ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:25

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:





ne igraj se govinda ti je predator trećeg ranga, vehabit koji ti može u kaštela na vrata zakucati, bolje se ne zalijeći
Pa lik ne voli Hitlera ..to je več ok.

Hitler je inače psihipat.

Ne voli on svađšta i opasan je...ne igra se...govinda se vratio iz sirije
Nije, OK je. Cim kuži da je Hitler u kruzu on je ok.

Ne znam ali zakrvili ste...a vehabije traze krvarinu.

Jebeno.

Opusti se.

Ja imam više znanja nego šta ti ZABORAVIO.

RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:26

Lik ne voli Hitlera.

Ja sam luciferijanac.

Dobro kaže.

Ispravan je.

Prošao je.

Smajl

RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:31

Ja sam taj koji procjenjuje a ne ti .....

zato ovaj moj šef 


ja sam mu rekao nešto a jedna druga ženska nije prošla psiho test godinu i po nakon šta je on tražio da se ja očitam o toj osobi


samo ,mene pitaj


ako sam ja spustio prst na nekoga .............GOTOV JE


NEČE GA NI BOG SPASITI VIŠE






JA PROCJENJUEM


ZAPAMTI TO


I BOG MI VJERUJE


NIJE TO BEZVEZE

100 POSTO MI VJERUJE

NEPOGRIJEŠIV SAM
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by epikur37 20/11/2016, 23:32

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 94a30e47f5279de981cecf7d58824d4f


HRVATI su najgora vrsta križara! Oni su prodane duše i treba ih što prije potamaniti. Kad Alahova vojska krene iz Bosne prema Rimu, proći ćemo i kroz Hrvatsku, a tada će Hrvati osjetiti Alahovu moć.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vahabiti-hrvati-su-prodane-duse-i-treba-ih-potamaniti/283218.aspx
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:34

epikur37 wrote:Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 94a30e47f5279de981cecf7d58824d4f


HRVATI su najgora vrsta križara! Oni su prodane duše i treba ih što prije potamaniti. Kad Alahova vojska krene iz Bosne prema Rimu, proći ćemo i kroz Hrvatsku, a tada će Hrvati osjetiti Alahovu moć.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vahabiti-hrvati-su-prodane-duse-i-treba-ih-potamaniti/283218.aspx
on to kaže ....vidi sliku ne znači da to misle ostali ljudi u bih islamske vjerosipovjesti

epikur ne seri.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:35

znači ja dovedem nekog Hrvata selju belju i kaže taj Srbi ili muslimani su takvi i takvi su i treba ih pobiti 


jel to znači da ako je on HRVAT da svi HRVATI MISLE BAŠ TO ????????
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by epikur37 20/11/2016, 23:37

ne znam, ali bolje ti je ne kači se s njima.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:41

epikur37 wrote:ne znam, ali bolje ti je ne kači se s njima.
Ne kaći se ti s anđeosko hijerahijarijom.

Rekao sam ti da mi Bog vjeruje.

Pokušao si generalizirat nešto i ja sam te presjekao s time da on nije svi Bošnjaci,

Pa ono ima taj lik ie i prezime .......BiH je između Srbije i CG i ..............ustaša križara.

MOGU NAREDIT POKOLJ,.




očito
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:43

Ako sa te presjekao ovdje znači da ja kužim šta on radi .............isto tako puštam seljake u Bošeru da misle svoje.

Očito je da ja imam plan A B C itd itd itd samo izaberi koji češ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by govinda 20/11/2016, 23:43

Opusteno, momci, na odmoru sam. Ne dizem nikog u zrak dok odmaram.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by epikur37 20/11/2016, 23:44

govinda wrote:Opusteno, momci, na odmoru sam. Ne dizem nikog u zrak dok odmaram.

:D

samo pazi s cigarom
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:44

govinda wrote:Opusteno, momci, na odmoru sam. Ne dizem nikog u zrak dok odmaram.
Ne nego si ti skužija da ja uopče ne volim Hitlera ....pa si stao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by Eroo 20/11/2016, 23:48

govinda wrote:Opusteno, momci, na odmoru sam. Ne dizem nikog u zrak dok odmaram.
Isklopi ti plin, za svaki slučaj... jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:48

A i ti wehabisti u BiH ....prvo nevole ih same Bošnje večinom ....Srbija i CG istok .....mi ustaše zapad ....taj pajdo ima ime i prezime i adresu ....daj brajo ošišat na celu i postu perje uvaljnanim u mazut i to javno snimat


to se tako riješava
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by epikur37 20/11/2016, 23:50

RayMabus wrote:A i ti wehabisti u BiH ....prvo nevole ih same Bošnje večinom ....Srbija i CG istok .....mi ustaše zapad ....taj pajdo ima ime i prezime i adresu ....daj brajo ošišat na celu i postu perje uvaljnanim u mazut i to javno snimat


to se tako riješava

On je tebe nanijetio.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:51

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:A i ti wehabisti u BiH ....prvo nevole ih same Bošnje večinom ....Srbija i CG istok .....mi ustaše zapad ....taj pajdo ima ime i prezime i adresu ....daj brajo ošišat na celu i postu perje uvaljnanim u mazut i to javno snimat


to se tako riješava

On je tebe nanijetio.
Nije,

Lik je kreten.

Najviše štete ovakvi rade Bošnjama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:53

Epikur lik je rekao da najviše mrzi križare.

Ja sam scinetolog.

Još me nije tako a i neče.


Ja sam mu UPITNIK.

AL JA UBIJAM.

BEZ KARMIČKIH POSLJEDICA.

JA NISAM USRASNI KRŠČANI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:55

Ima taj pajdo u bih sreče šta se mene nije takao.

da je .....u minuti bi pobijo i to selo i njegovu djecu i žene i sve

U MINUTI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 20/11/2016, 23:59

ja sam jebeno opasan ....samo me nema puno ovdje ...ni mojih isturenih posada ....opsano sam jeben ....



užasno



ajme


RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 21/11/2016, 00:02

Ja sam toliko opsan da mogu uvjerit arguementirano sam Bošnje da je taj weahbaizam arapsko maslo i da je kao ideoligija nastao vremenski poslije nego šta je islam kročio u Bosnu i da to nema veze  ni s Turcima ni ičim im.


......i da je to smeče kakvog nema


Mogu nagovrit Srbe Hrvate Crnogorce i ogroman dio Bošnjaka da to POBIJE.

SAMO ME BOG GLEDA


OČU LI SPUSTIT TAJ USRANI PRST


DOLE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by RayMabus 21/11/2016, 00:06

RayMabus wrote:Ja sam toliko opsan da mogu uvjerit arguementirano sam Bošnje da je taj weahbaizam arapsko maslo i da je kao ideoligija nastao vremenski poslije nego šta je islam kročio u Bosnu i da to nema veze  ni s Turcima ni ičim im.


......i da je to smeče kakvog nema


Mogu nagovrit Srbe Hrvate Crnogorce i ogroman dio Bošnjaka da to POBIJE.

SAMO ME BOG GLEDA


OČU LI SPUSTIT TAJ USRANI PRST


DOLE
Anđeoska sam hijerarhija,

Vjeruj mi ne želiš se s time BOST.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 3 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum