ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veleposlanik Rusije: Mi ne ugrožavamo Europu i zato nam nije drago što Hrvatska šalje svoje vojnike na našu granicu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Veleposlanik Rusije: Mi ne ugrožavamo Europu i zato nam nije drago što Hrvatska šalje svoje vojnike na našu granicu - Page 3 Empty Re: Veleposlanik Rusije: Mi ne ugrožavamo Europu i zato nam nije drago što Hrvatska šalje svoje vojnike na našu granicu

Post by Eroo 23/11/2016, 22:09

dzango wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Žao mi je što ste tamo i vi. Rusija ne ugrožava ni vas ni Europu. No, vi ste discipliniran i lojalan član NATO-a. Razumijem vašu blokovsku solidarnost, iako se to može protumačiti kao potez koji nama ne ide u korist - kaže ruski veleposlanik.
Vježba 300 ruskih vojnika i tehnike na istočnoj hr granici, skupa sa vojnicima prijateljske Srbije, djeluje  relaksirajuće na HR.
Nadamo se da će sudjelovanje  hr vojnika u NATO vježbama na ruskoj granici također djelovati relaksirajuće na Rusiju. :)
Eno usrali se.
Za NATO znam da nije, a za ostale ne znam.

Eroo

Posts : 74829
2016-07-22


Back to top Go down

 Veleposlanik Rusije: Mi ne ugrožavamo Europu i zato nam nije drago što Hrvatska šalje svoje vojnike na našu granicu - Page 3 Empty Re: Veleposlanik Rusije: Mi ne ugrožavamo Europu i zato nam nije drago što Hrvatska šalje svoje vojnike na našu granicu

Post by melkior 23/11/2016, 22:09

Eroo wrote:
melkior wrote:
Eroo wrote:
melkior wrote: Problem Rusije je što je ona po svojim dimenzijama, tehnološkom i vojnom značaju u predodžbi anglosaksonskih imperijalista i slavenskih liliputanaca - ne Njemačka Istoka već Kina na istočnim granicama Europe s mongolsko-bizantinskim karakterom i namjerama.
To je vječiti problem loše ruske politike spram slavenskih "liliputanaca". Rusi svi i svuda, jelda.
I Srbi su obolili od istog sindroma. Srbi svi i svuda...Majko mila, okanite se nas više. :D
Jednako kao što bi se Njemačka odrekla Austrije ili Francuska Belgije ili Velika Britanija Sjeverne Irske :clown  Kad Hićo postane kancelar Njemačke, to ti je isto kao kad Hercegovac postane hrvatski premijer pirat
Hićo je posljedica, a ti iznova piješ zatrovanu vodu, s istog izvora. :)
S kojeg izvora? Rusi nikada nisu išli na Zagreb. Hrvati jesu na Staljingrad, ključna razlika.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

 Veleposlanik Rusije: Mi ne ugrožavamo Europu i zato nam nije drago što Hrvatska šalje svoje vojnike na našu granicu - Page 3 Empty Re: Veleposlanik Rusije: Mi ne ugrožavamo Europu i zato nam nije drago što Hrvatska šalje svoje vojnike na našu granicu

Post by Eroo 23/11/2016, 22:16

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Žao mi je što ste tamo i vi. Rusija ne ugrožava ni vas ni Europu. No, vi ste discipliniran i lojalan član NATO-a. Razumijem vašu blokovsku solidarnost, iako se to može protumačiti kao potez koji nama ne ide u korist - kaže ruski veleposlanik.
Vježba 300 ruskih vojnika i tehnike na istočnoj hr granici, skupa sa vojnicima prijateljske Srbije, djeluje  relaksirajuće na HR.
Nadamo se da će sudjelovanje  hr vojnika u NATO vježbama na ruskoj granici također djelovati relaksirajuće na Rusiju. :)

Čim Srbi i Rusi počnu agresiju na Hrvatsku, mi ćemo bez odlaganja odmah početi agresiju na Rusiju.

Pa nek vide!
Sami su to tražili.
Ništa od toga, još malo pa će i Srbija u NATO. Zbog postavljenih uvjeta će ulazak biti otežan, naravno.
Budemo malo pogurali ...Ima onaj sistem kako stol uneseš kroz vrata...okreneš ga malo na nož,
pa najprije idu nogice...malo ga okreneš, ispraviš i to je to. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74829
2016-07-22


Back to top Go down

 Veleposlanik Rusije: Mi ne ugrožavamo Europu i zato nam nije drago što Hrvatska šalje svoje vojnike na našu granicu - Page 3 Empty Re: Veleposlanik Rusije: Mi ne ugrožavamo Europu i zato nam nije drago što Hrvatska šalje svoje vojnike na našu granicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum