ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhljebi uzvraćaju udarac

Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by Kermit Thu 8 Mar - 6:03

http://hr.n1info.com/a285644/Vijesti/Kuscevic-Uhljeba-nema-nigdje-to-je-neprimjeren-naziv.html
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by Kermit Thu 8 Mar - 6:03

Kad misliš tu je dno upoznaš ministra uprave hehe znači ološ ološ
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by Sora Thu 8 Mar - 6:21

Trećina zaposlenih u RH RADE U JAVNIM I DRZAVNIM SLUŽBAMA. 

pokušajte bilo koji problem u državnoj administraciji rijesiti na najjednostavniji nacin. 
Hoces kurac. 
Salju te od šaltera do šaltera . 
Kafkijanski.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by RayMabus Thu 8 Mar - 8:10

Kermit wrote:http://hr.n1info.com/a285644/Vijesti/Kuscevic-Uhljeba-nema-nigdje-to-je-neprimjeren-naziv.html
Vidio rezultate izbora u Italiji pa shvatio da bi i oni mogli letit i u Hrvatskoj pa se boje za fotelje 

U Italiji su navikli da se izmjenjuju lijevi i desni centar a sad pokret pet zvjezdica i Lega Nord pa je panika jer to više nisu njihove gazde na vlasti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175695
2014-04-11


Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by vili40 Thu 8 Mar - 10:57

u ovoj vladi stvarno ima svega i svačega,ološa,nesposobnjakovića,antitalenata,jebivjetara,dupelizaca,mutokaša dugih prstiju,sirovina itd.ali ovaj kuščević je baš lik koji nam pokazuje zašto smo zapravo zaglavili u bestežinskom prostoru.Kad vidiš i poslušaš takvog bilmeza onda se stvarno više nemaš čemu nadati.Veli da treba mijenjati mentalitet a sam ima mentalitet debeloguzog lijenjivca ništ koristi.Strava.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by RayMabus Thu 8 Mar - 11:39

Politički uhljebi je profesionalno zanimanje, onaj lik šta je iskida članku iskaznicu SDP je jedan takav 

Ono šta se dešava je da nema mjesta za sve i onda stranka koja nepobjeđuje gubi političke uhljebe  , to su trenutno ljevičari jer kad politički uhljebi skuže da od neke političke stranke nema kruha onda se ispisuju iz iste i predbacuju u onu za koju misle da će dobijat izbore tj da će preko iste kad dođe na vlast uspit progurat sebe, članove obitelji i prijatelje na neke pozicije unutar državne službe
RayMabus
RayMabus

Posts : 175695
2014-04-11


Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by Kavran Thu 8 Mar - 12:07

Sora wrote:Trećina zaposlenih u RH RADE U JAVNIM I DRZAVNIM SLUŽBAMA. 

pokušajte bilo koji problem u državnoj administraciji rijesiti na najjednostavniji nacin. 
Hoces kurac. 
Salju te od šaltera do šaltera . 
Kafkijanski.

gle glupačo, da si ti na njihovom mjestu šutjela bi i niti glasa ne bi pustila.  ja se držim one stare pučke - ''sam si pomogni i i bog će ti pomoći''.

i znaš koliko me u realu libo racku za te uhljebe ... onako samo usput ... krapljačo.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by Kavran Thu 8 Mar - 12:10

vili40 wrote:u ovoj vladi stvarno ima svega i svačega,ološa,nesposobnjakovića,antitalenata,jebivjetara,dupelizaca,mutokaša dugih prstiju,sirovina itd.ali ovaj kuščević je baš lik koji nam pokazuje zašto smo zapravo zaglavili u bestežinskom prostoru.Kad vidiš i poslušaš takvog bilmeza onda se stvarno više nemaš čemu nadati.Veli da treba mijenjati mentalitet a sam ima mentalitet debeloguzog lijenjivca ništ koristi.Strava.

pokaži vladu na svijetu u kojoj tih jebivjetara nema ... nema te vlade.

drugo ... koji se kurac imaš nadati vladi??

radi za sebe i koristi sve mogućnosti. i to je to. oduvijek bilo i svugdje bilo.

a jebate .... nu!

:cleanteeth
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by Sora Thu 8 Mar - 12:30

Kavran wrote:
Sora wrote:Trećina zaposlenih u RH RADE U JAVNIM I DRZAVNIM SLUŽBAMA. 

pokušajte bilo koji problem u državnoj administraciji rijesiti na najjednostavniji nacin. 
Hoces kurac. 
Salju te od šaltera do šaltera . 
Kafkijanski.

gle glupačo, da si ti na njihovom mjestu šutjela bi i niti glasa ne bi pustila.  ja se držim one stare pučke - ''sam si pomogni i i bog će ti pomoći''.

i znaš koliko me u realu libo racku za te uhljebe ... onako samo usput ... krapljačo.
Administracija postoji zbog sebe same 
Ti Kavran si preglup da to shvatis ili nisi nikad nista rijesavao na općini, sudu, agenciji .
Šalješ mamu i tatu da to riješe :grin

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by Kavran Thu 8 Mar - 12:32

Sora wrote:
Kavran wrote:
Sora wrote:Trećina zaposlenih u RH RADE U JAVNIM I DRZAVNIM SLUŽBAMA. 

pokušajte bilo koji problem u državnoj administraciji rijesiti na najjednostavniji nacin. 
Hoces kurac. 
Salju te od šaltera do šaltera . 
Kafkijanski.

gle glupačo, da si ti na njihovom mjestu šutjela bi i niti glasa ne bi pustila.  ja se držim one stare pučke - ''sam si pomogni i i bog će ti pomoći''.

i znaš koliko me u realu libo racku za te uhljebe ... onako samo usput ... krapljačo.
Administracija postoji zbog sebe same 
Ti Kavran si preglup da to shvatis ili nisi nikad nista rijesavao na općini, sudu, agenciji .
Šalješ mamu i tatu da to riješe :grin

daj kravo debilna odjebi. ti si pametna u tri pičke materine. ne.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by RayMabus Thu 8 Mar - 12:32

Politički uhljebi su realnost svakog političkog sustava, ono šta je problem je kad se ljevi i desni uhljebi izmjenjuju na vlasti pa dobiješ puno takvih uhljeba šta je za društvo teret tako da antuvladajuće stranke osvoje priko 30% glasova na izborima oni ih prisiljavaju na koaliciju nakon čega narod shvati da je to jedna te ista stranka i masovno glasa za antuvladajuću koaliciju
RayMabus
RayMabus

Posts : 175695
2014-04-11


Back to top Go down

Uhljebi uzvraćaju udarac Empty Re: Uhljebi uzvraćaju udarac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum