ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by Guest 18/10/2016, 21:00

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja neznam nista o zeni pa nemogu reci da bi bila ekstra ili u kurcu samo pamtim sto je Ero rekao :)

Na cesti bi bila, onak, zgodna...u politici je pravi nokaut.

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcRXYHcxqgua9s2cWoXUg8G24HV64C9_xWHWjkEW3tE9gCpu4Kqi4g

Guest
Guest


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by Guest 18/10/2016, 21:00

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja ne kuzim opce cemu ova rasprava. Ero je neki dan rekao da ce Hasu mjenjati Bruna Esih, i da je on to oduvijek tvrdio i da cemo svi vidjeti i tako to :)

Ero je sigurno razočaran kao i ja, u znak žalosti stavila sam i odgovarajući potpis.. Plenković će uskoro imati popravni ispit na lokalnim izborima.. do tada.. ako bude zbilja samo žbir u uzama .. ili će ga gazde zadržati ili će ga narod kazniti.. vrijeme leti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by neva 18/10/2016, 21:01

udba wrote:Zašto? Na što god potroše to će biti nečiji prihod i plaća i taj će trošiti dalje. Zašto bi jedno trošenje bilo pametno, a drugo glupo?
ma, radi se o multiplikatorima..trošenja B-) (šalim se, neka me ekonomičari ne ubiju)
ne znam, ali ako se novac potroši za izgradnju autoceste npr., zaposlit će se dosta ljudi na duže vrijeme, pa će se nakon završetka opet zaposliti dosta ljudi na ubiranju cestarine i održavanju, što mi izgleda kao efektivniji trošak od toga da 20 ministara kupuje skupe uvozne aute, mobitele, idu u Švicarsku na skijanje i ljetuju na Bahamima :/ i još usput temeljito s*ebu resor koji im je dodijeljen


Last edited by Neve on 18/10/2016, 21:01; edited 1 time in total (Reason for editing : ...)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by udba 18/10/2016, 21:02

kolerik wrote:
udba wrote:Ja imam kondo ime Hegel, a Manolić je pod nazivom Cunt.

Kako se ono piše Kant na stranjskom?

Vis i ja imam kondo na Jarunu :)

Tako se veli na stranjskom za stan.

Kad smo vec kod toga, treba smisliti kako da se oslobodi kapital zarobljen u stanogradnji zadnjih 10-ak godina, narocito u Zagrebu.

Iznajmiš ga našem OUR-u HSP da uspostavimo glavni kondo u njemu.

_________________
Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by dijagram 18/10/2016, 21:02

kolerik wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja neznam nista o zeni pa nemogu reci da bi bila ekstra ili u kurcu samo pamtim sto je Ero rekao :)

Na cesti bi bila, onak, zgodna...u politici je pravi nokaut.

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcRXYHcxqgua9s2cWoXUg8G24HV64C9_xWHWjkEW3tE9gCpu4Kqi4g
dje ova izlazi cheers
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by debotoijusto 18/10/2016, 21:03

udba wrote:
debotoijusto wrote:
Neve wrote:
debotoijusto wrote:varas se , to je agenda koja u konacnici nosi mirka i slavka 2.0 a prica o novcu je samo za senzibiliziranje javnosti
gle, kad je ono Dragec Pilsel trebao sjesti na Pantovčak kao savjetnik, pa se otkrilo da je u mlađim danima bio žestok ustaša, žvrljao je u emigrantskim glasilima i bacao molotovljeve na jugoambasadu, nitko od ljevičara nije pravio dramu oko njegove mladenačke prošlosti
zašto prave dramu oko Hasine? valjda zato što se Dragec kao 'pokajao' i napustio Dark Side, a Hase im je još sumnjiv? :D

kakogod, mislim da se tu puno pretjeruje

zasto bi pravili dramu ? posuo se pepelom i otisao s tog mjesta koje , budimo realni , nema nikakvu tezinu naspram ministra kulture
Pa i Hase je, takve osude NDH i fašizma nisam čuo od Titinog govora 1946.

istina i ispadne pravi antifasist jos da je otisao s mjesta ministra mogao bi prati noge dragi a on se uhvatio u kolo s zastupnikom koji bi tukao studente i novinarom katolodomoljubom koji placao kurbetine kokom
sto je sljedece ? da zaziva alaha ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by jastreb 18/10/2016, 21:03

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja ne kuzim opce cemu ova rasprava. Ero je neki dan rekao da ce Hasu mjenjati Bruna Esih, i da je on to oduvijek tvrdio i da cemo svi vidjeti i tako to :)
Hahahaha,Erina poznata predviđanja.  Koliko god bila netočna,ipak su vraški precizna. Znači ako Ero napiše kako će sutra biti topao i suh dan,onda znate da ujutro morate pripremiti kišobran i toplu jaketu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by Yehudi 18/10/2016, 21:04

Neve wrote:koliko bzvznog dramljenja oko ministra kulture, a u RH je kultura odavno najmanje bitna i najslabije financirana djelatnost :/

mislim, da lijevi kulturnjaci nisu podizali nemoguću galamu protiv Hasanbegovića, čovjek bi nešto prčkao u ministarstvu

dok njegovoj vladi ne bi istekao rok, a onda bi uredno otišao i kraj priče



svojom histeričnom galamom od njega su bez ikakvog razumnog razloga
i povoda preko noći napravili simbol i neprežaljenu ikonu radikalnije desnice


i zato im sad i Obuljenka smeta, najednom je postala Srpkinja, ljevičarka, Jugošica, izdajnica, iako je hadezeov izabrani kadar

i bila je doministrica i državna tajnica tijekom Biškupićeva ministarskog mandata


pa nek' sad netko kaže da su hadezeovi birači normalni B-)


  Hallo Neve....čuješ li ti sebe?  Kažeš da pristaješ na to  bi on ( i svi drugi jasno ) tribali biti prešutno tolerirani ......pa eto

" neka prčkaju nešto dok im traje mandat " ........strašno razmšljanje...........fatalističko.

   " ...bez ikakvog razloga ..." kažeš 

 Mislim ono.........osim šta je otvoreno proustaški nastupao uz blagoslov par štakora na čelu sa karačmarkom.

   Ti očito ne vidiš kakvu opasnost su predstavljali svi skupa.

 Ili misliš da ih nisu  pomeli  veći igrači izvan RH.

  Padom karačmarka bilo je odmah jasno da hase odlazi ............sve drugo je igrokaz.

    Ili ne pratiš ili ne viruješ čak ni Šeksu ( Sovi ) kad kazuje da se SVE  rješava IZVAN  RH
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by udba 18/10/2016, 21:07

Neve wrote:
udba wrote:Zašto? Na što god potroše to će biti nečiji prihod i plaća i taj će trošiti dalje. Zašto bi jedno trošenje bilo pametno, a drugo glupo?
ma, radi se o multiplikatorima..trošenja B-) (šalim se, neka me ekonomičari ne ubiju)
ne znam, ali ako se novac potroši za izgradnju autoceste npr., zaposlit će se dosta ljudi na duže vrijeme, pa će se nakon završetka opet zaposliti dosta ljudi na ubiranju cestarine i održavanju, što mi izgleda kao efektivniji trošak od toga da 20 ministara kupuje skupe uvozne aute, mobitele, idu u Švicarsku na skijanje i ljetuju na Bahamima :/ i još usput temeljito s*ebu resor koji im je dodijeljen

Skupe aute treba održavati, znači zapošljavaju se vrsni mehaničari, ugrađivači kvalitetne opreme, recimo daš Mercelici iz Siska da napravi specifikacije i 20 ljudi će projektirati žice za Hi-Fi kud sve to provuć i kako to spojiti.

Autoceste su loš potez, evo sad su svima na teret i nitko ne zna šta bi s njima, najradije natovarit na šleper pa za Srbiju. Ako baš idemo na multiplikatore bolje onda kupit top i skršit neki neboder u centru ili dat muslimanima da to odrade avionom. Odvoz šute, kopanje novih temelja, godinu dana ima 1000 ljudi šta radit.

_________________
Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by neva 18/10/2016, 21:07

udba wrote:
kolerik wrote:
udba wrote:Iznajmiš ga našem OUR-u HSP da uspostavimo glavni kondo u njemu.
:^0
(HSP-u je dosta i garsonijera)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by Guest 18/10/2016, 21:08

debotoijusto wrote:
udba wrote:
debotoijusto wrote:
Neve wrote:
debotoijusto wrote: koji placao kurbetine kokom

istini za volju, to radi pola drzave, od bivseg premijera nadalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by debotoijusto 18/10/2016, 21:10

kolerik wrote:
debotoijusto wrote:
kolerik wrote:Pa moram priznati da sam za doticnu cuo zadnjih desetak dana. Koliko vidim, desnicarima smeta sto nije Haso, a onda moze biti i bilo tko.

To nema veze sa Ministarstvom, pa ni sa kulturom kao takvom. Kultura je vec nekoliko godina poligon gdje se izmjenjuju ekstremi politicke scene, djeluju provokacijom u javni prostor, praceni histericnim pljeskom ''svoje'' publike...

Nina Obuljen nije iz te price - i ocekivano, smeta. Smeta i jednima i drugima.

Sto se tice ostalih kandidata, ocekivano. Svatko sad ima neke koji mu se ne svidjaju ili mu se vise svidjaju neki drugi, ali ocekivano, od Plenkovica cak i predvidljivo.

ona je iz te price i zasluzna za mnogo dobrih stvari oko HAVC i kulture opcenito
i dobar izbor

A solis li solis... :)

Kako je ona iz te price? Zena je bila drzavna tajnica, politicki kadar iz nuznosti. Daleko je ona od zapjenjenjenih falangista Hasanbegovica, Hribara, Frljica, Alica, Rudanice, itd. Na njih sam mislio.

ona i slicni su izgradili danasnji HAVC , nije ti hribar materijal za takvo nesto on vise na pricu i muving a odrade drugi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by Guest 18/10/2016, 21:10

dijagram wrote:
kolerik wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja neznam nista o zeni pa nemogu reci da bi bila ekstra ili u kurcu samo pamtim sto je Ero rekao :)

Na cesti bi bila, onak, zgodna...u politici je pravi nokaut.

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcRXYHcxqgua9s2cWoXUg8G24HV64C9_xWHWjkEW3tE9gCpu4Kqi4g
dje ova izlazi cheers

Gdje i sve superzgodne curke sa mamama milfacama.

Nedjeljom ujutro na misu u Katedralu, kasnije na Dolac i spicu. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by udba 18/10/2016, 21:11

Neve wrote:
udba wrote:
kolerik wrote:
udba wrote:Iznajmiš ga našem OUR-u HSP da uspostavimo glavni kondo u njemu.
:^0
(HSP-u je dosta i garsonijera)
ne znam pratiš li ali stanoviti Friedr.. ne, .. Hrvoje Niče radi na ujedinjenju svih 49 denominacija pravaša, ako uspije taj njegov četverosobni stan od 150 m2 bi moga biti jedva dostatan za sve.

_________________
Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by Guest 18/10/2016, 21:11

Neve wrote:
udba wrote:
kolerik wrote:
udba wrote:Iznajmiš ga našem OUR-u HSP da uspostavimo glavni kondo u njemu.
:^0
(HSP-u je dosta i garsonijera)

Ali mora zadovoljavati sigurnosne uvjete, ako neko potegne kasikaru, narocito nakon izbornih rezultata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by neva 18/10/2016, 21:11

udba wrote:Autoceste su loš potez, evo sad su svima na teret i nitko ne zna šta bi s njima, najradije natovarit na šleper pa za Srbiju. Ako baš idemo na multiplikatore bolje onda kupit top i skršit neki neboder u centru ili dat muslimanima da to odrade avionom. Odvoz šute, kopanje novih temelja, godinu dana ima 1000 ljudi šta radit.
znači najbolje je sravniti Zagreb + neposrednu okolicu i par mil. Hrvata ima osiguran posao bar idućih 10 godina
ajme, sad mi je krivo što se ja toga nisam prva sjetila :(
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by kic 18/10/2016, 21:11

Bruna je tako loše ime za ženu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by debotoijusto 18/10/2016, 21:13

kolerik wrote:





istini za volju, to radi pola drzave, od bivseg premijera nadalje.

je ali njega uhitilo ;)


Last edited by debotoijusto on 18/10/2016, 21:13; edited 1 time in total
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by Guest 18/10/2016, 21:13

debotoijusto wrote:
kolerik wrote:
debotoijusto wrote:
kolerik wrote:Pa moram priznati da sam za doticnu cuo zadnjih desetak dana. Koliko vidim, desnicarima smeta sto nije Haso, a onda moze biti i bilo tko.

To nema veze sa Ministarstvom, pa ni sa kulturom kao takvom. Kultura je vec nekoliko godina poligon gdje se izmjenjuju ekstremi politicke scene, djeluju provokacijom u javni prostor, praceni histericnim pljeskom ''svoje'' publike...

Nina Obuljen nije iz te price - i ocekivano, smeta. Smeta i jednima i drugima.

Sto se tice ostalih kandidata, ocekivano. Svatko sad ima neke koji mu se ne svidjaju ili mu se vise svidjaju neki drugi, ali ocekivano, od Plenkovica cak i predvidljivo.

ona je iz te price i zasluzna za mnogo dobrih stvari oko HAVC i kulture opcenito
i dobar izbor

A solis li solis... :)

Kako je ona iz te price? Zena je bila drzavna tajnica, politicki kadar iz nuznosti. Daleko je ona od zapjenjenjenih falangista Hasanbegovica, Hribara, Frljica, Alica, Rudanice, itd. Na njih sam mislio.

ona i slicni su izgradili danasnji HAVC , nije ti hribar materijal za takvo nesto on vise na pricu i muving a odrade drugi

Pa to i velim, administrativka i mrav, nije politicko bice, i sad se grce u antikatarzi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by dijagram 18/10/2016, 21:15

kolerik wrote:
dijagram wrote:
kolerik wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja neznam nista o zeni pa nemogu reci da bi bila ekstra ili u kurcu samo pamtim sto je Ero rekao :)

Na cesti bi bila, onak, zgodna...u politici je pravi nokaut.

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcRXYHcxqgua9s2cWoXUg8G24HV64C9_xWHWjkEW3tE9gCpu4Kqi4g
dje ova izlazi cheers

Gdje i sve superzgodne curke sa mamama milfacama.

Nedjeljom ujutro na misu u Katedralu, kasnije na Dolac i spicu. :)
a kakva joj je mama, mislim,...nisam bio na misi godinu dvi
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by neva 18/10/2016, 21:16

udba wrote:ne znam pratiš li ali stanoviti Friedr.. ne, .. Hrvoje Niče radi na ujedinjenju svih 49 denominacija pravaša, ako uspije taj njegov četverosobni stan od 150 m2 bi moga biti jedva dostatan za sve.
to znači cca 10-15 članova s bližom rodbinom koja se mora učlaniti pod prijetnjom izvornim hrvatskim samokresom
hmm 150 kvadrata im je više nego dovoljno, čak i ako isključimo špajzu i kupionicu
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nina Obuljen ipak ministrica kulture.. - Page 9 Empty Re: Nina Obuljen ipak ministrica kulture..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum