ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 11:18

jos si ti puna obaveza

A mogu mislit kako onda čovjeku bude jos gore
Bar je meni bilo 

Drži se

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 13:33

Hvala,budem...:) 

Stan počišćen,jedem na brzaka pa odoh popraviti handy i kod doktorice...nakon toga napokon nokte radim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 15 Sep - 15:28

nisam raspoložena danas...  sve mi je bljak... a sad i  pms opet... nadam se da je to, evo nadam se No


zago, drž se!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 15 Sep - 15:38

vrijeme je isto.. nemam riječi :|  sparno, vruće

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 15:43

Ja napokon dobila, eto.
Jutros se skoro ispovracala, imala proljev.
Sad je sve super.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 15 Sep - 15:59

danas je mojoj bolesnoj tetici rođendan...
želim da nam opet dolazi na mjesec dana i da je opičena i da pomaže baki i da dolazi na kave kod nas
:(

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Tue 15 Sep - 16:05

modra :( <3
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 15 Sep - 16:09

:x


danas sam cijeli dan na poslu pa očekujte ispade i izljeve kojekakve..... inače. ;) :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 15 Sep - 17:41

totalno sam depresivna No :K

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Tue 15 Sep - 17:46

modra, znam kako je kad imas takav dan, ko ga nije imao ??

jedino sto tad mozes napravit je cekat da prodje, sutra si ko nova 

obecajem :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 18:13

Uglavnom zbilja tako i bude

Kada čovjek odspava, odmori se 
...bude mu lakse...

Doduše meni dobro dođe i kada se pošteno isplačem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 18:13

Slušaj betiku ona je mudra zena
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:06

Jako sam se uplašila danas...bila sam kod doktorice jer mi se zadnja 2 tjedna,od onog povraćanja,strašno vrti i manta,zuji mi u usima i strašan pritisak u glavi imam...ona misli da mi je od jake iscrpljenosti zbog posla i rada pod prehladom....poslala me vaditi krv...tlak 100-80...
Nakon toga odem u muller kupiti djecu za školu sto jos fali,i tamo mi isto lose,puno ljudi,jakih parfema....odjednom osjetim trne mi stopalo....nakon stopala mi se popne u nogu,ne osjetim nogu i ne mogu hodat jer mi se noga izmiče ko kad utrne,zatim osjetim penje mi se u ruku i ne osjetim ni prste ni ruku,pokušam se počešati po glavi,ne mogu,prsti mlohavi i ne mogu ispraviti....onda su mi utrnula usta pa jezik.....:|

Ja mislim da sa mnom ozbiljno nešto nije u redu....Kada se gubi osjećaj u jednoj strani može biti ili mozak ili kralježnica....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:12

Pretezito mozak Zagy da...

Ja sam svojevremeno imala problema sa tim trncima povremenim, ali to mi je zbog toga sto imam niski tlak i slab dovod krvi u mozak zbog vratne.
To se inace dogodi ljudima prije nego izgube ravnotezu. Znaci netom prije malo pocne trnut noga, oblije te znoj hladni, malo bljesti pred ocima...

Inace se to dogada i ljudima koji imaju padavicu, ali ti to nemas.


Ja isto mislim da si iscrpljena i trebala bis uzeti bolovanje, ako ikako mozes. 


Cuj mene kao doktora. :D Ne zbilja...prosla sam brda i brda doktora i ordinacija i neko vrijeme citala medicinske knjige...u biti jako dugo vrijeme... tako da ono, zna neke stvari jer sam pricala sa doktorima o istima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:13

U biti covjek se u tim situacijama uplasi, otkucaji skoce na 150 i sve bude gore.

Najvaznije je nakon tako necega se smiriti.


jesi mogla do kuci doci?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:16

Sad cu čekati nalaze krvi i otići opet k njoj i reci joj...ako mi ne bude bolje idem na bolovanje,cak razmišljam da pitam sporazumni otkaz...

Pipala mi je vrat i rekla da je jako napet....

Kasnije se smirilo,jedino mi je ostao osjećaj omamljenosti,kao da nisi tu,vec u tudjem tijelu...

To je bilo nakon doktorice...

I mene je jedino strah da budem invalidni slučaj...

Moj stric je doživio 2 moždana....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:18

Nazovem decka, u nocnoj je. Mozda je koj doktor dezuran. Ti ne smeta da pitam?

Tlak si imala 100 sa 80?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:20

Da...pitaj slobodno...:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Tue 15 Sep - 20:20

a di se neces uplasit, ja bi umrla od straha :|
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:23

ok pa ti javim u inbox, ako bude inf :)


a sto je sporazumni otkaz?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:25

a znam betika

ja sam po prirodi plasljiva

cim se meni tako nesto dogodi ja odmah pomislim najcrnije...i sljedecih pet dana mislim bolje da ne znas sta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum