravlja.
Pitanje je na šta je kolega gore mislio. Ne treba se slagati, ali je jedinstvenost uvijek neupitna. :):
tako su janezi dresirali eroota na privremenom radu u deželi.
prije nego ga obrišu, naravno...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 Empty Re: Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu

Post by abraham 31/12/2016, 08:09

marcellus wrote:Plenković je genije. Za 10-20 godina će svi novi auti ić na struju. A mi prodajemo HEP i kupujemo INU...
Ovaj je aspekt i meni pao na pamet. Nego kolega, dajte si truda , ako imate vremena, te nadjite krivulje potrosnje naftnih derivata. Koliko se sjacam ,negdje sam procitao da potrosnja nije skocila od 2008-me. U Europi i zapadnom svijetu.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14092
2014-04-14


Back to top Go down

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 Empty Re: Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu

Post by Sora 31/12/2016, 08:14

INU prodati Srbima i
Nastaviti tradicionalne odnose iz rata

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu - Page 3 Empty Re: Plenković objasnio kako i kada planira kupiti Inu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum