ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala - Page 2 Empty Re: Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala

Post by vuksadinare 28/12/2016, 11:30

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Onaj benasti Vuk je o gospođi Kosor pisao da je bila srpska špijunka.
naravno da je bila srpski spijun....i ne samo srpski
Ma ja bih prije rekao da je to bio tvoj Paraga.
..svakako...jebote jaca u supak..bog te neheba u njenom mandatu su uhiceni purda i maric...data skoro autonomija srbima na istoku slavonije..tko zna sto je janezima sve dala i na nju se vade janezi..dosta prognanika se tuzilo na nju da sa nekim svojim pitanjima izvlacila ej informacije iz njih koje je kasnije srpska strana koristila za svoju propagandu...zena olos

vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala - Page 2 Empty Re: Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala

Post by vuksadinare 28/12/2016, 11:30

jastreb wrote:Nego za vrijeme rata sjećam se skoro svaka jedinica HV-a imala je čovjeka kojeg su zvali Paraga.

Sjećaš se Vučino?
ne sjecam se..kod mene nikog nisu zvali paraga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala - Page 2 Empty Re: Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala

Post by jastreb 28/12/2016, 11:34

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Nego za vrijeme rata sjećam se skoro svaka jedinica HV-a imala je čovjeka kojeg su zvali Paraga.

Sjećaš se Vučino?
ne sjecam se..kod mene nikog nisu zvali paraga
Ja znam 2-3 lika koje su zvali Paraga.

Jedan je bio ubojica iz okolice Otočca,kojeg je rat izvukao iz robije,drugi je bio mršavi Senjanin koji se furao na ustaštvo i trećeg se ne sjećam,ali znam da je bio "Paraga".
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala - Page 2 Empty Re: Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala

Post by jastreb 28/12/2016, 11:35

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Onaj benasti Vuk je o gospođi Kosor pisao da je bila srpska špijunka.
naravno da je bila srpski spijun....i ne samo srpski
Ma ja bih prije rekao da je to bio tvoj Paraga.
..svakako...jebote jaca u supak..bog te neheba u njenom mandatu su uhiceni purda i maric...data skoro autonomija srbima na istoku slavonije..tko zna sto je janezima sve dala i na nju se vade janezi..dosta prognanika se tuzilo na nju da sa nekim svojim pitanjima izvlacila ej informacije iz njih koje je kasnije srpska strana koristila za svoju propagandu...zena olos
Gospođa Kosor je jedna od svjetlih tačaka HDZ-a.

Prava dama i simpa osoba. Jednom sam imao čast sa njome pričati.

Inače najveći gospodin kojeg sam osiguravao bio je Mesić. S njim smo i jeli.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala - Page 2 Empty Re: Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala

Post by vuksadinare 28/12/2016, 11:41

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Onaj benasti Vuk je o gospođi Kosor pisao da je bila srpska špijunka.
naravno da je bila srpski spijun....i ne samo srpski
Ma ja bih prije rekao da je to bio tvoj Paraga.
..svakako...jebote jaca u supak..bog te neheba u njenom mandatu su uhiceni purda i maric...data skoro autonomija srbima na istoku slavonije..tko zna sto je janezima sve dala i na nju se vade janezi..dosta prognanika se tuzilo na nju da sa nekim svojim pitanjima izvlacila ej informacije iz njih koje je kasnije srpska strana koristila za svoju propagandu...zena olos
Gospođa Kosor je jedna od svjetlih tačaka HDZ-a.

Prava dama i simpa osoba. Jednom sam imao čast sa njome pričati.

Inače najveći gospodin kojeg sam osiguravao bio je Mesić. S njim smo i jeli.
ti si nevjerojatan...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala - Page 2 Empty Re: Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala

Post by Guest 28/12/2016, 15:14

gargamel0101 wrote:"Od dolaska Andreja Plenkovića na čelo HDZ-a dio ljudi se vratio u stranku, uključujući poznata imena poput Milana Kujundžića i Drage Prgometa. Ne vidim razlog da se u HDZ ne vrati i gospođa Kosor. Osobno smatram da je ona puno napravila za HDZ i Hrvatsku. Bila je politička žrtva sukoba mišljenja s bivšim vodstvom. Pozivam je da zatraži ponovni prijem u članstvo", kazao je za Jutarnji glavni tajnik Gradskog odbora HDZ-a Zagreb, Ivan Ćelić.
Podsjeća kako je na posljednjem saboru stranke promijenjen Statut pa se sada i oni koji su bili isključeni iz HDZ-a mogu vratiti, što im je prije bilo onemogućeno.
Poziv iz zagrebačkog HDZ-a komentirala je bivša premijerka i bivša predsjednica HDZ-a Jadranka Kosor.
"Zahvaljujem gospodinu Ćeliću na hrabrosti. Lijepo je to čuti u ovo blagdansko vrijeme. No, činjenica je da je GO HDZ-a Zagreb bio i formalno tužitelj u postupku mog izbacivanja iz stranke pred Visokim časnim sudom. U mom slučaju, kao i u drugim slučajevima, poziv za razgovor trebao bi doći s drugog mjesta", izjavila je Kosor.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/71798/Jadranki-Kosor-stigao-poziv-za-povratak-u-HDZ-evo-kako-je-reagirala.htm 





Ehehehe  - nabijem ovakav HDZe i njegove  " STRUČNE " predstavnike !!


PLJUC !!



:tss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala - Page 2 Empty Re: Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala

Post by Guest 28/12/2016, 15:45

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
naravno da je bila srpski spijun....i ne samo srpski
Ma ja bih prije rekao da je to bio tvoj Paraga.
..svakako...jebote jaca u supak..bog te neheba u njenom mandatu su uhiceni purda i maric...data skoro autonomija srbima na istoku slavonije..tko zna sto je janezima sve dala i na nju se vade janezi..dosta prognanika se tuzilo na nju da sa nekim svojim pitanjima izvlacila ej informacije iz njih koje je kasnije srpska strana koristila za svoju propagandu...zena olos
Gospođa Kosor je jedna od svjetlih tačaka HDZ-a.

Prava dama i simpa osoba. Jednom sam imao čast sa njome pričati.

Inače najveći gospodin kojeg sam osiguravao bio je Mesić. S njim smo i jeli.
ti si nevjerojatan...


" Inače najveći gospodin kojeg sam osiguravao bio je Mesić. S njim smo i jeli" !!!


JASTREBE ;
 
 Dali ti uopće shvaćaš što si upravo izjavio ; PODRŽAO _ NAJVEĆEG JUDU HRVATA i s tim se još hvališ - tvoje najveće dostignuće "  S NJIM SMO I JELI - jel ti možda  dozvolio da ga poljubiš u guzicu - JADO JADOVNA - da ti nije možda poklonio jedan od ČEKOVA koji je dobio od dijaspore - ti si nažalost samo PRESLIK mnogih  poturica Hrvata koji na ovakav način razmišljaju i pri tome  " OBLIKUJU  " razmišljanje mlađih na raznim forumima koji te ne znaju i ne prepoznaju tvoje ZABLUDE  i KRIVI životni odgoj  --  do sada sam mislio da si samo djelomično RETARDIRAN  u odnosu na tvog IDOLA TITOSLAVA - ovo je  tvoj konačni PAD ( bila u YU jedna izreka ; što ŠVABO luđi  - to krumpir veći   - ti to  potvrđuješ  300%) - svako dalje očitovanje s tobom prvo mora biti  ovjereno na VRAPČU  koje će ti dati  tvoju stvarnu dijagnozu - HALO ; jesi ikada razmišljao da se PROBUDIŠ od " ZLATNIH KVAKA I PIPA U KUPATILU - snovi koji su u Rusiji  završavali u Sibiru  - i PlJYgi na GOLOM OTOKU  - za neke i na KRIŽNOM PUTU "   jer si  stvarno u kurcu što više vrijeme prolazi i svakim svojim novim postom to upravo potvrđuješ !! ??!

Dijagnoza ;

 Osobe inficirane KOMUNIZMOM i njenim pripadajućim  svojstvima u današnjem vremenu ne postoji odgovarajuća terapija koja im može pomoći  - a kamoli izliječiti u idućih 100 godina  - svaka terapija  protiv toga j e potpuno besmismlena i neučinknovita i na njihovo liječenje ne treba gubiti vrijeme i novac hrvatskih poreznika !!



l
Za kumrovečku RADODAJKU uopće ne želim trošiti slova !!



Od sada se prema tebi odnosim kao prema
IZDAJNIKU hrvatskog naroda i države !



Veliki PLJUC na tebe - nabijem te !!


Last edited by redder4 on 28/12/2016, 15:51; edited 1 time in total (Reason for editing : tekst)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala - Page 2 Empty Re: Jadranki Kosor stigao poziv za povratak u HDZ, evo kako je reagirala

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum