ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 14:55

- Eh da je popraviti par problema! Promovirati borbu protiv nasilja, toleranciju spram drugačijih i slabijih, osvijestiti naše vršnjake o slabijem imovinskom stanju drugih – sve tako naglas mašta Dorian što bi sebi prvo zadao u zadatak.
- Naš je glas bitan! - žali nam se na nedostatak ambicije među svojim vršnjacima.
Dopredsjednica Vijeća je Karla Leontić, iz OŠ Manuš. Istina, i ona je "osmašica", ali, ljudi moji – ona je mudrica!
- Negdje smo zastali u vremenu, izgubili se po putu! Djeca nam nemaju usađene vrijednosti kao nekada. Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, na materijalizmu, slušamo krivu glazbu, problem je vjerujem na razini cijele države – ostavlja nas "velike" Karla bez daha, pa nastavlja:
- U našem gradu nedostaje mjesta za mlade, mjesta gdje bi kvalitetno mogli provoditi vrijeme, gdje se možemo educirati o nekim sadržajima van škole – eto, jeste li čuli vi važni koji odlučujete o svemu?!

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/451524/djecje-gradsko-vijece-drustvo-nam-pociva-na-krivim-vrijednostima-slusamo-krivu-glazbu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by Stanojko 24/11/2016, 14:59

Tako je! Ja bih vratio Matka Jelavica i Zdravka Skendera POD HITNO! :mu

_________________
 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by Guest 24/11/2016, 15:17

RayMabus wrote:- Eh da je popraviti par problema! Promovirati borbu protiv nasilja, toleranciju spram drugačijih i slabijih, osvijestiti naše vršnjake o slabijem imovinskom stanju drugih – sve tako naglas mašta Dorian što bi sebi prvo zadao u zadatak.
- Naš je glas bitan! - žali nam se na nedostatak ambicije među svojim vršnjacima.
Dopredsjednica Vijeća je Karla Leontić, iz OŠ Manuš. Istina, i ona je "osmašica", ali, ljudi moji – ona je mudrica!
- Negdje smo zastali u vremenu, izgubili se po putu! Djeca nam nemaju usađene vrijednosti kao nekada. Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, na materijalizmu, slušamo krivu glazbu, problem je vjerujem na razini cijele države – ostavlja nas "velike" Karla bez daha, pa nastavlja:
- U našem gradu nedostaje mjesta za mlade, mjesta gdje bi kvalitetno mogli provoditi vrijeme, gdje se možemo educirati o nekim sadržajima van škole – eto, jeste li čuli vi važni koji odlučujete o svemu?!

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/451524/djecje-gradsko-vijece-drustvo-nam-pociva-na-krivim-vrijednostima-slusamo-krivu-glazbu
tolerancija za različnost, slušanje krive glazbe-  , da je u RH (koja je druga najsiromašnija zemlja EU) problem materijalizam.. na kojim je ova drogama?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by Kermit 24/11/2016, 15:20

Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by Kermit 24/11/2016, 15:20

Za Kajicu :)
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by Stanojko 24/11/2016, 15:21


_________________
 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 15:24

Ja sam samo postao ovu temu jer inace nitko nebi.

Zašto sam je postao znam ja a jedan od razloga je šta se djecu gura u kutu u nesluša njihovo mišljenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 15:51

Milo Yiannopoulos wrote:, da je u RH (koja je druga najsiromašnija zemlja EU) problem materijalizam.. na kojim je ova drogama?
Na kojim si ti drogama ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 15:53

Bogato društo ili društo bogatih pojedinaca se neopterečuje lovom jer je ima.

Baš ovakva društva koja nemaju a htjela bi imat su materijalistička tj tko ima lovu je faca.

Obrnuto je.

Nisam ja materijalista jer imam para ko blata nego je materijalista ona ženska koja nema a teži k tome da ima .....no nema.

Onaj tko ima s lovom se neopterečuje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 15:56

RayMabus wrote:Bogato društo ili društo bogatih pojedinaca se neopterečuje lovom jer je ima.

Baš ovakva društva koja nemaju a htjela bi imat su materijalistička tj tko ima lovu je faca.

Obrnuto je.

Nisam ja materijalista jer imam para ko blata nego je materijalista ona ženska koja nema a teži k tome da ima .....no nema.

Onaj tko ima s lovom se neopterečuje.


"Ja u škveru radin, nije loša placa
Al u zadnje vrime, govori mi caca
Imaš sobu, imaš vrtal, kar i bicikletu
Ca ne želiš, ca ne želiš onu Marijetu ?

Ne razumi caca da današnje cure
vataju tajkune, lovu i doture
Nima više serenade, nima škuribande,
ako nimaš bilu jahtu i cherokee grande !

Refren.
Kako cu joj rec da varin, dok je u kaficu barin ?
Reci meni moja mala bi li škverski trliš prala ?
Kako cu joj rec da varin, a u fušu i tokarin ?
Reci meni moja mala kad bi znala bi li dala ?
Reci meni moja mala kad bi znala bi li dala ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 16:00

MaterijalIZAM je ideologija a ne stanje NEČIJEG ĐEPA.

TO JE IDEOLOGIJA KOJA SMATRA DA JE LOVA ZAKON DA SE LOVOM MOŽE KUPIT SVE I KOJEMU JE LOVA NA PRVOM MJESTU.


Šta je društvo siromašnije to je lova bitnija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by Regoč 24/11/2016, 17:37

To je kuknjava otkad je svieta i vieka, a rječnik nije dječji, otkud bi djeca mogla sama osviestiti ove probleme? Netko im je napunio glavu.

_________________
 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by Guest 24/11/2016, 17:40

RayMabus wrote:MaterijalIZAM je ideologija a ne stanje NEČIJEG ĐEPA.

TO JE IDEOLOGIJA KOJA SMATRA DA JE LOVA ZAKON DA SE LOVOM MOŽE KUPIT SVE I KOJEMU JE LOVA NA PRVOM MJESTU.


uglavnom klinci od 10 godina su toga vec svjesni i manipuliraju starijima za svoj interes...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 17:43

Najgore ti je šta se uz taj materijalizam još veže i licemjerje pa onda ljudi sami sebe uvjeravaju da nisu materijalista. 

Eto ja jesam i boli me kuraz a onda ti testiraš neku žensku i skužiš hebenu istinu da su one šta imaju para u suštini uopče nisu materijalisti a da ovaj srednji sloj i niži koji glumi da nije u biti je.


Žalosno al istinito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 17:46

Gore od materijalizma je licemjerje tj kad netko tvrdi da nije materijalista a onda ga malo testiraš i u biti padne na testu i onda te opet isti uvjerava da nije materijalista.

To takvi misle da nisu a jesu i plus su licemjeri.

Dno dna.


Zato cijenim kurve ....one nisu licemjerne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by Guest 24/11/2016, 17:48

RayMabus wrote:Gore od materijalizma je licemjerje tj kad netko tvrdi da nije materijalista a onda ga malo testiraš i u biti padne na testu i onda te opet isti uvjerava da nije materijalista.

To takvi misle da nisu a jesu i plus su licemjeri.

Dno dna.


Zato cijenim kurve ....one nisu licemjerne.
ej-men... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 17:49

Nema brajo ništa gore od ljudi koji misle da nešto nisu i tu priču pokušavaju prodat drugima okolo ....onda ti kažeš ja imam para i sad ona nešto razmišlja ....odma neka promjena .....super si joj ......a do maloprije si joj bio nezanimljiv.

I sad te takva ide uvjeravat da ona nije materijalist.

Pa čerce kurva ima više dostojanstva od tebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 18:03

I onda imamo tako diplomirane ekonomiste koji ispaljuju da smo siromašni i da di je ovdje materijalizam kao .....pa baš ga ovdje ima kolko oš jer bi se hebali za kunu al kao i dalje za sebe tvrde da nisu materijalisti.

Pa najmanje materijalista ima tamo di su ljudi bogatiji i nezamaraju se lovom.

Ja isto to dok nisam na svoje oči vidija nisam zna ....a kad sam vidija doživija sam šok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by RayMabus 24/11/2016, 18:08

Materijal-IZAM je ideologija a ne STANJE ĐEPA.

Obrnuto je sve ....ova il onaj šta ima para njega boli kurza za lovu ....takvome il takoj lova nije Bog ....mjerilo vrijednosti.

Srednji i niži slojevi društva .....AJME.

TRAGEDIJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...' Empty Re: Dječje gradsko vijeće: 'Društvo nam počiva na krivim vrijednostima, slušamo krivu glazbu...'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum