ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by epikur37 13/11/2016, 23:36

Noor wrote:
sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
dva brata wrote:Picula je još jedna fina guza, ono - čvrsti antifašist, za socijalizam i multikulturalizam, neprijatelj Rusije itd.

Nakon Plenkija sada i Picula. Koja je razlika između njih dvoje?

Whatever, zato i govorim da su USA izbori puno važniji za RH nego izbori u RH.

Orepić, Ostoja, Picula, Plenki će se ponašati onako kako naredi USA ambasada. Sada je u USA ambasadi naš čovik
picula bi od skh-sdp, mogao stvoriti hrvatsku socijaldemokratsku stranku u kojoj bi oslonac izgubili komunjare, što on nikako nije, a to bi dugoročno bilo dobro za hrvatsku jer nam kraj lošeg poltronskog hdz-a ne treba još u protivhrvatski sdp....
čim ultradesničari hvale piculu sve je jasno...

pa i plenkovića hvali ljevica :)

pa mto je to, jedni drugima uvaljuju krtice :D

vrlo loše

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by sitting_bull 13/11/2016, 23:44

buzin slaže ekipu koja bi eliminirala kaptol, tj. most.
jugoslavena na čelu hdz-a i hrvata na čelu sdp-a kao preduvjet za veliku koaliciju koja to neće biti...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by rigbi 13/11/2016, 23:47

meni se Sobolica svidja onako mackica je :redface1 :x
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by michaellcmacha 13/11/2016, 23:58

sitting_bull wrote:buzin slaže ekipu koja bi eliminirala kaptol, tj. most.
jugoslavena na čelu hdz-a i hrvata na čelu sdp-a kao preduvjet za veliku koaliciju koja to neće biti...
ti si garant za ranka ili za orsata
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by jastreb 13/11/2016, 23:59

Ja mislim da će Zoki puno nedostajati. A što se tiče disidenata,ja mislim da bi stranku najbolje podigao Josipović,kad bi se vratio.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by michaellcmacha 14/11/2016, 00:04

ja kao propagator gašenja skh sdp-a, isključivo podržavam tonina piculu... sve drugo treba osuditi i "zapaliti" na lomači.... figurativno jel da me opet horni ne eliminira.... :))))))))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by sitting_bull 14/11/2016, 01:08

michaellcmacha wrote:ja kao propagator gašenja skh sdp-a, isključivo podržavam tonina piculu... sve drugo treba osuditi i "zapaliti" na lomači.... figurativno jel da me opet horni ne eliminira.... :))))))))
ti bi onda i hdz ugasio obzirom da je u hdz-u najviše komunjara.
pogledaj samo tko je aktualni predsjednik i tko je guru koji ga je doveo...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by Guest 14/11/2016, 01:22

epikur37 wrote:Picula je ponavljanje hadezeovog obrasca s plenkovićem, to ne bi prošlo na izborima.

Šta nam trebaju dva europarlamentarca!? Imamo li nešto s terena a ne iz briselskih suterena!

Picula je uz to mekan, fizički i komunikacijski razliven.

Bernardić ima garda, mlad je s terena, već dovoljno prošao i dozreo kroz utakmice...fizički prijemčiv.

Na briselskog, desubjektiviziranog i administrativnog plenkovića treba postaviti karakternog, energičnog i po mogućnosti nekorektnog Bernardića.




I rezultat ce biti veri gud.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by dijagram 14/11/2016, 08:41

Mislim da ce izabrati onog Orsata.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by Eroo 14/11/2016, 09:11

SDP se mora razbrojat na parove. 
Izdvojiti socialdemokrate od SKH i ove zadnje priključiti radničkoj fronti.  :clown

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by Regoč 14/11/2016, 15:29

Noor wrote:Zoki je ošo...jebemese više.
Ne bi nešto mlađe?

_________________
Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by Regoč 14/11/2016, 15:33

Picula je isti Plenky, slažem se, dva eurokrata, dvie bruxellske marionete, što će nam to?

_________________
Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu - Page 2 Empty Re: Građani žele za novog predsjednika SDP-a Tonina Piculu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum