ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 9:07

..krajem osamdesetih u zagrebu je kao i drugdje uvelike zavladao kult kafica...u kojem si mogao slusati sve vise razlicitu muiku i kafici su tad poceli odlicno zaradjivati...ja gotovo 1990 i nisma vise nesto zalazio u klubove tu i tamo ponekad u lap i pokoji put u jabuku i to je bilo sve..mahom sam visio u kaficima ili kvartovskim ili sam znao potegnuti u neki popularni kafic u gradu

vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by jastreb Mon 5 Dec - 9:09

vuksadinare wrote:..krajem osamdesetih u zagrebu je kao i drugdje uvelike zavladao kult kafica...u kojem si mogao slusati sve vise razlicitu muiku i kafici su tad poceli odlicno zaradjivati...ja gotovo 1990 i nisma vise nesto zalazio u klubove tu i tamo ponekad u lap i pokoji put u jabuku i to je bilo sve..mahom sam visio u kaficima ili kvartovskim ili sam znao potegnuti u neki popularni kafic u gradu
90-te su donijele i pijenje pred dućanima. Kod nas do dolaska prognanika nije se pilo u butigama. Sad je to totalni trend. Pijanaca više u kafićima nema.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 9:10

uostalom i jeftiniji je bio izlazak u kafic..nisi trebao ulaznicu platiti..pice je bilo jeftinije a slusao si mjuzu skoro istu kao sto se slusala po klubovima..i kafici mada na papitu su imali određeno radno vrijeme..narocito vkendom znali su raditi i do ranih jutarnjih sati narocito oni koji su imali veci prostor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by jastreb Mon 5 Dec - 9:11

Hehe,kafići 80-tih. Sve zadimljeno i polumračno,a za stolovima sjede likovi sa frizurama ala Dražen Žerić-Žera i cure u uskim trapericama i razbarušenim frizurama,upadljivo našminkane.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Piglet Mon 5 Dec - 9:11

Serbinho-3 wrote:Zvanicne brojke ne lazu.

U prvih deset meseci, najbrojniji su bili gosti iz Turske (62.731).

Serbinho konačno priznao tursko-srpsko bratstvo.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Guest Mon 5 Dec - 9:11

Piglet wrote:
Eva wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:ka'k je zamro rock'n' roll tako je utihnula i klupska ponuda zagreba...koja ga je krasila osamdesetih i polovicom devedesetih...
Kakvu je samo ZG rock scenu imao. Fantastičnu. A onda su došle 90-te i dance trash(Nikita,Kasandra,Senna M,Simplicia,Dalia,Papageno...) a onda i 2000-te i trash folk (Stoja,Seka,Indira,Mile Kitić) i sve je ošlo k vragu.
Prije rata su se narodnjaci svirali u opskurni rubnim kvartovima, a sad po centru grada piče, kao u Tkalči npr. Sramota.
Gdje točno u Tkalči si čula narodnjake?
Ti očito nisi iz ZG-a kad ne znaš za Kod Bosnaca u Tkalči, iliti Ramazzotti kak je official name. Vlro blizu mu je odlični Booze&Bluse
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 9:11

..ja sam recimo u kaficima platio 2,3 pive a sa tim novcem primjerice u lapu,salunu...si mogao platiti jednu pivu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 9:13

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:..krajem osamdesetih u zagrebu je kao i drugdje uvelike zavladao kult kafica...u kojem si mogao slusati sve vise razlicitu muiku i kafici su tad poceli odlicno zaradjivati...ja gotovo 1990 i nisma vise nesto zalazio u klubove tu i tamo ponekad u lap i pokoji put u jabuku i to je bilo sve..mahom sam visio u kaficima ili kvartovskim ili sam znao potegnuti u neki popularni kafic u gradu
90-te su donijele i pijenje pred dućanima. Kod nas do dolaska prognanika nije se pilo u butigama. Sad je to totalni trend. Pijanaca više u kafićima nema.
a pocelo se piti i krajem osamdesetih negdje ispred ducana...mi smo redovito cugali ispred ducana nakon zavrsetka nastave u srednjoj ispred ejdnog malog ducana blizu skole...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 9:14

jastreb wrote:Hehe,kafići 80-tih. Sve zadimljeno i polumračno,a za stolovima sjede likovi sa frizurama ala Dražen Žerić-Žera i cure u uskim trapericama i razbarušenim frizurama,upadljivo našminkane.
tako nekako..a masovno se vrti mjuza od crvene jabuke,plavog orkestar,prljavaca,filma...mise kovaca,olivera...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by catabbath Mon 5 Dec - 9:15

Seks turizam.

_________________
Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by jastreb Mon 5 Dec - 9:15

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hehe,kafići 80-tih. Sve zadimljeno i polumračno,a za stolovima sjede likovi sa frizurama ala Dražen Žerić-Žera i cure u uskim trapericama i razbarušenim frizurama,upadljivo našminkane.
tako nekako..a masovno se vrti mjuza od crvene jabuke,plavog orkestar,prljavaca,filma...mise kovaca,olivera...
Mandića? Bobaneeeee,napi se!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 9:18

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hehe,kafići 80-tih. Sve zadimljeno i polumračno,a za stolovima sjede likovi sa frizurama ala Dražen Žerić-Žera i cure u uskim trapericama i razbarušenim frizurama,upadljivo našminkane.
tako nekako..a masovno se vrti mjuza od crvene jabuke,plavog orkestar,prljavaca,filma...mise kovaca,olivera...
Mandića? Bobaneeeee,napi se!
a ne znam..tamo di sam aj zalazio manje vise vrtjelo se ovo sto sam pobrojao...a najpopularniji su bili prljavci i crvena jabuka...non stop su se vrtjeli..narocito 'ruza hrvatska'..i  ono nekako s proljeca..ima jedan kafic u jastrebarskom tamo smo dosta znali ici na tjednu praksu...odemo na kavu prije prakse vrte se prljavci i crvena jabuka..opet odemo nakon prakse u siti kafic na cugu i opet se isto vrti..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by jastreb Mon 5 Dec - 9:18

Spitfajer jakne po koje se išlo u Trst,ali si ih kasnije mogao naći i po većim gradovima u Jugi.

Osnivanje navijačkih grupa. BBB,Torcida,Commando,Ultras,Zulu Warriors...
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 9:21

...a pusile su se tri vrste cigareta...stoša,croatia i onaj tko ej imao vise love malboro....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by jastreb Mon 5 Dec - 9:25

vuksadinare wrote:...a pusile su se tri vrste cigareta...stoša,croatia i onaj tko ej imao vise love malboro....
Stoša da,ali za Croatiu baš i ne znam. Tj.znam samo jednog lika koji je pušio Croatiu. 90-tih je najpopularniji bijeli Ronhil.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Guest Mon 5 Dec - 9:26

ako ako, neka trose pare u matici...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 9:36

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...a pusile su se tri vrste cigareta...stoša,croatia i onaj tko ej imao vise love malboro....
Stoša da,ali za Croatiu baš i ne znam. Tj.znam samo jednog lika koji je pušio Croatiu. 90-tih je najpopularniji bijeli Ronhil.
dobro croatia i stoša su bili đir među navijacima...plavi ronhill da...ali i malboro je bio popular mogao si ga jeftinijje kupit u italiji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Piglet Mon 5 Dec - 9:37

Eva wrote:
Piglet wrote:
Eva wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:ka'k je zamro rock'n' roll tako je utihnula i klupska ponuda zagreba...koja ga je krasila osamdesetih i polovicom devedesetih...
Kakvu je samo ZG rock scenu imao. Fantastičnu. A onda su došle 90-te i dance trash(Nikita,Kasandra,Senna M,Simplicia,Dalia,Papageno...) a onda i 2000-te i trash folk (Stoja,Seka,Indira,Mile Kitić) i sve je ošlo k vragu.
Prije rata su se narodnjaci svirali u opskurni rubnim kvartovima, a sad po centru grada piče, kao u Tkalči npr. Sramota.
Gdje točno u Tkalči si čula narodnjake?
Ti očito nisi iz ZG-a kad ne znaš za Kod Bosnaca u Tkalči, iliti Ramazzotti kak je official name. Vlro blizu mu je odlični Booze&Bluse
Kao prvo Ramazzotti nije u Tkalčičevoj, kao drugo ne sjećam se kad sam ga vidio zadnji put otvorenog. Prije 7-8 godina je bio popularan, odavno više nije.

Previše se trudiš, a očigledno je da si Tkalčičevom samo na google kartama prošla.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Guest Mon 5 Dec - 10:14

Nego di je? Na uglu Tkalčićeve i Mikloušićeve, neš ti sitne duše:) 
I tam ne deru narodnjaci, ha? Malo sutra, uvijek neki ćelavi seljoberi sede ispred.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Piglet Mon 5 Dec - 10:17

Je, baš krešte narodnjaci u centru Zagreba kako si trubila. Nisi ti dalje od svog pašaluka došla pa otkud bi uostalom i znala.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Guest Mon 5 Dec - 10:20

Pa nažalost, trešte. Ono seljakluk stigao i u centar. Prije rata bar je bil na rubu grada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise - Page 5 Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum