ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CSI Slavonski Brod

Go down

CSI Slavonski Brod Empty CSI Slavonski Brod

Post by udba Wed 26 Oct - 10:26

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/nepovezani-slucajevi-policija-u-slavonskom-brodu-pronasa-dvije-mrtve-osobe-1123649


NEPOVEZANI SLUČAJEVI
Ubojstva u Slavonskom Brodu: Starac je imao ozljede na tijelu, 49-godišnjak je izboden


Ubojstva dvojice muškaraca u dobi od 49 i 80 godina u Slavonskom Brodu policija i dalje tretira kao dva nepovezana slučaja, a tijela s navodno ubodnim ranama su prevezena na patologiju slavonskobrodske bolnice kako bi se utvrdili točni uzroci tragičnih smrti.

Franjo Kopunić, zamjenik županijske državne odvjetnice u Slavonskom Brodu novinarima je potvrdio da je starija žrtva pronađena u obiteljskoj kući.
"Nađen je u ležećem položaju, na leđima, a uzrok smrti su višestruke ozljede mehaničkim predmetom", rekao Kopunić. Tijelo starijeg muškarca u ponedjeljak oko 20,45 sati pronašle su susjeda i podstanarka, jer im je postalo sumnjivo da starac nakon što je pao mrak nije palio svjetlo.
Istog dana oko 15 sati tek petstotinjak metara od mjesta prvog zločina, u derutnoj kući, pronađen je ubijeni 49-godišnjak. Prema policijskim podacima i u ovom je slučaju riječ o nasilnoj smrti, a na tijelu su navodno uočene ubodne rane. Susjedi za žrtvu tvrde da je bio sklon čestom opijanju i da su se kod njega okupljale osobe sličnih sklonosti.
Policija još traga za počiniteljima oba zločina koje vode kao dva odvojena slučaja.
- Ma cijelo susjedstvo je u šoku. To je strašno, to je bio jedan čovjek za sve. On mi je stvarno bio kao otac. Nikada se tako nešto nije dogodilo ovdje. On je živio sam, a imao je podstanarku. Ona se valjda zabrinula za njega i zvala policiju - kazala je Ankica Hlevnjak, susjeda ubijenog 80-godišnjaka, javljaju 24 sata.


CSI Slavonski Brod 604f0528a259bc5f3994dd2fd2e10b76

_________________
CSI Slavonski Brod Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

CSI Slavonski Brod Empty Re: CSI Slavonski Brod

Post by udba Wed 26 Oct - 10:31

Kod tih slučajeva je najbolje istražnim organima mirovat i pričekat da se ili ubojica sam javi ili da ga neko drukne od umiješanih. Ako se nitko ne javi, spis u ladicu pa nek miruje, ima i drugog posla.

_________________
CSI Slavonski Brod Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

CSI Slavonski Brod Empty Re: CSI Slavonski Brod

Post by Guest Wed 26 Oct - 10:35

udba wrote:Kod tih slučajeva je najbolje istražnim organima mirovat i pričekat da se ili ubojica sam javi ili da ga neko drukne od umiješanih. Ako se nitko ne javi, spis u ladicu pa nek miruje, ima i drugog posla.

A jel su našli one koji su Klicu ubili? Đe je zapelo? A đe je onaj inspektor koji je zamračio zlato i lovu iz MUP-a? Služi zatvosku kaznu na Maldivima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CSI Slavonski Brod Empty Re: CSI Slavonski Brod

Post by udba Wed 26 Oct - 12:54

Gnječ wrote:
udba wrote:Kod tih slučajeva je najbolje istražnim organima mirovat i pričekat da se ili ubojica sam javi ili da ga neko drukne od umiješanih. Ako se nitko ne javi, spis u ladicu pa nek miruje, ima i drugog posla.

A jel su našli one koji su Klicu ubili? Đe je zapelo? A đe je onaj inspektor koji je zamračio zlato i lovu iz MUP-a? Služi zatvosku kaznu na Maldivima?
Zlato je na sigurnom i nitko neće da ga uzurpuje. Ako policajac ne zna zbrinuti robu onda ne znam tko zna.

_________________
CSI Slavonski Brod Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

CSI Slavonski Brod Empty Re: CSI Slavonski Brod

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum