ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islamska država objavila magazin za BiH

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by govinda 19/11/2016, 13:39

epikur37 wrote:Balkan je dominanto pravoslavna zona, nikakva Turska...

muslimanske enklavice će pravoslavci dovesti u red, znaju to oni.
aha, kao Kosovo na primjer...ne mogu svoju drzavu da dovedu u red a kamoli sta drugo. A i ti ne prodaji tu zemlju u Bosni Arapima, ako si vec protiv prisustva islama u Evropi.

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Guest 19/11/2016, 13:40

epikur37 wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:kako se mujama i četnicima najbolje opanjkavat na hrvatskom forumu..hehe
Meni bolje sa tobom.

šta si se prep'o govinde?
ajde, braniću te, od dva zla, ti si nešto manje....treba te vehabije iskorijeniti na ovim prostorima

eo ekumenizam :)
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by epikur37 19/11/2016, 13:42

govinda wrote:
epikur37 wrote:Balkan je dominanto pravoslavna zona, nikakva Turska...

muslimanske enklavice će pravoslavci dovesti u red, znaju to oni.
aha, kao Kosovo na primjer...ne mogu svoju drzavu da dovedu u red a kamoli sta drugo. A i ti ne prodaji tu zemlju u Bosni Arapima, ako si vec protiv prisustva islama u Evropi.

No vidjet će se, prebrojite se vi na balkanu i kršćani....odoste niz vodu. A da ne govorim o europi.

Zato ti one svoje iz Maoče, blizu su ti...ćušni da ne bi u isti sepet.

U glavnom, kad dobijete svoju nacionalnu državzu obračunajte se sa svojim islamistima.

I onda možete surađivati s velikom hrvatskom i velikom srbijom ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by dzango 19/11/2016, 13:43

Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:kako se mujama i četnicima najbolje opanjkavat na hrvatskom forumu..hehe
Meni bolje sa tobom.

šta si se prep'o govinde?
ajde, braniću te, od dva zla, ti si nešto manje....treba te vehabije iskorijeniti na ovim prostorima
Jok more. Ja sam uvek veći. Nemoj majketi da nam sjebeš Govindu, nemamo ni jednog zelenog odavno. Oni njegovi, Farpos i ekipa svi šehidili.  Neka bude ovaj bar za pelcer.

_________________
Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Guest 19/11/2016, 13:46

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:kako se mujama i četnicima najbolje opanjkavat na hrvatskom forumu..hehe
Meni bolje sa tobom.

šta si se prep'o govinde?
ajde, braniću te, od dva zla, ti si nešto manje....treba te vehabije iskorijeniti na ovim prostorima
Jok more. Ja sam uvek veći. Nemoj majketi da nam sjebeš Govindu, nemamo ni jednog zelenog odavno. Oni njegovi, Farpos i ekipa svi šehidili.  Neka bude ovaj bar za pelcer.

a da, po tome sam poznata geek
dobro, evo poštedit ću ga, pošto je unikatan :D
a i šteta bi bilo tu elokvenciju svaki dan ne pročitati ;)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by epikur37 19/11/2016, 13:47

Ja sam isto da se govindi da diplomatski status i imunitet. Kao jedini predstavnik Bošnjaka...zaslužuje ga.

Ali banirajte onog pizzona :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Guest 19/11/2016, 13:52

bolje mu je da dovuče još kojeg ljiljana, teško će mu bit samom ovdje
viš da se i naša srbadija potpomaže...dobro, jedino pizzona cipelare i oni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by epikur37 19/11/2016, 13:53

Noor wrote:bolje mu je da dovuče još kojeg ljiljana, teško će mu bit samom ovdje
viš da se i naša srbadija potpomaže...dobro, jedino pizzona cipelare i oni

Farpos je bio najkorektniji i vrlo principijelan bošnjački forumaš. Nismo se slagali, ali smo razgovarli normalno.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Guest 19/11/2016, 13:56

epikur37 wrote:
Noor wrote:bolje mu je da dovuče još kojeg ljiljana, teško će mu bit samom ovdje
viš da se i naša srbadija potpomaže...dobro, jedino pizzona cipelare i oni

Farpos je bio najkorektniji i vrlo principijelan bošnjački forumaš. Nismo se slagali, ali smo razgovarli normalno.


u zadnjih godinu dana, govinda je prvi....Farposa nisam upoznala, jer na onom forumu nisam pisala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by kic 19/11/2016, 14:02

epikur37 wrote:Ali banirajte onog pizzona :D


ostat će bez plate..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Winter is coming 19/11/2016, 14:22

kic wrote:
epikur37 wrote:Ali banirajte onog pizzona :D


ostat će bez plate..
ako ga baniras odmah saljem pismo Junkeru

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 4 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum