ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali) - Page 2 Empty Re: Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali)

Post by Regoč 24/11/2016, 23:19

aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:Abene, ti bi pijanoga vozača?
ne, jo bi trijeznog putnika ki se oslanja na sebe pri procjeni u ki auto će sesti.
Kad se zorom vraćam s pijanke, treba mi triezan vozač, moć prosudbe mi je smanjena.
unda tribo i regulirati promet općenito; jer ako ti pijun odlučiš pojti pješke, i teturoš po ulici livo desno, neki nevinin šofer te more pregaziti. 

jedun od kompromisa bi bi da se zabroni piti po donu, a voziti po noći.
Triezan taksist je pravo rješenje, nikakav kompromis. A kazniti me mogu i za pješačenje u pijanom stanju.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali) - Page 2 Empty Re: Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali)

Post by Guest 24/11/2016, 23:20

da kada je ante tomić, boljševik uspio progledati... 

mislim kome je u interesu da te taxi preveze do centra grada za 20€ ? kada može netko sa uberom za 40kn, -em ti i ekipa(tipa idete vanka) uštedite, em taj zaradi novac, em država zaradi novac.. 

svi u plusu.. to je jebeni kapitalizam - svi profitiraju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali) - Page 2 Empty Re: Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali)

Post by aben 24/11/2016, 23:25

Milo Yiannopoulos wrote:da kada je ante tomić, boljševik uspio progledati... 

mislim kome je u interesu da te taxi preveze do centra grada za 20€ ? kada može netko sa uberom za 40kn, -em ti i ekipa(tipa idete vanka) uštedite, em taj zaradi novac, em država zaradi novac.. 

svi u plusu.. to je jebeni kapitalizam - svi profitiraju
 u zadru je taksi po celomu grodu 20 kun. taksi denis vozi neke krntije islužene, vozači su grezi, pušu i obučeni su ko da gredu u trsje.

ako se organiziromo u prosvjedima, država nas more zaštititi od toga i osigurati ugodna auta staria maksimalno 1 g, (ko u autoškolama i rentakarima), s vozačima koji imaju sve zube i odjeveni su u armanija....za 100 E po grodu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali) - Page 2 Empty Re: Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali)

Post by darth_vader 24/11/2016, 23:31

aben wrote:
jasambrend wrote:Ma naravno...kad se uleti dampingom da se uništi konkurencija pa zatim da kočijasima s brljom za volan, tržište se obično samo izregulira...ako dotle ne bude previše mrtvih...
damping, užas, ča ćemo ako taksi pojeftini  :O

brende, ovo i kante govana svaća...

Kante govana piše pamflete po narudžbi tako da nije nešto mjerodavan... čisto dozvoljavanje mafiji da radi što hoće u ime novog "ideala"...na kraju se sve pretvori u monopol, a ne ravnopravnu tržišnu utakmicu...A ako i nije monopol, stvara se kartelizacija...A glede deregulacije...ja bih osobno prvo deregulirao pravosuđe...Pa neka svatko po svom nahođenju uzima pravdu u svoje ruke...ukinuo državne sankcije skroz...Pa me baš zanima kako bi eksperiment prošao...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali) - Page 2 Empty Re: Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali)

Post by govinda 24/11/2016, 23:54

A Šeki ne vozi?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali) - Page 2 Empty Re: Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali)

Post by aben 25/11/2016, 00:03

jasambrend wrote:
aben wrote:
jasambrend wrote:Ma naravno...kad se uleti dampingom da se uništi konkurencija pa zatim da kočijasima s brljom za volan, tržište se obično samo izregulira...ako dotle ne bude previše mrtvih...
damping, užas, ča ćemo ako taksi pojeftini  :O

brende, ovo i kante govana svaća...

Kante govana piše pamflete po narudžbi tako da nije nešto mjerodavan... čisto dozvoljavanje mafiji da radi što hoće u ime novog "ideala"...na kraju se sve pretvori u monopol, a ne ravnopravnu tržišnu utakmicu...A ako i nije monopol, stvara se kartelizacija...A glede deregulacije...ja bih osobno prvo deregulirao pravosuđe...Pa neka svatko po svom nahođenju uzima pravdu u svoje ruke...ukinuo državne sankcije skroz...Pa me baš zanima kako bi eksperiment prošao...
ali, brende, monopol je nemoguć bez zaštite države, a kartelizacija nije moguća na duge staze. 

sprdoš se za pravosuđe, ali mi kuvamo to odovna:
https://www.youtube.com/watch?v=8kPyrq6SEL0

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali) - Page 2 Empty Re: Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali)

Post by debotoijusto 25/11/2016, 07:45

Od sedam milijardi ljudi na svijetu, najmanje pet milijardi sutra bi ujutro mogli uključiti taksimetar i preko ramena upitati: "Di ćemo?"

:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali) - Page 2 Empty Re: Ante Tomić - prska po komunizmu veliča neoliberalni kapitalizam (i ovo smo dočekali)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum