ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hrvatska - island

Page 26 of 27 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Ziil Los Dii ! 19/11/2016, 12:50

amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Nemamo pobjednicki mentalitet ovih velikih nogometnih nacija,  da u trenutku kada smo dominantni protiv elitnih momcadi igramo malo hrabrije, to nam se skoro u svakoj nokaut fazi dogodilo neovisno o treneru i igracima u momcadi

Slaba psiholoska priprema i odgoj prevelikog respekta prema ekipama iz petice te argentine,brazila...
Ne slažem se da ovo dvoje boldano nema veze jedno s drugim...
Nisi shvatio , to jest trenerova zadaca
Govorio sam neovisno o ljudima koji su nasu repku vodili,uvijek ista prica i grjeske
Znaci ciro,cico,nane,jozic,kovac i sad cacic nisu uspjeli imperativ i pritisak pobjede smanjiti te igrace pripremiti za situaciju biti ili ne biti (sto je kod nas slucaj)

Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by sat2 19/11/2016, 12:52

Zeko wrote:Vele likovi iz zemlje Tovarije da bi se sa ovakvim igračima svaki trener plasirao na SP. A s druge strane pišu ovo : Modrić nemože dopucati do gola a njegova su dodavanja isključivo prvome do sebe, Mandžukić nema pojma, Pivarić je rupetina, Lovren je veliki kikser, Pjaca je ušao u reprezentaciju samo da ga se proda, Čop uopće ne pripada ovamo, Brozović je igrač kakvih imaš na stotine ....... I kakav mi to onda kadar imamo, ako svi ovi pojma nemaju a mi boljih nemamo ? Drugim riječima, sa ovim poluigračima TV serviser radi fantastičan posao.
A od novih, koje Bilić nije imao su ... Brozović, Kramarić, Čop, Vrsaljko, Mitrović ... sve proizašli iz HNL-a ... , a čekaju Rog, Bradarić, Pašalić ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Zeko 19/11/2016, 12:53

Ziil Los Dii ! wrote:
amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Nemamo pobjednicki mentalitet ovih velikih nogometnih nacija,  da u trenutku kada smo dominantni protiv elitnih momcadi igramo malo hrabrije, to nam se skoro u svakoj nokaut fazi dogodilo neovisno o treneru i igracima u momcadi

Slaba psiholoska priprema i odgoj prevelikog respekta prema ekipama iz petice te argentine,brazila...
Ne slažem se da ovo dvoje boldano nema veze jedno s drugim...
Nisi shvatio , to jest trenerova zadaca
Govorio sam neovisno o ljudima koji su nasu repku vodili,uvijek ista prica i grjeske
Znaci ciro,cico,nane,jozic,kovac i sad cacic nisu uspjeli imperativ i pritisak pobjede smanjiti te igrace pripremiti za situaciju biti ili ne biti (sto je kod nas slucaj)
Kaj ni sa trećim mjestom na svijetu nismo zadovoljni ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by sat2 19/11/2016, 12:53

Ziil Los Dii ! wrote:Klasicni hrvatski jal

Ako gubimo..sramota 
Ako pobjedjujemo,  igramo lose
Ako razbijemo andoru,island ....to su preslabi protivnici
Ako dobijemo svabe,espanu to je zato ,jer njima nije bilo bitno

Ne znam, izgleda da svakih mjesec dana trebamo svjetskog prvaka gaziti 5:0 , mozda ni tad ne bi bilo dobro

Bavimo se glupostima umjesto da uzivamo , opancari,balije i becki konjusari bi dali pol kurca da imaju rezultate kao vatreni
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by sat2 19/11/2016, 12:54

Tommy Ramone wrote:
fridrih_niche wrote:Jel ti to misliš da je TV Man bolji od Nike Kovača?
;)

Za ove igrače je bolji, pod Kovačem nisu ništa igrali. Izbornik nema vremena ko trener u klubu za uigravanje, bitnije je da igrače smiri i motivira i postavi na prave pozicije. Lako je biti general poslije bitke, takvi smo svi. Ispali smo od prvaka Europe, a bili smo bolji. Njima nisu zabili ni Wales ni Francuska koji imaju bolje napadače od Mandže i Kalea, Lew im je zabio na prepad u 2. minuti i poslije toga ni blizu šanse. Kale je isto imao oko 35 minuta pa nije napravio ništa, ali bitno da svi znaju da bi on zabio da je igrao od početka. Smiješno. Jedina greška mu je prekasno uvođenje Pjace. Ali isto tako su svi prije EP pričali da vodi Pjacu kako bi se prodao, a poslije utakmice da je trebao igrat više. Ko što rekoh, generala poslije bitke i stručnjaka barem dva milijuna u zemlji od 4 i pol milijuna.
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Ziil Los Dii ! 19/11/2016, 12:57

Zeko wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Nemamo pobjednicki mentalitet ovih velikih nogometnih nacija,  da u trenutku kada smo dominantni protiv elitnih momcadi igramo malo hrabrije, to nam se skoro u svakoj nokaut fazi dogodilo neovisno o treneru i igracima u momcadi

Slaba psiholoska priprema i odgoj prevelikog respekta prema ekipama iz petice te argentine,brazila...
Ne slažem se da ovo dvoje boldano nema veze jedno s drugim...
Nisi shvatio , to jest trenerova zadaca
Govorio sam neovisno o ljudima koji su nasu repku vodili,uvijek ista prica i grjeske
Znaci ciro,cico,nane,jozic,kovac i sad cacic nisu uspjeli imperativ i pritisak pobjede smanjiti te igrace pripremiti za situaciju biti ili ne biti (sto je kod nas slucaj)
Kaj ni sa trećim mjestom na svijetu nismo zadovoljni ?

96 ...drkanje sa portugalom da bi se islo na svabe za koje ne pripremis momcad

98 ...drkanje sa prosineckim

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 19/11/2016, 13:01

Ziil Los Dii ! wrote:
amper1950 wrote:
Ne slažem se da ovo dvoje boldano nema veze jedno s drugim...
Nisi shvatio , to jest trenerova zadaca
Govorio sam neovisno o ljudima koji su nasu repku vodili,uvijek ista prica i grjeske
Znaci ciro,cico,nane,jozic,kovac i sad cacic nisu uspjeli imperativ i pritisak pobjede smanjiti te igrace pripremiti za situaciju biti ili ne biti (sto je kod nas slucaj)
Ok, sad sam ubra šta želiš reći...  :tu

Zato smatram da tribamo dovesti iskusnog, dokazanog trenera koji ima neke uspjehe iza sebe, neki pobjednički mentalitet. I ne priznajem priču da se nema love, jer HNS troši puste miljune na svakojake sekundarne stvari, a love ima i od sponzora i od Uefe. A koga oni dovodu zadnjih godina? Trenere početnike, što je i sam Bilić bio (premda je Bilić preuzeo reprezentaciju kad je bila loša, s ne posebno dobrim igračima, promovira dosta igrača koji su kasnije postali zvjezde i s onakvom reprezentacijom ipak ostvarija uspjeh pobjedama nad Njemačkom, Engleskom dva puta i prolaženjem skupine prvi put nakon 98). Niko Kovač također zelen trener, a izbor Štimca i Čačića neću puno ni komentirati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by sat2 19/11/2016, 13:06

Hrvatska ima 15-16 visoko kvalitetnih igrača i uspoređivati ih sa Francuzima, Španjolcima, Nijemcima, Talijanima, Englezima je u najmanju ruku neukusno. Sve nabrojane reprezentacije imaju drugi sastav, koji je ravnopravan sa našim prvim sastavom. Zato su rasprave o našim mogućnostima bezpredmetne. Da, možemo pobijediti svakoga, ali i izgubiti od prosječne reprezentacije. Reprezentacija nije isto što i klub. U reprezentaciji nema puno vremena za neka velika uigravanja i slaganja nekih svojih ideja. Zato Kovač nije uspio ... imao je ideju, ali u tu ideju nije uklopio igrače, koje ima, a pogotovo mu način nije prihvačen. Čačić prilagođava ideju igračima ... i koristi njihove kvalitete na njihovim mjestima i na način na koji inaće igraju. Vrijeme provedeno u reprezentaciji sa igračima pametno koristi ... 
Koliko god to bila prijateljska utakmica (sa Ircima) i ona je pokazala da, unatoć lošem izdanju pojedinih igrača, Hrvatska ima sustav, koji je dobro posložen ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by sat2 19/11/2016, 13:09

amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
amper1950 wrote:
Ne slažem se da ovo dvoje boldano nema veze jedno s drugim...
Nisi shvatio , to jest trenerova zadaca
Govorio sam neovisno o ljudima koji su nasu repku vodili,uvijek ista prica i grjeske
Znaci ciro,cico,nane,jozic,kovac i sad cacic nisu uspjeli imperativ i pritisak pobjede smanjiti te igrace pripremiti za situaciju biti ili ne biti (sto je kod nas slucaj)
Ok, sad sam ubra šta želiš reći...  :tu

Zato smatram da tribamo dovesti iskusnog, dokazanog trenera koji ima neke uspjehe iza sebe, neki pobjednički mentalitet. I ne priznajem priču da se nema love, jer HNS troši puste miljune na svakojake sekundarne stvari, a love ima i od sponzora i od Uefe. A koga oni dovodu zadnjih godina? Trenere početnike, što je i sam Bilić bio (premda je Bilić preuzeo reprezentaciju kad je bila loša, s ne posebno dobrim igračima, promovira dosta igrača koji su kasnije postali zvjezde i s onakvom reprezentacijom ipak ostvarija uspjeh pobjedama nad Njemačkom, Engleskom dva puta i prolaženjem skupine prvi put nakon 98). Niko Kovač također zelen trener, a izbor Štimca i Čačića neću puno ni komentirati...
Ako su pobjede nad Englezima (druga čak nevažna - osim Rusima) uspjeh ... što su porazi sa tim Englezima (ukupno 1-9!!!) i eksperimentiranje s Jurićem u važnoj utakmici protiv Ukrajinaca i neodlazak na SP!? Tko je skakao sa igračima po terenu umjesto da je smirivao i izvršio izmjenu dvije minute prije kraja?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Ziil Los Dii ! 19/11/2016, 13:20

amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
amper1950 wrote:
Ne slažem se da ovo dvoje boldano nema veze jedno s drugim...
Nisi shvatio , to jest trenerova zadaca
Govorio sam neovisno o ljudima koji su nasu repku vodili,uvijek ista prica i grjeske
Znaci ciro,cico,nane,jozic,kovac i sad cacic nisu uspjeli imperativ i pritisak pobjede smanjiti te igrace pripremiti za situaciju biti ili ne biti (sto je kod nas slucaj)
Ok, sad sam ubra šta želiš reći...  :tu

Zato smatram da tribamo dovesti iskusnog, dokazanog trenera koji ima neke uspjehe iza sebe, neki pobjednički mentalitet. I ne priznajem priču da se nema love, jer HNS troši puste miljune na svakojake sekundarne stvari, a love ima i od sponzora i od Uefe. A koga oni dovodu zadnjih godina? Trenere početnike, što je i sam Bilić bio (premda je Bilić preuzeo reprezentaciju kad je bila loša, s ne posebno dobrim igračima, promovira dosta igrača koji su kasnije postali zvjezde i s onakvom reprezentacijom ipak ostvarija uspjeh pobjedama nad Njemačkom, Engleskom dva puta i prolaženjem skupine prvi put nakon 98). Niko Kovač također zelen trener, a izbor Štimca i Čačića neću puno ni komentirati...

Issse stico..njega sam i zaboravio da je vodio repku, nije bilo namjerno
Vec sam i krenuo pisati kako bi nam stico bio potreban sada u obrani( i dok to pisem i dalje mi ne dolazi do frontalnog korteksa da je sinor igor ex izbornik^^),jer neovisno sto je govnar ala suker,neupitno je klasa,doktor znanosti za ove koji danas nose obranu, a i baraba,na terenu pozitivno drzak (ako izuzmemo mallorcu to mu nije trebalo) ,  a nane je messi za sve navedene

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 19/11/2016, 13:28

Zeko wrote:I Tomislav Ivić je sigurno bio bolji trener od Ćire Blaževića 90-ih, ali je Ćiro bio daleko bolji izbor za tadašnju reprezentaciju.
Pogledaj ove budaletine...
Pa najveća pobjeda tih igrača nosi potpis Tomislava Ivica...
E da ih je bar on vidija sve te godine, bili bi svjetski prvaci...
Al jebat ga, nije se bija uguzija Tudjmanu u supak ka dotična marioneta i šarlatan...
Teško je bit daleko od oltara...
;)


Last edited by fridrih_niche on 19/11/2016, 13:30; edited 1 time in total (Reason for editing : gjj)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Ziil Los Dii ! 19/11/2016, 13:39

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:I Tomislav Ivić je sigurno bio bolji trener od Ćire Blaževića 90-ih, ali je Ćiro bio daleko bolji izbor za tadašnju reprezentaciju.
Pogledaj ove budaletine...
Pa najveća pobjeda tih igrača nosi potpis Tomislava Ivica...
E da ih je bar on vidija sve te godine, bili bi svjetski prvaci...
Al jebat ga, nije se bija uguzija Tudjmanu u supak ka dotična marioneta i šarlatan...
Teško je bit daleko od oltara...
;)

Ne vjerujem da bi bili svjetski prvaci 
Mislim da je 3.mjesto realno
Kad pogledas ..francusku tad ..obrana ...thuram, blanc,desailly ,leboeuf,lizarazu , veza petit,karembeu,djorkaeff,zizzou,vieira,deschamps,pires
jedino napad ..slabiji s obzirom na sukera ..henry  i trezeguet jos mladi a guivarch i duggary nisu mu bili ni do koljena

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Ziil Los Dii ! 19/11/2016, 13:40

ali se slazem..ciro je sarlatan i ivic bi bio bolji ..barem u engleskoj ..jer mislim da je 98 sretno /  spretno izvucen maximum

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 19/11/2016, 13:56

Ivić bi napravija čudo sa reprezentacijom...
Ipak je jedan od najvećih trenera svih vrimena...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 19/11/2016, 13:58

sat2 wrote:Hrvatska ima 15-16 visoko kvalitetnih igrača i uspoređivati ih sa Francuzima, Španjolcima, Nijemcima, Talijanima, Englezima je u najmanju ruku neukusno. Sve nabrojane reprezentacije imaju drugi sastav, koji je ravnopravan sa našim prvim sastavom. 
Koliko god to bila prijateljska utakmica (sa Ircima) i ona je pokazala da, unatoć lošem izdanju pojedinih igrača, Hrvatska ima sustav, koji je dobro posložen ...
:D :D :D
Ajde nabroji ja drugi sastav ravnopravan s našim prvim? Pišeš gluposti...

I utakmica protiv Irske je pokazala veliku razliku u kvaliteti igrača, a ne sastav koji je dobro posložen...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 19/11/2016, 14:00

Ziil Los Dii ! wrote:

Issse stico..njega sam i zaboravio da je vodio repku, nije bilo namjerno
Vec sam i krenuo pisati kako bi nam stico bio potreban sada u obrani( i dok to pisem i dalje mi ne dolazi do frontalnog korteksa da je sinor igor ex izbornik^^),jer neovisno sto je govnar ala suker,neupitno je klasa,doktor znanosti za ove koji danas nose obranu, a i baraba,na terenu pozitivno drzak (ako izuzmemo mallorcu to mu nije trebalo) ,  a nane je messi za sve navedene
Za Štimca i Šukera bi bilo bolje da nikad poslin karijere ni prismrdili nogometu, nekakvoj funkciji pa čak ni ko "stručni" komentatori. Zauvik bi ostali legende, ovako su govna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Ziil Los Dii ! 19/11/2016, 14:01

amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:

Issse stico..njega sam i zaboravio da je vodio repku, nije bilo namjerno
Vec sam i krenuo pisati kako bi nam stico bio potreban sada u obrani( i dok to pisem i dalje mi ne dolazi do frontalnog korteksa da je sinor igor ex izbornik^^),jer neovisno sto je govnar ala suker,neupitno je klasa,doktor znanosti za ove koji danas nose obranu, a i baraba,na terenu pozitivno drzak (ako izuzmemo mallorcu to mu nije trebalo) ,  a nane je messi za sve navedene
Za Štimca i Šukera bi bilo bolje da nikad poslin karijere ni prismrdili nogometu, nekakvoj funkciji pa čak ni ko "stručni" komentatori. Zauvik bi ostali legende, ovako su govna...

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 19/11/2016, 14:04

sat2 wrote:
Ako su pobjede nad Englezima (druga čak nevažna - osim Rusima) uspjeh ... što su porazi sa tim Englezima (ukupno 1-9!!!) i eksperimentiranje s Jurićem u važnoj utakmici protiv Ukrajinaca i neodlazak na SP!? Tko je skakao sa igračima po terenu umjesto da je smirivao i izvršio izmjenu dvije minute prije kraja?
:facepalm :facepalm :facepalm  

Znači druga utakmica protiv engleza šta smo ih pobjedila nije bila bitna englezima?  :facepalm :facepalm :facepalm
Cirkusant ostaje cirkusant...

Šta se tiće skakanja,pa probaj pročitati moj post pa ćeš uviditi da sam napisa da su svi ti treneri bili zeleni, pa i Bilić tada, što ne umanjuje njegov uspjeh i to što je reprezentaciju doveja u top 10 i tamo je i ostavija, napravija uspjeh, pomladija i osvježija momčad, gurnija puno mladih igrača koji su kasnije postali zvjezde i veliki igrači... 

Btw. da su neki igrači kod penala pogodili okvir gola,onda ti i nitko nebi ikad priča o skakanju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by sat2 20/11/2016, 18:07

amper1950 wrote:
sat2 wrote:Hrvatska ima 15-16 visoko kvalitetnih igrača i uspoređivati ih sa Francuzima, Španjolcima, Nijemcima, Talijanima, Englezima je u najmanju ruku neukusno. Sve nabrojane reprezentacije imaju drugi sastav, koji je ravnopravan sa našim prvim sastavom. 
Koliko god to bila prijateljska utakmica (sa Ircima) i ona je pokazala da, unatoć lošem izdanju pojedinih igrača, Hrvatska ima sustav, koji je dobro posložen ...
:D :D :D
Ajde nabroji ja drugi sastav ravnopravan s našim prvim? Pišeš gluposti...

I utakmica protiv Irske je pokazala veliku razliku u kvaliteti igrača, a ne sastav koji je dobro posložen...
Španjolska: Rico - Juanfran -Bellerin-Mikel- Azpilicueta -Koke -Tiago -Bruno -Lucas Vazques - Nolito - Pedro

Francuska  Mndanda -Jallet -Mangala-Umtiti- Digne-Kante Schneiderlin-Cabaye-Martial-Gignac-Coman

Engleska: Forster -Bertrand -Stones-Clyne-Rose-Barcley-Wilshere-Dier-Sturridge -Kane-Rashford
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by sat2 20/11/2016, 18:10

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Ako su pobjede nad Englezima (druga čak nevažna - osim Rusima) uspjeh ... što su porazi sa tim Englezima (ukupno 1-9!!!) i eksperimentiranje s Jurićem u važnoj utakmici protiv Ukrajinaca i neodlazak na SP!? Tko je skakao sa igračima po terenu umjesto da je smirivao i izvršio izmjenu dvije minute prije kraja?
:facepalm :facepalm :facepalm  

Znači druga utakmica protiv engleza šta smo ih pobjedila nije bila bitna englezima?  :facepalm :facepalm :facepalm
Cirkusant ostaje cirkusant...

Šta se tiće skakanja,pa probaj pročitati moj post pa ćeš uviditi da sam napisa da su svi ti treneri bili zeleni, pa i Bilić tada, što ne umanjuje njegov uspjeh i to što je reprezentaciju doveja u top 10 i tamo je i ostavija, napravija uspjeh, pomladija i osvježija momčad, gurnija puno mladih igrača koji su kasnije postali zvjezde i veliki igrači... 

Btw. da su neki igrači kod penala pogodili okvir gola,onda ti i nitko nebi ikad priča o skakanju...
Genijalno ....
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Guest 21/11/2016, 00:21

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:Hrvatska ima 15-16 visoko kvalitetnih igrača i uspoređivati ih sa Francuzima, Španjolcima, Nijemcima, Talijanima, Englezima je u najmanju ruku neukusno. Sve nabrojane reprezentacije imaju drugi sastav, koji je ravnopravan sa našim prvim sastavom. 
Koliko god to bila prijateljska utakmica (sa Ircima) i ona je pokazala da, unatoć lošem izdanju pojedinih igrača, Hrvatska ima sustav, koji je dobro posložen ...
:D :D :D
Ajde nabroji ja drugi sastav ravnopravan s našim prvim? Pišeš gluposti...

I utakmica protiv Irske je pokazala veliku razliku u kvaliteti igrača, a ne sastav koji je dobro posložen...
Španjolska: Rico - Juanfran -Bellerin-Mikel- Azpilicueta -Koke -Tiago -Bruno -Lucas Vazques - Nolito - Pedro

Francuska  Mndanda -Jallet -Mangala-Umtiti- Digne-Kante Schneiderlin-Cabaye-Martial-Gignac-Coman

Engleska: Forster -Bertrand -Stones-Clyne-Rose-Barcley-Wilshere-Dier-Sturridge -Kane-Rashford
I ako su ovi sastavi ravnopravni s našim prvim, imaš problem...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatska - island - Page 26 Empty Re: hrvatska - island

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 27 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum