ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by sitting_bull 22/11/2016, 01:18

plavuša se u javnosti smije pojaviti samo tamo gdje ju još nisu imali prilike upoznati, ili u "spontanim okupljanjima" djece po dvoranama...

sitting_bull

Posts : 11146
2015-09-28


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by sitting_bull 22/11/2016, 01:19

sitting_bull wrote:plavuša se u javnosti smije pojaviti samo tamo gdje ju još nisu imali prilike upoznati, ili u "spontanim okupljanjima" djece po dvoranama...

najbolja varijanta je kad je to barem 5 sati leta od hrvatske...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by Eroo 22/11/2016, 03:31

sitting_bull wrote:
sitting_bull wrote:plavuša se u javnosti smije pojaviti samo tamo gdje ju još nisu imali prilike upoznati, ili u "spontanim okupljanjima" djece po dvoranama...

najbolja varijanta je kad je to barem 5 sati leta od hrvatske...
Laže te taj iznad, ništa mu ne vjeruj... jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by Eroo 22/11/2016, 03:40

bogomdani wrote:
ERO..  


Ljudi radi neimastine bjeze van,novca i posla nema..Odakle..Ero,.kako nazvati tuku neuku,onako na krajnje brutalan nacin,a da se sam epitet ne nadje uvredjen linkanjem uz tu osobu...

5 godina se ratovalo... i bilo je. Israel ratuje odkad postoji... i ima. Di je volja ima i načina.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by Eroo 22/11/2016, 03:46

sitting_bull wrote:
Regoč wrote:Ero, realizam. Tebe još drži kult ličnosti: i nakon Tita - Kolinda.
eru drži kult bezličnosti, hipokrizije i klanjanja lažnim bogovima.

ili, kako reče Branimir pofuk, poludjelim hrvatskim bogovima!

evo citata:

“Istina i vjernost leže samo u dubini, dok se u visinama šepure tek laž i kukavičluk”. Ali, samodopadni bogovi tu opomenu više niti čuju niti se na nju osvrću. Za mudrost koju im došaptavaju i zemlja i rijeke oni su gluhi i slijepi. Oni su u svojim visinama već izgubili svaku vezu sa svijetom koji im je pod nogama. Poludjeli vladari jedini ne vide da su postali robovi svoje moći i otetog blaga. Ne shvaćaju da su u svoje dvore unijeli i svoje prokletstvo, sjeme vlastite propasti koja prije ili kasnije dočeka sve one koji su se predali i prodali za prolazno blještavilo i moć.
U slučaju poludjelih hrvatskih bogova, čiji se dvori svima nama na oči tresu, propadaju i rasipaju kao da su od pijeska, pravda je, čini se, vrlo blizu."
PRAVDA se urušila kao kula od karata. Upravo zato što se klanjala poludjelim bogovima zadnih 70 i nešto godina.
Nije to jednostavno izliječiti, ne umišljam si da znam za lijek...step by step, možda se i uspije. Ja to zasigurno neću doživjeti,
ali sam dužan djelovati tako da dožive barem moji potomci.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by Regoč 22/11/2016, 06:18

Ero, to što si prenio primjer je kulta ličnosti. Mada mi i samom ideologijski odgovara Kolinda (ono što govori, pitanje je koliko ona u to vjeruje), sumnjičav sam prema njezinoj predanosti Domovini (zbog napuštanja američkoga veleposlanstva), odanosti Domovini (dolazak na vlast u američkoj režiji) i korisnosti Domovini (potpora privrjednim projektima koji nam donose skuplji plin). Upravo zbog toga moja joj potpora nije bezgranična i bezuvjetna, već s ogromnom dozom opreza. Bilo bi normalno da i ti, kao navodni intelektualac, budeš sumnjičav, a ne sliepi obožavatelj. Djeluješ mi kao Kolindina Jovanka.

_________________
Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by abraham 22/11/2016, 06:24

Kult licnosti?? Hmmmm Josipovic preko 80% podrske naroda. Najslusaniji glazbenik jedne godine. Sam nesta propustio??????Kila mozga dvije bosanske ili ako je "nas" onda je normalna podrska, naslikavanje, tv 24 h na dan i sl ali ako je "njihov" onda je to fuj a normalno je izvizdati i ispljuvati bivseg logorasa u komemoraciji logorasima. Jebena logika.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by Regoč 22/11/2016, 06:35

abraham wrote:Kult licnosti?? Hmmmm Josipovic preko 80% podrske naroda. Najslusaniji glazbenik jedne godine. Sam nesta propustio??????Kila mozga dvije bosanske ili ako je "nas" onda je normalna podrska, naslikavanje, tv 24 h na dan i sl ali ako je "njihov" onda je to fuj a normalno je izvizdati i ispljuvati bivseg logorasa u komemoraciji logorasima. Jebena logika.
Ako se ovo odnosi na me, nisam nikad bio Josipovićev podupiratelj, a za pljuvanje po logorašu nisam čuo.

_________________
Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by abraham 22/11/2016, 06:38

Regoč wrote:
abraham wrote:Kult licnosti?? Hmmmm Josipovic preko 80% podrske naroda. Najslusaniji glazbenik jedne godine. Sam nesta propustio??????Kila mozga dvije bosanske ili ako je "nas" onda je normalna podrska, naslikavanje, tv 24 h na dan i sl ali ako je "njihov" onda je to fuj a normalno je izvizdati i ispljuvati bivseg logorasa u komemoraciji logorasima. Jebena logika.
Ako se ovo odnosi na me, nisam nikad bio Josipovićev podupiratelj, a za pljuvanje po logorašu nisam čuo.
Opcenito kolega. Logoras je Lustig koji je bio KGK izaslanik a ispljuvase ga antifasiti.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by Regoč 22/11/2016, 06:41

E, toga se sjećam, mislio sam da govoriš o nečem ovogodišnjem iz Vukovara.

_________________
Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by abraham 22/11/2016, 06:49

Da se osvrnem na pravljenje kulta licnosti i svrsacanje lijeve falange ovdje .Pravdan je svaki potez, od d mola, izjednacavanja devet zrtava sa zrtvama Vukovara, od "podmetanja" ustasko-udbaske bombe u Njemackoj , od prijetnji ubojstvom ustashe sa kucnog telefona od..... Ista ekipa koja sada trazi gradnju kulta licnosti i pljuje po KGKje tada senila na zadnjim nogama i zubima, noktima, i svim sredstvima branila veledrzavnicke poteze mutavog majmuna.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by Regoč 22/11/2016, 06:53

Nisam branio i zastupao Josipovića, a ne želim Kolin kult ličnosti. Takvo što nije primjereno demokraciji, takvo što nije primjereno zdravom razumu, takvo što nije primjereno iskustvu s političarima.

_________________
Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by vuksadinare 22/11/2016, 06:58

KGK...mozemo o njoj ovako ili onako..ali sto ej ona to pokazala neprijateljsko prema rusiji?..samo je rekla da upozorava na rusko-srpske vojne vjezbe konstantno zadnej dvije godine uz hrvatsku granicu..i da opreza nikad dosta....sad ce neki reci pa mi imamo sad vjezbe uz rusku granicu sa natom..ok..ali mi TEK SAD IMAMO VJEŽBE...dok rusi zajedno sa srbima vec dvije godien vrse vjezbe uz hrvatsku granicu ipak neka razlika..i drugo mi smo u savezu vojnom i imamo ugovor..koliko ej meni poznato rusija i srbija nisu u nekom vojnom savezu par ne papirnatom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by vuksadinare 22/11/2016, 07:14

....sigurno su te rusko-srpske vjezbe cin 'prijateljstva i dobronamjernosti'...uostalom dosta vojnih geostarteskih strucnjaka u svijetu kaze ako bi poceo rat između rusije sa jedne starne i nato saveza sa druge on bi poceo samo na dva mjesta ili baltiku ili na balkanu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by jastreb 22/11/2016, 07:26

abraham wrote:Kult licnosti??
Ima u nas kulta,ali nema ličnosti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by jastreb 22/11/2016, 07:29

vuksadinare wrote:....sigurno su te rusko-srpske vjezbe cin 'prijateljstva i dobronamjernosti'...uostalom dosta vojnih geostarteskih strucnjaka u svijetu kaze ako bi poceo rat između rusije sa jedne starne i nato saveza sa druge on bi poceo samo na dva mjesta ili baltiku ili na balkanu...
Da,i? I zašto bi ja ratovao sa Rusima zbog toga? neka prođu kroz Hrvatsku kao što su prošli i 1944/45. i nastave svoj nastup prema Sloveniji i Austriji.

Neka tjeraju okupatore sve do Francuske. Mene boli kufer. Zašto se miješati u njihov sukob sa Amerima(ako bi ga uopće i bilo).

Dočekati ih kulenom i čorbancem,a ispratiti uz rakiju i vino.

Pa tako su prošli i kroz Slavoniju i kroz Baranju. I kroz Mađarsku i Austriju sve do Berlina.

Neš ti opasnosti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by vuksadinare 22/11/2016, 07:30

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:....sigurno su te rusko-srpske vjezbe cin 'prijateljstva i dobronamjernosti'...uostalom dosta vojnih geostarteskih strucnjaka u svijetu kaze ako bi poceo rat između rusije sa jedne starne i nato saveza sa druge on bi poceo samo na dva mjesta ili baltiku ili na balkanu...
Da,i? I zašto bi ja ratovao sa Rusima zbog toga? neka prođu kroz Hrvatsku kao što su prošli i 1944/45. i nastave svoj nastup prema Sloveniji i Austriji.

Neka tjeraju okupatore sve do Francuske. Mene boli kufer. Zašto se miješati u njihov sukob sa Amerima(ako bi ga uopće i bilo).

Dočekati ih kulenom i čorbancem,a ispratiti uz rakiju i vino.

Pa tako su prošli i kroz Slavoniju i kroz Baranju. I kroz Mađarsku i Austriju sve do Berlina.

Neš ti opasnosti.
i malo za zabavu silovali sve redom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by vuksadinare 22/11/2016, 07:31

..jastrebe jesi ti mazohist?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by vuksadinare 22/11/2016, 07:32

....koji neprijatelji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by jastreb 22/11/2016, 07:33

vuksadinare wrote:
i malo za zabavu silovali sve redom
Po Beogradu da. Po Slavoniji i Baranji njet.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by vuksadinare 22/11/2016, 07:34

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
i malo za zabavu silovali sve redom
Po Beogradu da. Po Slavoniji i Baranji njet.
..isti quratz-silovali su....jos gore navodno bracu i sestre...koji mazohisti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :) - Page 8 Empty Re: Kolinda: Potrebne su nam brze i okretne reakcije na rusko djelovanje :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum