ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici

Go down

Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici Empty Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici

Post by pokerjocker 19/9/2023, 20:58

https://www.index.hr/vijesti/clanak/istraga-nytja-zalutala-ukrajinska-raketa-odgovorna-za-masakr-15-civila-na-trznici/2496497.aspx?index_ref=_vijesti_najcitanije_d



zalutala 100%  lol!


pravednici šute... No
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici Empty Re: Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici

Post by Hoholo Mudovski 19/9/2023, 21:55

pokerjocker wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/istraga-nytja-zalutala-ukrajinska-raketa-odgovorna-za-masakr-15-civila-na-trznici/2496497.aspx?index_ref=_vijesti_najcitanije_d



zalutala 100%  lol!


pravednici šute... No
Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici Img_2064

Znalo se već nakon 24 sata po snimkama videonadzora da su prolaznici na ulici gledali u smjeru nasuprot ruskih položaja kako nešto doljeće i preljeće preko njih de udara malo dalje...
Danas je to vijest , kao poplava u Papua Novoj Gvineji
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4053
2023-08-31


Back to top Go down

Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici Empty Re: Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici

Post by Hoholo Mudovski 19/9/2023, 21:57

Zli jezici bi rekli da su namjerno začinili zbog Blinkenove posjete...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4053
2023-08-31


Back to top Go down

Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici Empty Re: Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici

Post by mentalitet 19/9/2023, 23:41

DesnaDojkaSareAshton wrote:
pokerjocker wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/istraga-nytja-zalutala-ukrajinska-raketa-odgovorna-za-masakr-15-civila-na-trznici/2496497.aspx?index_ref=_vijesti_najcitanije_d



zalutala 100%  lol!


pravednici šute... No
Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici Img_2064

Znalo se već nakon 24 sata po snimkama videonadzora da su prolaznici na ulici gledali u smjeru nasuprot ruskih položaja kako nešto doljeće i preljeće preko njih de udara malo dalje...
Danas je to vijest , kao poplava u Papua Novoj Gvineji

Pa pizda im materina usrana,oni stvarno misle da ljudi ne pamte.Dodushe amere ovdje boli kurac za tamo neku Ukrajinu.Oni ionako misle da je sve americhke indijance trebalo davno pobiti a u odredjenim americhkim drzavama josh vaze robovlasnichki zakoni koje ukidanjem robovlashnishtva josh nisu izbrisali iz svoga pravnog sistema.Isti je to scenario kao i Markale.Prije nisam vjerovao u takve teme takozvane zavjere ali je ochito da je to istina i po meni vishe nishta nije zavjera nego su to istine.Pa evogledaj ovdje na forumu od par idiota ,isto se ponashaju,naprave neko verbalno sranje i onda pochnu optuzivati druge za to.Isti mentalitet,nema razlike,idiot je bio uvijek idiot bilo koje vjere bio ili pripadao nekom narodu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici Empty Re: Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici

Post by Ringo10 20/9/2023, 10:15

Eroo se ne javlja
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici Empty Re: Istraga NYT-ja: Zalutala ukrajinska raketa odgovorna za masakr 15 civila na tržnici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum