ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj

Go down

DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj Empty DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj

Post by v_vlado 18/8/2015, 14:12

http://net.hr/danas/novac/domisljati-poduzetnik-ima-recept-za-otvaranje-100-tisuca-radnih-mjesta-u-hrvatskoj/

Nije loša ideja,konkurencija domaćom robom bez PDV-a,kvalitetom neusporedivo bolje ....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj Empty Re: DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj

Post by Guest 18/8/2015, 15:41

Nemoj nikome reći ali to nije dozvoljeno u EU. To se zove ilegalna konkurancija. Tako da ne znam jel gluplji ovaj što to kenja. Novinar koji je prenjeo ili ti koji si popušio. Dogovorite se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj Empty Re: DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj

Post by Guest 18/8/2015, 15:51

E budalo EU će biti tu dugo nakon što tvoja šizofrenična glava postane hrana za crve. Tako da mi pričamo o realnim stvarima a ne o tvojim halucinacijama. Tako da ako nisi popio tablete nemoj mi se obračati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj Empty Re: DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj

Post by Guest 18/8/2015, 15:53

i s pedevejom,je hrvatska hrana daleko kvalitetnija od svapske..treba samo da se menadžeri prodaje i razvoja trzista konacno smisle nesto raditi..drzava moze subvencionirati,sto je dozvoljeno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj Empty Re: DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj

Post by Guest 18/8/2015, 15:56

bogomdani wrote:i s pedevejom,je hrvatska hrana daleko kvalitetnija od svapske..treba samo da se menadžeri prodaje i razvoja trzista konacno smisle nesto raditi..drzava moze subvencionirati,sto je dozvoljeno..

Ali ne oslobađati poreza. Otvoreno tržište znaći isti uvjeti za sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj Empty Re: DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj

Post by Guest 18/8/2015, 16:03

jedino ne znam jel primjer svabija oporezuje izvoz pored standardnog poreza,ne bih bas rekao,tko ima info nek kaze..RH definitivno izvoz oporezuje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj Empty Re: DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj

Post by v_vlado 18/8/2015, 17:07

zgdosada wrote:Nemoj nikome reći ali to nije dozvoljeno u EU. To se zove ilegalna konkurancija. Tako da ne znam jel gluplji ovaj što to kenja. Novinar koji je prenjeo ili ti koji si popušio. Dogovorite se.
Pušimo mi svi skupa koji sjedimo ,čekamo i kroje nam sudbinu eu birokrati......a sve je dozvoljeno ako imaš propis zemlje gdje živiš prilagođen svojim potrebama,nemoj ti mene jebat,bio sam u austriji i tamo rade sir doslovce u hodniku po propisima a naša uhljebnička banda traži 3 prostorije jer je tako u eu....to se radi da nam djeca jedu smeće od hrane koju uvozi prehrambena mafija koja financira političku elitu...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj Empty Re: DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj

Post by Guest 18/8/2015, 17:12

inače čim pročitam "država mora graditi" odmah se uvatim za glavu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj Empty Re: DOMIŠLJATI PODUZETNIK:Ima recept za otvaranje 100 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum