ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by RayMabus 25/11/2016, 16:48

Inače :


ZBOG NJEGA MIGOVI PARAJU NEBO Preminuo Ivan Mikojan, tvorac PONOSA RUSKE AVIJACIJE
Izvestija | 25. 11. 2016 - 14:18h
| Komentara: 3
Poznati sovjetski i ruski aviokonstruktor Ivan Mikojan preminuo je u dobi od 89 godina u Moskvi.

http://www.blic.rs/vesti/svet/zbog-njega-migovi-paraju-nebo-preminuo-ivan-mikojan-tvorac-ponosa-ruske-avijacije/n8b88vn

RIP

RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by RayMabus 25/11/2016, 16:49

Ivan Mikojan bio je jedan od glavnih tvoraca projekta lovca četvrte generacije MiG-29, za koji je dva puta dobio Državnu nagradu SSSR-a, uz druge prestižne nagrade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by RayMabus 25/11/2016, 17:00

Jedan Mig 29 neleti nego je za dijelowe ....znači u praksi Srbija ima dwa lowča i jedan za obuku i jedan za rezerwne dijelowe

Owdje ima četri lowča plus dwa za obuku ......ok jednog za rezerwne dijelowe i dobiješ:

šest lowača i dwa za obuku plus dwa mig-a za rezerwne dijelowe

li la još jedan remont za koju godinu i otprilike miran si do kraja 20-ih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by RayMabus 25/11/2016, 17:06

Owdje se samo radi o tome kako čemo owo gledat : ako čemo gledat kao produžawanje spsobnosti wlastite zaštite neba za idučih 10-ak godina ( ne wiše ) onda je owo relatiwno ok.

Za neko drugo gledanje tipa dobiwa nešto ekstra za male pare definitiwno ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by RayMabus 25/11/2016, 17:24

Inače Rusima bi bilo pametnije da ako misle radit biznis s migom kako treba da obuku rade u Rusiji a da uopče neprodaju dwosjede tj tu šemu nego samo obuku i čiste lowačke awione.

Isplatiwije je nekome tko uzme šest il 12 mig 29 platit kompletnu obuku za 30-ak pilota nego kupowat dwosjed pa radit sam obuku
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by marcellus 25/11/2016, 18:20

29-ke su inače krš i beskorisne u bilo kakvom ratnom sukobu, osim s hrvatskim migovima 21 koji su leteća sekundarna sirovina

_________________
Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by gargamel0101 25/11/2016, 18:47

Bacuska jebe ne vadi
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by Leviathan2 25/11/2016, 19:08

logicari, pff, 10 aviona za 25 miliona dolara,  jbte, pa ako ce letit samo 5 godina isplativo, sto se tice mig 29 je dobar avion, nije bas vrh al je cisto dobar, srbe bi jedino jebalo sto nije apgrejdan na novije no sumnjam da rusi i daju neke svoje apgrejde vani, te ionako srbija nema ni spektar oruzja koje imau rusi, ako ima radar dobar, ako leti  i ako moze nosit par pristojnih raketa i bombi, dobar, koliko su hrvatski lopovi zbljuvali za remont i kupovinu onih migova 21, upicku materinu, prodali im migove u stilu kako su nekad sverceri prodavali aute po sajmu u zagrebu, od 5 razbitih bi se sastavio jedan te prodavao ko suvo zlato , srbi ce biti idijoti ako to ne uzmu a usput mogu malo jace cvilit i kmecat da im se rusi jos malo sazale pa im bar daju rezervne akumulatore, 
jebo drzavu koja nema za akumulatore,  da su mene pitali ja bi im ih napravio u pol cjene al oni nebi imali ni za to pol cjene, pih

_________________
Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by Guest 25/11/2016, 19:23

Leviathan2 wrote:logicari, pff, 10 aviona za 25 miliona dolara,  jbte, pa ako ce letit samo 5 godina isplativo, sto se tice mig 29 je dobar avion, nije bas vrh al je cisto dobar, srbe bi jedino jebalo sto nije apgrejdan na novije no sumnjam da rusi i daju neke svoje apgrejde vani, te ionako srbija nema ni spektar oruzja koje imau rusi, ako ima radar dobar, ako leti  i ako moze nosit par pristojnih raketa i bombi, dobar, koliko su hrvatski lopovi zbljuvali za remont i kupovinu onih migova 21, upicku materinu, prodali im migove u stilu kako su nekad sverceri prodavali aute po sajmu u zagrebu, od 5 razbitih bi se sastavio jedan te prodavao ko suvo zlato , srbi ce biti idijoti ako to ne uzmu a usput mogu malo jace cvilit i kmecat da im se rusi jos malo sazale pa im bar daju rezervne akumulatore, 
jebo drzavu koja nema za akumulatore,  da su mene pitali ja bi im ih napravio u pol cjene al oni nebi imali ni za to pol cjene, pih
king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by Guest 25/11/2016, 19:27

Srbija i Hrvatska u srazu s Bugarskom bi dobile po piksni samo tako  :D



  • MiG-21

    • MiG-21 Bis (lovac) - 18
    • MiG-21 UM (nastavni lovac) - 3



  • MiG-29

    • MiG-29 (lovac) - 16
    • MiG-29 UB (nastavni lovac) - 4



  • Su-25

    • Su-25 (jurišnik) - 35
    • Su-25 UB (nastavni jurišnik) - 4


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by RayMabus 25/11/2016, 19:40

Mi smo saweznići s Bugarima ........
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by Guest 25/11/2016, 19:42

..i s Turcima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by Guest 25/11/2016, 19:58

RayMabus wrote:Mi smo saweznići s Bugarima ........

Nije stvar u savezništvu, nego u broju zrakoplova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by RayMabus 25/11/2016, 22:47

NATO nam vraća nebo nad KiM?

D. R. ĐOĐEVIĆ | 25. novembar 2016. 22:02 | Komentara: 0
Predstavnici naše zemlje i delegacija NATO sastaće se u sedištu Alijanse 14. decembra. O kontroli vazdušnog prostora u Briselu razgovarali Vučić i Stoltenberg

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:636715-NATO-nam-vraca-nebo-nad-KiM
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by Winter is coming 26/11/2016, 15:01

Leviathan2 wrote:logicari, pff, 10 aviona za 25 miliona dolara,  jbte, pa ako ce letit samo 5 godina isplativo, sto se tice mig 29 je dobar avion, nije bas vrh al je cisto dobar, srbe bi jedino jebalo sto nije apgrejdan na novije no sumnjam da rusi i daju neke svoje apgrejde vani, te ionako srbija nema ni spektar oruzja koje imau rusi, ako ima radar dobar, ako leti  i ako moze nosit par pristojnih raketa i bombi, dobar, koliko su hrvatski lopovi zbljuvali za remont i kupovinu onih migova 21, upicku materinu, prodali im migove u stilu kako su nekad sverceri prodavali aute po sajmu u zagrebu, od 5 razbitih bi se sastavio jedan te prodavao ko suvo zlato , srbi ce biti idijoti ako to ne uzmu a usput mogu malo jace cvilit i kmecat da im se rusi jos malo sazale pa im bar daju rezervne akumulatore, 
jebo drzavu koja nema za akumulatore,  da su mene pitali ja bi im ih napravio u pol cjene al oni nebi imali ni za to pol cjene, pih

po meni to nije uopste los dil,mada ovi nazadnjaci su previse kratkovidni da bi uzeli npr nove jetjelice ili suhoje koji su daleko superiorniji od migova.

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by michaellcmacha 26/11/2016, 15:21

Leviathan2 wrote:logicari, pff, 10 aviona za 25 miliona dolara,  jbte, pa ako ce letit samo 5 godina isplativo, sto se tice mig 29 je dobar avion, nije bas vrh al je cisto dobar, srbe bi jedino jebalo sto nije apgrejdan na novije no sumnjam da rusi i daju neke svoje apgrejde vani, te ionako srbija nema ni spektar oruzja koje imau rusi, ako ima radar dobar, ako leti  i ako moze nosit par pristojnih raketa i bombi, dobar, koliko su hrvatski lopovi zbljuvali za remont i kupovinu onih migova 21, upicku materinu, prodali im migove u stilu kako su nekad sverceri prodavali aute po sajmu u zagrebu, od 5 razbitih bi se sastavio jedan te prodavao ko suvo zlato , srbi ce biti idijoti ako to ne uzmu a usput mogu malo jace cvilit i kmecat da im se rusi jos malo sazale pa im bar daju rezervne akumulatore, 
jebo drzavu koja nema za akumulatore,  da su mene pitali ja bi im ih napravio u pol cjene al oni nebi imali ni za to pol cjene, pih
ništa od toga.. nemaju oni ni 50 ni 25 milijuna eura, a ni dolara to pod prvo, a pod drugo ovih 5 što imaju, odmah čim su bili remontirani jedan im se srušio tak da su ostali na 4, od ta 4 niti jedan nije letio koliko je trebao, a naoružanje s kojim trenutno raspolažu je pol istekao rok, a pol je pred istekom.... a set od 2 rakete zrak-zrak koštaju 800 000 dolara.... srbi jednostavno nemaju novaca da bi to sebi priuštili, a nitko im za takovo šta neće ni dati pare.... a peder udruge i kojekakve b.a.b.e to bez problema ali za sofisticirano oružje, oruđa i letjelice nema teorije.... to isto vrijedi i za nas, s tim da bi mi čak i mogli kupiti ukoliko nam dozvole jer mi pokoji eur ili dolar čak i imamo, ali mislim da nam ne dozvole.... inače bi mi već riješili bar dvije eskadrile bilo čega, da li švedskih ili američkih, malo manje vjerojatno njemačkih....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by RayMabus 26/11/2016, 15:37

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:logicari, pff, 10 aviona za 25 miliona dolara,  jbte, pa ako ce letit samo 5 godina isplativo, sto se tice mig 29 je dobar avion, nije bas vrh al je cisto dobar, srbe bi jedino jebalo sto nije apgrejdan na novije no sumnjam da rusi i daju neke svoje apgrejde vani, te ionako srbija nema ni spektar oruzja koje imau rusi, ako ima radar dobar, ako leti  i ako moze nosit par pristojnih raketa i bombi, dobar, koliko su hrvatski lopovi zbljuvali za remont i kupovinu onih migova 21, upicku materinu, prodali im migove u stilu kako su nekad sverceri prodavali aute po sajmu u zagrebu, od 5 razbitih bi se sastavio jedan te prodavao ko suvo zlato , srbi ce biti idijoti ako to ne uzmu a usput mogu malo jace cvilit i kmecat da im se rusi jos malo sazale pa im bar daju rezervne akumulatore, 
jebo drzavu koja nema za akumulatore,  da su mene pitali ja bi im ih napravio u pol cjene al oni nebi imali ni za to pol cjene, pih
ništa od toga.. nemaju oni ni 50 ni 25 milijuna eura, a ni dolara to pod prvo, a pod drugo ovih 5 što imaju, odmah čim su bili remontirani jedan im se srušio tak da su ostali na 4, od ta 4 niti jedan nije letio koliko je trebao, a naoružanje s kojim trenutno raspolažu je pol istekao rok, a pol je pred istekom.... a set od 2 rakete zrak-zrak koštaju 800 000 dolara.... srbi jednostavno nemaju novaca da bi to sebi priuštili, a nitko im za takovo šta neće ni dati pare.... a peder udruge i kojekakve b.a.b.e to bez problema ali za sofisticirano oružje, oruđa i letjelice nema teorije.... to isto vrijedi i za nas, s tim da bi mi čak i mogli kupiti ukoliko nam dozvole jer mi pokoji eur ili dolar čak i imamo, ali mislim da nam ne dozvole.... inače bi mi već riješili bar dvije eskadrile bilo čega, da li švedskih ili američkih, malo manje vjerojatno njemačkih....


Balkan

prije 8h

Vojni sindikat Srbije ne odustaje od protesta

Protest će se održati iako je Ministarstvo odbrane najavilo da će pripadnicima Vojske Srbije od nove godine biti povećana plata za pet posto.

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Vojska_srbija_epaPripadnici vojske ne mogu u narednom periodu očekivati primjetno poboljšanje standarda, navode iz sindikataEPA

Podijeli
Facebook
Twitter
Email

Uprkos najavama Ministarstva odbrane da će pripadnicima Vojske Srbije od nove godine biti povećana plata za pet posto, Vojni sindikat Srbije tvrdi da njihovi zahtjevi nisu uvaženi i da neće odustati od protesta najavljenog za nedjelju.
Ministarstvo odbrane u subotu je ponovilo, povodom zahtjeva reprezentativnog Vojnog sindikata za unapređenje materijalnog, socijalnog i radnog položaja pripadnika VS, da neće biti smanjenja primanja u ovom ministarstvu i Vojsci Srbije, niti otpuštanja zaposlenih, a da će već početkom sljedeće godine svima biti povećana plata za pet posto.
Sindikat, međutim, nije zadovoljan i tvrdi da zahtjev za usklađivanje plata sa zakonom propisanom osnovicom, odnosno za zaposlene u vojsci "minimalno prihvatljivim iznosom osnovice" koja je važila prije umanjenja zarada u javnom sektoru iz novembra 2014. godine, danas nije prihvaćen.
Kako se navodi u saopštenju sindikata, zbog neuvažavanja ovog zahtjeva zaposleni u VS, profesionalni vojnici i civilna lica, ne mogu u narednom periodu očekivati primjetno poboljšanje standarda i da će se zato najavljeni protest održati u nedjelju na platou ispred Ministarstva odbrane.

Trenutna mogućnost države

Ministarstvo odbrane je u saopštenju navelo da se mora imati u vidu da je predviđeno povećanje plata trenutna mogućnost države, a da poboljšanje materijalnog i socijalnog statusa pripadnika vojske ostaje preokupacija Vlade Srbije i tog ministarstva.
Na prethodnim sastancima, dodaje se, otvoreno je razgovarano o svim pitanjima koje sindikat pokreće, predstavnici sindikata su upoznti sa planovima ministarstva, a postignut je i dogovor da će se novi pravilnik o platama primijenjivati od 1. januara 2018.
Ministarstvo odbrane je poručilo i da ostaje otvoreno za razgovore sa predstavnicima reprezentativnog Vojnog sindikata Srbije o svim pitanjima i problemima kojima je cilj poboljšanje materijalnog i socijalnog statusa pripadnika vojske, poput razgovora o kolektivnom ugovoru, poslovno-tehničkom sporazumu i omogućavanju nesmetanog sindikalnog djelovanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by michaellcmacha 26/11/2016, 15:55

jel ima gdje podatak kolika je plaća vojnika u srbiji... kod nas je mislim 750 eura start, kasnije vojniku poraste do 800 i to je to...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by RayMabus 26/11/2016, 15:56

Kakva god da je .......očito je malo ....nisu zadovoljni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by michaellcmacha 26/11/2016, 16:18

eto i to mogu meni zahvaliti da imaju sindikat i da se bore za prava... nas 30-tak je 1998 pokrenulo sindikalnu priču u policiji i kasnije se to prelilo i na vojsku pa su oni sve od nas iskopirali....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by govinda 26/11/2016, 16:32

michaellcmacha wrote:jel ima gdje podatak kolika je plaća vojnika u srbiji... kod nas je mislim 750 eura start, kasnije vojniku poraste do 800 i to je to...
32 674 dinara vojnicka plata. Kurs eura spram dinara je 123.41 danas.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije" - Page 2 Empty Re: Putin ga opet metnuo Srbiji:"Srbija papreno plaća "migove" iz Rusije"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum