ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Page 10 of 24 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Next

Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 12 Sep - 17:47

ahhahahahhaha  :} :}  :x :x



Imam i ja svoju omiljenu...   bom :cherry: rendeer geek


Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 12 Sep - 17:56

To je to, ženo!!!!!  :^0 cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 12 Sep - 18:03

Evo meni najbolje domaće pjesme  cheers:

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 12 Sep - 21:36

...koliko ju volim odvaliti u autu:) :

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 12 Sep - 21:49

Ovo slusam kad god god sam u ljubavnoj krizi....

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 12 Sep - 22:17

Voljela bih da imam ljubavne krize, ali ih nemam. Imam samo mentalne krize, koje su gore ovih vaših  :D U životu sve znam, samo ne znam što ljubav je...Ide link :

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by betty.boop Sat 12 Sep - 22:18

... koliko smo krhki ... kad dijete pjeva 

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 12 Sep - 22:24

Ova je za mene :

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 12 Sep - 22:27

Ova mala me oborila s nogu... :hail 


https://youtu.be/ow14mwEwVnc


poslusajte joj cijelo pjevanje please
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 12 Sep - 22:31

Ma divno! :) Inače, kada god djeca pjevaju ja plačem...Nisam niti najmanje kritična. Smiješno je i biti...Samo ne bih roditeljima dozvolila, niti ikome, do 18 godina da ide na takvo što...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by betty.boop Sat 12 Sep - 22:44

Zagy wrote:Ova mala me oborila s nogu... :hail 


https://youtu.be/ow14mwEwVnc


poslusajte joj cijelo pjevanje please


rasturila mala  cheers
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 12 Sep - 22:53

Toliko snage u tako malom tijelu!

Mat mislis da djeca ne znaju sta zele? :?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sun 13 Sep - 9:59

mativka wrote:Voljela bih da imam ljubavne krize, ali ih nemam. Imam samo mentalne krize, koje su gore ovih vaših  :D U životu sve znam, samo ne znam što ljubav je...Ide link :








Strah ubije svaku ljepotu života. Meni je veći problem u životu bio  doza luda hrabrosti  :cherry: a birala sam muškarce sa manjkom iste  geek tako bi ispalo da sam hrabrija od njih. Kastracija u startu  :^0 :^0 Bogu fala, sad sam u svjesnom balansu na tom polju sunny  

Draga, želim ti neobuzdanu ludu ljubav  :D glazbeni broj samo za tebe u tom stilu:

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by night sky Sun 13 Sep - 10:09

mativka wrote:Voljela bih da imam ljubavne krize, ali ih nemam. Imam samo mentalne krize, koje su gore ovih vaših  :D U životu sve znam, samo ne znam što ljubav je...Ide link :




 

kad mi nešto ne ide onda si kažem da mi to nije ni potrebno...iako s s tim teško pomirti, no opet nekako i vjerujem, da sve što u životu zaželš to jednog dana i dobiješ, istina i bog možda ne odmah ali dobiješ.
e sad, koliko je to vrijedno, s odgodom, kveščn... često mi to više ništa ne znači ali guštam, ipak je, ili se desi u pravo vrijeme i poručuje da sile univerzuma znaju kad je pravo vrijeme.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sun 13 Sep - 10:15

night sky wrote:
mativka wrote:Voljela bih da imam ljubavne krize, ali ih nemam. Imam samo mentalne krize, koje su gore ovih vaših  :D U životu sve znam, samo ne znam što ljubav je...Ide link :




 

kad mi nešto ne ide onda si kažem da mi to nije ni potrebno...iako s s tim teško pomirti, no opet nekako i vjerujem, da sve što u životu zaželš to jednog dana i dobiješ, istina i bog možda ne odmah ali dobiješ.
e sad, koliko je to vrijedno, s odgodom, kveščn... često mi to više ništa ne znači ali guštam, ipak je, ili se desi u pravo vrijeme i poručuje da sile univerzuma znaju kad je pravo vrijeme.


Kad smo mi spremni.. :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by night sky Sun 13 Sep - 10:37

u vezi malih tv zvijezda, djeca samo kopiraju odrasle, ono što vide u medijima, a jedino što žele su ljubav, pažnja...


u sjećanju mi je ostao jedan, ma ni pet godina, mališa u odijelcu sa prslukom i kravatom, fino začešljan kao sa neke starinske fotografije, ali preslab da sam nosi violinu.
izgledao je kao lutka, igračka u rukama odrasle osobe... na neki način perverzno. i svaki puta kad na tv-u vidim  neko dijete da se dere ko veliki, pa svi padaju u trans, sjetim se tog malog.

dijete treba biti dijete i pustiti ga da se ponaša ka odijete jer kasnije u životu jako fali taj dio, oduzeti dio djetinjstva, ako ga se previše gura u svijet odraslih, jer ono ni zna što želi, samo zna da se to sviđa mami i tati, dobije pljesak, pohvalu etc. i ako nema istinskog talenta,volje i pravog usmjeravanja, sve ode u krivo.
i zato, u osnovi ne volim djecu koja se pretvaraju u odrasle.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by night sky Sun 13 Sep - 10:46

dzepna_venera wrote:
night sky wrote:
mativka wrote:Voljela bih da imam ljubavne krize, ali ih nemam. Imam samo mentalne krize, koje su gore ovih vaših  :D U životu sve znam, samo ne znam što ljubav je...Ide link :




 

kad mi nešto ne ide onda si kažem da mi to nije ni potrebno...iako s s tim teško pomirti, no opet nekako i vjerujem, da sve što u životu zaželš to jednog dana i dobiješ, istina i bog možda ne odmah ali dobiješ.
e sad, koliko je to vrijedno, s odgodom, kveščn... često mi to više ništa ne znači ali guštam, ipak je, ili se desi u pravo vrijeme i poručuje da sile univerzuma znaju kad je pravo vrijeme.


Kad smo mi spremni.. :roll






točno. onaj prvi puta samo mislimo da smo spremni... jer svi to imaju, govore o tome,rade na tome i sl.,pa hoćemo i mi. a u biti, sve ima svoje vrijeme i ne mora se poklapati sa ničim, osim našim unutarnjim satom, jer kad ono zazvoni, onda je to to.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by night sky Sun 13 Sep - 10:54

night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Mon 14 Sep - 0:07

O ljepote male.. :x

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Mon 14 Sep - 16:21

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Mon 14 Sep - 16:26

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 10 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 24 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum