ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za tominja

Go down

Pitanje za tominja Empty Pitanje za tominja

Post by FRANK 7/8/2017, 15:54

Jeli opet pokralo ukralo odnilo opljackalo u derbiju.
Jesu li alieni rusi ameri njemci talijani itd krivi za poraz u derbiju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za tominja Empty Re: Pitanje za tominja

Post by Guest 7/8/2017, 16:39

Krivi su masoni, anonimusi, klingonci, intergalaktički savez, svi su se urotili zajedno da sjebu Hajduka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za tominja Empty Re: Pitanje za tominja

Post by FRANK 7/8/2017, 16:47

Ok nedonosimo zakljucak na brzinu. Pricekajmo Ampera i Nichea da nam objasne sta je bilo. Poznato je da ta dva umjerena i realna navijaca velikog splitskog kluba uvijek daju postene i odmjerene komentare kad Hajduk izgubi. Pa stoga savjetujem da pricekamo tu dvojicu hrvatskih nogometnih profesionalaca

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za tominja Empty Re: Pitanje za tominja

Post by nowitzki 7/8/2017, 18:23

Nichea je kek poslao u mirovinu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Pitanje za tominja Empty Re: Pitanje za tominja

Post by FRANK 7/8/2017, 23:17

Kek je tu potpuno nebitan kao i Rijeka. Uza svo duzno postovanje nadem trenutno najboljem klubu i zasluzenom prvaku drzave sorry nowitzki ali DINAMO I HAJDUK su ipak druga dimenzija. A za krah dinama na moralnom planu kriv je jedino Onaj zlikovac sto sebe titulira kako mu pada napamet. Ujedno je i krivac za svu ovu gadariju u nasem nogometu. Ali hajduku je kriv svatko  em treneri em dinamo sada rijeka sutra everton. Mada cu navijati za hajduk svim srcem protiv najveceg liverpoolskog kluba iluzija je i ocekivati cudo.ali Hajduka vodi ulica hajdukom upravljaju decki koji misle da je njihov put ispravan. Ti decki su fanaticni u biti spremni su koliko vidim i poginuti za svoje ideale.ljubav njihova je zadivljujuca. Volim dinamo svim srcem ali imam filing da nisam ni blizu tim navijacima hajduka. Njih boli kurac za real bayern itd njima je hajduk sve. I necudi me da su najbrojnija navijacka skupina u hrvatskoj. Pa oni imaju dph od splita do aucklanda. Kapa dolje ALI POGRESNO RADE. KRIVCA VIDE UVIK U DRUGOME. ONI SAMI KRIVI NISU NIKAD. iskreno zivim za dan kadmaksimir bude pun. I da najveci derbi bude do 90e neizvjestan

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za tominja Empty Re: Pitanje za tominja

Post by nowitzki 7/8/2017, 23:25

Dobro ja ti kazem da je radi rijekine titule niche u forumskoj penziji :)
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Pitanje za tominja Empty Re: Pitanje za tominja

Post by FRANK 7/8/2017, 23:52

U cemu je problem titula rijeke. Kakve veze bi to tribalo omati sa hajfukom. Rijeka ims i glavi i rep a hajfuk nema. Aj saf u kurav vec sam podgasom

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za tominja Empty Re: Pitanje za tominja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum