ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Guest 11/12/2016, 14:48

Slušaj govno jedno hrvatsko ili srpsko, jako se dobro zna čiji su to teritoriji od uvijek, a ne od 1918. samo. Postoji popis stanovništva in 1300-ih do 1900-ih do 1947. 90% talijanskog stanovništva prema 10% slavenskog što pokazuju i spomenici i sve ostale stvari, a uostalom nikad taj okupatorski jezik nije bio prvi na tim područjima poslije još uz ćirilicare. A prvi su castelneri, ligurska populacija.
Sva imena ste preuzeli kao hrvatska, a to su bili talijani, Juraj Dalmatinac, Ruđer Bošković, sve talijanski znanstvenici što se vidi i po roditeljima i po jeziku koji su govorili i svemu ostalome.
Nemoj gluposti pričat.
Šta je Tesla Hrvat?
A imaš i sportaša koji su rođeni u Vukovaru pa su Srbi, Siniša Mihajlović, Milan Mačvan itd.
Bolje si gledaj sve te heroje iz prošlosti i sadašnjosti koji su ustvari ratni zločinci s jedne i s druge strane.
Istina je jasna i kristalna.

Tutto nosttro, sempre!!!

https://hr.wikipedia.org/wiki/Istarski_egzodus
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Guest 11/12/2016, 14:49

Ma Smiješni ste, najveći, najjači, najljepši i najpametniji, a ustvari ...
Uvijek je istina boljela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by kic 11/12/2016, 14:49


?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Guest 11/12/2016, 14:51

kic wrote:
?
!!!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by kic 11/12/2016, 14:51

mocni majmun wrote:
kic wrote:
?
!!!!!


~?~?~?~?~?~?~?~?~
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Guest 11/12/2016, 14:53

kic wrote:
~?~?~?~?~?~?~?~?~
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by kic 11/12/2016, 14:55

mocni majmun wrote:
kic wrote:
~?~?~?~?~?~?~?~?~
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !


「(゚<゚)゙??
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by dijagram 11/12/2016, 14:58

kic pokusava na majmunskom, dobro pise al ne zna citati:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by kic 11/12/2016, 15:00


kad me već ne ide hrvatski..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by dijagram 11/12/2016, 15:01

kic wrote:
kad me već ne ide hrvatski..
ovo je vec za tri, samo jos da prevedes njegove pisanije i cista petica:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Guest 11/12/2016, 18:39

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by kic 11/12/2016, 18:41


?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Stribor 11/12/2016, 20:47

Ča je to bilo?

:roll
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Guest 11/12/2016, 21:11

Evo ukratko, poanta teme je da su Istria e Dalmazia historijski uvijek bili talijanski teritoriji još od doba Mlecana, a glagoljičari i ćirilićari (hrv i srb) okupirali su ova područja i još potjerali stanovništvo, 352 i 402 stanovnika Talijana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by govinda 11/12/2016, 21:15

mocni majmun wrote:Evo ukratko, poanta teme je da su Istria e Dalmazia historijski uvijek bili talijanski teritoriji još od doba Mlecana, a glagoljičari i ćirilićari (hrv i srb) okupirali su ova područja i još potjerali stanovništvo, 352 i 402 stanovnika Talijana.
sve je to muslimansko.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Guest 11/12/2016, 21:17

Ta brojka je evidentirana u National geographic, a svi znamo ko je NG.
Zašto prvo Srbin pa zatim Hrvat prešućuju te svjetske poznate činjenice?

 Zato jer znaju da to nije njihovo. Svako večer kad legneš u krevet govoriš "moje je", a duboko u sebi znaš da nije tvoje.

Zašto JNA nije se usudila napast Istru, a bilo ih je više nego bilo gdje u Hrvatskoj, a da ne govorimo da su vojarne bile pune eksploziva, dovoljno da sruše cijelu Pulu i okolicu. Da su aktivirali to momentalno bi izgorilo od 50 do 77 tisuća ljudi.

Ali NISU SE USUDILI jer znaju čija su to područja, jer Italija je u NATO-u, a JNA nije mogla protiv talijanske mornarice i NATO-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by govinda 11/12/2016, 21:19

mocni majmun wrote:Ta brojka je evidentirana u National geographic, a svi znamo ko je NG.
Zašto prvo Srbin pa zatim Hrvat prešućuju te svjetske poznate činjenice?

 Zato jer znaju da to nije njihovo. Svako večer kad legneš u krevet govoriš "moje je", a duboko u sebi znaš da nije tvoje.

Zašto JNA nije se usudila napast Istru, a bilo ih je više nego bilo gdje u Hrvatskoj, a da ne govorimo da su vojarne bile pune eksploziva, dovoljno da sruše cijelu Pulu i okolicu. Da su aktivirali to momentalno bi izgorilo od 50 do 77 tisuća ljudi.

Ali NISU SE USUDILI jer znaju čija su to područja, jer Italija je u NATO-u, a JNA nije mogla protiv talijanske mornarice i NATO-a.
pa ja, muslimanska podrucja. Osmi istarski korpus Armije BiH...
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by L'âme 11/12/2016, 21:20

moćni, kad će nova službena poruka..vlada rastrojstvo, strah I panika affraid

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Stribor 11/12/2016, 22:22

mocni majmun wrote:Evo ukratko, poanta teme je da su Istria e Dalmazia historijski uvijek bili talijanski teritoriji još od doba Mlecana, a glagoljičari i ćirilićari (hrv i srb) okupirali su ova područja i još potjerali stanovništvo, 352 i 402 stanovnika Talijana.

Defrančeski/De Franceschi, si ti?
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Guest 12/12/2016, 15:58

Stribor wrote:
mocni majmun wrote:Evo ukratko, poanta teme je da su Istria e Dalmazia historijski uvijek bili talijanski teritoriji još od doba Mlecana, a glagoljičari i ćirilićari (hrv i srb) okupirali su ova područja i još potjerali stanovništvo, 352 i 402 stanovnika Talijana.

Defrančeski/De Franceschi, si ti?
No non sono io hai sbagliato persona.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina Empty Re: Lie to me Hrvat, Srbin i Slovenac i vaša umjetnina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum