ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite"

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite" - Page 7 Empty Re: Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite"

Post by udba 10/11/2016, 12:07

Noor wrote:

svetozar je rekao da je otkaz dao sam...a ti sad insinuiraš da je sve ošlo na bubanj.
Je, u pravu si. Samo ne znam kako možeš dobit otpremninu ako sam napustiš, obično otpremnina ide ako si tehnološki višak. Možda je u Švabiji drugačije.

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite" - Page 7 Empty Re: Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite"

Post by michaellcmacha 10/11/2016, 12:09

bogomdani wrote:
michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:
michaellcmacha wrote:eto ipak sam bio u pravu... svetozare... kad sam rekao da si otišao u pečalbu polagat izolaciju, eventualno laminate... a ti brslo o nekakvom manageriranju..... u audiju.... viš kak ti jezik neće i ne more nego pravo....;) da si ti neko mudo ne bi ti bio ogorčen i ljut na zemlju porođenja.... neg te otjerala na arbajt za 2 litre pive iz lidla.... cccc
kao i obicno..koppao 2 godine u krivoj policijskoj upravi da me nadje...ejj...toliko si opsjednut mnom,da je to patologija..hajd ponovno procitaj svoje..nis s nicim..no nebitno Mišamašu..ja malo pajuzirao,sad slijedi prava skolica i tako godinu dana,a drzava korektno platja 80%,a ti ostajes u ovoj dolini suza...za ostalo ne brini...kako si reko od tebe niti kap vode..ebi ga,da si bio normala,imao bi besplatno onaj lijek,koji jucer spominjasmo,ovako...neeema..plati....vis,samo je malo pristojnosti falilo,i uljudbenost,da ne zabadas nos u tudj zivot i ne profiliras nekog kod u biti ne poznas...BAD KARMA...  jocolor
ma sve 6... tučem sad neki pliva-in, koji je zakurac, al jebiga koliko para toliko muzike...da sam imao mogućnost stavljat lovu sa strane a ne u zdravstveni fond sad bih imao za lijek, ovak ga jebi daj šta daš...:))
Znas sto..koljali smo se i usprkost tome imam filling da i nisi los covjek u sustini,nego samo cangrizav i neurozan..
Podsjecas me ne jednog frenda iz vojne policije,jako naporan lik,poput tebea,ali duse ciste samo tako...nebitno..
nisi niti glup..Koji krc onda?? samo je treblao lijepo pitati,ako te nes zanima.. jocolor
ma naravno da nisam zao... tog je uvjerenja vjerujem samo crvenkasti... :)).... inače crnac sam ko i ti sa pizdarijama i problemima možda ne istima ali uobičajenima za nas običnjake.... sve je ovo prije svega zajebancija pa tek onda za ozb, al to na kraju krajeva.... šta bi me zanimalo, nij mi bitno, ali nemam ništa protiv ako imaš opcije i mogućnosti pa radi bogstobom, bolje to neg bauljat bzvz tu kod kuće.... al nemaš potrebe izmišljati kojekakve bedastoće, jebo ga ti, tu smo svi koliko nas ima običnjaci ko i sam što si.... pa jel nije tak...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite" - Page 7 Empty Re: Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite"

Post by Guest 10/11/2016, 12:09

udba wrote:
Noor wrote:

svetozar je rekao da je otkaz dao sam...a ti sad insinuiraš da je sve ošlo na bubanj.
Je, u pravu si. Samo ne znam kako možeš dobit otpremninu ako sam napustiš, obično otpremnina ide ako si tehnološki višak. Možda je u Švabiji drugačije.

to su bili njegovi uvjeti, on im je tako naredio...i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite" - Page 7 Empty Re: Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite"

Post by udba 10/11/2016, 12:12

Noor wrote:
udba wrote:
Noor wrote:

svetozar je rekao da je otkaz dao sam...a ti sad insinuiraš da je sve ošlo na bubanj.
Je, u pravu si. Samo ne znam kako možeš dobit otpremninu ako sam napustiš, obično otpremnina ide ako si tehnološki višak. Možda je u Švabiji drugačije.

to su bili njegovi uvjeti, on im je tako naredio...i to je to.
Idu mi na kurac te Švabe, sposobnih ljudi se ne bi trebalo rješavati i zapošljavati Kozohebe. Recimo netko tko posloži 100 ljudi da rade bez većih problema i takvom čovjeku raspucat volej u dupe da izleti kroz zatvorena vrata i bacit mu otpremninu na cestu je s aspekta upravljanja ljudskim resursima zločin. Ima puno ljudi, ali kvalitetne je teško nać. Nisu Švabe što su nekad bile.

_________________
Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite" - Page 7 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite" - Page 7 Empty Re: Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite"

Post by michaellcmacha 10/11/2016, 12:14

Noor wrote:
udba wrote:
Noor wrote:

svetozar je rekao da je otkaz dao sam...a ti sad insinuiraš da je sve ošlo na bubanj.
Je, u pravu si. Samo ne znam kako možeš dobit otpremninu ako sam napustiš, obično otpremnina ide ako si tehnološki višak. Možda je u Švabiji drugačije.

to su bili njegovi uvjeti, on im je tako naredio...i to je to.
pa dobro vi njega malo slabije poznate, pa vam nije znano da on smije kiksati pokoji put kad slaže spiku.... ;)al to nije često neg sam kad se pogubi, tj kad ne tepa.... u trećem licu.... :))


Last edited by michaellcmacha on 10/11/2016, 12:15; edited 1 time in total
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite" - Page 7 Empty Re: Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite"

Post by Guest 10/11/2016, 14:09

michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:
michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:
michaellcmacha wrote:eto ipak sam bio u pravu... svetozare... kad sam rekao da si otišao u pečalbu polagat izolaciju, eventualno laminate... a ti brslo o nekakvom manageriranju..... u audiju.... viš kak ti jezik neće i ne more nego pravo....;) da si ti neko mudo ne bi ti bio ogorčen i ljut na zemlju porođenja.... neg te otjerala na arbajt za 2 litre pive iz lidla.... cccc
kao i obicno..koppao 2 godine u krivoj policijskoj upravi da me nadje...ejj...toliko si opsjednut mnom,da je to patologija..hajd ponovno procitaj svoje..nis s nicim..no nebitno Mišamašu..ja malo pajuzirao,sad slijedi prava skolica i tako godinu dana,a drzava korektno platja 80%,a ti ostajes u ovoj dolini suza...za ostalo ne brini...kako si reko od tebe niti kap vode..ebi ga,da si bio normala,imao bi besplatno onaj lijek,koji jucer spominjasmo,ovako...neeema..plati....vis,samo je malo pristojnosti falilo,i uljudbenost,da ne zabadas nos u tudj zivot i ne profiliras nekog kod u biti ne poznas...BAD KARMA...  jocolor
ma sve 6... tučem sad neki pliva-in, koji je zakurac, al jebiga koliko para toliko muzike...da sam imao mogućnost stavljat lovu sa strane a ne u zdravstveni fond sad bih imao za lijek, ovak ga jebi daj šta daš...:))
Znas sto..koljali smo se i usprkost tome imam filling da i nisi los covjek u sustini,nego samo cangrizav i neurozan..
Podsjecas me ne jednog frenda iz vojne policije,jako naporan lik,poput tebea,ali duse ciste samo tako...nebitno..
nisi niti glup..Koji krc onda?? samo je treblao lijepo pitati,ako te nes zanima.. jocolor
ma naravno da nisam zao... tog je uvjerenja vjerujem samo crvenkasti... :)).... inače crnac sam ko i ti sa pizdarijama i problemima možda ne istima ali uobičajenima za nas običnjake.... sve je ovo prije svega zajebancija pa tek onda za ozb, al to na kraju krajeva.... šta bi me zanimalo, nij mi bitno, ali nemam ništa protiv ako imaš opcije i mogućnosti pa radi bogstobom, bolje to neg bauljat bzvz tu kod kuće.... al nemaš potrebe izmišljati kojekakve bedastoće, jebo ga ti, tu smo svi koliko nas ima običnjaci ko i sam što si.... pa jel nije tak...
tak je,nazalost,nemam potrebe izmisljati..danas moras NEŠTO prodati,da bi sto  zaradio,osim ako ne zelis kicmu lomiti,a kako cemo prodavaca necega nazvati nebitno,sama bransa to odredjue..
to sto ti moje sprdanje sa samim Sebeom krivo tumacis,je ipak samo zajebancija na vlastiti racun..3. lice,Bogomdani,ovo i ono..valja se mal oi nasmijati...Iz Picija majčinih smo iznikli,i svi imamo iste pozicije naravno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite" - Page 7 Empty Re: Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite"

Post by Guest 10/11/2016, 18:52

Dabogda trecina svih kaficha u drzavi propala. Ionako ih je previse. U potpunosti podrzavam "udar" na te mamlaze. Samo tako dalje :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite" - Page 7 Empty Re: Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite"

Post by michaellcmacha 10/11/2016, 18:54

MaximusDecimusMiridije wrote:Dabogda trecina svih kaficha u drzavi propala. Ionako ih je previse. U potpunosti podrzavam "udar" na te mamlaze. Samo tako dalje :)
i propast će... ovi po kontinentalnim provincijama tipa sisak, bjelovar, kutina, i tako dalje.... al ne trećina neg svaki drugi i još koji prek polovice....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite" - Page 7 Empty Re: Ugostitelji uzvraćaju udarac zbog PDV-a; "Poslat ćemo vam sve radnike na burzu pa ih vi hranite"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum