ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islamska država objavila magazin za BiH

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by govinda 19/11/2016, 12:56

dzango wrote:
govinda wrote:
dzango wrote:
govinda wrote:
dzango wrote:
Majci Govindu iz naručja oteo je zulumćar, pa sad kune sudbu svoju što je janičar.
Wrong, completely wrong.. ja sam od onih sto su Srbe izvodili na pravi put, put Islama...Mozes mi slobodno reci da sam Turcin, necu se uvrijediti.
Govinda Turčine...  

Što brate Srbine na engleskom? Koji bre pravi put islama? To je pravi put kod Arapa a ne u Evropi. Zamisli samo kako je bilo tvojoj prababi dok su joj otimali sina iz naručja, da bi ovaj posle došao da zapali rodni prag, slavsku ikonu i kandilo što su njegovi od vajkada palili.islam ništa sa sa Balkanom. To je najveća pošast i zlo koje je zadesilo ove prostore. Pored komunizma, naravno.
Kojoj prababi bre? Ti ne znas da citas ili si glup prirodno? Dakle, bez zaejbancije, ostao je sacuvan jedan stari turski tefter u kojem pise odakle je moj rod ili moje pleme doslo. Jeste, zenili smo se zenama slavenskog roda, dobili malo evropskih crta ali jos uvijek porodicno nasljedjujemo isturene jagodice i malo kose oci. Dakle, ja na vas Srbe, Hrvate, Bosnjake i Albance gledam kao otac na djecu koja su se malo otela kontroli. I svi ste mi isti, kao pravi otac ne pravim razliku izmedju djecu, kolika god ona djubrad bila.
Znamo ko ste vi i ko su vam preci. Džaba vam ti tefteri sa koijma se tešite i ostale gluposti:



Znači Alija i nema dalje. A ko je rodio Aliju?
MOzemo u defterima pronaci dosta toga i o porijeklu sadasnjih Srba....ili da vas nazovem Vlasima ili Bugarima ili Arnautima?

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Kermit 19/11/2016, 12:57

Dzevad Hasic sa PMF Sarajevo otvoreno podupire ISIL:

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 14358739_1133251030075529_7136173764717356696_n

Dzevad Hasic Molim Allaha da pomogne branioce Mosula da omete rafidije,amin
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by dzango 19/11/2016, 12:58

govinda wrote:
dzango wrote:
govinda wrote:
dzango wrote:
govinda wrote:
Wrong, completely wrong.. ja sam od onih sto su Srbe izvodili na pravi put, put Islama...Mozes mi slobodno reci da sam Turcin, necu se uvrijediti.
Govinda Turčine...  

Što brate Srbine na engleskom? Koji bre pravi put islama? To je pravi put kod Arapa a ne u Evropi. Zamisli samo kako je bilo tvojoj prababi dok su joj otimali sina iz naručja, da bi ovaj posle došao da zapali rodni prag, slavsku ikonu i kandilo što su njegovi od vajkada palili.islam ništa sa sa Balkanom. To je najveća pošast i zlo koje je zadesilo ove prostore. Pored komunizma, naravno.
Kojoj prababi bre? Ti ne znas da citas ili si glup prirodno? Dakle, bez zaejbancije, ostao je sacuvan jedan stari turski tefter u kojem pise odakle je moj rod ili moje pleme doslo. Jeste, zenili smo se zenama slavenskog roda, dobili malo evropskih crta ali jos uvijek porodicno nasljedjujemo isturene jagodice i malo kose oci. Dakle, ja na vas Srbe, Hrvate, Bosnjake i Albance gledam kao otac na djecu koja su se malo otela kontroli. I svi ste mi isti, kao pravi otac ne pravim razliku izmedju djecu, kolika god ona djubrad bila.
Znamo ko ste vi i ko su vam preci. Džaba vam ti tefteri sa koijma se tešite i ostale gluposti:



Znači Alija i nema dalje. A ko je rodio Aliju?
MOzemo u defterima pronaci dosta toga i o porijeklu sadasnjih Srba....ili da vas nazovem Vlasima ili Bugarima ili Arnautima?
Možemo. Ali ne možemo pobeći od toga da je svaki Musliman ili kako to danas zovu - Bošnjak, na kraju Srbin ili Hrvat.

_________________
Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by dzango 19/11/2016, 12:59

dzango wrote:Koji su Govinda naši a koji njihovi?

Koga li se Govinda odrekao i postao niko i ništa?

_________________
Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Eroo 19/11/2016, 13:00

govinda wrote:
prckov wrote:
govinda wrote:
epikur37 wrote:A nije govinda, pazite malo...dovedite to u red....nemojte dozvoliti da vas europa gleda preko njih....
Mislis da je njih briga kako ti gledas na njih?
os rec da ste mimo svijeta
Hocu reci da te teroriste zaboli neka stvar kako vas dvojica gledate na njih.

Za početak maknite Bakira. Sjećam se jedne njegove izjave o njima na TV. Užas.
I još nešto: Erdogan će vas doći glave. Bakir ga pokušava imitirati, ali nema sučin.
Šta izreče neki dan u Bruxellesu...Nakon toga su , tako mi izgleda, i u EU shvatili
da treba pritegnuti šarafe...
Eroo
Eroo

Posts : 74902
2016-07-22


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Kermit 19/11/2016, 13:01

asilovski wrote:Dzevad Hasic sa PMF Sarajevo otvoreno podupire ISIL:

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 14358739_1133251030075529_7136173764717356696_n

Dzevad Hasic Molim Allaha da pomogne branioce Mosula da omete rafidije,amin
Zlatne prste im a naš Đevad:

Dzevad Hasic Cuj ovog idiota Salihaa s zeninog profila normalno da jje Hhusein ra sehid ko i ovi ostali koji su s njim izginuli,svaki musliman voli ehli bejt al niko osim ludaka sijja nepretjeruje u toj ljubavi smatrajuci ih bozanstvima,Huseina ra su izdale sijje iz Kufe a to njihovu izdajstvo i laz su naslijedile i danasnje sijje koji izdaju muslimane gdje stignu,nikad se sijjeni protiv kog nisu borile osim protiv muslina zajedno s kjafirima sto jei danas slucaj ,,,,,
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by govinda 19/11/2016, 13:07

dzango wrote:
govinda wrote:




MOzemo u defterima pronaci dosta toga i o porijeklu sadasnjih Srba....ili da vas nazovem Vlasima ili Bugarima ili Arnautima?
Možemo. Ali ne možemo pobeći od toga da je svaki Musliman ili kako to danas zovu - Bošnjak, na kraju Srbin ili Hrvat.
Ljudi ako hoce da budu Bosnjaci neka budu, Kurdi ako hoce da budu Kurdi neka budu,Srbi ako hoce da su Srbi neka budu. Zasto tebi to smeta? Smeta ti jer je ideja o nekoj Srbiji, vlasnici Balkana propala, sad vi cetnici tu pizdite, pronadjete ponekad kakvog ustasu sa kojim se slozite oko muslimana na Balkanu ali se razjebete oko Jasenovca i Knina, mislim dosadna vam je prica. Ja tebe mogu da prcam koliko god hocu, jer si isfrustrirani gubitnik. Sto se mene tice, ja mogu uvijek da odem u Tursku i zivim u toj trenutno rastucoj
ekonomiji. Samo ne volim Erdogana i njegovu diktaturu, ti da si slucajno Turcin vjerovatno bi bio odusevljen Erdoganom. I jos jednom da kazem, te vase podjele Bosnjaci, Srbi, Hrvati mene ne zanimaju, za mene ste svi isti. Primitivci kao i 1517. kada je moj cukuncukuncukundjed dojahao na Balkan. I dokaz ste da vama ne treba dati drzavu da imate, niste sposobni za to. Ali mislim da ce se Turska dogovoriti sa EU oko sfere uticaja na Balkanu, Hrvatska se opet zahvaljujuci Germanima izvukla ispod turskog zagrljaja ali Srbi, valja vam opet 500 godina sa turcima. Ovaj put bez nabijanja na kolac ali da cete da lovu saljete opet u Stambol, hocete. Eto, toliko od mene za danas.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Kermit 19/11/2016, 13:07

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 13620767_325401774458021_72061808254480326_n

Ovo moram hanumi kupiti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by kic 19/11/2016, 13:10


honourable mentions u novinama: V.Pusić, S.Mesić etc..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by dzango 19/11/2016, 13:11

govinda wrote:
dzango wrote:
govinda wrote:




MOzemo u defterima pronaci dosta toga i o porijeklu sadasnjih Srba....ili da vas nazovem Vlasima ili Bugarima ili Arnautima?
Možemo. Ali ne možemo pobeći od toga da je svaki Musliman ili kako to danas zovu - Bošnjak, na kraju Srbin ili Hrvat.
Ljudi ako hoce da budu Bosnjaci neka budu, Kurdi ako hoce da budu Kurdi neka budu,Srbi ako hoce da su Srbi neka budu. Zasto tebi to smeta? Smeta ti jer je ideja o nekoj Srbiji, vlasnici Balkana propala, sad vi cetnici tu pizdite, pronadjete ponekad kakvog ustasu sa kojim se slozite oko muslimana na Balkanu ali se razjebete oko Jasenovca i Knina, mislim dosadna vam je prica. Ja tebe mogu da prcam koliko god hocu, jer si isfrustrirani gubitnik. Sto se mene tice, ja mogu uvijek da odem u Tursku i zivim u toj trenutno rastucoj
ekonomiji. Samo ne volim Erdogana i njegovu diktaturu, ti da si slucajno Turcin vjerovatno bi bio odusevljen Erdoganom. I jos jednom da kazem, te vase podjele Bosnjaci, Srbi, Hrvati mene ne zanimaju, za mene ste svi isti. Primitivci kao i 1517. kada je moj cukuncukuncukundjed dojahao na Balkan. I dokaz ste da vama ne treba dati drzavu da imate, niste sposobni za to. Ali mislim da ce se Turska dogovoriti sa EU oko sfere uticaja na Balkanu, Hrvatska se opet zahvaljujuci Germanima izvukla ispod turskog zagrljaja ali Srbi, valja vam opet 500 godina sa turcima. Ovaj put bez nabijanja na kolac ali da cete da lovu saljete opet u Stambol, hocete. Eto, toliko od mene za danas.
Ne reče bolan koga si se odrekao da bi postao niko i ništa. Džaba ti ovi traktati kad svi znamo ko si i šta si. Nemaš ti nikakvog pretka koji je dojahao već imaš padedinu slavsku ikonu na tavanu i to je sve. Znaš ti to bolje od mene i to je ono što te jebe i neda ti mira. Budi ono jesi i mir Božiji i tebi i meni.

_________________
Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by govinda 19/11/2016, 13:18

Imam na tavanu i malog Budu sa Tajlanda, da li me to cini Srbinom budistom? :p ostaj u miru, Arnaute pravoslavni...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Guest 19/11/2016, 13:21

kako se mujama i četnicima najbolje opanjkavat na hrvatskom forumu..hehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by kic 19/11/2016, 13:23

Noor wrote:kako se mujama i četnicima najbolje opanjkavat na hrvatskom forumu..hehe


:fat
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by govinda 19/11/2016, 13:28

Noor wrote:kako se mujama i četnicima najbolje opanjkavat na hrvatskom forumu..hehe
Ma niste ni vi ustasoidi nista bolji nego vas ovih dana stedim zbog Vukovara, ipak postujem svaciju nevinu zrtvu. Spaisla vas je Germania i zato ne talasajte previse protiv Merkel da vam ne bude kakav sandzak u Slavoniji opet jocolor
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Guest 19/11/2016, 13:31

govinda wrote:
Noor wrote:kako se mujama i četnicima najbolje opanjkavat na hrvatskom forumu..hehe
Ma niste ni vi ustasoidi nista bolji

kako nismo, pa nama nije nitko ta trane prašio babe, a ti se time još i dičiš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by epikur37 19/11/2016, 13:35

Balkan je dominanto pravoslavna zona, nikakva Turska...

muslimanske enklavice će pravoslavci dovesti u red, znaju to oni.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by dzango 19/11/2016, 13:36

govinda wrote:Imam na tavanu i malog Budu sa Tajlanda, da li me to cini Srbinom budistom? :p ostaj u miru, Arnaute pravoslavni...
Možeš sutra da budeš budista isto kao što si danas musliman. Važno je da znaš korene. Da znaš ko si i šta si da ne bio bio niko i ništa.

_________________
Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by dzango 19/11/2016, 13:37

Noor wrote:kako se mujama i četnicima najbolje opanjkavat na hrvatskom forumu..hehe
Meni bolje sa tobom.

_________________
Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Guest 19/11/2016, 13:38

dzango wrote:
Noor wrote:kako se mujama i četnicima najbolje opanjkavat na hrvatskom forumu..hehe
Meni bolje sa tobom.

šta si se prep'o govinde?
ajde, braniću te, od dva zla, ti si nešto manje....treba te vehabije iskorijeniti na ovim prostorima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by epikur37 19/11/2016, 13:39

Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:kako se mujama i četnicima najbolje opanjkavat na hrvatskom forumu..hehe
Meni bolje sa tobom.

šta si se prep'o govinde?
ajde, braniću te, od dva zla, ti si nešto manje....treba te vehabije iskorijeniti na ovim prostorima

eo ekumenizam :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by govinda 19/11/2016, 13:39

epikur37 wrote:Balkan je dominanto pravoslavna zona, nikakva Turska...

muslimanske enklavice će pravoslavci dovesti u red, znaju to oni.
aha, kao Kosovo na primjer...ne mogu svoju drzavu da dovedu u red a kamoli sta drugo. A i ti ne prodaji tu zemlju u Bosni Arapima, ako si vec protiv prisustva islama u Evropi.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Islamska država objavila magazin za BiH - Page 3 Empty Re: Islamska država objavila magazin za BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum