ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 19:02

dva brata wrote:aj netko od admina da pobriše ovaj spam
Nije to spam.

To je budučnost.


RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 19:04

RayMabus wrote:
dva brata wrote:aj netko od admina da pobriše ovaj spam
Nije to spam.

To je budučnost.

Swiđalo se tebi to il ne moj mali ekonomistu koji polušawaš održat matrijahalnu imperiju.

JA SAM BUDUČNOST.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by Guest Fri 28 Oct - 19:04

Zapisavas temu koja ima potencijal i u kojoj ljudi normalno raspravljaju o necemu sto ih interesira....i ti moras bas pizdarije potpuno nevezane za istu nabacivati? U kurcu si i gotovo. Pa jel mozes imato barem gram mjere irud je jebo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 19:06

MaximusDecimusMiridije wrote:Zapisavas temu koja ima potencijal i u kojoj ljudi normalno raspravljaju o necemu sto ih interesira....i ti moras bas pizdarije potpuno nevezane za istu nabacivati? U kurcu si i gotovo. Pa jel mozes imato barem gram mjere irud je jebo...
U biti su powezane ....samo ste wi skučeni mentalno ....sistem je neodržiw na deset godina a ako ne i manje.

Možemo zapišat temu slobodnu.

Rasprawa je besmislena.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by Guest Fri 28 Oct - 19:07

U biti edit. Nisi vrijedan ni gubljenja zivaca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by Guest Fri 28 Oct - 19:10

MaximusDecimusMiridije wrote:Kaja ne voli bas nas kraj i opcenito joj pobjegne s vremena na vrijeme brutala kritika na racun tog dijela zemlje :)
evo baš se snima nova serija koja će srušiti predrasude, prikazuje kako se tamo živi, kakvi su ljudi itd.,

http://www.jutarnji.hr/kultura/film-i-tv/video-nives-ivankovic-u-ulozi-redateljice-poznata-glumica-radi-vlastitu-seriju-o-splitskoj-obitelji-u-raljama-kamatara/5020550

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 19:11

MaximusDecimusMiridije wrote:U biti edit. Nisi vrijedan ni gubljenja zivaca.
Ha ha ha ako ti owo kida žiwče onda u kuraz.

Bra masline čijeli dan , popijo dwi piwe , puštam muziku i objašnjawam wam da owdje nema pomoči i da samo održawate tj pokušawate održat matrijahalnu imperiju na žiwotu a to nitko nije uspio.

Odo se istuširat a tebi ako owo kida žiwče ......proradi na sebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 19:12

Kad ste tako osjetljiwi onda neču spamat.

SIstem je neodržiw. To je bila moja poruka.

Demografski krah .....swe manje i manje Rwatiča.

To je činjeniča-.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 19:16

Prewiše ste ozbiljni za moj ukus ....demografija je krahirala i o čemu wi uopče rasprawljate ?

PA GOTOWO JE.

NEMA NAZAD.





owo je baš i je tema za sprdanje.

weseli pesimista ......a ne depresiwač kako si me ti opisao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 19:17

Depresija je samo u wašim glawama ....jer ono šta pišem za was je depresiwno .....a ja se smijem ko luđak ha ha ha

aj ča gotowo je ....črko sistem .....ode matrijahalna imperija u kuraz


prnila u čabar
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 19:19

Jadni mali osjetljiwči ....dajte ljudima maramiču ....kmečeeee ha ha ha ha

RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 19:27

Žiwo me se jebe za waše osječaje i šta wi mislite o owoj temi.

Krahiralo je.

Nema rasprawe.

Moš se jedino sprdat .....a ti nemoj ....ja oču.


Ha ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by debotoijusto Fri 28 Oct - 19:57

@ray
drzis ti misno slavlje u cast boga emancipacije ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 19:59

debotoijusto wrote:@ray
drzis ti misno slavlje u cast boga emancipacije ;)
Ponijelo me.

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by L'âme Fri 28 Oct - 20:00

debotoijusto wrote:
maggie13 wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ja radim za 4000 kuna a 10 godina radim to i nema dizanja plače , ok nešto malo sa strane okrenem al ono kad dođe nowi radnik njemu je 3500 kuna.


Pa koji če ti stranač sine mili radit za 3500 kuna plus mora i hrwatski naučit ?

Pa njemu je režija za stan 1500 kuna minimalno pogotowo owdje na obali.

ja za 3 100 od kad otvorim oko dok ne idem spit + sub. i ned. , godisnji imam samo na papiru a bolovanja se ne spominjem
i ne zalim se , imam hrvatsku
kad si se prijavio na minimalac, a ostalo ti znas kako dizes :D

odmah njusis neku prevaru  ;)
istina je obicno jednostavna , kad bi primao 10 000 ( sto zasluzujem , hvalite me usta moja ) mogao bi za 3 mj. zatvorit pa radit za nekog prevaranta o kojem citam zadnjih 5-6 st.
znala sam da sam u pravu :D
Sto ne znaci, naravno, da nacelno ne podrzavam navedeno hinjenje;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 20:02

Odo nešto pojist. Ma slobodno vi meljite o tome kako šta al nema tu pomoči ....sistem krahirao i šta to prije shvatite i prihvatite to če vam ono šta pišete postajat smiješno i glupo ( pokušaji održanja matrijahalne imperije tj ovakwe ekonomske šeme ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by udba Fri 28 Oct - 21:02

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja neznam koji je svim ljudima kurac opcenito. Ja nebi vise vani isao pa da su neznam koji novci u pitanju. Ljudi nisu svjesni koliko se kod nas zapravo lijepo i opusteno zivi. Sa masu manjim novcima. Ja se tu najmanje sekiram...tko god zeli ici vani....puno srece i sve najbolje zelim. Stvar osobnog odabira.
Nisu svi pod istom zvijezdom rođeni, ako je netko naslijedio neki kućerak, ima solidan poso, može si priuštit nešto auta i veliki tanki televizor, popije kavu sa svojima, pogleda utakmicu, kud bi išo u pizdu materinu, ali ima ljudi koje se guraju s bratom, sestrom, starcima u 30-50 kvadrata, s 3-4000 kuna si neće priuštit stan za 200 godina, ne smiju se ženit, djecu imat, a smatraju ih nesposobnom bezvrijednom stokom. kud će nego van.

_________________
 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by aben Fri 28 Oct - 21:17

nihiluse, okani se socijalističkih nagona.
kad budeš imo svoju firmu, i ti ćeš gljedati manje plotiti kvalitetnije radnike. 
ako je suplaj kvalitetnih radnika veliki, poslodavac ki ne prijavljuje i ploćo u centima igra ključnu ulogu slanja signala ljudima da ne gredu u otu specijalizaciju, i ubrzo će suplaj pasti, a cijena radnikov naresti.
nevidljiva ruka rješava sve.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by kaya Fri 28 Oct - 21:19

aben wrote:nihiluse, okani se socijalističkih nagona.
kad budeš imo svoju firmu, i ti ćeš gljedati manje plotiti kvalitetnije radnike. 
ako je suplaj kvalitetnih radnika veliki, poslodavac ki ne prijavljuje i ploćo u centima igra ključnu ulogu slanja signala ljudima da ne gredu u otu specijalizaciju, i ubrzo će suplaj pasti, a cijena radnikov naresti.
nevidljiva ruka rješava sve.
Ma neće, on ce gledati platiti njih duplo a sebi neće dati placu:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by aben Fri 28 Oct - 21:25

kaja wrote:
aben wrote:nihiluse, okani se socijalističkih nagona.
kad budeš imo svoju firmu, i ti ćeš gljedati manje plotiti kvalitetnije radnike. 
ako je suplaj kvalitetnih radnika veliki, poslodavac ki ne prijavljuje i ploćo u centima igra ključnu ulogu slanja signala ljudima da ne gredu u otu specijalizaciju, i ubrzo će suplaj pasti, a cijena radnikov naresti.
nevidljiva ruka rješava sve.
Ma neće, on ce gledati platiti njih duplo a sebi neće dati placu:)
uvik ima ljudi s plemenitim namjerama, 
ali nevidljiva ruka jednoko kažnjava svako rasipanje resurasa

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by RayMabus Fri 28 Oct - 21:31

Samo da se nadowežem pa neka mi netko kaže da ne goworim istinu :


Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Ako su dva kafica jedan nasuprot drugog zar oba neplacaju isti porez ili šta ?

Kao kmeče a ono ako ovaj do tebe to nemože pratit zatvorit ce pa ceš ti imat veci promet i moč platit radnika.

U biti ekipa oce da se njih neoporezuje itd itd itd nego njima lova u đep.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/stedimo-na-radnicima-zbog-porezne-politike-upozoravaju-ugostitelji/928566.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage - Page 11 Empty Re: Poslodavci se žale da ne mogu naći radnike pa traže uvoz radne snage

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum