ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by Ero Sun 16 Aug - 2:04

neoliberalni_placenik wrote:
Ero wrote:
epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:onda sve  bosanske-srpske teme(srpska, hercegovina, federacija, srbija, vijesti umeta ) sve to strpati u jednu temu i tamo .. kao tema rat u novorusiji itd.. sve pod jedno


Mislim da to nije rješenje, nismo tako radili ni na hrnet-u. Nek svatko otvara temu na vijest koju spazi. Prema svom interesu, jel.

Nezahvalnici. Mi se trudimo upoznati ih sa sveckim događanjima, a oni ovako...Pa će jope' sutra reć "nismo znali"... pirat
lakše ćemo pratiti ako sve bude na jednoj temi.. ovako dodjem na forum , većina tema republika srpska, hercegovina, dodik, izatbegović, sarajevo, gornja maoča, muslimani, srebrenica.. samo sve to ide na "ignore"  to sve može u jednu temu..recimo da se zove BiH.   većina drugih foruma je tako organizirana.. preglednije je i lakše.. i više će ljudi čitati vaše postove

Nema ni jedna tema koja bi se odnosila na Hercegovinu. I ona jedna je bila napola vaša (o Mamiću).
Pazi malo kad iznsiš tvrdnje koje ne stoje. Eto vama regiJon i bracstvo i jedinstvo, nas (ercegovce) ne mišajte u to. :coffee

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by Guest Sun 16 Aug - 2:44

ok dogovoreno.. jedna tema region :D (bez hrecegovine) republika srpska, federacija(muslimanski dio), vijesti umeta, islam bosna ba, gornja maoča, srebrenica, dodik, i eto malo srbija + kosovo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 9:06

Nemožeš tako stavljat teme sve pod jedno. Zamisli da netko otvori temuHrvatska i onda tu stavlja i politiku i ekonomiju i crnu kroniku i neke vijesti ovako od tamo , dakle svaštara. TO ti nece nitko citat jer jednostavno iz naslova se ne kuži barem približno o cemu se radi. Ako ceš pravilno onda tema za islamizam ili wehabizam uBosni  pa tema za Dodika , pa tema za rs  opcenito pa tema za ovo pa tema za ono i onda to tek tako može a ne ovako sve pod jedno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 9:08

Tako neku šemu sam ja radio na net-u ....ono Dernek u LIbiji su vijesti iz Libije ....balkanska ruta ilegalna imigracija su imigranti na balkanu ........italija vreemnske nepogode ....to i tako .....al to onda moraš memorirat pa kad takve vijesti dođu da onaj tko o tome piše to lako nađe pa tu posta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 9:11

Evo iša sam nešto vidit i funkcionira. Kako ljudi obicno zaborave memorirat tj tema ode na xy stranicu mogu u potpisu otkacit link na te opcenite teme i tako ce biti vidljivije. Idem napravit temu dernek u Libiji i stavit je u potpis.

To tako može odlicno funkcionirat jer onda u osnovi svaki tvoj post tko oce može kliknik i na to i odma ide n tu temu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 9:21

Evo sad sam stavio još jedan link u signature : dernek u Libiji ...i ovako tko ima a svatko ima teme koje ga zanimaju može reklamirat tu temu pa koga zanima ili nije vidio samo klikne dole u link.

Cak je lako to i mijenjati _ profil - signature i dole zakaciš link i promijeniš .......dakle ako je neka tema zanimljiva samo tih par dana ili tijedana dole je postaš .......dosta prakticno a ni sam neceš zaboravit di ti je tema ngo samo klikneš dole.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 9:29

Dosta prakticno riješenje pogotovo šta ljudi otvaraju neku temu jer žele komunicirati vezano uz nju a drugi koji dođu na forum je nevide il je na drugom podforumu pa ovako ju reklamiraš dok ti je zanimljiva a posli kad više nije samo u signature staviš novu i tako. Poboljšava i preglednost i lako navodi druge da ju nađu plus i autor teme ju lako nađe kasnije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 9:45

Uglavnom koristiite malo maštu i mozak. Nemogu ja govorit drugima šta da otvore i koji naslov da stave za neko podrucje i neku tematiku pa da im je tu neki zbirni topci da sami ne otvaraju deset istih tema.

Vidite malo sami. Odeš na profil - signture i dole postaš link od te teme koja je tebi ( trenutno ili stalno ) napeta i to je to i onda tu postaš vijesti vezano uz tu tematiku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by Yehudi Sun 16 Aug - 9:50

Možeš i tako ali je forum i dalje nepregledan.

Glupo je da jedan te isti otvara temu za temom jer tako samo

zatrpava stranicu a sve drugo odlazi.

   Stvarno je nepotrebno otvarati posebnu temu o Jeleni Lovrić 

pa onda 6 tema o Kolindi itd. To sve triba ići pod temu naslova

RH , lakše se nalazi i preglednije. BiH tema za BiH itd.

   Ali kako već odluče nadležni neka tako bude.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 9:54

Ma sve stoji al nemožeš opet sve natrpati tako pod jednu temu a da je naslov opcenit i onda nikoga ne zanima jer ne kuži iz naslova o kojoj tocno tematici je rijec.

Sam naslov te neke zbirne teme mora onome tko ga želi otovoriti dati na uvid ocemu se tu više manje radi.

Za BiH nemožeš otvorit jednu temu ....možeš otvorit temu Dodik volumen1 pa šta ovaj izjavi to dase tu posta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 9:55

Nek ljudi otvaraju teme. Tako posli vidiš koje teme se otvaraju dosta a slicnog su naziva pa onda vidiš sa tim tko ih otvara bil bilo dobro da se otvori neka zbirna tema pa nek je isti otvori i onda stavi dole u signature i riješen problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 9:59

Nemožeš sve teme stavljatipod neki zbirni topik. AKocemo iskreno to možeš samo sa nekih 30% tema i to je to al i tih 30% smanjuje šarolikost i povecavaju preglednost. Nemožeš nazvat temu NJemacka i onda postat svaštaru tu.

Recimo ja imam temu: demografski raspad NJemacke ....iz naslova ti je sve recenoo cemu se tu radi i kakve cese vijesti tu postat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by Guest Sun 16 Aug - 10:17

Ma sto se zamarate,Forum ima muderatore,pa nek oni rade svoj dio posla..Zasto  ih Kic placa?? pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 10:21

Ma ne zamaram se. Samo sam dao uvid u jednu šemu koju sam i onako koristio i opcenito koristim na forumima a to je da otvorim jednu temu za neko podrucje al u naslovu preciziram za šta je i onda ju memoriram i posli i za mjesec dana kad se pojavi vijest iz tog podrucja samo postam na tu temu.

Između ostaloga tako imaš i pregled vijesti iz tog nekog podrucja dosta vremenski unazad šta se dešavalo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by Guest Sun 16 Aug - 10:22

U biti,po meni,otvaras prilicno dobre teme,mnoge prodju nezapazene..tebe bi trebalo staviti za muderatora vijesti,da ih menadžerišeš..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 10:24

Ma ne želim biti moderator na vijestima. Mogu samo ovako dati koji konkretan savjet ko ovaj sa zbirnom temom al da se u naslovu vidi otprilike o cemu je rijec i onda to autor stavi i u signature i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by jastreb Sun 16 Aug - 10:27

I slijepac vidi da federalne vlasti ne samo da nemaju volje obračunati se sa islamskim ekstremizmom u BIH ,već da im na neki način daju i prešutnu podršku.

Hrvatska bi pitanje vehabijskih naselja riješila u 24 sata. Vijestui Ummeta zasigurno bi zauvijek bile ugašene,a imam Beganović bez ikakvih smetnji obnašao bi svoju dužnost.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 10:29

DObra stvar sa stavljanjem linka u potpis je i ta šta ima forumaša koji postaju na drugim podforumima a koji su manje aktivni. Staviš link na taj podforum opcenito. Automatski klikom na njega te vraca na njegovu pocetnu stranicu.

Npr ako stavim link od vijesti svaki put kad nešto postam ja il netko drugi klikom na taj link u mom potpisu vraca me na poctnu stranicu vijesti a ne da idem gore i tražim.

Moc jednostavnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by Guest Sun 16 Aug - 10:31

Oke..Isto je bilo,jesul nasli tog vlasnika stranice?..Mislim da bi se time trebala baviti Soja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 10:32

Jedan od razloga zašto netko otvara prakicki iste teme je šta one koje otvori nitko ništa ne napiše onda digne opet jednu takvu .....u biti to nema smisla ....staviš u potpis link na tu temu i puno više ljudi ce je vidit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by RayMabus Sun 16 Aug - 10:37

Potpis se promijeni u manje od 15 sekundi ....znaci ako je neka vijest aktualna tri dana onda ocito svak o tri dana kako ti je neka vijest napeta ovo možeš radit ...samo copy paste kad postaš temu i zalipiš je u signature.

Puno više ljudi ce je tako vidit i ima direktni link na nju nego da psotaš deset tema istih za redom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175698
2014-04-11


Back to top Go down

Vijesti ummeta u blokadi  traži se vlasnik stranice - Page 3 Empty Re: Vijesti ummeta u blokadi traži se vlasnik stranice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum