ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lijepa priča nedjeljom: Softveraši iz Mostara - od garaže do 150 zaposlenih

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Lijepa priča nedjeljom: Softveraši iz Mostara - od garaže do 150 zaposlenih - Page 3 Empty Re: Lijepa priča nedjeljom: Softveraši iz Mostara - od garaže do 150 zaposlenih

Post by jastreb 31/10/2016, 10:45

n_razbojnik wrote:
jastreb wrote:
n_razbojnik wrote:
jastreb wrote:Babić po običaju sere.

Kakva je to u Hrvatskoj netrpeljivost prema Hercegovcima? Gdje je on to vidio?  

Možda se druži sa Sorom i njenom rodbinom...ili multikulti Riječanima
U Rijeci baš i nema nešto puno Hercegovaca. Bosanaca da,ali ja jako malo Hercegovaca znam ondje.
Ne moraš ih znati, dosta da znaš multikulturalne i otvorene Riječane i Fiumane...oni su branik hercegovizaciji terena
Kad pogledam ljeti hrvatsku obalu i otočad,poželim Hercegovce.

Imaju jedni Hercegovci jedan restoran na jednom otoku. Odlični ljudi. Ali kako sam već pisao objekte drži uglavnom kosovsko-rugovski  element.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Lijepa priča nedjeljom: Softveraši iz Mostara - od garaže do 150 zaposlenih - Page 3 Empty Re: Lijepa priča nedjeljom: Softveraši iz Mostara - od garaže do 150 zaposlenih

Post by n_razbojnik 31/10/2016, 10:50

marcellus wrote:
n_razbojnik wrote:
jastreb wrote:
n_razbojnik wrote:
jastreb wrote:Babić po običaju sere.

Kakva je to u Hrvatskoj netrpeljivost prema Hercegovcima? Gdje je on to vidio?  

Možda se druži sa Sorom i njenom rodbinom...ili multikulti Riječanima
U Rijeci baš i nema nešto puno Hercegovaca. Bosanaca da,ali ja jako malo Hercegovaca znam ondje.
Ne moraš ih znati, dosta da znaš multikulturalne i otvorene Riječane i Fiumane...oni su branik hercegovizaciji terena

bosanci su nešto drugo, Frljo je naše blago
bosanci su domaći...Bosna i Halubje i to

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Lijepa priča nedjeljom: Softveraši iz Mostara - od garaže do 150 zaposlenih - Page 3 Empty Re: Lijepa priča nedjeljom: Softveraši iz Mostara - od garaže do 150 zaposlenih

Post by jastreb 31/10/2016, 10:52

n_razbojnik wrote:
marcellus wrote:
n_razbojnik wrote:
jastreb wrote:
n_razbojnik wrote:

Možda se druži sa Sorom i njenom rodbinom...ili multikulti Riječanima
U Rijeci baš i nema nešto puno Hercegovaca. Bosanaca da,ali ja jako malo Hercegovaca znam ondje.
Ne moraš ih znati, dosta da znaš multikulturalne i otvorene Riječane i Fiumane...oni su branik hercegovizaciji terena

bosanci su nešto drugo, Frljo je naše blago
bosanci su domaći...Bosna i Halubje i to
Čuj,dok su Bosanci i Ličani više hrlili prema Rijeci ,Hercegovci su tekli u Zagreb i Vukovar,te Dalmaciju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Lijepa priča nedjeljom: Softveraši iz Mostara - od garaže do 150 zaposlenih - Page 3 Empty Re: Lijepa priča nedjeljom: Softveraši iz Mostara - od garaže do 150 zaposlenih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum