ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU - Page 6 Empty Re: Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU

Post by Winter is coming 8/12/2016, 21:46


Winter is coming

Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU - Page 6 Empty Re: Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU

Post by danni1 8/12/2016, 23:35

pizzon wrote:
provocator wrote:
pizzon wrote:srbija ulazi u eu, uzalud se nadate drugacijoj opciji
Al ćete se usrećiti... Ko i mi.
Eto nama od ulaska u EU porasle plaće, mirovine, dječji doplatci, invalidnine, smanjili se porezi, ne moramo više na registraciju i tehnički s autima svake godine, ne plaćamo "kaznu" zato jer vozimo na plin, plaće ne kasne, blokiranih građana nema, nezaposlenost se drastično smanjila...itd.
sve ja to znam, da nije,
ali, eu je prilicno garant zastite od eventualne samovolje politicara,
ipak, uteruje obavezujuci model   uredjenja drzave, trzista i mnogo cega.
Jesili ti normalan? Koji je tebi kurac? Koja zaštita od samovolje političara? Trupino ignorantska jedina je razlika što će te jebat stranac umjesto domaćeg čovjeka. Koja uređena država? Hitler je imo uređenu državu, Rusi, bila i Juga s nožem pod grlom svaka je država uređena,reci da nije ak smiješ. Koje uređeno tržište? Jest će te govna smrznuta prije 20g. Nabit će vam uvozne kvote, regule koje nemrete ni sanjat za proizvodnju bilo čega i izvoz.
Utjeruje obvezujuči model! Alooo trupino, nabijem na tebe i tebe i tebi slične koji se zalažu za obvezujuče modele. Sputani rob upregnut u mašineriju nečijih bolesnih ideala.
Jebala vas EU i vas i nas i one majmune što nas zgurali u ta govna.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU - Page 6 Empty Re: Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU

Post by michaellcmacha 8/12/2016, 23:42

pizzon wrote:raskol, iz 1o54, unistio je srbiju, vezano za tursku okupaciju.
ko toga nije svestan taj je gluplji od mene, 100%.
ko ne shvati granice otomanske turske, on je slepac pored ociju.
nas je nadmudrivanje carigradskih i rimskih popova, oko gluposti,
radi prevlasti, unistilo.
zato srbija nesme sebi da dodzvoli da u buducnosti lebdi, politicki.
mora da se poveze sa jacim delom kontinenta a ne da se nada
fatamorgani.
ovo je donekle točno, da ste ostali katolici kakvi ste u osnovi bili i nakon raskola još skoro 100 godina, možda bi danas bili i normalnija nacija, a sasvim sigurno bi borba za opstanak srbije u doba osmanlijskog prodora bila značajnija a možda i uspješnija...da ne pričamo o tom da u tom slučaju ne bi ni posezali za teritorijima koji nisu bili vaši... ukratko dalo bi se s vama i uz vas živjeti... ovako jbg nema suživota s vama....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU - Page 6 Empty Re: Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU

Post by michaellcmacha 8/12/2016, 23:47

bogomdani wrote:
Eroo wrote:

Kad pokažeš da si toga vrijedan itekako te smatraju jednakim. I ne samo jednakim...
S lakoćom te imaju i za nešto više, ako si to zaslužio. Ovo iz mog osobnog iskustva.
Los dojam ero..i nadalje si za njih balkanische Schweine...ali te sad toleriraju,jerbo imaju koristi od tebea...kad ne bu imali vise,samo te uz smijesak puste niz vodu,.. king
dobro sad znamo kako su te i tretirali nijemci za vrijeme te tvoje managerske bauštele... ko krmka...;), i kako su te se riješili...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU - Page 6 Empty Re: Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU

Post by Guest 9/12/2016, 10:26

Winter is coming wrote:bravo,to ce valjda da mu bude dovoljno
Što ste svi napali pižona jebemu miša? Uostalom podcjenjuješ pizdona i ja tvrdim da mu ovaj sendvič nije ni za pod zub cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU - Page 6 Empty Re: Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU

Post by Guest 9/12/2016, 10:30

michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:raskol, iz 1o54, unistio je srbiju, vezano za tursku okupaciju.
ko toga nije svestan taj je gluplji od mene, 100%.
ko ne shvati granice otomanske turske, on je slepac pored ociju.
nas je nadmudrivanje carigradskih i rimskih popova, oko gluposti,
radi prevlasti, unistilo.
zato srbija nesme sebi da dodzvoli da u buducnosti lebdi, politicki.
mora da se poveze sa jacim delom kontinenta a ne da se nada
fatamorgani.
ovo je donekle točno, da ste ostali katolici kakvi ste u osnovi bili i nakon raskola još skoro 100 godina, možda bi danas bili i normalnija nacija, a sasvim sigurno bi borba za opstanak srbije u doba osmanlijskog prodora bila značajnija a možda i uspješnija...da ne pričamo o tom da u tom slučaju ne bi ni posezali za teritorijima koji nisu bili vaši... ukratko dalo bi se s vama i uz vas živjeti... ovako jbg nema suživota s vama....
nismo mi nikada bili katolici, odakle ti to,
mi smo hriscanstvo primili od grka, ortodoxno
nismo se mi odvojili, smo samo ostali ono sto 
jesmo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU - Page 6 Empty Re: Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU

Post by Guest 9/12/2016, 10:39

pizzon wrote:
michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:raskol, iz 1o54, unistio je srbiju, vezano za tursku okupaciju.
ko toga nije svestan taj je gluplji od mene, 100%.
ko ne shvati granice otomanske turske, on je slepac pored ociju.
nas je nadmudrivanje carigradskih i rimskih popova, oko gluposti,
radi prevlasti, unistilo.
zato srbija nesme sebi da dodzvoli da u buducnosti lebdi, politicki.
mora da se poveze sa jacim delom kontinenta a ne da se nada
fatamorgani.
ovo je donekle točno, da ste ostali katolici kakvi ste u osnovi bili i nakon raskola još skoro 100 godina, možda bi danas bili i normalnija nacija, a sasvim sigurno bi borba za opstanak srbije u doba osmanlijskog prodora bila značajnija a možda i uspješnija...da ne pričamo o tom da u tom slučaju ne bi ni posezali za teritorijima koji nisu bili vaši... ukratko dalo bi se s vama i uz vas živjeti... ovako jbg nema suživota s vama....
nismo mi nikada bili katolici, odakle ti to,
mi smo hriscanstvo primili od grka, ortodoxno
nismo se mi odvojili, smo samo ostali ono sto 
jesmo.
:facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU - Page 6 Empty Re: Nemačka pritisla Hrvatsku da ne blokira Srbiju na putu ka EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum