ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:25

a znam betika

ja sam po prirodi plasljiva

cim se meni tako nesto dogodi ja odmah pomislim najcrnije...i sljedecih pet dana mislim bolje da ne znas sta

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:27

meni je nono od alzaheimera umro, a nona od srca u 40-oj godini

svako toliko se toga sjetim i bojim :S
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:54

Dobro zatreslo sad u Zagrebu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 20:55

Sporazumni je obostrani otkaz...kad ja dam ne primam mjesec dana sa biroa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Tue 15 Sep - 21:03

a nakon mjesec ?


veg, potres ?
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 21:07

Aha, baš je bio nekako čudnjikav. Imala sam osjećaj kao da je kakva detonacija, a ne samo potres.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Tue 15 Sep - 21:23

a evo, vidim na fejsu
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 21:38

betty.boop wrote:a nakon mjesec ?


veg, potres ?
80% plaće ako muz ne zaradjuje previše...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Tue 15 Sep - 22:37

hah, ovdje nemas uopce pravo na biro ako das otkaz :|
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 15 Sep - 22:50

Lady_D wrote:a sto je sporazumni otkaz?
kada se obje strane potpišu da je do otkaza došlo sporazumno, slobodnom voljom.
u tom slučaju gubiš pravo na naknadu s burze osim zdravstvenog koje ti je ustavom zajamčeno. i u tom slučaju poslodavac može na isto mjesto zaposliti drugu osobu istih kvalifikacija.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 15 Sep - 22:51

Vegvísir wrote:Dobro zatreslo sad u Zagrebu.
kaj je bilo?
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 15 Sep - 22:55

Zagy wrote:Jako sam se uplašila danas...bila sam kod doktorice jer mi se zadnja 2 tjedna,od onog povraćanja,strašno vrti i manta,zuji mi u usima i strašan pritisak u glavi imam...ona misli da mi je od jake iscrpljenosti zbog posla i rada pod prehladom....poslala me vaditi krv...tlak 100-80...
Nakon toga odem u muller kupiti djecu za školu sto jos fali,i tamo mi isto lose,puno ljudi,jakih parfema....odjednom osjetim trne mi stopalo....nakon stopala mi se popne u nogu,ne osjetim nogu i ne mogu hodat jer mi se noga izmiče ko kad utrne,zatim osjetim penje mi se u ruku i ne osjetim ni prste ni ruku,pokušam se počešati po glavi,ne mogu,prsti mlohavi i ne mogu ispraviti....onda su mi utrnula usta pa jezik.....:|

Ja mislim da sa mnom ozbiljno nešto nije u redu....Kada se gubi osjećaj u jednoj strani može biti ili mozak ili kralježnica....
tek sam sada vidio ovaj upis.
znači bez panike, zajebi forumske savjete, gugl i sl. pizdarije.
trk na specijalistički pregled.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 22:55

veber_1 wrote:
Vegvísir wrote:Dobro zatreslo sad u Zagrebu.
kaj je bilo?

Nisi osjetio potres? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Trinity Tue 15 Sep - 22:56

Nisam ni  ja.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 15 Sep - 22:57

Vegvísir wrote:
veber_1 wrote:
Vegvísir wrote:Dobro zatreslo sad u Zagrebu.
kaj je bilo?

Nisi osjetio potres? :D
jok. uz strojeve koji buče oko mene morao bi biti malo jači da ga osjetim.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 22:59

Trinity wrote:Nisam ni  ja.

Ma da? Ovdje kod mene je baš pošteno zatreslo, i to nekako bučno. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 15 Sep - 23:03

Vegvísir wrote:
Trinity wrote:Nisam ni  ja.

Ma da? Ovdje kod mene je baš pošteno zatreslo, i to nekako bučno. :)
u koje vrijeme?
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Sep - 23:06

Malo iza pola 9, mislim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 16 Sep - 6:12

veber_1 wrote:
Zagy wrote:Jako sam se uplašila danas...bila sam kod doktorice jer mi se zadnja 2 tjedna,od onog povraćanja,strašno vrti i manta,zuji mi u usima i strašan pritisak u glavi imam...ona misli da mi je od jake iscrpljenosti zbog posla i rada pod prehladom....poslala me vaditi krv...tlak 100-80...
Nakon toga odem u muller kupiti djecu za školu sto jos fali,i tamo mi isto lose,puno ljudi,jakih parfema....odjednom osjetim trne mi stopalo....nakon stopala mi se popne u nogu,ne osjetim nogu i ne mogu hodat jer mi se noga izmiče ko kad utrne,zatim osjetim penje mi se u ruku i ne osjetim ni prste ni ruku,pokušam se počešati po glavi,ne mogu,prsti mlohavi i ne mogu ispraviti....onda su mi utrnula usta pa jezik.....:|

Ja mislim da sa mnom ozbiljno nešto nije u redu....Kada se gubi osjećaj u jednoj strani može biti ili mozak ili kralježnica....
tek sam sada vidio ovaj upis.
znači bez panike, zajebi forumske savjete, gugl i sl. pizdarije.
trk na specijalistički pregled.

Sutra idem vadit krv i onda opet kod doktorice i sve joj ispričati...ona me mora poslati sa uputnicom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 16 Sep - 7:30

bože zagi, uplaši me :|
:kiss:

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 16 Sep - 8:33

Kuha se kava

Idem na faks

...razmisljam o ljubavi ha ha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum