ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Ra Mon 4 Jan - 23:25

venus wrote:

Obožavam ZAZ!!!

Aj molim te čuj ovo...

Čula puno puta... 
I ja je volim... :)

Evo tebe  :P

Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Ra Mon 4 Jan - 23:29

venus wrote:The Kraljice

Dan ljubezni je asocijacija na Pepel in kri... a već slijedeća je Vlado Kreslin :D

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Tue 5 Jan - 0:02

Ra wrote:


Evo tebe  :P

hahah popustila žena zgrabila čoeka. Nisam ti ja od inicijative, takva rođena.



Lknoooć, odoh da izgledam nekako ujutro.  :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Ra Tue 5 Jan - 0:11

venus wrote:
Ra wrote:


Evo tebe  :P

hahah popustila žena zgrabila čoeka. Nisam ti ja od inicijative, takva rođena.



Lknoooć, odoh da izgledam nekako ujutro.  :}
Nisam mislila na sadržaj, nego na ples i pjesmu. Čula sam te kako pjevaš i ova energija me asocirala na tebe :)
Laku noć. 

Odoh i ja...
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Tue 5 Jan - 1:49

Ra wrote:
violator wrote:




I onda, ne samo da te ne boli manje odlazak, nego te, uz njega, boli i to samaranje. Odlicno rjesenje! :D
Tako reagiraju hepo kockice.   B-)
A onda kad shvate da se nečije lice žari ni koksara ne može proizvesti dovoljno pepela  :D

Nije svakom žao zbog šamara koje podijeli... a neki uopće nisu svjesni da ih dijele uzduž i poprijeko.

Svi smo mi zapaljive kockice kad nas se potpali na tocno odredjeno, tanko mjesto. Medjutim neke kockice reagiraju na tocno odredjenu situaciju, u datom trenutku. A neke tome pridodaju niz drugih odavno rijesenih i kobajagi rijesenih dogadjaja iz proslosti. Jer treba zamjerati i pucati iz svih raspolozivih sredstava.

Da ja sad ovdje nabacim emoji sa suncanim naocalama?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Tue 5 Jan - 1:55

venus wrote:
violator wrote:
venus wrote:
Danas mi je bio super radni dan. U to ime, jednu južnjačku molim, s pola fete ljimuna i 1 kockicom leda..

Jesam ti spomenula da te vidim kao step plesacicu? Da, da. :D Ne znam otkud mi ta slika, ali mozda ce tebi nesto znaciti.

A ova mi je scena odlicna... :)

https://www.facebook.com/540231545/posts/10157762712061546/


Sve je moguće, volim plesat i pjevat..

Predobra je scena!

:)

Bas bi bilo fora da upises step.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Ra Tue 5 Jan - 10:57

violator wrote:
Ra wrote:
violator wrote:




I onda, ne samo da te ne boli manje odlazak, nego te, uz njega, boli i to samaranje. Odlicno rjesenje! :D
Tako reagiraju hepo kockice.   B-)
A onda kad shvate da se nečije lice žari ni koksara ne može proizvesti dovoljno pepela  :D

Nije svakom žao zbog šamara koje podijeli... a neki uopće nisu svjesni da ih dijele uzduž i poprijeko.

Svi smo mi zapaljive kockice kad nas se potpali na tocno odredjeno, tanko mjesto. Medjutim neke kockice reagiraju na tocno odredjenu situaciju, u datom trenutku. A neke tome pridodaju niz drugih odavno rijesenih i kobajagi rijesenih dogadjaja iz proslosti. Jer treba zamjerati i pucati iz svih raspolozivih sredstava.

Da ja sad ovdje nabacim emoji sa suncanim naocalama?!
Ne znam u kojim situacijama ti koristiš taj emoji. 
Ja ga obično koristim kad opisujem neke svoje osobine na koje nisam preveć ponosna, a ne mogu ih promijeniti.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by EstebanEnrique Tue 5 Jan - 13:19

opusten dan :)


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Tue 5 Jan - 23:18

Malo droziranja omiljenim hlapcima...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Wed 6 Jan - 13:54

Ra wrote:...

Bedak. Nisam mislila potpuno se povuci, vec par/nekoliko dana dok se ne rasciste oblaci.

Nek' si ti zakracunala inbox. voodoo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Ra Wed 6 Jan - 15:13

violator wrote:
Ra wrote:...

Bedak. Nisam mislila potpuno se povuci, vec par/nekoliko dana dok se ne rasciste oblaci.

Nek' si ti zakracunala inbox. voodoo
Moj inbox je uglavnom i bio zakračunat. :)


U zadnje vrijeme je bio otključan zbog Mihe... i tebe.
Napravila sam za Mihu koliko sam znala i mogla, a ti si trebala odmak pa sam ga opet zaključala.

Draga moja Li. 
Za ono što si ti učinila za mene zadnjih godinu dana, biti ću ti zahvalna do kraja života. Doista. I baš te jako jako volim.  :x

Ali sad ja trebam odmak od ovog načina komunikacije i ovakvog druženja. Neću nestati zauvijek zbog svih vas koji ste mi blizu srca, ali neko vrijeme me neće biti. 
Ni tu ni tamo... nigdje. :)
Moram riješiti neke meni bitne stvari i trebam biti 100 % u tome. 

Stojte mi dobro. Veliki veliki zagrljaj...
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Thu 7 Jan - 10:18

Tebi i Venus poogroman NSK!

(Volim i ja vas.)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by AlfaOmega Thu 7 Jan - 19:22



Uvik sam bija njihov zaljubljenik, iak nisu baš moja generacija B-)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10217
2015-09-11


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Fri 8 Jan - 10:12

Divan spot. Sjecam ga se s Hit depoa i odusevljenja njegovom snolikoscu.


Doduse, ne razumijem ovo za generaciju. Je li nuzan uvjet za uzivanje u glazbi, za prihvacanje odredjenih vrijednosti i razumijevanje necije perspektive potrebno biti, ne cak generacija, vec neciji suvremenik?

----

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by AlfaOmega Fri 8 Jan - 13:05

Naravno da nije. Doduše, volija bih da si mogla čuti mog kolegu koji se s time ne bu složija, a koji je cilu diskusiju samnom razveza neki dan oko toga kak je netipično, pa skoro i neprirodno da današnje generacije slušaju nekaj kaj nije iz "njihova vrimena".
Glup čovik, znam.  :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10217
2015-09-11


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sat 9 Jan - 13:34

AlfaOmega wrote:Naravno da nije. Doduše, volija bih da si mogla čuti mog kolegu koji se s time ne bu složija, a koji je cilu diskusiju samnom razveza neki dan oko toga kak je netipično, pa skoro i neprirodno da današnje generacije slušaju nekaj kaj nije iz "njihova vrimena".
Glup čovik, znam.  :D


Pokusavam pronaci moguce argumente za takav stav. Recimo, koliko je iluzorno pomisliti da uopce razumijemo prijasnje generacije, buduci da je svatko od nas dijete odredjenog vremena i odredjenog okruzja? Na neki nacin, svi mi prijasnja razdoblja i njihove vrijednosti uvijek nekako zahvacamo "izvana", pretpostavljajuci/projicirajuci na njih vlastita znacenja (i zablude). Ovakva slika (subjektivne) stvarnosti pretpostavlja fiksnu perspektivu. Dakle, bez obzira koliko dobro poznavali neko razdoblje, nikada ne mozemo shvatiti kako je ljudima 50ih godina 20. stoljeca bilo prozivljavati te 50e.

Je li tvoj kolega krenuo ovakvom linijom razmisljanja? I, bez obzira na to (je li ili nije), sto bi ti odgovorio na ovo? :)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by AlfaOmega Sat 9 Jan - 14:51

Dotakli smo se meni dragog King Crimson-a.

Npr. ovo



i ovo:



Gdi je ae da kažem evidentan skok u vrimenu. 

Njegov stav je da su oni bili ikona jednog vrimena i da su se tribali ugasiti umisto što su nastavili sa "komercijalnom". Ka ne snalaze se u novijem vrimenu, itd...
 
Meni su recimo ostali ok, čime se sve svelo na de gustibus non est disputandum. I to je sva poanta. Ak volim Bolero, ne znači da ne mogu volit i Vangelisa. :roll Kod nekog to pak ni slučaj, i to je ok.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10217
2015-09-11


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Sun 10 Jan - 13:05

Aha, ali to je jedna druga prica koja vise govori o kontinuitetu umjetnika kroz vrijeme.

Npr. sto to uopce znaci "snaci se u novijem vremenu"? Pretpostavljam da je rijec o pracenju trendova koje diktira diskografsko trziste pa time tvoj kolega proturjeci samome sebi jer ako je vec KCovo kasnije muziciranje ocijenio " komercijalnim" znaci da se KC prilagodio trendovima, odnosno snasli su se, ne?

Ako je, s druge strane, htio reci da se njihov umjetnicki genije "istrosio", da su rekli sve sto su imali izreci, odnosno da su ostali " zamrznuti u vremenu" pa se ponavljaju i time prestaju biti relevantni u novijem vremenu, e o tome bi se dao povesti lijep razgovor koji se ne bi sveo samo na neciji ukus..

:)

Usput, volim Crimsone (tu njihovu raniju fazu).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by darth_vader Thu 14 Jan - 4:45

Zapravo ničeg pametnog...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by darth_vader Sun 17 Jan - 0:34

Skinula nas svih općenito.

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Guest Thu 8 Apr - 22:42

..sjetim se životne prekretnice kad mi je ova pjesma bila važna...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad čujem ovu pjesmu sjetim se.... - Page 24 Empty Re: Kad čujem ovu pjesmu sjetim se....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum