ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hrvatska - island

Page 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 11/21/2016, 00:21

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:Hrvatska ima 15-16 visoko kvalitetnih igrača i uspoređivati ih sa Francuzima, Španjolcima, Nijemcima, Talijanima, Englezima je u najmanju ruku neukusno. Sve nabrojane reprezentacije imaju drugi sastav, koji je ravnopravan sa našim prvim sastavom. 
Koliko god to bila prijateljska utakmica (sa Ircima) i ona je pokazala da, unatoć lošem izdanju pojedinih igrača, Hrvatska ima sustav, koji je dobro posložen ...
:D :D :D
Ajde nabroji ja drugi sastav ravnopravan s našim prvim? Pišeš gluposti...

I utakmica protiv Irske je pokazala veliku razliku u kvaliteti igrača, a ne sastav koji je dobro posložen...
Španjolska: Rico - Juanfran -Bellerin-Mikel- Azpilicueta -Koke -Tiago -Bruno -Lucas Vazques - Nolito - Pedro

Francuska  Mndanda -Jallet -Mangala-Umtiti- Digne-Kante Schneiderlin-Cabaye-Martial-Gignac-Coman

Engleska: Forster -Bertrand -Stones-Clyne-Rose-Barcley-Wilshere-Dier-Sturridge -Kane-Rashford
I ako su ovi sastavi ravnopravni s našim prvim, imaš problem...  ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Zeko 11/21/2016, 09:01

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:I Tomislav Ivić je sigurno bio bolji trener od Ćire Blaževića 90-ih, ali je Ćiro bio daleko bolji izbor za tadašnju reprezentaciju.
Pogledaj ove budaletine...
Pa najveća pobjeda tih igrača nosi potpis Tomislava Ivica...
E da ih je bar on vidija sve te godine, bili bi svjetski prvaci...
Al jebat ga, nije se bija uguzija Tudjmanu u supak ka dotična marioneta i šarlatan...
Teško je bit daleko od oltara...
;)
Glupane retardirani. Kod dileme Ivić ili Ćiro, presudilo je, u dobrom dijelu, opredijeljenje samih igrača. Ja to znam, al' ti to neznaš, jer si u to vrijeme bil' još premali. Ti sad ništa ne shvaćaš a kamoli prije 20-ak godina, majmunčiću maleni. A najveća pobjeda tih igrača nije Italija, jer znam da na to misliš, već Njemačka i Nizozemska na SP u Francuskoj. To su ipak bile utakmice koje su donijele medalju, a Italija su bile samo kvalifikacije. No dobro, bil si još mali, pa neznaš.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Zeko 11/21/2016, 09:02

Ziil Los Dii ! wrote:
Zeko wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Nemamo pobjednicki mentalitet ovih velikih nogometnih nacija,  da u trenutku kada smo dominantni protiv elitnih momcadi igramo malo hrabrije, to nam se skoro u svakoj nokaut fazi dogodilo neovisno o treneru i igracima u momcadi

Slaba psiholoska priprema i odgoj prevelikog respekta prema ekipama iz petice te argentine,brazila...
Ne slažem se da ovo dvoje boldano nema veze jedno s drugim...
Nisi shvatio , to jest trenerova zadaca
Govorio sam neovisno o ljudima koji su nasu repku vodili,uvijek ista prica i grjeske
Znaci ciro,cico,nane,jozic,kovac i sad cacic nisu uspjeli imperativ i pritisak pobjede smanjiti te igrace pripremiti za situaciju biti ili ne biti (sto je kod nas slucaj)
Kaj ni sa trećim mjestom na svijetu nismo zadovoljni ?

96 ...drkanje sa portugalom da bi se islo na svabe za koje ne pripremis momcad

98 ...drkanje sa prosineckim
Pitam te opet : Kaj ni sa trećim mjestom na svijetu nismo zadovoljni ?
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 11/21/2016, 09:52

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:I Tomislav Ivić je sigurno bio bolji trener od Ćire Blaževića 90-ih, ali je Ćiro bio daleko bolji izbor za tadašnju reprezentaciju.
Pogledaj ove budaletine...
Pa najveća pobjeda tih igrača nosi potpis Tomislava Ivica...
E da ih je bar on vidija sve te godine, bili bi svjetski prvaci...
Al jebat ga, nije se bija uguzija Tudjmanu u supak ka dotična marioneta i šarlatan...
Teško je bit daleko od oltara...
;)
Glupane retardirani. Kod dileme Ivić ili Ćiro, presudilo je, u dobrom dijelu, opredijeljenje samih igrača. Ja to znam, al' ti to neznaš, jer si u to vrijeme bil' još premali. Ti sad ništa ne shvaćaš a kamoli prije 20-ak godina, majmunčiću maleni. A najveća pobjeda tih igrača nije Italija, jer znam da na to misliš, već Njemačka i Nizozemska na SP u Francuskoj. To su ipak bile utakmice koje su donijele medalju, a Italija su bile samo kvalifikacije. No dobro, bil si još mali, pa neznaš.
Jos jedan komentar na tvoje splačine: mater ti jeben u sve kurvanjske pore...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by sat2 11/21/2016, 09:53

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:Hrvatska ima 15-16 visoko kvalitetnih igrača i uspoređivati ih sa Francuzima, Španjolcima, Nijemcima, Talijanima, Englezima je u najmanju ruku neukusno. Sve nabrojane reprezentacije imaju drugi sastav, koji je ravnopravan sa našim prvim sastavom. 
Koliko god to bila prijateljska utakmica (sa Ircima) i ona je pokazala da, unatoć lošem izdanju pojedinih igrača, Hrvatska ima sustav, koji je dobro posložen ...
:D :D :D
Ajde nabroji ja drugi sastav ravnopravan s našim prvim? Pišeš gluposti...

I utakmica protiv Irske je pokazala veliku razliku u kvaliteti igrača, a ne sastav koji je dobro posložen...
Španjolska: Rico - Juanfran -Bellerin-Mikel- Azpilicueta -Koke -Tiago -Bruno -Lucas Vazques - Nolito - Pedro

Francuska  Mndanda -Jallet -Mangala-Umtiti- Digne-Kante Schneiderlin-Cabaye-Martial-Gignac-Coman

Engleska: Forster -Bertrand -Stones-Clyne-Rose-Barcley-Wilshere-Dier-Sturridge -Kane-Rashford
I ako su ovi sastavi ravnopravni s našim prvim, imaš problem...  ;)
Za naše igrače kažeš:
"Mi imamo igrače iz Barcelone, Reala, Intera, Atletica itd.,igrače koji u velikim klubovima i ligama ..."

Pa u kojim klubovima i ligama igraju gore nabrojani igrači?
Hoćeš reći da je Kalinić bolji i da igra u većem klubu i jačoj ligi od Kanea, Gignaca, Martiala, Nolita ...
Ili da je Badelj bolji i igra u većem klubu i jačoj ligi od Wilshera, Diera, Cabaye, Kantea, Tiaga, Koke ...
Ili da su Vida, Mitrović, Lovren bolji i da igraju u većem klubu od Bellerina, Mikela, Umtitija, Clynea ....


Last edited by sat2 on 11/21/2016, 10:01; edited 1 time in total
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Zeko 11/21/2016, 09:56

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:I Tomislav Ivić je sigurno bio bolji trener od Ćire Blaževića 90-ih, ali je Ćiro bio daleko bolji izbor za tadašnju reprezentaciju.
Pogledaj ove budaletine...
Pa najveća pobjeda tih igrača nosi potpis Tomislava Ivica...
E da ih je bar on vidija sve te godine, bili bi svjetski prvaci...
Al jebat ga, nije se bija uguzija Tudjmanu u supak ka dotična marioneta i šarlatan...
Teško je bit daleko od oltara...
;)
Glupane retardirani. Kod dileme Ivić ili Ćiro, presudilo je, u dobrom dijelu, opredijeljenje samih igrača. Ja to znam, al' ti to neznaš, jer si u to vrijeme bil' još premali. Ti sad ništa ne shvaćaš a kamoli prije 20-ak godina, majmunčiću maleni. A najveća pobjeda tih igrača nije Italija, jer znam da na to misliš, već Njemačka i Nizozemska na SP u Francuskoj. To su ipak bile utakmice koje su donijele medalju, a Italija su bile samo kvalifikacije. No dobro, bil si još mali, pa neznaš.
Jos jedan komentar na tvoje splačine: mater ti jeben u sve kurvanjske pore...
;)
Nemaš ti pojma o balunu, majmunčiću mali retardirani.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 11/21/2016, 10:02

sat2 wrote:
Za naše igrače kažeš:
"Mi imamo igrače iz Barcelone, Reala, Intera, Atletica itd.,igrače koji u velikim klubovima i ligama ..."

Pa u kojim klubovima i ligama igraju gore nabrojani igrači?
Koćeš reći da je Kalinić bolji i da igra u većem klubu i jačoj ligi od Kanea, Gignaca, Martiala, Nolita ...
Ili da je Badelj bolji i igra u većem klubu i jačoj ligi od Wilshera, Diera, Cabaye, Kantea, Tiaga, Koke ...
Ili da su Vida, Mitrović, Lovren bolji i da igraju u većem klubu od Bellerina, Mikela, Umtitija, Clynea ....
Haha... :D :D
Način na koji ti pokušavaš raspravljati je neozbiljan. Ne izdvajaj mi pojedinačno igrače koji tebi pašu i radi usporedbe...  ;) Uostalom, navodiš igrače koji su kod nas (nepravedno ili pravedno) rezerve, zašto ne navodiš Modrića, Rakitića, Kovačića, Perišića, točnije cjelokupnu našu PRVU postavu kad radiš usporedbe s njihovom DRUGOM? Neozbiljan si...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 11/21/2016, 10:11

Zekane, za tebe san i u praksi, a i u teoriji, Johan Cruyff...
A ti si Pivaric...
Gluperdo...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Zeko 11/21/2016, 10:19

Nemaš ti pojma o balunu, majmunčiću mali retardirani.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 11/21/2016, 10:25

fridrih_niche wrote:Zekane, za tebe san i u praksi, a i u teoriji, Johan Cruyff...
A ti si Pivaric...
Gluperdo...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Zeko 11/21/2016, 10:28

Zeko wrote:Nemaš ti pojma o balunu, majmunčiću mali retardirani.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 11/21/2016, 10:36

Zeko wrote:
Zeko wrote:Nemam pojma o balunu, glup san ka kurac i jos sam majmunčić mali retardirani.
Sve 5, brate...
You win...
(Y)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by sat2 11/21/2016, 11:06

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Za naše igrače kažeš:
"Mi imamo igrače iz Barcelone, Reala, Intera, Atletica itd.,igrače koji u velikim klubovima i ligama ..."

Pa u kojim klubovima i ligama igraju gore nabrojani igrači?
Koćeš reći da je Kalinić bolji i da igra u većem klubu i jačoj ligi od Kanea, Gignaca, Martiala, Nolita ...
Ili da je Badelj bolji i igra u većem klubu i jačoj ligi od Wilshera, Diera, Cabaye, Kantea, Tiaga, Koke ...
Ili da su Vida, Mitrović, Lovren bolji i da igraju u većem klubu od Bellerina, Mikela, Umtitija, Clynea ....
Haha... :D :D
Način na koji ti pokušavaš raspravljati je neozbiljan. Ne izdvajaj mi pojedinačno igrače koji tebi pašu i radi usporedbe...  ;) Uostalom, navodiš igrače koji su kod nas (nepravedno ili pravedno) rezerve, zašto ne navodiš Modrića, Rakitića, Kovačića, Perišića, točnije cjelokupnu našu PRVU postavu kad radiš usporedbe s njihovom DRUGOM? Neozbiljan si...
Ne izdvajam kako meni pašu već su sa popisa tih reprezentacija i koji nisu standardni u tim reprezentacijama ... i da, može sve nabrojane usporedi i sa Kovačićem i sa Rakitićem i sa Perišićem  ... ni za jednog sa popisa ne možeš reći da su ovi naši bolji na njihovim pozicijama i da igraju u boljim klubovima. Niti Vrsaljko niti Čorluka niti Brozović ne igraju u boljim klubovima nego igrači sa popisa!
Kako god ... tvoja teza kako imamo igrače, koji igraju u vrhunskim klubovima i  samo lošeg izbornika ... je ovime razbijena!
Dakle, ipak i njihovi rezervni igrači igraju u vrhunskim klubovima i svi ti igrači su kvalitetniji od naših (izuzev Modrića na njegovoj poziciji) i u takovim odnosima tvoja tvrdnja kako bi rezultati bili bolji da imamo drugog izbornika pada u vodu ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 11/21/2016, 11:27

sat2 wrote:
Ne izdvajam kako meni pašu već su sa popisa tih reprezentacija i koji nisu standardni u tim reprezentacijama ... i da, može sve nabrojane usporedi i sa Kovačićem i sa Rakitićem i sa Perišićem  ... ni za jednog sa popisa ne možeš reći da su ovi naši bolji na njihovim pozicijama i da igraju u boljim klubovima. Niti Vrsaljko niti Čorluka niti Brozović ne igraju u boljim klubovima nego igrači sa popisa!
Kako god ... tvoja teza kako imamo igrače, koji igraju u vrhunskim klubovima i  samo lošeg izbornika ... je ovime razbijena!
Dakle, ipak i njihovi rezervni igrači igraju u vrhunskim klubovima i svi ti igrači su kvalitetniji od naših (izuzev Modrića na njegovoj poziciji) i u takovim odnosima tvoja tvrdnja kako bi rezultati bili bolji da imamo drugog izbornika pada u vodu ...
Boldano:
1. Izvdajaš kako tebi paše.
2.Razbijen si jedino ti sam u raspravi.
3.Netočno.

Ako je tebi Čačić dobar izbornik, dostojan ovih igrača i ove reprezentacije, nek ti je. Samo mi nemoj ti i slični nakon SP pričati da opet nismo imali sriće...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by muckodjubre 11/22/2016, 10:45

Na prvom izdanju China Cupa, od 10. do 15. siječnja 2017. godine u provinciji Guangxi, sudjelovat će i hrvatska nogometna reprezentacija, uz nacionalne selekcije domaćina Kine, Islanda - senzacije s Eura 2016. i suparnika Vatrenih u kvalifikacijama za SP u Rusiji - te Čilea, dvostrukog osvajača Copa Americe.
Četiri će sudionika prvo odigrati polufinalne dvoboje - parovi će biti određeni ždrijebom - a potom će se pobjednici 15. siječnja boriti za trofej, dok će poraženi polufinalisti igrati za treće mjesto.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

hrvatska - island - Page 27 6b8efe2f85c2b63406b2hrvatska - island - Page 27 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500hrvatska - island - Page 27 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Zeko 11/22/2016, 13:58

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
Zeko wrote:Nemam pojma o balunu, glup san ka kurac i jos sam majmunčić mali retardirani.
Sve 5, brate...
You win...
(Y)
Na tvoj se nivo nemoguće spustiti, a krivotvorinama se ne bavim, majmunče malo retardirano.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 11/22/2016, 14:08

Latentni pedofil priča o spuštanju na nečiji nivo, lol...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 27 Empty Re: hrvatska - island

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum