ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za Tominja

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 13:03

fridrih_niche wrote:Govori on istine, al ljudi to ne kontaju...
Bar ne većina...
Al dijelom je i sam kriv zbog klaunskog nastupa i teatralnosti...
;)
Ljudi zive u proslosti,to nam je veliki uteg zato i spinaju stalno s udasima,ustasama,partizanima,srbima itd jer netko mora biti kriv za nesto,kako bi opravdao ili maskirao svoj neuspjeh i gore stvari....zato ovaj i je ispao klaun sto to zamjeravnjima,a onda se okrene pricati o zidovima i palesticima prije 70g...kao,nemamo vecih i svojih problema

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by End 14/11/2016, 13:15

muckodjubre wrote:
jasambrend wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
Nista on konstruktivno nije rekao,niti ce dati ili je dao neku ideju,rjesenje problema vec meljeliga melje. masoni,zlocesti bankari,monstrumi,zidovi,palestinci,marsovci bla bla
A ovi sta zbore o ustašama, partizanima, orijunašima su konstruktivni?
Pernar je kurva ka i sva ostala stoka, al je zabavan za slušat...
I sigurno ima manje grijeh na duši od prosječnog HDZ-ovca...
;)
Tocno tako...ja ga i slusam ponekad iz istog razloga radi kojeg sam slusao rojsa ili dr.kajropraktika,da se nasmijem

Bolje ti je plači sinko...jer lik većinom istinu govori iako se najčešće ne zna kvalitetno odraziti...A stanje kod nas je još gore, nego što tvrde neki od najpesimisticnijh teoretičara zavjere...
Ne treba ti pernar da znas da je stanje lose i on svojim pricama kao broj 1 u alan fordu ili albert iz mucki nece nista doprinijeti promjenama vec je lik jednostavno zaljublhen u samoga sebe i boju svoga glasa...al lik svojim monolozima i teorijama zavjere glumi nekog robin hooda,mesiju ili ne znam sta,a obicni je redikul bez obzira sto govori dosta stvari koje stoje,a to ionako svatko zna pa ovaj samo otkriva toplu vodu i radi samopromociju...Znas kako se kaze da vidis kakav je netko covjek daj mu vlast
ne znam da li si svjestan realnosti, a očito nisi jer trebalo bi takvih stotine poput pernara da bi takvi kao ti se osvijestili malo i kažeš da neće doprinijeti promjenama, a on to upravo radi on je podigao cijelu hrvatsku na noge da se uključe u politiku i pola balkana to je samo po sebi enorman uspjeh. ako to svatko zna zbog čega nema promjena, zbog čega nema ljudi na ulicama, zbog čega se nitko ne bori za svoja prava, zašto nema prosvjeda i štrajkova, zbog čega je HDZ opet na vlasti, zbog čega ljudi sami sebe okrivljavaju jer ne mogu prehraniti obitelj, mogu ovako do prekosutra...
ti si jebote glup ko kurac to ti mogu samo reći i opet si to potvrdio jer jednu ovakvu samonicijativu, ludost i hrabrost kakva je neviđena ti si u stanju diskreditirati i omalovažavati zato jer se tebi on ne sviđa, a mozak ti je premali da bi shvatio da je to puno više od toga da li je on tebi drag ili nije. a tek kad ga skinu onda će shvatiti da je pernar puno više od pernara u ovom trenutku on je simbol slobode izražavanja, demokracije i revolucija.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 13:18

Pernar govori puno stvari o kojima se ne smi govorit...
Zato mislin da ce najebat...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by darth_vader 14/11/2016, 13:19

Stvar je u tome što teze koje on zastupa baš i nisu do sada dobivale izrazitije medijski prostor te su iste bile itekako uljepšavane...ono što on nudi je "in your face" retorika od koje se vladajući nemaju gdje sakriti jer sve izgovara na pravom mjestu, a ne u nekom zadimljenom bircu...itekako je korisno da netko bez straha koristi medijski prostor te čak i manipulira istime jer je ta povlastica bila do sada rezervirana samo za pravovjene...lik je pljuvačka u lice političkom establishmentu koji je vidno uzrujan njime te nema adekvatan odgovor na njega osim diskreditacije dotičnog na temelju njegovih karakternih osobina....al i to je odavno postala šuplja obrana kroz koju ovaj lakoćom prolazi... uglavnom, trebalo nam je nešto takvo odavno jer ljudi kod nas općenito i nisu previše svjesni koje se opasnosti kriju kada se uzde previše prepuste vladajućim političarima...njegov građanski neposluh je jednostavno put kojim bi većina građana ove zemlje trebala krenuti ako žele promjene na bolje u svom životu....
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 13:19

fridrih_niche wrote:Pernar govori puno stvari o kojima se ne smi govorit...
Zato mislin da ce najebat...
;)
Pa da...

I koliko god bija cirkusant i klaun opet ima muda jer za govoriti o onome o čem on priča treba imati muda...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 13:21

Tommy Ramone wrote:
amper1950 wrote:
Tommy Ramone wrote: A i ja sam čuo da je za osobni interes iskoristio udrugu i nesreće drugih ljudi.
I to si čuo...  cheers

A nisi čuo da su u hdz-u lopine kakvih nema i da za dobrobiti države nije baš dobro podržavati njihov dolazak na vlast? To ti nitko nije šapnuo ili nisi čuo?  :D
Čuo sam da srbendare slave što je HDZ dobio pa bi onda i tebi trebalo biti drago. Tvoj SDSS koalira s HDZ-om.

sdss ce biti deo vlasti ko god je na vlasti u hrvatskoj, jerbo je tim tudjmanovim srbima bitnije da sede u vladi i da im se da parce kolaca da bi punili svoja dupeta, dok ih za stanje i dobrobit svog naroda u hrvatskoj boli kurac i to im prolazi jer imaju kvote gde imaju zagarantovana mesta u parlamentu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 13:35

fridrih_niche wrote:Pernar govori puno stvari o kojima se ne smi govorit...
Zato mislin da ce najebat...
;)

Neće iz jednostavnog razloga jer ga nitko ne shvaća ozbiljno i za ništa nema dokaza. Pa svi znaju da je krađa izvršena kroz privatizacije od '91 na dalje i mnogi su o tome pričali pa nikom ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 13:44

fridrih_niche wrote:Pernar govori puno stvari o kojima se ne smi govorit...
Zato mislin da ce najebat...
;)
Sve sto govori smije se govoriti i govorilo se,ali se nije nista napravilo niti ce se napraviti,takoda nije in nista novo otkrio

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 13:46

End1899 wrote:
muckodjubre wrote:
jasambrend wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
A ovi sta zbore o ustašama, partizanima, orijunašima su konstruktivni?
Pernar je kurva ka i sva ostala stoka, al je zabavan za slušat...
I sigurno ima manje grijeh na duši od prosječnog HDZ-ovca...
;)
Tocno tako...ja ga i slusam ponekad iz istog razloga radi kojeg sam slusao rojsa ili dr.kajropraktika,da se nasmijem

Bolje ti je plači sinko...jer lik većinom istinu govori iako se najčešće ne zna kvalitetno odraziti...A stanje kod nas je još gore, nego što tvrde neki od najpesimisticnijh teoretičara zavjere...
Ne treba ti pernar da znas da je stanje lose i on svojim pricama kao broj 1 u alan fordu ili albert iz mucki nece nista doprinijeti promjenama vec je lik jednostavno zaljublhen u samoga sebe i boju svoga glasa...al lik svojim monolozima i teorijama zavjere glumi nekog robin hooda,mesiju ili ne znam sta,a obicni je redikul bez obzira sto govori dosta stvari koje stoje,a to ionako svatko zna pa ovaj samo otkriva toplu vodu i radi samopromociju...Znas kako se kaze da vidis kakav je netko covjek daj mu vlast
ne znam da li si svjestan realnosti, a očito nisi jer trebalo bi takvih stotine poput pernara da bi takvi kao ti se osvijestili malo i kažeš da neće doprinijeti promjenama, a on to upravo radi on je podigao cijelu hrvatsku na noge da se uključe u politiku i pola balkana to je samo po sebi enorman uspjeh. ako to svatko zna zbog čega nema promjena, zbog čega nema ljudi na ulicama, zbog čega se nitko ne bori za svoja prava, zašto nema prosvjeda i štrajkova, zbog čega je HDZ opet na vlasti, zbog čega ljudi sami sebe okrivljavaju jer ne mogu prehraniti obitelj, mogu ovako do prekosutra...
ti si jebote glup ko kurac to ti mogu samo reći i opet si to potvrdio jer jednu ovakvu samonicijativu, ludost i hrabrost kakva je neviđena ti si u stanju diskreditirati i omalovažavati zato jer se tebi on ne sviđa, a mozak ti je premali da bi shvatio da je to puno više od toga da li je on tebi drag ili nije. a tek kad ga skinu onda će shvatiti da je pernar puno više od pernara u ovom trenutku on je simbol slobode izražavanja, demokracije i revolucija.
Drzi se tibarce balkan jer si malouman

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 13:46

pernar je cirkuzant, a pritom je i neobrazovan-ali ima smisla u onome sto govori... 
mada to bole puno bolje radi od njega: 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 14:05

jasambrend wrote:Stvar je u tome što teze koje on zastupa baš i nisu do sada dobivale izrazitije medijski prostor te su iste bile itekako uljepšavane...ono što on nudi je "in your face" retorika od koje se vladajući nemaju gdje sakriti jer sve izgovara na pravom mjestu, a ne u nekom zadimljenom bircu...itekako je korisno da netko bez straha koristi medijski prostor te čak i manipulira istime jer je ta povlastica bila do sada rezervirana samo za pravovjene...lik je pljuvačka u lice političkom establishmentu koji je vidno uzrujan njime te nema adekvatan odgovor na njega osim diskreditacije dotičnog na temelju njegovih karakternih osobina....al i to je odavno postala šuplja obrana kroz koju ovaj lakoćom prolazi... uglavnom, trebalo nam je nešto takvo odavno jer ljudi kod nas općenito i nisu previše svjesni koje se opasnosti kriju kada se uzde previše prepuste vladajućim političarima...njegov građanski neposluh je jednostavno put kojim bi većina građana ove zemlje trebala krenuti ako žele promjene na bolje u svom životu....
Potpis...
(Y)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 16:32

Saborski zastupnik Ivan Pernar studio emisije Nedjeljom u dva napustio je nakon samo 15 minuta, a u ponedjeljak na televiziji Z1, kako doznajemo, nije izdržao ni tri minute. 
- Upravo sam izašao iz Z1 studija jer mi voditelj nije dao da kažem istinu o Stankoviću - pohvalio se na svom Facebook profilu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 16:37

Ovako izgleda tekstualni zapis cijelog događaja.

Voditelj: 
"U studiju pozdravljam Ivana Pernara, saborskog zastupnika. Dobar dan gospodine Pernar.Nećete otići odavde?"

Pernar: "Pa ako budete korektni, neću."

Voditelj: "Jučer mislite da nisu bili korektni prema vama?"

Pernar: "Pa sigurno da nisu. Onaj stanković je odvratna ličnost..."

Voditelj: "Pa ne možete mi vrijeđati kolege."

Pernar: "Pa gospodine ako mi neće dopustiti da kažem do kraja, ja odlazem iz emisije, a vi nastavite."

Pernar se ustao i krenuo van studija te dodao:

Pernar: Ma nemojte me maltretirati više


eto o kakvoj budali se radi,njemu uopće nije cilj pričati konstruktivno već cirkus...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 16:43

muckodjubre wrote:Ovako izgleda tekstualni zapis cijelog događaja.

Voditelj: 
"U studiju pozdravljam Ivana Pernara, saborskog zastupnika. Dobar dan gospodine Pernar.Nećete otići odavde?"

Pernar: "Pa ako budete korektni, neću."

Voditelj: "Jučer mislite da nisu bili korektni prema vama?"

Pernar: "Pa sigurno da nisu. Onaj stanković je odvratna ličnost..."

Voditelj: "Pa ne možete mi vrijeđati kolege."

Pernar: "Pa gospodine ako mi neće dopustiti da kažem do kraja, ja odlazem iz emisije, a vi nastavite."

Pernar se ustao i krenuo van studija te dodao:

Pernar: Ma nemojte me maltretirati više


eto o kakvoj budali se radi,njemu uopće nije cilj pričati konstruktivno već cirkus...


Jebiga, da to napravi Zdravko Mamić bio bi kralj, car i pisao bi kako je glupi novinar dobio svoje...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 16:44

ovaj je pogodio bit...posebno ću istaći ovaj dio radi kojega ga za sada svi puše

Pernar, kojemu treba priznati da je nezanemarivom dijelu nacije koja se ne slaže nužno s njim ipak ponudio satisfakciju da HDZ-ovcima saspe u lice sve što ih ide


http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-si-taj-pernar-zapravo-umislja/931894.aspx

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 16:45

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:Ovako izgleda tekstualni zapis cijelog događaja.

Voditelj: 
"U studiju pozdravljam Ivana Pernara, saborskog zastupnika. Dobar dan gospodine Pernar.Nećete otići odavde?"

Pernar: "Pa ako budete korektni, neću."

Voditelj: "Jučer mislite da nisu bili korektni prema vama?"

Pernar: "Pa sigurno da nisu. Onaj stanković je odvratna ličnost..."

Voditelj: "Pa ne možete mi vrijeđati kolege."

Pernar: "Pa gospodine ako mi neće dopustiti da kažem do kraja, ja odlazem iz emisije, a vi nastavite."

Pernar se ustao i krenuo van studija te dodao:

Pernar: Ma nemojte me maltretirati više


eto o kakvoj budali se radi,njemu uopće nije cilj pričati konstruktivno već cirkus...


Jebiga, da to napravi Zdravko Mamić bio bi kralj, car i pisao bi kako je glupi novinar dobio svoje...  cheers
novinar mu nije ništa rekao ovaj se pokupio i otišao??

svaki voditelj će upozoriti gosta da ne vrijeđa njegovoga kolegu ili nekoga drugoga u emisiji

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 16:46

muckodjubre wrote:ovaj je pogodio bit...posebno ću istaći ovaj dio radi kojega ga za sada svi puše

Pernar, kojemu treba priznati da je nezanemarivom dijelu nacije koja se ne slaže nužno s njim ipak ponudio satisfakciju da HDZ-ovcima saspe u lice sve što ih ide


http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-si-taj-pernar-zapravo-umislja/931894.aspx
Sad i index valja...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 16:46

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:ovaj je pogodio bit...posebno ću istaći ovaj dio radi kojega ga za sada svi puše

Pernar, kojemu treba priznati da je nezanemarivom dijelu nacije koja se ne slaže nužno s njim ipak ponudio satisfakciju da HDZ-ovcima saspe u lice sve što ih ide


http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-si-taj-pernar-zapravo-umislja/931894.aspx
Sad i index valja...  cheers
čovjek je pogodio bit

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 16:48

muckodjubre wrote:
novinar mu nije ništa rekao ovaj se pokupio i otišao??

svaki voditelj će upozoriti gosta da ne vrijeđa njegovoga kolegu ili nekoga drugoga u emisiji
Demo, bolje da je i to napravio nego brutalno izvrijeđao i prokleo novinara zbog sasvim normalnog pitanja...  ;) Al onda bi bio kralj u tvojim očima ili ipak ne?  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by darth_vader 14/11/2016, 16:48

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:ovaj je pogodio bit...posebno ću istaći ovaj dio radi kojega ga za sada svi puše

Pernar, kojemu treba priznati da je nezanemarivom dijelu nacije koja se ne slaže nužno s njim ipak ponudio satisfakciju da HDZ-ovcima saspe u lice sve što ih ide


http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-si-taj-pernar-zapravo-umislja/931894.aspx
Sad i index valja...  cheers

Sve je rastezljivo danas...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 16:48

muckodjubre wrote:
čovjek je pogodio bit
A Pernar se sprda s novinarima i oni ga opet zovu...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 3 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum