ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by vuksadinare 23/12/2016, 07:43

liberalizam u sonovi nije losa ideja..uostalom ko i sve manje vise ideologije..ali jedno ej osnova drugo praksa

vuksadinare

Posts : 99555
2015-09-08


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by aben 23/12/2016, 08:47

vuksadinare wrote:liberalizam u sonovi nije losa ideja..uostalom ko i sve manje vise ideologije..ali jedno ej osnova drugo praksa
ovo je strašan mit,
liberalizam je jedina dobra ideologija, sve ostale su fašističke.
ne postoji dobra ideja koja se eto u praksi izjalovi- ot mit zapravo samo iskupljuje kumuniste.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by aben 23/12/2016, 08:50

deda wrote:
vama nisam problem ja eugeničar, jer neću vas ja eliminirati, stvar je da sami sebe spotičete i sabotirate
kako nas neš eliminirati kad želiš eliminirati svas privatni cash money? 
mislin, ni problem u tome koliki ti je kurac, nego koliki su ti centralnoplanerski apetiti. ti si, jebote, epikur na kvadrat  :|

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Guest 23/12/2016, 10:59

asilovski wrote:
U biti konverzacijom s tobom oštećujemo se za vrijeme koje smo potrošili na čitanja bljuvotina, a onda odgovaranje na iste da ne govorim izmaklu korist koju smo imali jer si nam pokvario ostatak dana a koji bi nam sigurno bio ugodan da nismo naltetili na tebe, koju usput ovo sve skupa pišeš isključivo jer si dijete puno kontradiktornih emocija i frustracija, pa ti je jedini način da se ispuvaš te da prcaš na forumu, to je ujedno i tvoja svrha barem za sada

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Safe%20Space%203_0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by prckov 23/12/2016, 11:02

deda wrote:
asilovski wrote:
U biti konverzacijom s tobom oštećujemo se za vrijeme koje smo potrošili na čitanja bljuvotina, a onda odgovaranje na iste da ne govorim izmaklu korist koju smo imali jer si nam pokvario ostatak dana a koji bi nam sigurno bio ugodan da nismo naltetili na tebe, koju usput ovo sve skupa pišeš isključivo jer si dijete puno kontradiktornih emocija i frustracija, pa ti je jedini način da se ispuvaš te da prcaš na forumu, to je ujedno i tvoja svrha barem za sada

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Safe%20Space%203_0
haha :D
prckov
prckov

Posts : 34217
2014-04-19


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by melkior 23/12/2016, 15:17

deda wrote:
melkior wrote:
deda wrote:
melkior wrote:Ali za razliku od tebe koji imaš naviku komentirati i ono što očigledno ne razumiješ, ja barem znam u čemu sam doma a u ostalo se ne petljam Basketball

tebe smeta istina iznesena o lažima
 Jesi li se ikada zapitao zašto misliš da bi baš ti preživio svijet  genetskog inženjeringa i socijal-darvinizma, za koji se zalažeš?  Pa imam i ja smartfon, i plaću veću od tisuću eura, a ubio bih te kao psa. Zapamti, iza svakog jakog dolazi još jači, nitko nije najjači zauvijek, možda eventualno tek u jednom trenutku je dovoljno jak da bude prvi, jedno vrijeme.

ti bi ubio mene kao psa jer si vođen emocijama, 

Nema to veze s emocijama, ti (a ne ja) se zalažeš za socijal-darvinizam, a u socijal-darvinizmu te ubiju kao psa, samo zato jer si slabiji. Istina, ne bih ni ja puno bolje prošao u takvom sustavu, ali malo je njih koji bi. Zato je zalaganje za takav sustav samo po sebi - samoubojstvo. Socijal-darvinizam je jednostavan, imaš ring i Fedora Emelianenka.



Pobjednik uzima sve, i jede srce poraženog neprijatelja jocolor
avatar
melkior

Posts : 17231
2015-08-09


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Stribor 23/12/2016, 15:53

marcellus wrote:
govinda wrote:glupaca..policajca na demonstracijama udaras ciglom, pospes benzinom, bacis mu krec ispod one zastitne maske...

i onda raspališ rafal po ambasadi...


Uz Tekbir i Alahu ekber. Multi-kulti! 

bom
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by govinda 23/12/2016, 15:59

Stribor wrote:
marcellus wrote:
govinda wrote:glupaca..policajca na demonstracijama udaras ciglom, pospes benzinom, bacis mu krec ispod one zastitne maske...

i onda raspališ rafal po ambasadi...


Uz Tekbir i Alahu ekber. Multi-kulti! 

bom
cigane talijanski, jesam ti rekao da mi se ne obracas?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by epikur37 23/12/2016, 16:03

govinda nije islamski fanatik
al je radikal.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by crvenkasti 23/12/2016, 16:05

Jel se sjećate kad je naš Zvonimir Boban onda udario četničkog policajca?

To je bilo prije rata. Njegova je zasluga što danas imamo Hrvatsku.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28890
2014-04-17


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 8 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum