ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/11/2016, 18:24

fridrih_niche wrote:Zolja, kad je zdrav, je najbolji napadač lige...
On i Soudani su klase...
;)

Da je zdrav nebi bio u Hajduku, odnosno HNL-u.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 27/11/2016, 18:27

da bi bio zdraviji mora smršaviti

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 37 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 37 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 37 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/11/2016, 18:37

A jebat ga sad...
Ne mos očekivati klase od igrača da igraju HNL...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/11/2016, 01:22

nowitzki wrote:Amper i zeko su ista osoba sa onim bipolarnim poremecajem ili kako se vec to zove
Ti nemaš bipolarni poremećaj, ti si generalno poremećen.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/11/2016, 11:46

fridrih_niche wrote:Ma isti kurac...
Ionako je ova vaša prepiska u vezi stranaca upilala...
Iako, Amper je u pravu, odluka je donesena samo zbog Dinama...
Al glupo je o tome iti raspravljat...
;)
Naravno da je glupo, ja sam u prvom postu samo nalipija što je HNS napravija i postavija pitanje zašto je to napravija, a o tome nisu javno pričali, niti svim klubovima dali prijedlog, nego su takoreći tajno promjenili propozicije za ovu sezonu. A onda je počelo kako je to radi Hajduka promjenjeno, što je naravno smiješno.

I naravno da pojedine tupoglupave osobe o tome neće raspravljati, a ako razlog navesti da ja nisam normalan pa kao nemaju oni što s menom raspravljati, ali uredno odgovaraju s nekakvom ironijom i pokušajem vrijeđanja mene jer eto, moj je grijeh što to uopće lipim tu po forumu (kako samo mogu :D). No nema veze, maksimalni domet tih likova je jedino tu piskarati kako su skoro Pernara prebili, ili se ulogirati na forum i napisati post u stilu:"pobjedio jučer prijatelje na pikadu" (vauuuuuuu cheers ) što je jako vezano za ovaj dio foruma (NOGOMET), a ja koji pišem o problemima u nogometu, o tome kako i što radi krovna nogometna organizacija u Hrvatskoj, jebiga nisam normalan. Pa naravno da za takve jadnike nisam normalan,ništa drugo ni ne očekujem od njih. Kad im postanem normalan, zabrinut ću se... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/11/2016, 12:15

Tommy Ramone wrote:Dinamo s četiri stranca u prvih 11. Di je onaj debil da nam objasni za koga je pravilo.

Dobro, pet. Gledam tenis, ja sam vidio drugi sastav na netu u kojem je Moro umjesto Jonasa.
:rofl :rofl :rofl 

O bože redikula i jadnika... 
Nek ti frend demo objasni, on tvrdi da je pravilo promjenjeno radi Hajduka koji u kadru ima 4 stranca, i za kojeg su u svim utakmicama dosadašnjeg prvenstvu (sezona 2016/17) nastupila 4 stranca (Ismajli, Jeff, Barry, zolja). S druge strane Dinamo u kadru ima 8 stranaca, i u svim utakmicama dosadašnjeg prvenstva (sezona 2016/17) za Dinamo su nastupila 8 stranaca (Sigali, Jonas, Ali Karimi, Gojak, Fernandes, Soudani, Henriquez, Hodžić). Promjenom propozicija HNS je omogučio Dinamu da može nastupiti s svih ovih 8 igrača u JEDNOJ utakmici... ;) 

No ja, bože mi prosti, nisam normalan, pa nek ti prijatelj demo objasni kako je to HNS promjenio propozicije radi Hajduka (vjerujem da ćeš njegovo objašnjenje, s obzirom na inteligenciju koju imaš, bolje razumiti) ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/11/2016, 13:09

amper1950 wrote:
Tommy Ramone wrote:Dinamo s četiri stranca u prvih 11. Di je onaj debil da nam objasni za koga je pravilo.

Dobro, pet. Gledam tenis, ja sam vidio drugi sastav na netu u kojem je Moro umjesto Jonasa.


No ja, bože mi prosti, nisam normalan:;):

Nisi ti kriv, ali svjestan si toga. I to je nešto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/11/2016, 13:12

Tommy Ramone wrote:
amper1950 wrote:
Tommy Ramone wrote:Dinamo s četiri stranca u prvih 11. Di je onaj debil da nam objasni za koga je pravilo.

Dobro, pet. Gledam tenis, ja sam vidio drugi sastav na netu u kojem je Moro umjesto Jonasa.
:rofl :rofl :rofl

O bože redikula i jadnika... 
Nek ti frend demo objasni, on tvrdi da je pravilo promjenjeno radi Hajduka koji u kadru ima 4 stranca, i za kojeg su u svim utakmicama dosadašnjeg prvenstvu (sezona 2016/17) nastupila 4 stranca (Ismajli, Jeff, Barry, zolja). S druge strane Dinamo u kadru ima 8 stranaca, i u svim utakmicama dosadašnjeg prvenstva (sezona 2016/17) za Dinamo su nastupila 8 stranaca (Sigali, Jonas, Ali Karimi, Gojak, Fernandes, Soudani, Henriquez, Hodžić). Promjenom propozicija HNS je omogučio Dinamu da može nastupiti s svih ovih 8 igrača u JEDNOJ utakmici... Dinamo Zagreb - Page 37 3257500145 

No ja, bože mi prosti, nisam normalan, pa nek ti prijatelj demo objasni kako je to HNS promjenio propozicije radi Hajduka (vjerujem da ćeš njegovo objašnjenje, s obzirom na inteligenciju koju imaš, bolje razumiti) Dinamo Zagreb - Page 37 3257500145

Nisi ti kriv, ali svjestan si toga. I to je nešto.
Nek ti prijatelj demo objasni... ;)  Jadan..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 28/11/2016, 14:50

ova odredba je omogućila hajduku da nastavi sa svojom politikom tuđa dica,crni tići kad su već odustali od svoje politike naša dica bili tići

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 37 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 37 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 37 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/11/2016, 14:58

muckodjubre wrote:ova odredba je omogućila hajduku da nastavi sa svojom politikom tuđa dica,crni tići kad su već odustali od svoje politike naša dica bili tići
:rofl
Eto, objašnjenje taman za nivo inteligencije razbijača Pernara, pardon skoro razbijača... :20

A sad činjenice. Jučer u utakmici protiv Osijeka, Dinamo u zapisniku ima 7 stranaca. 5 stranaca započinje utakmicu. Već u 25-oj minuti utakmice u igru ulazi Henriquez i Dinamo jučerašnju utakmicu nastupa s 6 stranaca. Hodžić je ostao na klupi, ali jasno je da kad si u konkurenciji postoji mogućnost da ćeš uči.

Dakle,prije promjena propozicija za OVU sezonu, dozvoljen je bio nastup 6 stranaca, sad je dozvoljeno 8 stranaca. 

_____________________________________________

Propoziciju su, usljed od svega gore navedenog jasno je svima, promjenjena radi Hajduka koji ima 4 stranca u kadru...  :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 28/11/2016, 15:00

6,znači ko i prije ove odredbe...kao što rekoh dinamu svejedno...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 37 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 37 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 37 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/11/2016, 15:05

muckodjubre wrote:6,znači ko i prije ove odredbe...kao što rekoh dinamu svejedno...
:rofl Da je svejedno nebi imao 7 stranaca u zapisniku, i ako se ne varam (nisam siguran, triba provjeriti) prvi put da imaju više od 6 stranaca u zapisniku za jednu utakmicu ove sezone.

Samo me zanima što ćeš pisati kad Dinamo zaista zaigra s više od 6 stranaca, koja će onda izlika biti (za što postoji realna mogućnost da se dogodi)...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/11/2016, 15:37

Nije ni Istri svejedno, bogami. I oni su na zadnjoj utakmici imali u zapisniku 7 stranaca, ali su nastupili samo sa 5. Nije mi jasno zašto je jedino Dinamu i Istri HNS dozvolio više od 6 stranaca. Privilegija, jer svi koji imaju više od 4 krše propise, jer trebalo bi biti normalno da je maksimalni broj stranaca u klubovima HNL-a onoliko koliko ih ima Hajduk i to bi jedino bilo pošteno.   Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 28/11/2016, 16:51

nowitzki wrote:Kakva je ekipa ovaj cmarosijek ako izgubi sa hendikepom od dinama
Skidate gaće prije ili poslije Lučkog ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/11/2016, 17:41

Koji bude od sudaca sad dobio čast da pokrade Rijeku ? Kako god čovjek odsudio, ako Dinamo to dobije bude: ukralo, pokralo, prevarilo, otelo, Mamić vladar kuće nogometa namjestio, Šuker blagoslovio i koji sve kurac tu nebude. Zato bi bilo najbolje da Dinamo to izgubi i onda nebude kmečao nitko.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/11/2016, 18:21

muckodjubre wrote:6,znači ko i prije ove odredbe...kao što rekoh dinamu svejedno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 28/11/2016, 20:06

hoće li najveći hrvatski klub pobjediti povampirene goste s kvarnera i približiti im se na -3?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 37 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 37 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 37 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 28/11/2016, 21:19

Zeko wrote:Koji bude od sudaca sad dobio čast da pokrade Rijeku ? Kako god čovjek odsudio, ako Dinamo to dobije bude: ukralo, pokralo, prevarilo, otelo, Mamić vladar kuće nogometa namjestio, Šuker blagoslovio i koji sve kurac tu nebude. Zato bi bilo najbolje da Dinamo to izgubi i onda nebude kmečao nitko.
boli me kurac ako ih pokrademo i da kmeči čitav kvarner i hrvatska na najjače, samo da uzmemo ta 3 boda  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 28/11/2016, 21:20

muckodjubre wrote:hoće li najveći hrvatski klub pobjediti povampirene goste s kvarnera i približiti im se na -3?
jebat ćemo im majku u pičku  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/11/2016, 21:47

kuracodigraca wrote:
muckodjubre wrote:hoće li najveći hrvatski klub pobjediti povampirene goste s kvarnera i približiti im se na -3?
jebat ćemo im majku u pičku  :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 28/11/2016, 22:48

dinamo opet oštećen, poništen čisti gol ćorića zbog nepostojećeg zaleđa i to kod najopasnijeg rezultata 2:0  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum