ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cipiralo mu novac sa stranice

Go down

cipiralo mu novac sa stranice Empty cipiralo mu novac sa stranice

Post by debotoijusto Mon 26 Jun - 14:46

SABORSKI zastupnik Domovinskog pokreta Stipo Mlinarić ustvrdio je u ponedjeljak da je meta hakerskog napada, rekavši da su u srijedu bile hakirane stranice DP-a te Centra dr. Ivan Šreter, koji je osobno osnovao kako bi se bavio procesuiranjem ratnih zločina i potragom za nestalima.




U srijedu je hakirana stranica Domovinskog pokreta, preuzeli su stranicu, no meta nije bio DP nego ja, hakirana je i stranica Centra dr. Ivan Šreter i s nje je skinut dio novca, izjavio je Mlinarić u saboru. Dodao je da je stranica DP-a u roku od 24 sata odblokirana, a da su stranice Centra još uvijek hakirane te da je o svemu obavijestio policiju.
"Ne znam zbog čega se to dogodilo i tko je to napravio, nikoga ne optužujem, ali znam da je Centar dosad podnio pet kaznenih prijava u DORH te upravo ide i šesta kaznena prijava i mislim da je to jedan od razloga zašto sam meta bio baš ja", rekao je Mlinarić i pozvao službe da ga zaštite i nađu počinitelje.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/mlinaric-cipe-meta-sam-hakerskog-napada-skinut-je-novac-sa-stranice/2474497.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

cipiralo mu novac sa stranice Empty Re: cipiralo mu novac sa stranice

Post by debotoijusto Mon 26 Jun - 14:48

biljezim jedno ukralo " novac sa stranice " sto god to znacilo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

cipiralo mu novac sa stranice Empty Re: cipiralo mu novac sa stranice

Post by veber Mon 26 Jun - 15:00

lik maznuo lovu
skužio da je ekipa glupava oko njega i da sve ide na heklanje.

samo tip nije obdaren pameću pa če i njega benificirat u lipovicu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

cipiralo mu novac sa stranice Empty Re: cipiralo mu novac sa stranice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum