ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by govinda 23/12/2016, 12:05

dzango wrote:
govinda wrote:
dzango wrote:
govinda wrote:
dzango wrote:
Eno zove Dodika na inaguraciju da mu se zahvali a Incka ne zove.
Zasto bi Inzka zvao? e jesi glup...nego, koliko si nozeva naostrio? Ili mislis da ce americki vojnici ovaj put klati za tebe?
Ne znam zašto bi ga zvao kada je niko i ništa. EU birokrata kakve Tramp najviše voli.
imas ga pravo, pedofilu....
Nije ti sestra baš tako mlada.
da bi klao i silovao muslimanke ne moras naglasavati, znam to...

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by Guest 23/12/2016, 12:05

pre sukoba, skoro da sam bio u stanju
da postrojim nase u hrvatskoj i bosni
i da im kazem da ne preteruju, 
da ne  kenjaju previse, vise nego je realno.
ali, sad, vidim da je gore nego su pricali.


Last edited by pizzon on 23/12/2016, 12:06; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by vuksadinare 23/12/2016, 12:05

kod čateža napadnuta kolona o cem sam maloprije pisao..

https://www.youtube.com/watch?v=lGfLIy9r5L8
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by marcellus 23/12/2016, 12:08

vuksadinare wrote:...sto se tice rata u sloveniji....to je bila definitivno greska generalstaba jna...da to nisu napravili u hrvatskoj bi jos mnogi spavali..ovako su nam samo oci otvorili...a istovremeno su poceli sa tampon zonama u hravtskoj te istovremeno se desio onaj crveni fico u osijeku

nije bila nikakva greška nego navlakuša. Da Hrvati po Špegeljevom naputku krenu na vojarne JNA, ko Slovenci.

Da smo probali, najebali bi

_________________
Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by Guest 23/12/2016, 12:08

ne nadaj se vucko,
melanija nije problem,
niti ce biti.
zna ona sve i ko su srbi i ko hrvati 
a ko siptari i balije. sve je ok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by marcellus 23/12/2016, 12:09

inače da inzko zna bilo koji kurac o bilo kojem kurcu znao bi da melaniju živo boli kurac za sloveniju, u biti je tužila državu radi objave nekog slovenca koji se raspisao da je bila kurava

_________________
Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by vuksadinare 23/12/2016, 12:09

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:...sto se tice rata u sloveniji....to je bila definitivno greska generalstaba jna...da to nisu napravili u hrvatskoj bi jos mnogi spavali..ovako su nam samo oci otvorili...a istovremeno su poceli sa tampon zonama u hravtskoj te istovremeno se desio onaj crveni fico u osijeku

nije bila nikakva greška nego navlakuša. Da Hrvati po Špegeljevom naputku krenu na vojarne JNA, ko Slovenci.

Da smo probali, najebali bi
..pa to ej bila jedna od shema...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by vuksadinare 23/12/2016, 12:12

....interesantno...u tom trenutku bas samse nalazio kod zapresica..lijepo su se cule detonacije i obrusavanje zrakoplova jna...cak su ljudi mislili u zapresicu da se to desava skoro pa u samom zapresicu...mnogi su hitali u sklonista...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by Guest 23/12/2016, 12:12

govinda wrote:
dzango wrote:
govinda wrote:
dzango wrote:
govinda wrote:
Zasto bi Inzka zvao? e jesi glup...nego, koliko si nozeva naostrio? Ili mislis da ce americki vojnici ovaj put klati za tebe?
Ne znam zašto bi ga zvao kada je niko i ništa. EU birokrata kakve Tramp najviše voli.
imas ga pravo, pedofilu....
Nije ti sestra baš tako mlada.
da bi klao i silovao muslimanke ne moras naglasavati, znam to...

ne sekiraj se govedo, ja ne silujem npr. 
meni same balinkure gace skidaju... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by vuksadinare 23/12/2016, 12:17

ovi kod krškog su debelo najebali..usred nicega kolona napadnuta...ovi iz jna nisu uopce znali odakle se sve puca...cak su pucali jedni na druge...interesantno u tom napadu TO ucestvovalo ej svega dvadesetak lokalnih teritorijalaca...dok je ovih iz jna bilo u koloni oko 150....cak su vojnici jna i krenuli u napad...na ove u sumi..ali ovi su ih taktikom povuci se priđi iza leđa totalno zbunjivali da su pucali jna vojnici sami na sebe...

https://www.youtube.com/watch?v=tsRbqYh3Tdk
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by jastreb 23/12/2016, 12:22

vuksadinare wrote: mnogi su hitali u sklonista...
Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 1f602
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by dzango 23/12/2016, 12:23

govinda wrote:
dzango wrote:
govinda wrote:
dzango wrote:
govinda wrote:
Zasto bi Inzka zvao? e jesi glup...nego, koliko si nozeva naostrio? Ili mislis da ce americki vojnici ovaj put klati za tebe?
Ne znam zašto bi ga zvao kada je niko i ništa. EU birokrata kakve Tramp najviše voli.
imas ga pravo, pedofilu....
Nije ti sestra baš tako mlada.
da bi klao i silovao muslimanke ne moras naglasavati, znam to...
Znam da znaš da kolješ i siluješ. Naročito siročiće oko Bratunca koji su ti zapali ta oko. Za sestru ne brini. Nisam je silovao ni prošli put.

_________________
Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by vuksadinare 23/12/2016, 12:25

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: mnogi su hitali u sklonista...
Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 1f602
pa da..znas kako se to culo..ko da je na sto metara od tebe..sto ti je catez i brezice udaljene od zapresica..nista..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by dzango 23/12/2016, 12:26

marcellus wrote:inače da inzko zna bilo koji kurac o bilo kojem kurcu znao bi da melaniju živo boli kurac za sloveniju, u biti je tužila državu radi objave nekog slovenca koji se raspisao da je bila kurava
Incka, Vuka i Govindu boli svaka rana majke Slovenije.

_________________
Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by jastreb 23/12/2016, 12:28

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote: mnogi su hitali u sklonista...
Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 1f602
pa da..znas kako se to culo..ko da je na sto metara od tebe..sto ti je catez i brezice udaljene od zapresica..nista..
Ah,šta mi pričaš. U Gospiću su granate padale svakodnevno na grad da sam već na njih oguglao. 30.svibnja i za Uskrs 1993.Srbi su se bili posebno obrušili na grad i tukli tutta forza cijeli dan. Ja i jedan Šiptar mirno smo igrali šah i udubili seu poziciju na tabli,a granate padaju po dvorištu sam tak.

Prvi put sam se sa granatom na blisko susreo isto u Gospiću kada je prošišala iznad mene i eksplodirala 20-tak m u snijegu. Nešto snijega je palo po meni,akli me niti jedan geler nije zakačio.

Smijao sam se. Poslije se na to navikneš i nije strašno.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by crvenkasti 23/12/2016, 12:29

Jugoslavija i sve zemljice nastale nakon njezinog raspada su po svemu beznačajne, ali one su već više od 20 godina objekt oko kojeg se nadmeću svjetske sile.

Zapad i Amerika su podržavajući naciste i islamiste, bombardirajući Srbiju i priznavajući Kosovo uspjeli dokazati svoju nadmoć i poniziti Rusiju, a po svemu sudeći to im je i bio jedini cilj. Rusija je sve to morala gutati jer je u to vrijeme bila nemoćna.

Trump je pokazao da namjerava u vanjskoj politici napraviti zaokret i totalno promijeniti politiku prema Rusiji.

Ove točke, Bosna, Kosovo itd. su idealan početak na kojima će pokazati bivšoj administraciji i svijetu koliko je ozbiljan. U Siriji ili Ukrajini za to više nema više potrebe.

U diplomaciji se pažljivo mjeri svaki korak. A on je pozvao Dodika odmah na inauguraciju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by jastreb 23/12/2016, 12:29

No mislim da bi mi opet trebalo vremena da se naviknem. Godinama poslije u mirno doba trzao sam se na svaki zvižduk u zraku.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by epikur37 23/12/2016, 12:29

Inzko moš ga popušiti Dodi i kupi prnjice....preotektorat se konačno dijeli a ti ostaješ bez posla...

ajmo revolucija :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by jastreb 23/12/2016, 12:30

epikur37 wrote:Inzko moš ga popušiti Dodi i kupi prnjice....preotektorat se konačno dijeli a ti ostaješ bez posla...

ajmo revolucija :D
Neće to na dobro izaći.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by epikur37 23/12/2016, 12:32

jastreb wrote:
epikur37 wrote:Inzko moš ga popušiti Dodi i kupi prnjice....preotektorat se konačno dijeli a ti ostaješ bez posla...

ajmo revolucija :D
Neće to na dobro izaći.

ovo zadnje nije na dobro, valja popraviti...nešto ide u otpis, novi inventarni brojevi i tako
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by vuksadinare 23/12/2016, 12:33

..inace najjaci otpor su pruzili sa jedne jna karaule u slovenskom prekomurju...branili su se pet dana..druge karaule su manje vise pale za dan,dva uvrh glave...mislim ima jednu amatersku snimku napada na tu karaulu...bormes su je janezi izrokali tako....ko svicarski sir je izgledala...nakon predaje jna je imala tri mrtva i sedam ranjenih...njihov zapovjednik je bio neki potporucnik srbin iz istocne bosne..kako sam vidio...lik ej ocito se dobro pripremio...dobro je izminirao sve oko karaule...osim asfaltiranog puta koji ej vodio do glavnog ulaza u karaulu...imali su ukopana tri beztrzajca..jedan minobacac 82 milimetra...dva lansera za maljutke...i iskopane transeje u karauli...dvadesetak vojnika je bilo unutra sa tim potporucnikom...janezi su imali u tih pet dana dva poginula i dosta ranjenih...mislim da su i sudili tom potporucniku...janezi su u napadu na karaulu...koristili oko 150 ljudi TO-a..imali su dva beztrzajca..cetri minobacaca..82 i 120 mm....u napadu je bio jedan vod zoljasa.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju - Page 4 Empty Re: Inzko razbjesnio Srbiju:Sjetit će se Melania da je JNA napala Sloveniju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum