ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a

Go down

Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a Empty Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a

Post by debotoijusto 27/2/2016, 13:49

IVICA JURJEVIĆ objavio je kako će sudjelovati u utrci za mjesto predsjednika Hrvatske demokratske zajednice. HDZ još nije odredio datum unutarstranačkih izbora, no Jurjević, koji tvrdi kako člansku iskaznicu HDZ-a ima najdulje u Hrvatskoj, odnosno 27 godina, kandidaturu je najavio na konferenciji za novinare u Zagreba, pozirajući s hrvatskim barjakom, piše dnevnik.hr.

Rođen sam 5. lipnja 1958. na rijeci Zrmanji u mjestu Kruševo od katoličkih roditelja Marije i Šime Jurjević....Iako smo živjeli u podvelebitskom kraju, na škrtoj zemlji, nismo ničim oskudijevali..... Otac i majka su bili zadrti antikomunisti i protivnici Jugoslavije....Moram priznati da su otac i majka imali malo imanje i uz skromnu socijalističku plaću, mogli su izlaziti na kraj. Još iz mladosti imali su usađenu ljubav prema Hrvatskoj, a posebice prema Svetoj Katoličkoj Crkvi i tu su ljubav prenijeli na svoju djecu....Nas obitelj nije kradomice krstila, kao neke današnje HDZ-ovce. To je bio najsvečaniji čin.....Moj najradosniji dan je bio kad sam za blagdan sv. Petra i Pavla: blagdan najvećih kršćanskih apostola stupio u HDZ, 1989. godine, i danas sam najstariji HDZ-ovac, s 27. godina vjernosti....Imam se pravo pohvaliti kako sam bio prvi svjetovni teolog u socijalističkoj Jugoslaviji, a trebalo je u to doba za to mnogo hrabrosti.....Objavio sam osam knjiga, velikim dijelom domoljubne i duhovne poezije i putopisa po Hrvatskoj. ...


Program ću temeljiti na svojoj knjizi: MISLI ZNAMENITIH HRVATA. Iz te knjige koja obiluje svehrvatskim mislima dobre su za HDZ i za reforme koje su mojoj stranci potrebite.... Posebno ću braniti prava Hrvata u Bosni i Hercegovini, a na poseban način Hrvate u Srbiji....Moji su politički uzori Franz Josef Srauss iz CSU-a, danas je to predsjednik gosp. Horst Seehofer, te gosp. Jaroslav Kazcynski iz Prava i Pravda i gospodin Victor Orban iz FIDES-a, Svi oni imaju većinu u parlamentu, i u čijim parlamentima gotovo da i nema komunista.....





VJERUJEM U PRAVE HDZ-ove ČLANOVE KOJI ŽIVE NA DEMOKRĆANSKIM NAČELIMA PRAVE VJERE I NEPOTKUPLJIVOSTI, KOJI ŽIVE PO SAVJESTI I ŽELE SVAKO DOBRO SVOJOJ STRANCI I SVOM HRVATSKOM NARODU!VJERUJEM U POBJEDU I U NOVI HDZ.

BOG VAS BLAGOSLOVIO I NEKA VAS SVE ČUVA MAJKA BOŽJA KRALJICA HRVATA!".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ivica-jurjevic-kandidirat-ce-se-za-novog-predsjednika-hdza/877657.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a Empty Re: Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a

Post by debotoijusto 27/2/2016, 13:52

issusatibogaidivicetimarije

odlican kandidat da je austrougarska danas...
karanarko strepi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a Empty Re: Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a

Post by provocator 27/2/2016, 13:55

A tko je taj?

_________________
Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a Empty Re: Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a

Post by debotoijusto 27/2/2016, 14:03

provocator wrote:A tko je taj?
ne znam , prvi glas
"svemoguci" izbacio njegovo poimanje lustracije 
meni vise baca na zombij apokalipsu , ostao bi samo on ...

pa kaze

tko su osobe koje bi bile zahvaćene izdajom.
Po mom stavu to su osobe:
-koje su bile suradnici OZNE I UDBE
-koji su bili pripadnici JNA
-koji su bili pripadnici takozvane Narodne milicije
-koji su bili pripadnici SKJ – e , odnosno njihove matice SKH – e
-koji su zagovarali ideologiju komunizma, kao sustava koji je gazio sve što je bilo katoličko i humano
-koji su nakon agresije na Hrvatsku od strane Srbije, bježali u inozemstvo
-koji su činili sve da se ne uključe u Hrvatske obrambene snage
-koji nisu bili za stvaranje Hrvatske države
-koji su se u ratu bogatili
-koji su se i nakon rata raznim ljudskim spletkama koristili da bi osiromašili naš narod, da bi njezinu valutu slabili i sinovima i kćerima  Hrvata i Hrvatica i časnih građana Hrvatske, iz njihovih usta kruh otimali


http://glasbrotnja.net/vijesti/hrvatska/apel-za-pokajanje-svih-hrvatskih-izdajnika



jbg. nije mu nitko rekao da karamarko ne misli ozbiljno
samo skuplja glasove retardiranih oli zanesenih domoljuba...
dakle 0.1% ako mu loso pripomogne
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a Empty Re: Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a

Post by debotoijusto 27/2/2016, 14:08

malo uradaka kandidata za celnu poziciju zlocinacke org.


PUME
Kaj buju oni nama
pa gdje su oni bili
kad smo mi ratovali
Beč obranili
Mariju Tereziju spasili
na dvoru stražu čuvali.
Ovdje se osjećamo kao doma
jer nikog nema prsa o prsa.
A nama preostaje da pjevamo,
lepe ti je lepe ti je
Zagorje zeleno


GROMOVI
Nebo se crni
biti će plač
neko će pobjeći
u napast
nikad se više
vratiti neće
na mjesto to
tamo će biti
cvijeće
granate i geleri
kao simboli
za slobodu vječnu
i samo jedan boj


SOKOLOVI
Poletjeli sokolovi
iznad planina
pregazili svaku gamad
grdog tuđina
obećali svome jatu
slavnu pobjedu
a činiti zlo
ne budu
zbog svog prstena
otpjevat će
oni
pjesmu svoga pradjeda:
Pjevaj mi pjevaj sokole…
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a Empty Re: Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a

Post by Guest 27/2/2016, 14:58

debotoijusto wrote:
provocator wrote:A tko je taj?
ne znam , prvi glas
"svemoguci" izbacio njegovo poimanje lustracije 
meni vise baca na zombij apokalipsu , ostao bi samo on ...

pa kaze

tko su osobe koje bi bile zahvaćene izdajom.
Po mom stavu to su osobe:
-koje su bile suradnici OZNE I UDBE
-koji su bili pripadnici JNA
-koji su bili pripadnici takozvane Narodne milicije
-koji su bili pripadnici SKJ – e , odnosno njihove matice SKH – e
-koji su zagovarali ideologiju komunizma, kao sustava koji je gazio sve što je bilo katoličko i humano
-koji su nakon agresije na Hrvatsku od strane Srbije, bježali u inozemstvo
-koji su činili sve da se ne uključe u Hrvatske obrambene snage
-koji nisu bili za stvaranje Hrvatske države
-koji su se u ratu bogatili
-koji su se i nakon rata raznim ljudskim spletkama koristili da bi osiromašili naš narod, da bi njezinu valutu slabili i sinovima i kćerima  Hrvata i Hrvatica i časnih građana Hrvatske, iz njihovih usta kruh otimali


http://glasbrotnja.net/vijesti/hrvatska/apel-za-pokajanje-svih-hrvatskih-izdajnika



jbg. nije mu nitko rekao da karamarko ne misli ozbiljno
samo skuplja glasove retardiranih oli zanesenih domoljuba...
dakle 0.1% ako mu loso pripomogne


Deboto, jesi li ti sudjolovao u Domovinskom ratu?  Oprosti ako je indiskretno. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a Empty Re: Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a

Post by debotoijusto 27/2/2016, 15:03

kofein wrote:
debotoijusto wrote:
provocator wrote:A tko je taj?
ne znam , prvi glas
"svemoguci" izbacio njegovo poimanje lustracije 
meni vise baca na zombij apokalipsu , ostao bi samo on ...

pa kaze

tko su osobe koje bi bile zahvaćene izdajom.
Po mom stavu to su osobe:
-koje su bile suradnici OZNE I UDBE
-koji su bili pripadnici JNA
-koji su bili pripadnici takozvane Narodne milicije
-koji su bili pripadnici SKJ – e , odnosno njihove matice SKH – e
-koji su zagovarali ideologiju komunizma, kao sustava koji je gazio sve što je bilo katoličko i humano
-koji su nakon agresije na Hrvatsku od strane Srbije, bježali u inozemstvo
-koji su činili sve da se ne uključe u Hrvatske obrambene snage
-koji nisu bili za stvaranje Hrvatske države
-koji su se u ratu bogatili
-koji su se i nakon rata raznim ljudskim spletkama koristili da bi osiromašili naš narod, da bi njezinu valutu slabili i sinovima i kćerima  Hrvata i Hrvatica i časnih građana Hrvatske, iz njihovih usta kruh otimali


http://glasbrotnja.net/vijesti/hrvatska/apel-za-pokajanje-svih-hrvatskih-izdajnika



jbg. nije mu nitko rekao da karamarko ne misli ozbiljno
samo skuplja glasove retardiranih oli zanesenih domoljuba...
dakle 0.1% ako mu loso pripomogne


Deboto, jesi li ti sudjolovao u Domovinskom ratu?  Oprosti ako je indiskretno. :)
ne
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a Empty Re: Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a

Post by Guest 27/2/2016, 15:44

provocator wrote:A tko je taj?

Nemam pojma, ali ako pobjedi....Jandrokovic ce objasniti koliko je bolji od ovoga danas :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a Empty Re: Ivica Jurjević kandidirat će se za novog predsjednika HDZ-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum