ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by jastreb 20/8/2015, 17:59

Da,ali nije nikakav buntovnik.

Bora je srao i po komunistima,i po Slobi,i po Jul,i po izbjeglicama iz Hrvatske,i protiv Tita i protiv samih Srba (Srbin je lud,Srbin je proklet)i protiv Hrvata i protiv Crnogoraca i protiv Mila i protiv pedera i protiv Šipaca i protiv svega i svačega.

Thompson samo reflektira stavove desnice i uz to podilazi crkvi.

To nije nikakav buntovnik.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by crvenkasti 20/8/2015, 20:22

Neki dan je bio na RTS-u, pijan ko letva, o nekom govnima recitirao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Guest 20/8/2015, 20:26

Bajaga mi je teska patetika i komercijala, takvih na Balkanu imas na svakom uglu...Corbu nisam slusao previse, ono sto sam cuo zvuci kao autenticni, solidni rock. I opcenito od njihove glazbe, novi val im je bio stvarno i jak i dobar. Mi smo digli ruke od rocka jos prije rata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Guest 20/8/2015, 20:30

Vidim da se ovdje proziva MPT-a kao ''rockera''. Ako su nepriznate obrade ABBA-e rock, onda sam ja vodeci DJ...Guetta, jebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Guest 20/8/2015, 20:31

albatros wrote:Da,ali nije nikakav buntovnik.

Bora je srao i po komunistima,i po Slobi,i po Jul,i po izbjeglicama iz Hrvatske,i protiv Tita i protiv samih Srba (Srbin je lud,Srbin je proklet)i protiv Hrvata i protiv Crnogoraca i protiv Mila i protiv pedera i protiv Šipaca i protiv svega i svačega.

Thompson samo reflektira stavove desnice i uz to podilazi crkvi.

To nije nikakav buntovnik.

Ma buntovnik je, provocira establishment. Na stranu sto mi u Hrvatskoj imamo nekoliko rezervnih establishmenta, uz onaj sluzbeni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Guest 20/8/2015, 20:31

Pokvarena mašta i prljave strasti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by veber 20/8/2015, 21:16

marcellus wrote: Smjestili mu zabranu nastupa u EU.
daj ne lupetaj, kak su mu smjestili da ne smije nastupati?
 kao da si napisao da veber ne smije raditi u njemačkoj. pa tko mi brani? nitko!
lupetaš bez veze. nije više in u dijaspori pa se loži na hrvatski malograđanski mentalitet.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by bora-corba 20/8/2015, 23:01

Najveći muzičar Jugoslavije i veliki rodoljub,  jedan od retkih koji i dalje računa na SAO Krajinu i bori se za Ćirilicu u Vukovaru. Pa ako se i opet pogazi na koncertu koje dete iz epruvete, jedna ustaša manje :)  Ova vlast je sklona regionu pa ima šanse da ga neko iz vlasti pozove, bio bi red da njegovi obožavatelji dođu na svoje nakon toliko godina, kao nekad. Nije više narod tako zavađen, mogo bi da održi i koncerat u Savsku pred oni šatori. :)
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Ero 21/8/2015, 07:40

Bora je četnik i to kaže bez palamuđenja, a ja to cijenim. Svi ostali su antifašisti. Do podne, a poslije podne pitaj boga šta su.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by bora-corba 21/8/2015, 10:11

Jašta, ne ko HDZ-ovci, malo su antifašisti, malo bi bili ustaše al ih strah , malo valja za dom spremni, malo ne valja. Bora će da vam peva s istotetoviranu Dražu u Savsku, a vi plačite.
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by dzango 21/8/2015, 10:43

marcellus wrote:Ajde šta ste se uzjebali. Bora je legenda. Za razliku od ovo žgadije što je pevalo na uvce arkanu i bagri a danas pjevaju ko nas bre zavadi, bora nikad nije bio licemjer, nikad nije išao sa strujom, kome je mislio jebat mater jebo mu je mater. To je u redu. Tompson? On i Bora imaju jednu zajedničku crtu, jedina dva prava buntovnika yu rock scene. Svi ostali su bili buntovnici od kurca. Primali nagrade 7 sekretara skoja za buntovništvo. Buntovnici za svaki režim, u svakom su se režimu bunili protiv onog drugog režima. Buntovnici tipa Đoni, malo strahovito buntovnog duvanja travice pa doma tatici generalu jna na ručkić.
Daj ne seri. Kakve veze ima Tompson sa rokom? Možda bi eventualno mogao da ima veze sa folkom i to uz dlaku. Ono što raja traži. Džoni? Nema boljeg objašnjenja od njegovih Kurvinih sinova.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Ero 21/8/2015, 10:50

bora-corba wrote:Jašta, ne ko HDZ-ovci, malo su antifašisti, malo bi bili ustaše al ih strah , malo valja za dom spremni, malo ne valja. Bora će da vam peva s istotetoviranu Dražu u Savsku, a vi plačite.
Lako za Savsku, ka'će u Prištinu? Dogodine? :]
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Guest 21/8/2015, 11:49

Johnny i Pađen prave budalu od Bore Čorbe.....:)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Guest 21/8/2015, 15:34

marcellus wrote:
kaja_333 wrote:nisam ga nikada slušala, bio mi je bezveze. meni je bolji bajaga...


Meni je bajaga išao na kurac. Čorba mi je oduvijek bio jak.
Pa ne može se reći da Bora nema talenta i nekog šarma mangupa iz susjedstva. Ali u poetskom smislu je to mahom guslarski deseterac à la Turčin i mudra izreka sa zahodskog zida. Mislim ono, tko voli, nek' izvoli ako mu je to poetski i kulturni nivo i ako pravom rock pjesništvu i punoj glazbenoj pregnantnosti nije dorastao.





Ostaje činjenica da je najbolja pjesma koju je Đorđević ikada otpjevao u Čorbi ipak Bajazitova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Guest 21/8/2015, 15:40

ostap.phender wrote:
marcellus wrote:
kaja_333 wrote:nisam ga nikada slušala, bio mi je bezveze. meni je bolji bajaga...


Meni je bajaga išao na kurac. Čorba mi je oduvijek bio jak.
Pa ne može se reći da Bora nema talenta i nekog šarma mangupa iz susjedstva. Ali u poetskom smislu je to mahom guslarski deseterac à la Turčin i mudra izreka sa zahodskog zida. Mislim ono, tko voli, nek' izvoli ako mu je to poetski i kulturni nivo i ako pravom rock pjesništvu i punoj glazbenoj pregnantnosti nije dorastao.





Ostaje činjenica da je najbolja pjesma koju je Đorđević ikada otpjevao u Čorbi ipak Bajazitova.
Nemože se reći ? Može se itekako reći Bora je glupi degenerik. I njegova muzika nije ni do koljenja vrhu svjetskog rock. Što je riblja čorba prema recimo Pink Floydu ili Queenu. Hrpa netalentiranih narkomana. Ništa više od toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Guest 21/8/2015, 15:55

zgdosada wrote:
ostap.phender wrote:
marcellus wrote:
kaja_333 wrote:nisam ga nikada slušala, bio mi je bezveze. meni je bolji bajaga...


Meni je bajaga išao na kurac. Čorba mi je oduvijek bio jak.
Pa ne može se reći da Bora nema talenta i nekog šarma mangupa iz susjedstva. Ali u poetskom smislu je to mahom guslarski deseterac à la Turčin i mudra izreka sa zahodskog zida. Mislim ono, tko voli, nek' izvoli ako mu je to poetski i kulturni nivo i ako pravom rock pjesništvu i punoj glazbenoj pregnantnosti nije dorastao. Ostaje činjenica da je najbolja pjesma koju je Đorđević ikada otpjevao u Čorbi ipak Bajazitova.
Nemože se reći ? Može se itekako reći Bora je glupi degenerik. I njegova muzika nije ni do koljenja vrhu svjetskog rock. Što je riblja čorba prema recimo Pink Floydu ili Queenu. Hrpa netalentiranih narkomana. Ništa više od toga.
Karakterne osobine nemaju veze s umjetničkim talentom. To pak što je Borina umjetnost otprilike na nivou šekretske mudrosti je druga priča, ali talent mu se ipak ne može poreći. Pa čak ako se i priklanja takvoj retardiranoj ideologiji kao što je srpski četnički pokret, što je tebi očito jedini estetski kriterij za vrednovanje nečijeg djela. 

Ako si ga htio s nekim uspoređivati, onda nisi trebao potezati za Farrokhom Bulsarom. Ima ih i u povijesti hrvatskog rocka kojima nije do koljena, ni poetski, ni glazbeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Guest 21/8/2015, 16:00

Zašto ? Jer Bora retardiran ? Malouman ? Zašto ga ne bi uspoređivao sa onima koji su stvarno talentirani ? I naravno da nije to što je četnik je posebna priča. A to što mi je muzika govno to je opet posebna priča. Košto sam rekao prema ljudima koji su stvarno talentirani Bora je 0. I takvih bendova ko Čorba na svijetu ima na tisuće i biti će ih još tisuće. A to što on priča o sebi koda je Keith Richards to možda neki puše. Ja ne. Ipak sam u životu previše muzike poslušao pogotovo te vrste muzike da bi se palio na Čorbu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU! - Page 3 Empty Re: BORA ĐORĐEVIĆ DOLAZI U HRVATSKU!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum