ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Serbinho-3 4/12/2016, 22:26

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2016&mm=12&dd=04&nav_id=1206291
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Serbinho-3 4/12/2016, 22:27

Zvanicne brojke ne lazu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Serbinho-3 4/12/2016, 22:30

Cudna je ljubav Hrvata prema Srbima, mrze ih iz dna duse i odmah im trce u zagrljaj, prvom prilikom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Guest 4/12/2016, 22:35

U biti Hrvati kao Hrvati,debelom vecinom ne mrze Srbe..ovo na forumima i kojekuda je 100ti dio promila nacije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Guest 4/12/2016, 22:35

ma, 
neka se prema nama u hrvatskoj ponasaju
na isti nacin kao mi prema njima u srbiji.
hrvati se u hrvatskoj ponasaju kao pravi seljoberi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Serbinho-3 4/12/2016, 22:47

Ne idu u Beograd seljoberi iz HR, verovatno emancipovaniji a sada ocekivati takve po HR na svakom koraku, malo teze.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Guest 4/12/2016, 22:49

pizzon wrote:ma, 
neka se prema nama u hrvatskoj ponasaju
na isti nacin kao mi prema njima u srbiji.
hrvati se u hrvatskoj ponasaju kao pravi seljoberi.

nije valjda da si se vratio u Daruvar??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Antijunak 4/12/2016, 22:50

De Serbinho nemoj sa tako bombastičnim najavama privlačiti pozornost, tu se najvjerojatnije ne radi o Hrvatima nego o Srbima, jer vjerovao ili ne još uvijek ima puno Srba u Hrvatskoj, nisu svi kao ti otišli, to govorim i vlastitog iskustva jer sam živeči i radeći obišao gotovo cijelu Hrvatsku i svuda samnailazio na Srbe.
Šta ima novo u vjetrovitom Chicagu?
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by RayMabus 4/12/2016, 22:55

Antijunak wrote:De Serbinho nemoj sa tako bombastičnim najavama privlačiti pozornost, tu se najvjerojatnije ne radi o Hrvatima nego o Srbima, jer vjerovao ili ne još uvijek ima puno Srba u Hrvatskoj, nisu svi kao ti otišli, to govorim i vlastitog iskustva jer sam živeči i radeći obišao gotovo cijelu Hrvatsku i svuda samnailazio na Srbe.
Šta ima novo u vjetrovitom Chicagu?
Tako nešto mada ne 100% al bar pola ....cuj čak 35 tisuca hrvatskih državljanina je posjetilo Srbiju ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by max123 4/12/2016, 22:57

begis=jeftino poist,popit i pojebat.

i max bi sine...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by govinda 4/12/2016, 23:05

max123 wrote:begis=jeftino poist,popit i pojebat.

i max bi sine...
upravo...a ljudi su ok, nisam se jednom zapio u BG sa nekom lokalnom ekipom..
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by michaellcmacha 4/12/2016, 23:29

Serbinho-3 wrote:Zvanicne brojke ne lazu.
ej tupsone nikolina ti nije hrvatica, a ni 95 odsto tih koji odlaze u srbiju... tek jedan mali broj ishlapjelih budalaša koji su s mozgom na vi a istovremeno hrvati odu k vama u goste... hrvati u pravom smislu riječi nikad niti su išli niti idu u srbiju... ne znam što bi oni to u turističkom smislu mogli i vidjeti u srbiji... moguće obić milana tepića bombaša samoubojicu spomenik.... eventualno ukoliko vam javni wc nije u funkciji pa da se i ti nesretnici koji su nekim čudom zalutali imaju gdje popišat...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Serbinho-3 4/12/2016, 23:34


Today at 21:50
by Antijunak
De Serbinho nemoj sa tako bombastičnim najavama privlačiti pozornost, tu se najvjerojatnije ne radi o Hrvatima nego o Srbima, jer vjerovao ili ne još uvijek ima puno Srba u Hrvatskoj, nisu svi kao ti otišli, to govorim i vlastitog iskustva jer sam živeči i radeći obišao gotovo cijelu Hrvatsku i svuda samnailazio na Srbe.
Šta ima novo u vjetrovitom Chicagu?
-------------------------------------------------------------
Zvanicne brojke uzimaju zvanicne podatke gostiju iz Hotela i smestaja, koji su zakonom obavezni da prijave strance.
Srbi iz HR ne idu po hotelima i smestaju, koji je predvidjen za goste koji se prijavljuju.
Ja nemam nas pasos, prijavili me kao Italijana u hotelu, ali to je statisticka greska na ukupan broj.
Zadnji put pored mene Hrvat i cetiri Hrvatice u hotelu, osecao sam se ugrozenom vrstom.
Cikago, nisam dugo bio.
Dok je moja harizma bila prisutna u tom gradu, isti je licio na nesto, sada vise ubistava nego u Afganistanu, policija na prste jedne ruke, dok je u moje vreme na telefonski poziv dolazilo po devet interventnih kola.
Razmisljao sam o Cikagu, mozda bih mogao cesce biti, ali svaka prisutnost treba imati i neku opravdanost, razlog, napraviti neku semicu, kombinaciju tamo da ti donosi pare.
Cikago je inace jedini grad, koji odlicno poznajem, bolje i od BGD, dok imam osecaj kao da isti nisam ni napustio.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by michaellcmacha 4/12/2016, 23:39

godine serbinjo godine.. nisi više poželjan, a nisi ni Džesika... ako već nisi pokupio kakvu opaku boleštinu nemoj se više ni izlagat zarad neke siće.... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by danni1 4/12/2016, 23:40

Ma dobro je, samo neka srbi ne dolaze ovamo.

_________________
Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by michaellcmacha 4/12/2016, 23:44

pazi budale blebne i ostane živ... poznaje čikago ko svoj džep... vi ste moroni par excellence.... da vas nema walt disney bi vas morao izmisliti a hanna i barbera isproducirati...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Guest 4/12/2016, 23:45

michaellcmacha wrote:pazi budale blebne i ostane živ... poznaje čikago ko svoj džep... vi ste moroni par excellence.... da vas nema walt disney bi vas morao izmisliti a hanna i barbera isproducirati...

a ovo..Dok je moja harizma bila prisutna u tom gradu, isti je licio na nesto :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by michaellcmacha 4/12/2016, 23:47

Noor wrote:
michaellcmacha wrote:pazi budale blebne i ostane živ... poznaje čikago ko svoj džep... vi ste moroni par excellence.... da vas nema walt disney bi vas morao izmisliti a hanna i barbera isproducirati...

a ovo..Dok je moja harizma bila prisutna u tom gradu, isti je licio na nesto :facepalm
njegova harizma je bila najjača po ulicama milana dok su ga oni usranci talijani taslačili za neku siću s obzirom da je imao svodnika....ali aj dobro makar je imao za gaće i potkošulje tregerice.... u srbiji bi ga prčili za džabe....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Guest 4/12/2016, 23:51

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:pazi budale blebne i ostane živ... poznaje čikago ko svoj džep... vi ste moroni par excellence.... da vas nema walt disney bi vas morao izmisliti a hanna i barbera isproducirati...

a ovo..Dok je moja harizma bila prisutna u tom gradu, isti je licio na nesto :facepalm
njegova harizma je bila najjača po ulicama milana dok su ga oni usranci talijani taslačili za neku siću s obzirom da je imao svodnika....ali aj dobro makar je imao za gaće i potkošulje tregerice.... u srbiji bi ga prčili za džabe....

svele vs. serbinho...ne znaš koji je jači geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by michaellcmacha 4/12/2016, 23:55

Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:pazi budale blebne i ostane živ... poznaje čikago ko svoj džep... vi ste moroni par excellence.... da vas nema walt disney bi vas morao izmisliti a hanna i barbera isproducirati...

a ovo..Dok je moja harizma bila prisutna u tom gradu, isti je licio na nesto :facepalm
njegova harizma je bila najjača po ulicama milana dok su ga oni usranci talijani taslačili za neku siću s obzirom da je imao svodnika....ali aj dobro makar je imao za gaće i potkošulje tregerice.... u srbiji bi ga prčili za džabe....

svele vs. serbinho...ne znaš koji je jači geek
dva najjača srpska igrača, jedan u stuttgartu sa srpskom kobasicom i češkim pivom u poljskoj pivovari, a drugi u Milanu sa talijanskim žabljim krakovima i talijanskom rakijom....iz čačka... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise Empty Re: Hrvati hrle u BGD a ovih turista je 95% vise

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum