ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 21/11/2016, 13:09

Je li Stanić u pravu ? Mislim da nije, a i činjenice to pokazuju.
Hajduk nema novce od rasprodaje generacije koja je igrala četvrt finale LP, kada su ti novci pokradeni i činjenica je da ih nije Mamić pokrao, dakle otprilike od 1995-e ili Hajduk je bez para punih 21 godinu.
S druge strane, Dinamo nema publiku od 2001, godine, dakle punih 15 godina.
I sad, kaj je teže, stabilizirat financije ili vratiti publiku, budemo vidjeli, ali iz priloženog je vidljivo da Dinamo ima još punih 6 godina vremena da vrati publiku i da tek ulovi 21 Hajdučku godinu bez para i to uz uvjet da Hajduk sutra stabilizira svoje financije.

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 21/11/2016, 13:14

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:Ako im tribaju ovakve akcije za napunit stadion protiv Rijeke, onda bolje da ugase klub...
;)
A to je ono šta sam priča o devastiranju... Stvarno sramota...
a e.

triba dovesti klub na rub stečaja i onda nek zagrebačka ulica osnuje udrugu naš dinamo i na temelju pameti i iskustva udruge naš hajduk spai dinamo kao što je naš hajduk spasio š.d.d.

tako neće doći do devastiranja ničega, osim zdrave pameti...
To je tvoj komentar na činjenicu da Dinamo poklanja gratis kartu za Rijeku, ako kupiš kartu za Lyon?
:D
Pravi si političar, idealan za muljat ljude iz saborskih klupa...
;)
činjenica je kako tekma s lyonom više nije što je mogla biti prije početka grupne faze lp.
činjenica je kako su cijene pojedinačnih karata određene prije i kako je danas pojedinačna karta za lyon preskupa u zatečenim okolnostima.
ako je marketing dinama procijenio kako je oportuno sniziti cijenu ulaznice za lp i to naplatiti kroz ulaznicu za rijeku gdje ti tu vidiš poklanjanje? vjerojatnije je kako su kroz cijenu karte za lyon karte za obje utakmice skuplje nego što bi trebale biti da se sada određuje cijena tekme za lp.

glava nije samo za frizuru, ili bujer...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/11/2016, 13:35

Pa to ste vi ministre Maricu!
Oprostite, al nisan vas pripozna...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/11/2016, 15:10

fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:Tko kupit kartu za Lyon, besplatno može na Rijeku!


http://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-trazi-podrsku-navijaca-tko-kupi-kartu-za-lyon-besplatno-moze-na-derbi-hnla/933204.aspx


:facepalm :facepalm :facepalm Kakvo pišanje po sebi...
Ovo je stvarno tragedija...
Možda i najgori projekt njihovog marketinga...
Ka da im Zekan radi na tome, toliko je retardirano...
:(
Potpuno si promašio. Ovo je jako dobar potez marketinga. Cijena za Lyon je oko 300 kn za one koji nisu kupili paket ili nemaju godišnju. U ovoj situaciji je jasno da je to puno previše pa je ovaj potez sasvim logičan pošto je cijena za Rijeku 50-70 kn, tako da nema nikakve veze s bilo kakvim sramoćenjem. Treba malo razmisliti prije nego se krene s omalovažavanjem i pričom o uriniranju ko naš dežurni ridikul.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 21/11/2016, 17:27

nit bu zbog ovog poteza znatno više ljudi na lyonu niti na rijeci. naši plavi dečki su svojim "briljantnim izvedbama i nadasve nesebićnim zalaganjem" ubili i ono malo ljudi koji bi došli  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/11/2016, 17:51

"Još danas i sutra stignete u zagrebački Zološki vrt, a s kupljenom kartom ostvariti i popust od 20% za susret Lige prvaka između Dinama i Lyona. Uz uštede tako možete pogledati zatočene životinje, a onda i zatočen klub."
:D

I još dobiješ ulaznicu za Rijeku, ili pak bolje kupiti SN, pitanje je sad...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/11/2016, 18:12

fridrih_niche wrote:
Ovo je stvarno tragedija...
Možda i najgori projekt njihovog marketinga...
Ka da im Zekan radi na tome, toliko je retardirano...
:(
Totalno si promašija niche...  :D Sve je to izvrstan marketing...  cheers

Dinamo Zagreb - Page 24 Kupon%20sportske%20dinamo

1 KUPON = 2 ULAZNICE  :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 21/11/2016, 19:55

brijem da ne bu ni to pomoglo  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/11/2016, 20:07

ZANIMLJIVA AKCIJA ZA NAVIJAČE:

ZABAVI SE U ZOO-U PA PODRŽI MODRE U LIGI PRVAKA

U duhu lijepe suradnje modrog kluba i susjednog Zoološkog vrta grada Zagreba, dogovorena je posebna zajednička akcija za posjetitelje ZOO-a i navijače Dinama za nadolazeće dvije velike utakmice na Maksimiru.

Svi oni koji posjete ZOO između 18. i 22. studenoga mogu uz predočenje ulaznice na Ticket pointu ostvariti popust od 20% na kupovinu ulaznice za Ligu prvaka i utakmicu GNK Dinamo - Olympique Lyonnais, 22. studenoga (20:45h) na Maksimiru.

Cijene pojedinačnih ulaznica za utakmicu Dinamo - Lyon iznose 200kn Sjever, 250kn Istok i 300kn Zapad, odnosno uz popust kao posjetitelj ZOO-a cijene su: 160kn Sjever, 200kn Istok i 240kn Zapad).

Ipak, ne stajemo tu s pogodnostima za navijače. Svi oni koji kupe ulaznicu za Dinamo - Lyon na poklon će dobiti ulaznicu za veliki derbi Dinamo - Rijeka, 3. prosinca na Maksimiru. Osim ovog iznenađenja, modri je klub pripremio i poseban suvenir za navijače koji će kupiti ulaznicu za Ligu prvaka za tribinu Istok - poklon Dinamov šal.

Što čekate? Posjetite prekrasno uređeno moderno izdanje zagrebačkog ZOO-a kroz idućih nekoliko dana, zabavite se i obavezno svratite do lavlje nastambe, a zatim nam se u utorak, 22.11., pridružite na nogometnoj poslastici i budite podrška Modrima u Ligi prvaka protiv Lyona!

Vidimo se na Maksimiru!

Dinamo Zagreb - Page 24 Dinamo%20i%20ZOO_650

Ne znam koja bi mogla biti sljedeća akcija genijalnog marketinga. Nešto kao kupiš ulaznicu za Lyon, dobiješ ulaznicu za Rijeku i na poluvremenu utakmice s Rijekom dobiješ povrat novca...  :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 21/11/2016, 20:13

ovi u klubu već duže vrijeme nikako da nauče ili ne žele naučiti, a stime nas ostale rade debilima, što se tiče karata. znači ak je situacija s posjetom i dolaskom navijača već zadnjih 10 godina takva kakva jest onda se treba tome i prilagoditi. znači totalno je retardirano da je najjeftinija karta za lp 200 kn. možda bi u splitu i rijeci to bilo ok i planule bi karte i možda to inače i nije puno za lp ali stanje je takvo da je to za zagreb puno iz više razloga koje sad neću nabrajati. zar ne bi bilo normalnije da su cijene karata niže ali da tu jebenu kartu mora svako kupiti a ne da par tisuća ljudi pljunu punu cijenu a ostali dobiju džabe. tu čak ne računam sebe i ostale koji su kupili godišnju jer godišnaj je primjerice za zapad sa popustom bila 440 kn plus ajde članarina 60 kn što je okruglo 500kn. i zato gledaš sve tekem dinamu u svim natjecanjima plus dinamo 2 i juniorska lp.
ali mogli su primjerice, ovisno o protivniku staviti niže cijene pojedinačnih karata. ak je juve naatraktivniji i igrao se u rujnu akd je vrijeme još ok i dinamo još nije izgubio svaku šansu, onda stavi najjeftiniju kartu 70 kn za sjever, istok 120 a zapad 200kn. a ove ostale tekme 50-100-150 kn.može biti popust ili čak nek daju džabe kartu za klinca, ili popust za penziće ali ovak dijelit karte je meni uvijek bilo debilno.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/11/2016, 20:20

Naravno da lutaju i blamiraju sami sebe, tj.pišaju po sebi i klubu. Slažem se da je bilo bolje da snize karte za Lp na neku normalniju cifru s obzirom na cjelokupnu situaciju, ali opet ne na prenisku jer to isto nije dobro. 100 kuna sjever, 150 kuna istok, 200 zapad. Mislim da bi to bilo ok, nije skupo, a nije ni prejeftino jer ne možeš opet LP davati za bagatelu, rekli bi mi (za ništa). A ovo s davanjem besplatne utakmice za Rijeku (uz ulaznicu za Lyon), popust ako ideš u zoo, besplatni šalovi, besplatne ulaznice u SN je čisto blamiranje koje na kraju teško da će dovesti neki veči broj ljudi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 21/11/2016, 20:27

ove cijene koje sam ja otprilike bubnuo su čak i preoptimistične za puni stadion ali da stvarno svi plate tu jebenu kartu. to je stvarnost koliko god ona bila nekom groteskna ili začuđujuća. sigurno da ne treba ići u besjcjenje ali ja sam i dalje da je bolje da svi daju lupam 50 kn za sjever a ne da ih se pola podijeli. a svaku ligu prvaka i svaki derbi ili kvale za lp se to radi. znam par ljudi koji su dobili džabe karte za juventus. znači ak  lupam 2 soma ljudi da 150 kn za istok a soma ih uđe besplatno onda gubip i tih 2000 ljudi i onih 1000. pošto je situacija takva kakva jest onda bolje ići sa nižim cijenama, tu ne msilim za kunu ili 10kn, ali da svatko onda doista plati tu kartu i da svaki klošar ili jebivjetar zna da ju ne bude prek nekog frenda od stričevog tetka nabavio džabe.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/11/2016, 20:55

Ovo sa ZOO i SN je jadno, ali kombinacija Lyon - Rijeka je dobar pokušaj i ima smisla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/11/2016, 05:18

Ne znam, meni su postupci Dinamovog marketinga toliko Monty Pythonovski nerazumljivi da je to čudo...
Na mistu Rajkana i sličnih ljudi koji non stop idu bi ispalija kad bi vidija kako se karte dobijaju...
Zoo?
Kuponi?
SN?
Tragedija...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 22/11/2016, 08:31

kuracodigraca wrote:nit bu zbog ovog poteza znatno više ljudi na lyonu niti na rijeci. naši plavi dečki su svojim "briljantnim izvedbama i nadasve nesebićnim zalaganjem" ubili i ono malo ljudi koji bi došli  :coffee
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 22/11/2016, 08:46

Samo dobra igra i borba za pokoji bod mogu privući navijače u većem broju ... 
Podsjećam na snježnu utakmicu sa Grcima, kada je Dinamo imao šanse za proljeće, pa je unatoč minusima bilo 30000 ljudi!!!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 22/11/2016, 09:35

Ovo je jedina istina. Samo će rezultat u Europi privući gledatelje, a sve ove kombinacije poput Lyon-Rijeka, SN i ZOO, dodat će broju koji bi i inače došao maksimalno nekoliko stotina ljudi. Pogotovo sada kad od Dinama nemaš što vidjeti ni u Europi, a ni u HNL-u.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 22/11/2016, 10:35

fridrih_niche wrote:Ne znam, meni su postupci Dinamovog marketinga toliko Monty Pythonovski nerazumljivi da je to čudo...
Na mistu Rajkana i sličnih ljudi koji non stop idu bi ispalija kad bi vidija kako se karte dobijaju...
Zoo?
Kuponi?
SN?
Tragedija...
;)

jogurti?
japanke?
jupol?

neprocjenjivo...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/11/2016, 10:43

Baš čudno, komično i jadno što Hajduk prodaje obuču, hranu i piće s logom grba. I po tom je, bidan, jedini u svijetu...  cheers

[url=https://shop.slbenfica.pt/Family/23/5/Drinks and food]https://shop.slbenfica.pt/Family/23/5/Drinks%20and%20food[/url]

Mislim ono, znam da je Hajduk jedini na ovim prostorima s takvim marketingom i takvim proizvodima (jebiga, ponešto govori i o veličini kluba),ali daj bacite malo oko po bijelom svijetu. Ne trebaš putovati, majka internet je tu...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/11/2016, 10:44

Glup si ka kurac...
Na Svetinu mislin...
;)


Last edited by fridrih_niche on 22/11/2016, 10:44; edited 1 time in total (Reason for editing : Hjk)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/11/2016, 10:50

fridrih_niche wrote:Glup si ka kurac...
Na Svetinu mislin...
;)
Još najbolje na mene...  cheers :D ;)

Dinamo Zagreb - Page 24 ILJ02571_SLB_Chinelo_de_dedo_pluss_01

:rofl Neprocjenjivo...

A jedini čekamo da nam glupan nalipi kako Benfica (ili neki drugi ozbiljan klub) djeli ulaznice za LP uz kupljene novine, ili uz ulaznicu za LP besplatno za domače prvenstvo. Kad je već, glup koliko je, zadija nosom u govno ko svaki put...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum