ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

heroji japana

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

heroji japana Empty heroji japana

Post by FRANK 12/6/2016, 23:01

Na sutrasnji dan se obilhezava tocno 75 godina otkada su hrabri sinovi istoka heroji neba i zastitnici civilizacije japanski vitezovi satrali liberalnu americku zidovsku zgadiju: u pearl harboru TORAAAA TORAAAAAA. A OVE UTAJE POREZA MODRICA MESSIJA MOURIHNA I OSTALIH KLOSARA BI BILE NEMOGUCE DA SU POBJEDILI SAVEZNICI POD VODSTVOM NEPREZALJENOG VODJE JEDNOG I NEPONOVLJIVOG SINA ADOLFA HITLERA, SVE BI TO BILO PRED STRELJACKIM,VODOM. 
SLAVA MU VJECNO SIEG HEIL

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by FRANK 12/6/2016, 23:03

Gle danas jada messi kike mourihno modric kad usporedis to sa onim poslanicima bozijim dr.mengeleom reichardom heindrichom adolfom eichmannom i Sinom vidi se da je svit posa u kurac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by kic 12/6/2016, 23:04

lektira:
heroji japana Boris-prikril-pakao-pacifika-mlinko-slika-69337415
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by bafalo 12/6/2016, 23:06

jebene knjige. imam ih doma negdje samo su drugačije korice trebao bi opet pročitat

_________________
heroji japana Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by FRANK 12/6/2016, 23:08

Forza juventus

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by kic 12/6/2016, 23:15


ujeba temu xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by darth_vader 12/7/2016, 01:49

kic wrote:lektira:
heroji japana Boris-prikril-pakao-pacifika-mlinko-slika-69337415

Da...mada su povijesne cijelo vrijeme sam navijao za Japance...al sam se nazivcirao zbog Guadalcanala i Midwaya...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by scorpion 12/7/2016, 03:20

Brate imaš jednu grešku. Napad je počeo riječima TORA TORA TORA! Po meni velika i kobna greška sila osovine. Japan je trebao napast SSSR, a ne Ameriku! Da nije bilo ovog dana, danas bi živili u jednom drugom, boljem svijetu

_________________
heroji japana 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Guest 12/7/2016, 03:23

Kakav hitlerčić vas spopao, njegova slika nikad nije niti će bit u bilo kojem ruskom gradu javno izložena, a pogledajte sad kako je Berlin izgledao:

heroji japana A_German_civilian_looks_at_a_large_poster_portrait_of_Stalin_on_the_Unter-den-Linden_in_Berlin,_3_June_1945._BU8572
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Guest 12/7/2016, 03:30

scorpion wrote:Brate imaš jednu grešku. Napad je počeo riječima TORA TORA TORA! Po meni velika i kobna greška sila osovine. Japan je trebao napast SSSR, a ne Ameriku! Da nije bilo ovog dana, danas bi živili u jednom drugom, boljem svijetu
SSSR bi riješio japance u najviše mjesec il 2, nesposobni ameri su trebali 3 godine. A da ne govorim kako su u Vietnamu popušili.
Evo i sad iako se SSSR raspao Trump se boji Putina i na njegovu sreću veliki El Comandante je baš sad umro (zamisli slučajnosti), a u ruskim venama i dalje teče crvena komunistička krv što se dokazuje svakom vojnom paradom 9.5. kad se vijore komunističke zastave.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Guest 12/7/2016, 03:36


Goloruki ruski narod juriš na šarac, to je bio moćan SSSR za koji se ginulo s čašću iako ovo na kraju videa je američka propaganda jer nije istina da su drugovi pucali na svoje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Guest 12/7/2016, 03:39

I nije hitlerčić zbrisao u argentinu ni nigdje, njega su sovjetski vojnici skratili za glavu, njegova glava je i dan danas u Moskvi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by scorpion 12/7/2016, 05:05

Marx puši mi kurac i GSKK ;)

_________________
heroji japana 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Guest 12/7/2016, 05:58

Ako vas zanimaju Japanci, Ameri, Guadalcanal onda obavezno morate pogledat Malickovu Thin Red Line...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Ziil Los Dii ! 12/7/2016, 06:29

Wannabe fasisti nisu sto su nekad bili...

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Guest 12/7/2016, 07:55

Ziil Los Dii ! wrote:Wannabe fasisti nisu sto su nekad bili...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Guest 12/7/2016, 08:39

Čitao sam bii knjigu Churchillov vitez, navodno po istinitim događajima, biografija engleskog tajnog agenta. Između ostalog opisuje što su sve Englezi poduzeli kako bi uvukli Amere u rat. Tajili su im podatke o japanskim pripremama, digli su u zrak nizozemsku podmornicu koja je prva poslala obavijest o pokretu Japanaca prema Havajima i pobili sve ljude u štabu u Londonu koji su primili tu obavijest. Sve u cilju da Ameri ne saznaju kako se Japanci spremaju za napad jer su znali da le tad Ameri morati ući u rat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Guest 12/7/2016, 08:41

Tommy Ramone wrote:Čitao sam bii knjigu Churchillov vitez, navodno po istinitim događajima, biografija engleskog tajnog agenta. Između ostalog opisuje što su sve Englezi poduzeli kako bi uvukli Amere u rat. Tajili su im podatke o japanskim pripremama, digli su u zrak nizozemsku podmornicu koja je prva poslala obavijest o pokretu Japanaca prema Havajima i pobili sve ljude u štabu u Londonu koji su primili tu obavijest. Sve u cilju da Ameri ne saznaju kako se Japanci spremaju za napad jer su znali da le tad Ameri morati ući u rat.


pa da su znali i da im se sprema napad, to bi ih takodje uvuklo u rat...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Guest 12/7/2016, 08:44

Sto'jan wrote:
Tommy Ramone wrote:Čitao sam bii knjigu Churchillov vitez, navodno po istinitim događajima, biografija engleskog tajnog agenta. Između ostalog opisuje što su sve Englezi poduzeli kako bi uvukli Amere u rat. Tajili su im podatke o japanskim pripremama, digli su u zrak nizozemsku podmornicu koja je prva poslala obavijest o pokretu Japanaca prema Havajima i pobili sve ljude u štabu u Londonu koji su primili tu obavijest. Sve u cilju da Ameri ne saznaju kako se Japanci spremaju za napad jer su znali da le tad Ameri morati ući u rat.


pa da su znali i da im se sprema napad, to bi ih takodje uvuklo u rat...

Ne mora biti. Tko zna kako bi se razvila situacija. Možda na kraju do napada nebi ni došlo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Guest 12/7/2016, 08:49

u svakom slucaju, japanci su ispali glupi kao mali spermenko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

heroji japana Empty Re: heroji japana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum