ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by dzango Fri 23 Sep - 12:09

Piglet wrote:Pogledajte ekonomske rezultate i "rast" Srbije u drugom kvartalu, skoro nijedan medij u Srbiji to nije prenio. Kakva će to veličanstvena kolonija kroz par godina biti cheers
Pravi se javili da kritikuju.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by RayMabus Fri 23 Sep - 12:15

vuksadinare wrote:mislim lik ono sanaj o velikoj austriji..sto rec..a nemre na kraj izaci sa muslicima... lol!
Ok al generalno situacija je barem kad je BiH u pitanju da ga vide kao saveznika jer je protiv muslimana itd itd itd.

On je nekakvi eu desničar .....po tome se recimo razlikuje od Le Penn koja je ono šema da bi Francusku referendumom izbacila iz EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by RayMabus Fri 23 Sep - 12:22

FPO ima nekakvu eu križarsku retoriku ....znaci izbacivanje Turske i islamskog utjecaja sa Balkana.

NIje baš da ni Hr i Srbija imaju razloga puhat na njega al Sajajevo ima.

Doduše on nije za cijepanje BiH al ono u ovim unutarnjim preprikama Sajajeva i Bl gdje Sajajevo ide ukidat ovlasti neke ovima on je više za BL jer neželi turski utjecaj u BiH nego samo europski s tim da bi Austrija bila tu vodeca zemlja kad je utjecaj Europe u BIH u pitanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by Guest Fri 23 Sep - 12:24

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:vucko, sta tebe on zulja
sta je lose reko o hrvatima
nije on nista rekao..on je rekao sve....pa jebote lik otvoreno fantazira o velikoj austriji...evo njegove izjave iz 2012....'ima zanimljiv prijedloga da napravimo nekakav pandan na ovim prostorima do jadrana kao sto ej bila austro-ugarska ne mislim da bi bas u tom politickom obliku ta zajednica funkcionirala ali jedna slicna verzija bi bila pozeljna,naravno austrija bi kao najrazvijenija drzava bila nositelj tog projekta'...amen...

kako da ne !?
otvoreno ste zakukrikali da vise volite da njima pustie Q
nego da u beogradu budete ministri, premijeri, generali
ili predsednici. 
jedino ne mozete da budete princevi.
oni samo slede vase zelje. koliko njih ovde na forumu
place za au, prilicno. 
jeste austrija fina zemlja, ali to ima sovju cenu-
a ta cena je narod drugog reda, u au nema yuge.
nema srba za blacenje i sl. sledi neprijatna opomena,
a zatim kazna.
mi, sad, 
nemamo problema sa austrijom a ni madjarskom.


Last edited by pizzon on Fri 23 Sep - 12:26; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by vuksadinare Fri 23 Sep - 12:25

RayMabus wrote:FPO ima nekakvu eu križarsku retoriku ....znaci izbacivanje Turske i islamskog utjecaja sa Balkana.

NIje baš da ni Hr i Srbija imaju razloga puhat na njega al Sajajevo ima.

Doduše on nije za cijepanje BiH al ono u ovim unutarnjim preprikama Sajajeva i Bl gdje Sajajevo ide ukidat ovlasti neke ovima on je više za BL jer neželi turski utjecaj u BiH nego samo europski s tim da bi Austrija bila tu vodeca zemlja kad je utjecaj Europe u BIH u pitanju.
e to je to...austrija bi se nametala kao nekakav autoritet na ovim prostorima....to je proslo svrseno vrijeme...mogu imat gospodarski uticaj ali ne vise od toga...ipak su oviprostori rezervirani za velike igrace...a hofer misli d aje velik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by vuksadinare Fri 23 Sep - 12:26

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:vucko, sta tebe on zulja
sta je lose reko o hrvatima
nije on nista rekao..on je rekao sve....pa jebote lik otvoreno fantazira o velikoj austriji...evo njegove izjave iz 2012....'ima zanimljiv prijedloga da napravimo nekakav pandan na ovim prostorima do jadrana kao sto ej bila austro-ugarska ne mislim da bi bas u tom politickom obliku ta zajednica funkcionirala ali jedna slicna verzija bi bila pozeljna,naravno austrija bi kao najrazvijenija drzava bila nositelj tog projekta'...amen...

kako da ne !?
otvoreno ste zakukrikali da vise volite da njima pustie Q
nego da u beogradu budete ministri, premijeri, generali
ili predsednici. 
jedino ne mozete da budete princevi.
oni samo slede vase zelje. koliko njih ovde na forumu
place za au, prilicno. 
jeste austrija fina zemlja, ali to ima sovju cenu-
a ta cena je narod drugog reda, u au nema yuge.
nema srba za blacenje i sl. sledi neprijatna opomena,
a zatim kazna.
mi, sad, 
nemamo problema ni sa austrijom a ni madjarskom.
..pa sad vam je orban rekao da ce vracat izbjeglice od kud god dosle..pa su se vucko dignuo na noge i rekao da srbija ne zeli da bude kuca za zbrinjavanje emigranata kao sto neki misle
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by Guest Fri 23 Sep - 12:28

neka vraca, da se opametimo, msm na vladu, vucica.
da zatvori granicu prema bugarskoj i makedonij. 
 da se prati sa kosova i c.gore
nema ulaz i kraj !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by RayMabus Fri 23 Sep - 12:32

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:FPO ima nekakvu eu križarsku retoriku ....znaci izbacivanje Turske i islamskog utjecaja sa Balkana.

NIje baš da ni Hr i Srbija imaju razloga puhat na njega al Sajajevo ima.

Doduše on nije za cijepanje BiH al ono u ovim unutarnjim preprikama Sajajeva i Bl gdje Sajajevo ide ukidat ovlasti neke ovima on je više za BL jer neželi turski utjecaj u BiH nego samo europski s tim da bi Austrija bila tu vodeca zemlja kad je utjecaj Europe u BIH u pitanju.
e to je to...austrija bi se nametala kao nekakav autoritet na ovim prostorima....to je proslo svrseno vrijeme...mogu imat gospodarski uticaj ali ne vise od toga...ipak su oviprostori rezervirani za velike igrace...a hofer misli d aje velik
Pa sad generalno ....ja nebih ništa iskljucio a razlog ti je :




Mislim draže mi je imat logistiku iza sebe da drži ravnotežu prema Italijanima da ovima šta nebi palo na pamet tako da Vuče nebih ja ništa iskljucio.

OK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by Piglet Fri 23 Sep - 12:33

dzango wrote:
Piglet wrote:Pogledajte ekonomske rezultate i "rast" Srbije u drugom kvartalu, skoro nijedan medij u Srbiji to nije prenio. Kakva će to veličanstvena kolonija kroz par godina biti cheers
Pravi se javili da kritikuju.
Odmah u obranu Velikog Vođe. Vama vaš poltički Mesija priča da ste rekorderi u Europi po rastu, nisam iznenađen da si ti prvi popušio foru.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by Piglet Fri 23 Sep - 12:36

omni wrote:
Piglet wrote:Pogledajte ekonomske rezultate i "rast" Srbije u drugom kvartalu, skoro nijedan medij u Srbiji to nije prenio. Kakva će to veličanstvena kolonija kroz par godina biti cheers
Kriminalci mlate lovu i dalje, predpostavljam. Al to je prirodno stanje.
Drugi kvartal ravno nula, ako pogledaš da su u zadnje tri godine dosta gori čak i od nas, sve ti je jasno.
Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Serbia-gdp-growth
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by Guest Fri 23 Sep - 12:38

pizzon wrote:Hofer, moj favorit, i vecine Srba  :tu
za pred. austrije !

daj se streljaj, gluperdo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by Guest Fri 23 Sep - 12:39

Rad'iša Trajković wrote:
pizzon wrote:Hofer, moj favorit, i vecine Srba  :tu
za pred. austrije !

daj se streljaj, gluperdo...

bratoubilački rat :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by jastreb Fri 23 Sep - 12:40

dzango wrote:Znači najebasmo. Do sad je bilo sve gore dok su vikali da je sve bolje i bolje.
Mislim da vam je već danas bolje nego što će vam biti sutra.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by marcellus Fri 23 Sep - 12:40

Rad'iša Trajković wrote:
pizzon wrote:Hofer, moj favorit, i vecine Srba  :tu
za pred. austrije !

daj se streljaj, gluperdo...

braćala?

_________________
Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by Guest Fri 23 Sep - 12:47

marcellus wrote:
Rad'iša Trajković wrote:
pizzon wrote:Hofer, moj favorit, i vecine Srba  :tu
za pred. austrije !

daj se streljaj, gluperdo...

braćala?

Lokacija: : Martinique et Guadeloupe :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by marcellus Fri 23 Sep - 12:49

nego šta ono reče vučić pred tri godine da će za tri godine prosječna plaća bit 500 eura...

_________________
Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna - Page 2 Empty Re: Srbiji sledi zlatan period, Vlada veoma odgovorna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum