ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by melkior Thu 22 Dec - 23:37

govinda wrote:
melkior wrote:
govinda wrote:
deda wrote:
epikur37 wrote:Uvjetna propast Zapada je proizvod njegovog uspjeha:  sigurnosti, blagostanja,  komocije i dekadencije proizašle iz toga....

To je povijesni obrazac i nema veze s kršćanstvom pa ni s ideologijom u konačnici...

Stanje nam ulazi u kritičnu fazu ali daleko smo još od propasti....svejedno zvona počinju zvoniti i buđenje je....

Ima Japan sve to, pa čak i više, a ne trpa se imigrantima iz Afrike, niti se u njihovoj kulturi štuje kult žrtve.

Problem je svjetonazor, moral, poimanje dora i zla... čvrsto vjerujete da su stvari koje su loše za vas zapravo dobre i korisne.
o kako tu grijesis...samurajski kodeks nalaze zrtvu samuraja za svog gospodara...i to zrtvovanje bez razmisljanja...
Deda nije čuo za šintoizam, autentičnu japansku verziju kršćanstva u kojem pojedinac nosi grijehe čitavog sela, i onda ga tuku dok hoda selom, protjeraju ga iz zajednice, i onda on te grijehe čitavog sela zakopa na brdu u zemlju, izvan sela. I svake godine drugi dobrovoljac nosi grijehe čitavog sela. Japanski seoski Isus ili Fašnik, shvatite to kako hoćete.
ma deda nema pojma ni o cemu, samo udara kontre iz zabave...
Smartfon generacija koja misli da je popila svu pamet svijeta jer je na prvoj godini faksa učila neke grafove i dijagrame, pa onda s njima pokušava objasniti sve, od postanka svemira, tržišta dionica u srednjoročnom razdoblju, do analnog seksa u troje  :facepalm :aw

melkior

Posts : 17231
2015-08-09


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by melkior Thu 22 Dec - 23:42

deda wrote:
melkior wrote:
govinda wrote:
deda wrote:
epikur37 wrote:Uvjetna propast Zapada je proizvod njegovog uspjeha:  sigurnosti, blagostanja,  komocije i dekadencije proizašle iz toga....

To je povijesni obrazac i nema veze s kršćanstvom pa ni s ideologijom u konačnici...

Stanje nam ulazi u kritičnu fazu ali daleko smo još od propasti....svejedno zvona počinju zvoniti i buđenje je....

Ima Japan sve to, pa čak i više, a ne trpa se imigrantima iz Afrike, niti se u njihovoj kulturi štuje kult žrtve.

Problem je svjetonazor, moral, poimanje dora i zla... čvrsto vjerujete da su stvari koje su loše za vas zapravo dobre i korisne.
o kako tu grijesis...samurajski kodeks nalaze zrtvu samuraja za svog gospodara...i to zrtvovanje bez razmisljanja...
Deda nije čuo za šintoizam, autentičnu japansku verziju kršćanstva u kojem pojedinac nosi grijehe čitavog sela, i onda ga tuku dok hoda selom, protjeraju ga iz zajednice, i onda on te grijehe čitavog sela zakopa na brdu u zemlju, izvan sela. I svake godine drugi dobrovoljac nosi grijehe čitavog sela. Japanski seoski Isus ili Fašnik, shvatite to kako hoćete.

to je kult žrtvovanja, a ne žrtve

nitko tog pojedinca ne žali, niti mu pokušava pomoći, spasiti ga... već ga naprotiv mlate, kako kažeš

u kršćanskoj kulturi spašavate i branite pedofile i ubojice, jer su svi jednaki pred bogom, i tko ste vi da sudite, oprošteno im je ako su se pokajali
A oprost podrazumijeva pokoru, nisi nikad čuo za to? Bez iskrenog pokajanja nema ni orposta, oprost grijeha pred Bogom i spašavanje njegove duše nema veze s njegovim tijelom, on na ovom svijetu mora okajati svoj grijeh. Joj, kad se liberali uhvate kršćanstva affraid  Ispadne da sve opravdavaju Božjim milosrđem, a preziru ga iz dna duše.
avatar
melkior

Posts : 17231
2015-08-09


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Guest Thu 22 Dec - 23:43

melkior wrote:
Smartfon generacija koja misli da je popila svu pamet svijeta jer je na prvoj godini faksa učila neke grafove i dijagrame, pa onda s njima pokušava objasniti sve, od postanka svemira, tržišta dionica u srednjoročnom razdoblju, do analnog seksa u troje 

zar te toliko boli što nije svaka tema o ustašama i partizanima, nego eto na nekoj temi se ubaci i neka krivulju iz koje se jasno vide kretanja i trendovi pa te to zbuni, dezorijentira
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by epikur37 Thu 22 Dec - 23:43

govinda wrote:
epikur37 wrote:
govinda wrote:
epikur37 wrote:
govinda wrote:

sam si sa sobom u suprotnosti...ateista koji vjeruje u krscanske vrijednosti...spajas nespojivo...


ma da :)

dobro de, tvoja antifašistička probava ima svoje limite...poštujmo ih :

pa koje su to krscanske vrijednosti koje ti kao ateista postujes i smatras da ih svaki evropljanin treba postovati?

Tradicije, običaje, ponašanja i vrijednosti...

Znači kod nas se život zasniva na pojedincu i njegovoj slobodi i odgovornosti.

Ne moraš raditi što ti netko kaže ali imaš odgovornost, nismo robovi kao kod vas.

Kod nas se slavi Božić, u prosincu ide u Crkvu i daruje...

Imamo svoj dress code za muške i žene...

Žene poštujemo više nego druge civlizacije

Svinjetina nam je uobičajena i vrlo draga slastica ali recimo ne jedemo pse i drugo čudno...

Cijelu godinu smo uštimali po svom kalendaru i običajima...

Poštuje se privatno vlasništvo ali je obavezna socijalna osjetljivost..

Kod nas je umjetnost razvijena, slika se, stavra glazba i arhitektura po našim poimanjima...

U gradovima prevladavaju crkve a ne džamije ili hindu hramovi...

a mislim....mogao boih do jutra




Jesi siguran u ovo?
I u Islamu se postuje privatno vlasnistvo..Mislim da ne idem dalje, napisao si hrpu gluposti koje nemaju nikakve veze sa krscanskim vrijednostima...

To je kultura odnosno civlizacija koja se temelji na kršćanstvu i daleko šira od par stavri koje sam naveo...

a ti ako misliš da nema razlike...onda izvlite...

neka vam se žene ne pokrivaju, jedite krmetinu, dopustite alkohol u islamskim zemljama, odijevajte se poput nas, arhitekturu prilagodite i tako dalje i dalje...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by govinda Thu 22 Dec - 23:44

melkior wrote:
govinda wrote:
ma deda nema pojma ni o cemu, samo udara kontre iz zabave...
Smartfon generacija koja misli da je popila svu pamet svijeta jer je na prvoj godini faksa učila neke grafove i dijagrame, pa onda s njima pokušava objasniti sve, od postanka svemira, tržišta dionica u srednjoročnom razdoblju, do analnog seksa u troje  :facepalm :aw
a deda je neki balavac zapravo?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by melkior Thu 22 Dec - 23:48

deda wrote:
melkior wrote:
Smartfon generacija koja misli da je popila svu pamet svijeta jer je na prvoj godini faksa učila neke grafove i dijagrame, pa onda s njima pokušava objasniti sve, od postanka svemira, tržišta dionica u srednjoročnom razdoblju, do analnog seksa u troje 

zar te toliko boli što nije svaka tema o ustašama i partizanima, nego eto na nekoj temi se ubaci i neka krivulju iz koje se jasno vide kretanja i trendovi pa te to zbuni, dezorijentira
U temama o ustašama i partizanima nikad ne pišem, kao i u temama o Srbiji. Za razliku od drugih koji se nad njima sablažnjavaju, ja ih jednostavno - izbjegavam. Ali za razliku od tebe koji imaš naviku komentirati i ono što očigledno ne razumiješ, ja barem znam u čemu sam doma a u ostalo se ne petljam Basketball
avatar
melkior

Posts : 17231
2015-08-09


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Guest Thu 22 Dec - 23:49

melkior wrote:
A oprost podrazumijeva pokoru, nisi nikad čuo za to? Bez iskrenog pokajanja nema ni orposta, oprost grijeha pred Bogom i spašavanje njegove duše nema veze s njegovim tijelom, on na ovom svijetu mora okajati svoj grijeh. Joj, kad se liberali uhvate kršćanstva affraid  Ispadne da sve opravdavaju Božjim milosrđem, a preziru ga iz dna duše.

oprost je za mazohiste, to su ljudi s duševnim poremećajem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by govinda Thu 22 Dec - 23:51

epikur37 wrote:
govinda wrote:
Jesi siguran u ovo?
I u Islamu se postuje privatno vlasnistvo..Mislim da ne idem dalje, napisao si hrpu gluposti koje nemaju nikakve veze sa krscanskim vrijednostima...

To je kultura odnosno civlizacija koja se temelji na kršćanstvu i daleko šira od par stavri koje sam naveo...

a ti ako misliš da nema razlike...onda izvlite...

neka vam se žene ne pokrivaju, jedite krmetinu, dopustite alkohol u islamskim zemljama, odijevajte se poput nas, arhitekturu prilagodite i tako dalje i dalje...
to sto si ti nabrojao su ideoloske vrijednosti, ne religiozne...a da ti odgovorim na ove tovje "zahtjeve"..elem, kod mene u Brckom zene hodaju u minjacima cak i po ovoj zimi, divim im se kako mogu dok sam ja umotan u jakne i dzempere ko sarma..ne zelim da jedem krmetinu i mislim da to tebe kao krscanina ili ateistu uili koji si vec kurac nema sta da pogadja...alkohol u islamskim zemljama? Pa u vecini je i dopusten i moze se kupiti, malo je poskup, kako gdje...arhitektura? Koja? U Emiratima? U Turskoj? U Maleziji? Zasto tebi smeta tudja arhitektura? To sto ti prodajes odnosno pokusavas prodati ovdje kao krscansku vrijednost je ideologija i to idelogija jake mrznje spram Islama, ideologija kojoj cak smeta i kako je neki seljo svoju kucu sagradio u Pakistanu ili u nekim drugim pizdicima..nema tu ni k od krscanstva o vemu ti pricas, sto je i za ocekivati od jednog ateiste koji ne pozna krscanstvo...javi se burazu da te poduci...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by melkior Thu 22 Dec - 23:51

govinda wrote:
melkior wrote:
govinda wrote:
ma deda nema pojma ni o cemu, samo udara kontre iz zabave...
Smartfon generacija koja misli da je popila svu pamet svijeta jer je na prvoj godini faksa učila neke grafove i dijagrame, pa onda s njima pokušava objasniti sve, od postanka svemira, tržišta dionica u srednjoročnom razdoblju, do analnog seksa u troje  :facepalm :aw
a deda je neki balavac zapravo?
A nemam pojma, iskreno,nije ni bitno, bitno je da je čovjek jedne dimenzije.

avatar
melkior

Posts : 17231
2015-08-09


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Guest Thu 22 Dec - 23:52

melkior wrote:Ali za razliku od tebe koji imaš naviku komentirati i ono što očigledno ne razumiješ, ja barem znam u čemu sam doma a u ostalo se ne petljam Basketball

tebe smeta istina iznesena o lažima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by melkior Thu 22 Dec - 23:57

deda wrote:
melkior wrote:
A oprost podrazumijeva pokoru, nisi nikad čuo za to? Bez iskrenog pokajanja nema ni orposta, oprost grijeha pred Bogom i spašavanje njegove duše nema veze s njegovim tijelom, on na ovom svijetu mora okajati svoj grijeh. Joj, kad se liberali uhvate kršćanstva affraid  Ispadne da sve opravdavaju Božjim milosrđem, a preziru ga iz dna duše.

oprost je za mazohiste, to su ljudi s duševnim poremećajem
Tako je, dr. Freud jocolor
avatar
melkior

Posts : 17231
2015-08-09


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by epikur37 Thu 22 Dec - 23:58

govinda wrote:
epikur37 wrote:
govinda wrote:
Jesi siguran u ovo?
I u Islamu se postuje privatno vlasnistvo..Mislim da ne idem dalje, napisao si hrpu gluposti koje nemaju nikakve veze sa krscanskim vrijednostima...

To je kultura odnosno civlizacija koja se temelji na kršćanstvu i daleko šira od par stavri koje sam naveo...

a ti ako misliš da nema razlike...onda izvlite...

neka vam se žene ne pokrivaju, jedite krmetinu, dopustite alkohol u islamskim zemljama, odijevajte se poput nas, arhitekturu prilagodite i tako dalje i dalje...
to sto si ti nabrojao su ideoloske vrijednosti, ne religiozne...a da ti odgovorim na ove tovje "zahtjeve"..elem, kod mene u Brckom zene hodaju u minjacima cak i po ovoj zimi, divim im se kako mogu dok sam ja umotan u jakne i dzempere ko sarma..ne zelim da jedem krmetinu i mislim da to tebe kao krscanina ili ateistu uili koji si vec kurac nema sta da pogadja...alkohol u islamskim zemljama? Pa u vecini je i dopusten i moze se kupiti, malo je poskup, kako gdje...arhitektura? Koja? U Emiratima? U Turskoj? U Maleziji? Zasto tebi smeta tudja arhitektura? To sto ti prodajes odnosno pokusavas prodati ovdje kao krscansku vrijednost je ideologija i to idelogija jake mrznje spram Islama, ideologija kojoj cak smeta i kako je neki seljo svoju kucu sagradio u Pakistanu ili u nekim drugim pizdicima..nema tu ni k od krscanstva o vemu ti pricas, sto je i za ocekivati od jednog ateiste koji ne pozna krscanstvo...javi se burazu da te poduci...


nda evo tebi ćemo pustiti da tumačiš krćanstvo -----ajme baš si blesav
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by govinda Fri 23 Dec - 0:06

epikur37 wrote:
govinda wrote:
epikur37 wrote:
govinda wrote:
Jesi siguran u ovo?
I u Islamu se postuje privatno vlasnistvo..Mislim da ne idem dalje, napisao si hrpu gluposti koje nemaju nikakve veze sa krscanskim vrijednostima...

To je kultura odnosno civlizacija koja se temelji na kršćanstvu i daleko šira od par stavri koje sam naveo...

a ti ako misliš da nema razlike...onda izvlite...

neka vam se žene ne pokrivaju, jedite krmetinu, dopustite alkohol u islamskim zemljama, odijevajte se poput nas, arhitekturu prilagodite i tako dalje i dalje...
to sto si ti nabrojao su ideoloske vrijednosti, ne religiozne...a da ti odgovorim na ove tovje "zahtjeve"..elem, kod mene u Brckom zene hodaju u minjacima cak i po ovoj zimi, divim im se kako mogu dok sam ja umotan u jakne i dzempere ko sarma..ne zelim da jedem krmetinu i mislim da to tebe kao krscanina ili ateistu uili koji si vec kurac nema sta da pogadja...alkohol u islamskim zemljama? Pa u vecini je i dopusten i moze se kupiti, malo je poskup, kako gdje...arhitektura? Koja? U Emiratima? U Turskoj? U Maleziji? Zasto tebi smeta tudja arhitektura? To sto ti prodajes odnosno pokusavas prodati ovdje kao krscansku vrijednost je ideologija i to idelogija jake mrznje spram Islama, ideologija kojoj cak smeta i kako je neki seljo svoju kucu sagradio u Pakistanu ili u nekim drugim pizdicima..nema tu ni k od krscanstva o vemu ti pricas, sto je i za ocekivati od jednog ateiste koji ne pozna krscanstvo...javi se burazu da te poduci...


nda evo tebi ćemo pustiti da tumačiš krćanstvo -----ajme baš si blesav
Pa izgleda da ga bolje poznajem nego ti...ali ok, ateista si pa zato i nisi upoznat sa krscanstvom..elem, brkas ideologiju i to neki cudni miks konzervativizma, nacionalsocijalizma uz dodatak nekog rasne nadmoci evropljana nad ostalim kulturama...ukratko, baljezgas po obicaju...nisi vrijedan daljnjeg truda veceras...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by melkior Fri 23 Dec - 0:07

deda wrote:
melkior wrote:Ali za razliku od tebe koji imaš naviku komentirati i ono što očigledno ne razumiješ, ja barem znam u čemu sam doma a u ostalo se ne petljam Basketball

tebe smeta istina iznesena o lažima
 Jesi li se ikada zapitao zašto misliš da bi baš ti preživio svijet  genetskog inženjeringa i socijal-darvinizma, za koji se zalažeš?  Pa imam i ja smartfon, i plaću veću od tisuću eura, a ubio bih te kao psa. Zapamti, iza svakog jakog dolazi još jači, nitko nije najjači zauvijek, možda eventualno tek u jednom trenutku je dovoljno jak da bude prvi, jedno vrijeme.
avatar
melkior

Posts : 17231
2015-08-09


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by epikur37 Fri 23 Dec - 0:10

melkior wrote:
deda wrote:
melkior wrote:Ali za razliku od tebe koji imaš naviku komentirati i ono što očigledno ne razumiješ, ja barem znam u čemu sam doma a u ostalo se ne petljam Basketball

tebe smeta istina iznesena o lažima
 Jesi li se ikada zapitao zašto misliš da bi baš ti preživio svijet  genetskog inženjeringa i socijal-darvinizma, za koji se zalažeš?  Pa imam i ja smartfon, i plaću veću od tisuću eura, a ubio bih te kao psa. Zapamti, iza svakog jakog dolazi još jači, nitko nije najjači zauvijek, možda eventualno tek u jednom trenutku je dovoljno jak da bude prvi, jedno vrijeme.


deda bi u selekciji prvi pao....što je napravio za svog skromnog života osim što mantra fraze i šablone...u kojoj diskusiji je pokazao visprenost...

čim zaglavi odvali neki graf i evo mene ....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by marcellus Fri 23 Dec - 0:31

deda... "pjestani sjat"

_________________
Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45731
2014-04-16


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Guest Fri 23 Dec - 1:16

melkior wrote:
deda wrote:
melkior wrote:Ali za razliku od tebe koji imaš naviku komentirati i ono što očigledno ne razumiješ, ja barem znam u čemu sam doma a u ostalo se ne petljam Basketball

tebe smeta istina iznesena o lažima
 Jesi li se ikada zapitao zašto misliš da bi baš ti preživio svijet  genetskog inženjeringa i socijal-darvinizma, za koji se zalažeš?  Pa imam i ja smartfon, i plaću veću od tisuću eura, a ubio bih te kao psa. Zapamti, iza svakog jakog dolazi još jači, nitko nije najjači zauvijek, možda eventualno tek u jednom trenutku je dovoljno jak da bude prvi, jedno vrijeme.

ti bi ubio mene kao psa jer si vođen emocijama, kukaš po forumu kako su žene danas iskvarene i kurve, itd. to pokazuje da nisi pretjerano snažan tip kako se hvališ

ne razumiješ uopće što pišem, niti motiv, misliš da dokazujem vama kako sam superioran  :^0 , pa ćeš ti meni sad dokazati da si to ti a ne ja

za mene su moji načini komunikacije tek retorička vještina, pokušaj kondicioniranja, zanima me kako natjerati nekog da nešto upamti i poveže
epikur je naštrebao svašta o psihologiji, o ljudskom mozgu, ali to ne zna koristiti, kao umjetnik sa svim bojama koji ne zna slikati

ne utrkujem se tu s vama da bih bio alfa, da bih bio glavni, da bih pobjedio kako misli kic

ja sam "omega male", ne razmećem se visinom dohotka, titulom fakulteta, količinom jebanja, automobilom ili nekretninom, moji interesi su izvan tih sfera vas koji se natječete za poziciju alfa mužjaka

ti kod mene ne možeš izazvati emociju svojim prijetnjama i uvredama, ni strah, ni sram, ni kajanje, manjak vrijednosti..., te manipulacije funkcioniraju samo kod vas koji možete iskusiti takve osjećaje, slično me ne motiviraju emocije, ja se ne osjećam pametnije ako si ti glup :)

vama nisam problem ja eugeničar, jer neću vas ja eliminirati, stvar je da sami sebe spotičete i sabotirate
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Guest Fri 23 Dec - 1:23

ako si alfa melkiore, onda imaš veliku k..... pa j.... sve redom, ne kukaš kako nema poštenih :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Guest Fri 23 Dec - 1:30

evolucijski gledano penis je alatka za brisanje i izbacivanje sjemena drugih suparnika iz porođajnog kanala

veličina je bitna jer nikad ni nije bilo poštenih

što je veći to bolje briše i istiskuje u kombinaciji s ritmičkim kretanjem

no nedaj se smesti, uvjek ostaje nada da su nečije velike oči simbol poštenja i nevinosti

:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Kermit Fri 23 Dec - 7:40

deda wrote:
kic wrote:
a o čemu ti razmišljaš da mi je znati, vidim da ne razumiješ ni što je svrha meditacije..
ako ćeš da ti šapnem? jačanje koncentracije je cilj, wikiboy..

meditacijom možeš samo oštetiti mozak, steći ponašanje koje je loše za tvoje mentalno zdravlje
ako uz to ne konzumiraš hranu bogatu proteinima, poput mesa možeš si uzrokovati ozbiljne probleme

koja je svrha ovog sa slike?

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 3fc9babb105578e5371e3ecd19f4e7c3
Meditacijom možeš oštetiti mozak?

U biti konverzacijom s tobom oštećujemo se za vrijeme koje smo potrošili na čitanja bljuvotina, a onda odgovaranje na iste da ne govorim izmaklu korist koju smo imali jer si nam pokvario ostatak dana a koji bi nam sigurno bio ugodan da nismo naltetili na tebe, koju usput ovo sve skupa pišeš isključivo jer si dijete puno kontradiktornih emocija i frustracija, pa ti je jedini način da se ispuvaš te da prcaš na forumu, to je ujedno i tvoja svrha barem za sada
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by vuksadinare Fri 23 Dec - 7:43

liberalizam u sonovi nije losa ideja..uostalom ko i sve manje vise ideologije..ali jedno ej osnova drugo praksa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99555
2015-09-08


Back to top Go down

Liberalizam objašnjen u 10 sekundi - Page 7 Empty Re: Liberalizam objašnjen u 10 sekundi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum