ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka - Page 2 Empty Re: Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka

Post by Oh_Femder Fri 2 Dec - 10:15

provocator wrote:
Oh_Femder wrote:Chomsky je glup na onaj način na koji samo vrlo inteligentni ljudi znaju biti glupi. 

Za Žižu pak vrijedi ona stara: - Čovjek je stil. A stil mu je 'božemesačuvaj': Prljav, Ružan i Ridikulozan. Da se ni ne spominje da takav urnebesan engleski naglasak nemaju ni najbudalastiji od nezaobilaznih klišeiziranih zlokobnih stranaca, ludih znanstvenika iz holivudske B produkcije pedesetih godina prošlog stoljeća :P
Glup si ti jer umjesto bilo kakvog argumenta ideš ad hominem. Reci koju pametnu i potkrijepljenu činjenicama i argumentima. U čemu je problem? Najlakše je reći kako je xy glup ili mu zalijepiti etiketu jer si ti veliki frajer a oni tek obični pik zibneri. Daj me naj me.
Opa! Dirnuh ti u idola ;P Ajd' dobro, tko se nervira, taj je živčan. Hoćeš dokaz gluposti? Pa imah i sva sila. Evo recimo samo jedan nama blizak. Veli Čoma: - Milošević je bio užasan čovjek i zločinac, ali optužbe protiv njega su bile neodržive. Bua-ha-ha...!



A za Srebrnicu su valjda Dačeri bili krivi ....

Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka - Page 2 Empty Re: Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka

Post by epikur37 Fri 2 Dec - 11:04

Femder je neki kontrarevolucionar suradnik liberalne klike..
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka - Page 2 Empty Re: Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka

Post by Yehudi Fri 2 Dec - 11:08

epikur37 wrote:Nevezano...promatram naše vodeće medije večernji i jutarnji sve agresivniji su prema Rusiji.....i kako su oni agresivniji komentari ispod tekstova ih to više pljuju.

Koja je to banda, međutim vrijeme pranja mozga je prošlo, revolucija je počela.

Oni igraju na jedinu kartu koju znaju i koja je do skoro igrala, medijska manipulacija međutim ona je propala u bespuću interneta i sve dubljem nezadovoljstvu baze.

   A ne mogu ljudi ne reagirati na očite laži i podvale.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka - Page 2 Empty Re: Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka

Post by Oh_Femder Fri 2 Dec - 11:13

epikur37 wrote:Femder je neki kontrarevolucionar suradnik liberalne klike..
Veliš ti da je vrijeme pranja mozga prošlo. Razlika između tebe i mene je što ja ne živim u iluziji da mi mozak nije ispran. A ti živiš. U debeloj iluziji ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka - Page 2 Empty Re: Al Jazeera našaramarala chomskog i žižeka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum