ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by epikur37 15/12/2016, 22:24

Ero ko Christian Amanpur...u glavnom nakon sirije treba malo srihtati ukrajinu a baltik nek miruje da ne bi dobio po labrnji :)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by epikur37 15/12/2016, 22:26


Sada Rusija i saveznici trebaju organiozorati međunarodnu konferenciju za obnovu Sirije i Alepa....amerikanci i njihovi vehbitski ljudožderi su dobrodošli s prilozima.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by Guest 15/12/2016, 22:36

Yehudi wrote:Izrael je liječio ranjene pripadnike Druza.

Inače kolega Ero je zabrinut adi 1500 koljača ( i njihovih obitelji još 3500 ) 

 pa ga mori zašto oni odlaze ( prognanici jadni ) iz Alepa.

 No ne pita se šta je sa ostalm žiteljima istočnog Alepa.  Njih 200 000

koji su jedva dočekali riješiti se ovih islamista i ostali u ist Alepu.

    Dirljiva mi je ta njegova briga za svaku šušu islamističku  Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 1f60b

zajeb je što ih je pustilo.. većina kanibala koji su se borili u alepu je preživila borbu i evakuirana i slobodna.. sada će ih brat Erdogan opskrbiti TOW raketama i veselje se može nastaviti

zato je Sirijska vojska pokušavala na sve moguće načine prekinuti primirje i dovršiti ih , ali Putin je ipak prevladao .. ipak Rusija pazi na imiđ a Rusija ih nije smjela pobiti do kraja jer bi to naljutilo Erdogana itd.. visoka politika naravno..

šteta, da se mene pitalo, nikakvo primirje nikakva evakuacija nego prženje do kraja.. iako mislim da se Putina ovdje jebalo za mišljenje zapada, više se Putin dodvoravao Erdoganu nego Zapadu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by Leviathan2 15/12/2016, 22:45

ni ja ih nebi pustio, do zadnjeg, sad su se izvukli oni najodgovornijiji, mada ih je zagnjojili ajmeee, al jebga, nije temeljito, 
damir je na palmiri, javio se prije odlaska iz alepa i kaze da je u alepu posljedicno od granatiranja izginulo oko 600 civila, sto izginulo sto ono koje su kozojebi pobili kad su htjeli pobjeci, al kozojeba se procjenjuje da je izginulo preko 3k,  neko sunitsko pleme koje je iz okolice alepa i iam svojih 500 ljudi pod oruzjem je naletilo na kozojebe u jednoj zgradi koji su bili toliko nadrogirani i iscrpljeni da ih nisu uspjeli ni probudit, cjelu jedinicu, nakon pol sata su ih jednostavno uspavali trajno, oko 120 kozojeba u sat vremena, bez milosti, jako malo kozojeba je zarobljeno zivo, uglavnom kad su se predavali su poceli pruzat otpor ocima pa su dobili metak

_________________
Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by Eroo 15/12/2016, 22:52

Milo Yiannopoulos wrote:
Yehudi wrote:Izrael je liječio ranjene pripadnike Druza.

Inače kolega Ero je zabrinut adi 1500 koljača ( i njihovih obitelji još 3500 ) 

 pa ga mori zašto oni odlaze ( prognanici jadni ) iz Alepa.

 No ne pita se šta je sa ostalm žiteljima istočnog Alepa.  Njih 200 000

koji su jedva dočekali riješiti se ovih islamista i ostali u ist Alepu.

    Dirljiva mi je ta njegova briga za svaku šušu islamističku  Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 1f60b

zajeb je što ih je pustilo.. većina kanibala koji su se borili u alepu je preživila borbu i evakuirana i slobodna.. sada će ih brat Erdogan opskrbiti TOW raketama i veselje se može nastaviti

zato je Sirijska vojska pokušavala na sve moguće načine prekinuti primirje i dovršiti ih , ali Putin je ipak prevladao .. ipak Rusija pazi na imiđ a Rusija ih nije smjela pobiti do kraja jer bi to naljutilo Erdogana itd.. visoka politika naravno..

šteta, da se mene pitalo, nikakvo primirje nikakva evakuacija nego prženje do kraja.. iako mislim da se Putina ovdje jebalo za mišljenje zapada, više se Putin dodvoravao Erdoganu nego Zapadu
Kako, zar ovi nisu samo branili svoj prag?
Ne uzbuđuj se,  samo  podsjećam... :)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by catabbath 15/12/2016, 23:44

Jesi ih porokali više, Jutarnji je već naporan s pamfletima iz buzina a na Indexu će dehidrirati od tolko suza, Jihadi P.S. u šok sobi  Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 1f600

_________________
Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by Guest 16/12/2016, 01:23

dawson wrote:Jesi ih porokali više, Jutarnji je već naporan s pamfletima iz buzina a na Indexu će dehidrirati od tolko suza, Jihadi P.S. u šok sobi  Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 1f600

najgore od svega i nisu ih porokali , nego su im ih većinu pustili da se obriju i išetaju iz alepa u novi glavni grad Ildb , gdje će ih Erdogan opskrbiti novim oružjem i gdje će uzgojiti novu bradu i ponovo se ratovati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by Yehudi 16/12/2016, 06:45

Eroo wrote:
Yehudi wrote:
Inače kolega Ero je zabrinut adi 1500 koljača ( i njihovih obitelji još 3500 ) 

    Dirljiva mi je ta njegova briga za svaku šušu islamističku  Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 1f60b


Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 CwArwChW8AAqrFI

.....................i to baš za svaku šušu


   inače nadalje bez podvala kolega Ero, ilustracija koju si stavio dolazi iz Yemena
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by vuksadinare 16/12/2016, 07:15

Milo Yiannopoulos wrote:
dawson wrote:Jesi ih porokali više, Jutarnji je već naporan s pamfletima iz buzina a na Indexu će dehidrirati od tolko suza, Jihadi P.S. u šok sobi  Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 1f600

najgore od svega i nisu ih porokali , nego su im ih većinu pustili da se obriju i išetaju iz alepa u novi glavni grad Ildb , gdje će ih Erdogan opskrbiti novim oružjem i gdje će uzgojiti novu bradu i ponovo se ratovati
i tako ispada da u biti na neki nacin ispada da svima odgovaraju đihadisti..na koga bi oruzje trosili...malo se politicki sorali i tako...malo svađa...pa smisao politike ej da se svađas da nađes neki razlog za svađu...kako bi politicari opstali inace
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by jastreb 16/12/2016, 07:40

A i ovi naši mediji seru li ga seru,pa su tako Alepo počeli uspoređivati sa Srebrenicom i Vukovarom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by vuksadinare 16/12/2016, 07:44

...ma boli vas kiki tamo za nake arapcuge..sto bi rek'o moj stric..'isti quratz drugo pakovanje'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by mutava baštarda 16/12/2016, 07:54

vuksadinare wrote:...ma boli vas kiki tamo za nake arapcuge..sto bi rek'o moj stric..'isti quratz drugo pakovanje'
ima tamo i milion ipo kršćana čija sudbina se trenutno veže za asadovu, a koji su se napatili više sada nego kada je saladin osvaja jeruzalem.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by vuksadinare 16/12/2016, 08:00

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:...ma boli vas kiki tamo za nake arapcuge..sto bi rek'o moj stric..'isti quratz drugo pakovanje'
ima tamo i milion ipo kršćana čija sudbina se trenutno veže za asadovu, a koji su se napatili više sada nego kada je saladin osvaja jeruzalem.
...patili su oni uvijek..nije ni assad bio prema njima cvijece prije kao ni otac mu...bili su među najsiromasnijima u siriji..tesko su dolazili do posla...nerjetko i maltretirani a sluzbe sigurnosti nisu marile previse za to...jednostavno polozaj krscana na cijelom bliskom istoku kao i na sjeveru afrike je kako danas i prije bio jako tezak...pa eto recimo turska(prije erdogana) se vodila kao sekularna drzava pa su tamo krscani ionako imali teskih trenutaka..u libanonu su prije tridesetak godina jednostavno bili primorani uci u rat da bi opstali..tamosnji arapi muslimani nikad nisu zeljeli krscane među sobom nuzno zlo su bili(izdajnici koji su pasje vjere)...u jeruzalemu su bili u nemilosti i od zidova i od muslimana..to ej tako bilo i bice neovisno tko bio na vlasti..nikad nece biti u istom polozaju kao muslimani a uvijek ce se netko nad njima izivljavati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by vuksadinare 16/12/2016, 08:03

..prije cetrdesetak godina malu krscansku zajednicu u bombayu u indiji...u svojim mešusobnim sukobima hindusa i muslimana gotovo su unistili jedni i drugi tu krscansku zajednicu...prvo su se tukli i ubijali međusobno da bi se obdavije strane kasnije izivljavali na krscanima..jednostavno u aziji kao da nije mjesto krscanima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by Eroo 16/12/2016, 08:07

jastreb wrote:A i ovi naši mediji seru li ga seru,pa su tako Alepo počeli uspoređivati sa Srebrenicom i Vukovarom.
Meni na pamet pada Staljingrad, čini mi se jedino usporedivo...
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by vuksadinare 16/12/2016, 08:09

Eroo wrote:
jastreb wrote:A i ovi naši mediji seru li ga seru,pa su tako Alepo počeli uspoređivati sa Srebrenicom i Vukovarom.
Meni na pamet pada Staljingrad, čini mi se jedino usporedivo...
paa da..d'is ti sad uspoređivat vukovar i srebrenicu sa alepom,staljingradom...gdje se ruje bore to jedino moze biti mit..ovo drugo 'đaba si krecio' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by mutava baštarda 16/12/2016, 08:11

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:...ma boli vas kiki tamo za nake arapcuge..sto bi rek'o moj stric..'isti quratz drugo pakovanje'
ima tamo i milion ipo kršćana čija sudbina se trenutno veže za asadovu, a koji su se napatili više sada nego kada je saladin osvaja jeruzalem.
...patili su oni uvijek..nije ni assad bio prema njima cvijece prije kao ni otac mu...bili su među najsiromasnijima u siriji..tesko su dolazili do posla...nerjetko i maltretirani a sluzbe sigurnosti nisu marile previse za to...jednostavno polozaj krscana na cijelom bliskom istoku kao i na sjeveru afrike je kako danas i prije bio jako tezak...pa eto recimo turska(prije erdogana) se vodila kao sekularna drzava pa su tamo krscani ionako imali teskih trenutaka..u libanonu su prije tridesetak godina jednostavno bili primorani uci u rat da bi opstali..tamosnji arapi muslimani nikad nisu zeljeli krscane među sobom nuzno zlo su bili(izdajnici koji su pasje vjere)...u jeruzalemu su bili u nemilosti i od zidova i od muslimana..to ej tako bilo i bice neovisno tko bio na vlasti..nikad nece biti u istom polozaju kao muslimani a uvijek ce se netko nad njima izivljavati
da su desetkovane zajednice u 5 godina, ne znam baš da je bilo mnogo takvih razdoblja u povijesti. dodajmo još i da stradavaju od strane koju podržava kršćanska evropa čiji stanovnici lijepe statuse po fejsu da se pomogne ljudožderima u alepu  :clown

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by Eroo 16/12/2016, 08:13

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:...ma boli vas kiki tamo za nake arapcuge..sto bi rek'o moj stric..'isti quratz drugo pakovanje'
ima tamo i milion ipo kršćana čija sudbina se trenutno veže za asadovu, a koji su se napatili više sada nego kada je saladin osvaja jeruzalem.
Treba bit pošten i reći da su jedino obstali tamo di teritorij kontroliraju Alaviti i Kurdi.
No to mi nije dovoljno za pravdanje ovoga što se desilo Alepu. Ili mnogim manjim
mjestima u Siriji i Iraku. Ne držim stranu počiniocima, ma ko oni bili.


Last edited by Eroo on 16/12/2016, 08:14; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by mutava baštarda 16/12/2016, 08:14

Eroo wrote:
jastreb wrote:A i ovi naši mediji seru li ga seru,pa su tako Alepo počeli uspoređivati sa Srebrenicom i Vukovarom.
Meni na pamet pada Staljingrad, čini mi se jedino usporedivo...
vjerojatno bi najisplativije diktatoru bilo da primjeni doktrinu iz drezdena.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by vuksadinare 16/12/2016, 08:14

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:...ma boli vas kiki tamo za nake arapcuge..sto bi rek'o moj stric..'isti quratz drugo pakovanje'
ima tamo i milion ipo kršćana čija sudbina se trenutno veže za asadovu, a koji su se napatili više sada nego kada je saladin osvaja jeruzalem.
...patili su oni uvijek..nije ni assad bio prema njima cvijece prije kao ni otac mu...bili su među najsiromasnijima u siriji..tesko su dolazili do posla...nerjetko i maltretirani a sluzbe sigurnosti nisu marile previse za to...jednostavno polozaj krscana na cijelom bliskom istoku kao i na sjeveru afrike je kako danas i prije bio jako tezak...pa eto recimo turska(prije erdogana) se vodila kao sekularna drzava pa su tamo krscani ionako imali teskih trenutaka..u libanonu su prije tridesetak godina jednostavno bili primorani uci u rat da bi opstali..tamosnji arapi muslimani nikad nisu zeljeli krscane među sobom nuzno zlo su bili(izdajnici koji su pasje vjere)...u jeruzalemu su bili u nemilosti i od zidova i od muslimana..to ej tako bilo i bice neovisno tko bio na vlasti..nikad nece biti u istom polozaju kao muslimani a uvijek ce se netko nad njima izivljavati
da su desetkovane zajednice u 5 godina, ne znam baš da je bilo mnogo takvih razdoblja u povijesti. dodajmo još i da stradavaju od strane koju podržava kršćanska evropa čiji stanovnici lijepe statuse po fejsu da se pomogne ljudožderima u alepu  :clown
....a tko ti previse mari za tamosnje krscane..em malobrojni em imaju nikakav ili vrlo slab utjecaj a i sto uostalom tamo rade...cak se i papa sranjo bas prevec ne trga tu i tamo iz nekog reda malo prosvjedovao prije koju godinu i vise se ne javlja..pa po onom..'ko im kriv sto nisu otisli pa nek pate kad su mazohisti'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by Eroo 16/12/2016, 08:17

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:A i ovi naši mediji seru li ga seru,pa su tako Alepo počeli uspoređivati sa Srebrenicom i Vukovarom.
Meni na pamet pada Staljingrad, čini mi se jedino usporedivo...
vjerojatno bi najisplativije diktatoru bilo da primjeni doktrinu iz drezdena.
Evo, ni Dresden nema s ljudskošću baš puno...Puno je nedužnih i tamo stradalo.
Da o Hirošimi i Nagasakiju ne pričamo. Aha...i Gaza...Ma. Čovjek je izgleda proklet.
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu - Page 3 Empty Re: Počelo je sistematično etničko čišćenje u Alepu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum