ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noću trovali pse

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by udba 30/9/2016, 11:13

darla wrote:Nisam citala, jer nemam koncentraciu, ali po slici to nije srpski obrambeni pas, inace ta pasmina stvarno postoji :D .

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%80%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BE%D0%B4%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8_%D0%BF%D0%B0%D1%81


Српски одбрамбени пас

Slika je s wikipedije, na većini drugih slika je tamna boja dlake i vuče na tornjaka.

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by Guest 30/9/2016, 11:13

darla wrote:Nisam citala, jer nemam koncentraciu, ali po slici to nije srpski obrambeni pas, inace ta pasmina stvarno postoji :D .

ma...a pogle datum članka

romanijapres | 29 Decembar, 2011 18:48

Udba bi opet kefanje po forumu..kao i neki dan :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by udba 30/9/2016, 11:14

Noor wrote:
udba wrote:
Noor wrote:
udba wrote:
Noor wrote:a u usta bi mu okomito nagurala komadić skupocjene rame još skupocjenije slike iz njegove zbirke, tako da mu gubicu drži širom otvorenu, kao onom mrtvom aligatoru uz kojeg se fotografirao...tek da mu se vide divni bijeli zubi.
Dobro, za onog aligatora je dobro da ga je ubio, jako je ružan. I srpske odbrambene pse mi nije žao. Ja više žalim male piliće i tune, njih ubijaju danonoćno najokrutnijim sredstvima.

biće da si veđeterijen...ili?!
Ne, zašto?

pitam samo, palo mi na pamet

Ne, svinjetinu tučem ko Čobanković, ali žao mi pilića, vidi sliku gore, pa ko to može klat, prikuco bi živog na zid.

_________________
Noću trovali pse - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by darla 30/9/2016, 11:15

udba wrote:

Slika je s wikipedije, na većini drugih slika je tamna boja dlake i vuče na tornjaka.

Nesto izmedju kavkasca i tornjaka, jebeni pas, s time se stvarno treba znati rukovati. Cudi me da su hranu uzeli od stranca, nije im to bas karakteristika.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by udba 30/9/2016, 11:16

Noor wrote:
darla wrote:Nisam citala, jer nemam koncentraciu, ali po slici to nije srpski obrambeni pas, inace ta pasmina stvarno postoji :D .

ma...a pogle datum članka

romanijapres | 29 Decembar, 2011 18:48

Udba bi opet kefanje po forumu..kao i neki dan :D
Ne, onu temu smo zaključili, imaš bit miran kad te moj šarplaninac njuši i ne mrdaj dok nije gotovo.

Zanima me odnos prema srpskoj obrani.


PS u uvodnom postu sam se osvrnuo na starost događaja, čini se da nitko ispod naslova ništa ne čita.


Last edited by udba on 30/9/2016, 11:18; edited 1 time in total

_________________
Noću trovali pse - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by udba 30/9/2016, 11:17

darla wrote:
udba wrote:

Slika je s wikipedije, na većini drugih slika je tamna boja dlake i vuče na tornjaka.

Nesto izmedju kavkasca i tornjaka, jebeni pas, s time se stvarno treba znati rukovati. Cudi me da su hranu uzeli od stranca, nije im to bas karakteristika.
Nije je jeo iz ruke, baciš mu i odeš, nakon nekog vremena on ponjuši i konzumira. Nije baš sad da totalno ignorira slatkiše od stranaca.

_________________
Noću trovali pse - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by darla 30/9/2016, 11:17

Noor wrote:
darla wrote:Nisam citala, jer nemam koncentraciu, ali po slici to nije srpski obrambeni pas, inace ta pasmina stvarno postoji :D .

ma...a pogle datum članka

romanijapres | 29 Decembar, 2011 18:48

Udba bi opet kefanje po forumu..kao i neki dan :D

Nisam to citala, bila mi je ludnica zadnje vrijeme, ali sad kad sam ja tu, ima da nepesoljubce sravnimo sa zemljom, ako je bilo takvih na temi B-)
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by darla 30/9/2016, 11:19

udba wrote:
Nije je jeo iz ruke, baciš mu i odeš, nakon nekog vremena on ponjuši i konzumira. Nije baš sad da totalno ignorira slatkiše od stranaca.

Onda su ih drzali krivo ili gladne, taj pas je poznat po tome da ima jednog gazdu, druge niti ne pogleda, a kamoli da bi uzeo hranu sa poda. U stanju je krepat od gladi kad mu nema gazde.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by udba 30/9/2016, 11:20

darla wrote:
udba wrote:
Nije je jeo iz ruke, baciš mu i odeš, nakon nekog vremena on ponjuši i konzumira. Nije baš sad da totalno ignorira slatkiše od stranaca.

Onda su ih drzali krivo ili gladne, taj pas je poznat po tome da ima jednog gazdu, druge niti ne pogleda, a kamoli da bi uzeo hranu sa poda. U stanju je krepat od gladi kad mu nema gazde.

Mit.
Uzme hranu nakon nekog vremena, premda je u stanju zaklat onog ko mu je baca. Nije potkupljiv ko njemački ovčar ali isto ne živi od zraka.

_________________
Noću trovali pse - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by darla 30/9/2016, 11:21

udba wrote:

Zanima me odnos prema srpskoj obrani.


PS u uvodnom postu sam se osvrnuo na starost događaja, čini se da nitko ispod naslova ništa ne čita.

Jebiga daj "djist" onoga sto hoces da pricamo, svaki dan sam radila preko 18 sati, koncentracija mi je na razini zalatne ribice u citanju izmedju redova :D

darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by udba 30/9/2016, 11:23

darla wrote:
udba wrote:Zanima me odnos prema srpskoj obrani.

PS u uvodnom postu sam se osvrnuo na starost događaja, čini se da nitko ispod naslova ništa ne čita.

Jebiga daj "djist" onoga sto hoces da pricamo, svaki dan sam radila preko 18 sati, koncentracija mi je na razini zalatne ribice u citanju izmedju redova :D

18 sati?! Ovo bi posramilo Aliju Sirotanovića do groba. Pa koji poso se može dulje vrijeme s punom koncentracijom tako radit osim ako nije vožnja odnosno put uračunan u proces?

_________________
Noću trovali pse - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by Winter is coming 30/9/2016, 11:23

pa i rusi su otrovali lajku,u zadnjem njenom obroku je bio otrov

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by darla 30/9/2016, 11:24

udba wrote:

Mit.
Uzme hranu nakon nekog vremena, premda je u stanju zaklat onog ko mu je baca. Nije potkupljiv ko njemački ovčar ali isto ne živi od zraka.

Nije mit, sto se tice njemackih ovcara, radnog ako naucis da uzima hranu samo od tebe, isto ce krepat od gladi. Eto neki dan u azilu zavrsio NJO iz banjaluckih specijalaca, danima traze osobu koja ga je hendlala, jer pas nece da zine na hranu. Posto je sedam do osam godina star rekla bi da mu se spremala penzija sto znaci da je isao u "otpis" po dobrom starom YU obicaju, pa je zbrisao, ali sad u box su ga uspjeli staviti, nahraniti jok, a jos manje dirati, hahaha :D.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by darla 30/9/2016, 11:26

udba wrote:
18 sati?! Ovo bi posramilo Aliju Sirotanovića do groba. Pa koji poso se može dulje vrijeme s punom koncentracijom tako radit osim ako nije vožnja odnosno put uračunan u proces?

Priprema projekata i natjecajne dokumenacije za strukturne EU fondove, dobila gospoda izbore, pa sad sve na horuk,ajmo, ajmo brzo.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by dzango 30/9/2016, 11:35

udba wrote:
darla wrote:Nisam citala, jer nemam koncentraciu, ali po slici to nije srpski obrambeni pas, inace ta pasmina stvarno postoji :D .

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%80%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BE%D0%B4%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8_%D0%BF%D0%B0%D1%81


Српски одбрамбени пас

Slika je s wikipedije, na većini drugih slika je tamna boja dlake i vuče na tornjaka.
Nije to ništa. Da vidiš kakav je ZOP.

_________________
Noću trovali pse - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by udba 30/9/2016, 11:36

darla wrote:
udba wrote:Mit.
Uzme hranu nakon nekog vremena, premda je u stanju zaklat onog ko mu je baca. Nije potkupljiv ko njemački ovčar ali isto ne živi od zraka.

Nije mit, sto se tice njemackih ovcara, radnog ako naucis da uzima hranu samo od tebe, isto ce krepat od gladi. Eto neki dan u azilu zavrsio NJO iz banjaluckih specijalaca, danima traze osobu koja ga je hendlala, jer pas nece da zine na hranu. Posto je sedam do osam godina star rekla bi da mu se spremala penzija sto znaci da je isao u "otpis" po dobrom starom YU obicaju, pa je zbrisao, ali sad u box su ga uspjeli staviti, nahraniti jok, a jos manje dirati, hahaha :D.
Govorimo o prosječnom psu, ne o ovim drilanima i ispranim mozgovima. Svaki pas uzme hranu, znam kad smo provalj.. pardon, radili inventuru u određenim objektima morali smo neutralizirati osiguranje što je s pilećim krilcima prošlo bez problema.

_________________
Noću trovali pse - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by darla 30/9/2016, 11:37

dzango wrote:
Nije to ništa. Da vidiš kakav je ZOP.

Pa daj sliku, moze i iz kucne radinosti :P
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by udba 30/9/2016, 11:37

darla wrote:
udba wrote:
18 sati?! Ovo bi posramilo Aliju Sirotanovića do groba. Pa koji poso se može dulje vrijeme s punom koncentracijom tako radit osim ako nije vožnja odnosno put uračunan u proces?

Priprema projekata i natjecajne dokumenacije za strukturne EU fondove, dobila gospoda izbore, pa sad sve na horuk,ajmo, ajmo brzo.
Aha, to oni tuneli koje se rade?

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t12274-nesposobne-budale-e-da-je-yuge-to-se-ne-bi-desilo

_________________
Noću trovali pse - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by dzango 30/9/2016, 11:39

darla wrote:
dzango wrote:
Nije to ništa. Da vidiš kakav je ZOP.

Pa daj sliku, moze i iz kucne radinosti :P
Ova levo.Noću trovali pse - Page 2 Lola10

_________________
Noću trovali pse - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by darla 30/9/2016, 11:42

udba wrote:
Govorimo o prosječnom psu, ne o ovim drilanima i ispranim mozgovima. Svaki pas uzme hranu, znam kad smo provalj.. pardon, radili inventuru u određenim objektima morali smo neutralizirati osiguranje što je s pilećim krilcima prošlo bez problema.

Pa esterijerna linija NJO je za kurac odavno, bolje imati pudlicu nego to, radna linija e to je vec sasvim drugaciji pas, minimalno 3 metra ograde, jer dva preskoci ko od sale, pa da te vidim da ubacis nesto unutra :P .

Nije stvar ispranosti mozga, neke pasmine su po osobnosti nepovjerljive prema stranim licima, sto bi rekli Srbi.

No dobro, znaci ti u biti hoces reci da su SOP-ovi za klinac jel to? :^0

darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by Guest 30/9/2016, 11:43

dzango wrote:
darla wrote:
dzango wrote:
Nije to ništa. Da vidiš kakav je ZOP.

Pa daj sliku, moze i iz kucne radinosti :P
Ova levo.Noću trovali pse - Page 2 Lola10

ljubavi i divote male... :x :x :x
lijeva je tvoja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Noću trovali pse - Page 2 Empty Re: Noću trovali pse

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum