ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu - Page 4 Empty Re: ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Post by Guest 6/8/2015, 22:30

iknarovdje wrote:

ja ti nisam prijatelj covjece,
Ti si jedno veliko ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu - Page 4 Empty Re: ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Post by Guest 6/8/2015, 22:33

iknarovdje wrote:
red wolf wrote:
iknarovdje wrote:

ja ti nisam prijatelj covjece,
Ti si jedno veliko ništa.
da naravno,shvacam te nize bice si pa ne shvacas,poput majmuna koji kaze ljudi ne govore,jel tako,hahah
uzivaj,meni je zao tvojih Umnih nesposobnosti ,pitaj malo vjernike,svecenike Bozje ,a za njih isto mislis da anđeli/BOG ne psotoje itd,da ne nabrajam bica mocnija od covjeka,dakle skoro sva
To neće promijeniti činjenicu da si ti jedno veliko ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu - Page 4 Empty Re: ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Post by IL Risorto 6/8/2015, 22:34

red wolf wrote:
Antif_No1 wrote:
red wolf wrote:
iknarovdje wrote:ne sprdavam se sa niejdnom temom,to sto su ljudski Umovi najcesce primitivni nije moj problem

dakle nesto mi govori da ce biti potresa tamo.zasitac kuzis,ja se dos ada nisam salio sa nijednom mojom temom covjece
Znam ja da se sprdaš...To je dovoljno.
Ne sprda se,što je još žalosnije debil je stvarno uvjeren u to što piše.
Ne, sprda se...On je na tvojoj razini.
Ne.Glupi Fabijančić je na tvojoj razini ezekijele,ja sam druge kategorije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu - Page 4 Empty Re: ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Post by Guest 6/8/2015, 22:36

Antif_No1 wrote:Ne.Glupi Fabijančić je na tvojoj razini ezekijele,ja sam druge kategorije.
Ne. Ti si na razini Ezekijela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu - Page 4 Empty Re: ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Post by IL Risorto 6/8/2015, 22:42

iknarovdje wrote:daj neki islamski forum koji zastupa iISIL d aim kazem tamo sto ih ide
http://www.islambosna.ba/forum/ 
Evo cijenjeni kolega Inkar,eto ti jedan islamistički forum....Ako si voljan,možemo napraviti primirje i sporazum dok ne uništimo islamiste.Jesi li zainteresiran za suradnju na uništenju islamista ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu - Page 4 Empty Re: ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Post by IL Risorto 6/8/2015, 22:52

Nema takve teme,njih to ne zanima.Odfikariti nevjerniku glavu je za njih sasvim normalna stvar kojoj ne pridaju neki značaj,kad to rade svakodnevno.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu - Page 4 Empty Re: ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Post by IL Risorto 6/8/2015, 22:54

Planiram s nekim mojim kolegama izvesti napad na Islamsku državu,mislimo širiti razne bolesti,zaraze,šta ti misliš Inkare o tome ? Nadam se da nemaš ništa protiv.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu - Page 4 Empty Re: ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Post by rigbi 7/8/2015, 00:05

niti jedan medij nije spomenuo (barem od otmice) da su obavljali istrazivanja u Jadranu, tako da postoji mala sansa da su otmicari imitatori...

"Krajem 2011. godine započelo je snimanje 2D i 3D seizmike na istražnim prostorima srednjeg i južnog Jadrana. Za navedene je radove na lanjskom javnom natječaju angažirana tvrtka Compagnie Générale de Géophysique (CGG)"
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu - Page 4 Empty Re: ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Post by Yehudi 7/8/2015, 07:20

Koliko se sjećam sva ona dosadašnja

klanja i skidanja glava su obavljena u Siriji/Iraku.

     I nije bilo milosti usprkos apelima a rok

 od 48h je istekao.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu - Page 4 Empty Re: ISIL zaprijetio da će ubiti Hrvata otetog u Kairu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum